• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Mňam jahody....já jsem dumala nedávno nad jedněma u vietnamce, ale nakonec nekoupila i když stály 9 kč. Co se týče jahod jsem zmlsaná a nikdy je nekupuju. Koncem července jsme měli domácí a to byla lahoda a vždycky jich bylo docela dost, tak jsme se naprali do zásoby. Ale třeba třešně jsme nikdy neměly a ty ráda koupím.
No já co se týče kočáru si nemůžu vybrat. Mě se nejvíc stejně asi líbí ty starý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď tu na bazaru prodává někdo Libertu :grinning: z roku 83 tuším.
Prostě mi konstrukčně nějak sedí líp. I když kočár jsem v ruce neměla víc jak 15 let.
18. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
lamia: teda, tak to bylo rozhodnutí vyloženě za 5 minut 12 :slight_smile:, evidentně vám to malá napověděla, aby se mohla v klidu narodit :slight_smile:
Aha, takže ty golfky jsou prostě všechny nanic, nejen ten váš kousek :slight_smile:, tak aspoň útěcha, že ne jen ten váš :wink: Julie je taky moc krásný jméno, ale taky mi bylo ihned smeteno ze stolu. Ale za Žanetku jsem nadšená, vlastně si nedovedu představit, že by se měl prcek jmenovat jinak, prostě to k tomu mýmu bříškovi nějak sedne :slight_smile:

suzete: aha, Penny :slight_smile:, no to mne nenapadlo :slight_smile:, dobrý a trefný :slight_smile:
Amálie je krásný jméno, ale teda mne to bylo zamítnuto ihned, snad ti doma projde.

safryy: no, tak to nás je více vyjímek toho jména, které jsme prostě fantastické :grinning:

Zrovna jsem si dala míchaný vajíčka se žampiónkama a k tomu rajčátko a ředkvičky a je to teda mňamkóza. Akorát si teda asi půjdu lehnout, jen sundám jedno vyprané prádlo ze šňůry a pověsím další vyprané a na chviličku to zalomím. No a pak dáme asi procházku, je škoda sedět doma celý den, když je tam tak krásně. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Eve: mojeho muže u Amálky napadají stejné asociace :unamused: , kde se to v nich bere...?
18. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
no u nás ted spíš muj začal otravovat že by chtěl Viktora teda strašně přitom už jsme byli domluvení na Šimonovi no uvidíme nechci mu ustoupit
18. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Myslím, že u nás se bude rozhodovat mezi Barborkou a Amálkou. Barborka je Martinova favoritka. Mě se líbí, ale mám stejný blok jako Lamia u Aničky - je to strašně časté jméno. Takže kdyby to bylo na mě, tak nejdřív vyškrtnu jména z první desítky a pak vybírat. Jenže já jsem si to sice vyšrktla, ale Barborku si asi vzít nenechá. Uvidíme, za tyden a půl idu na velky uz, tak pak se můžem kdyžtak bavit o holčičce.
18. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
suz - je videt, ze v necem jsou vsichni stejny :grinning:
18. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Holky, dekuju za nazory k Adelce...manzel mi ji tak nejak pomalu, ale jiste zamita...je to vubec mozne??? :angry:
anty...Viktor je taky pekne jmeno, zadneho neznam :wink: Leda toho ze Snezenky a machri :grinning:
18. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
holky, jééé zase řešíte jména :slight_smile: :slight_smile: přítel navrhnul na začátku na holku Klára, tak to asi zůstane a kluka fakt nevíme, vždy když se ho zeptám, jaký jméno pro kluka, tak teda vždy odpoví Pavel...ale já nevím :sweat_smile: přijde mi to častý jméno :sweat_smile:

dneska jsme doma a oba vegetíme a dítě půjde za chvíli spát...snad už nám oběma zítra bude líp :slight_smile:
18. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
Kov já myslím ony obecně ty kočárky Jané jsou celkem poruchové - nepříliš kvalitně udělané, sousedka v domě má takovou tu oblíbenou tříkolku a taky s ní měla dost problémy......ale zas jsou mamči co si ho chválí, prostě asi jak komu co sedne.

Ad Johanka - taky jsem si dělala srandu, že jsem si ten porod zpečetila vyplněním papírů :grinning: Hele ale zas pokud tentokrát budu ještě v říjnu 2 v jednom tak už vím jak na to, stačí napsat jména do papírů a jedeme :grinning: :grinning: :grinning: Ale spíš myslím to v září zvládneme, nikdy jsem nevydržela těhu až do TP, s Jájou spíš naopak....
18. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jéé, Ojo, Klárka jako já, to joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
antana: no, snad už to bude najisto kluk,ne? Vždyť jsi říkala, že jste to tam jasně viděli :slight_smile:
Jé, Viktor, no, to mne hned napadne Sněženky a machři - Viky, vole, ty máš ale péro .... a pak v amerických filmech je Viktor vždycky "čistič", ten co odklízí mrtvoly, .... :grinning:

suzete: Barborka a Amálka jsou krásný

lamia: aha, no o Jané díky Bohu ani neuvažuju :slight_smile:, ale každopidně díky za radu, že do této značky nejít.
No vida, dobrej nápad, až budu chtít rodit, tak zkusím taky vyplnit porodní papíry :slight_smile:
Ty jsi Klára? To bych do Tebe neřekla :grinning:
18. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Holky, tak se probírám věcičkama, co jsem dostala od ségry a je tam spousta dupek bez rozepínání mezi nožkama, ale jsou tak krásný, že se s nima nemůžu rozloučit. No neva, zatím je nechám, vyperu, nachystám a uvidíme, vyřadit je můžu kdykoliv, že? :slight_smile:
18. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
Kov jak jsem psala, jsou mamči co Jané mají a jsou spokojené, mě nepřipadají technicky nic moc, ale je to můj dojem plus zkušenost, nikoho nepřesvědčuju :wink: :wink:
Ad dupky - no tak holt svlékneš celé, když už je máš a jsou pěkné :wink: Jen je to s rozepínáním praktičtější, ale že by se nedaly nerozepínací použít to rozhodně ne, jde jen o to vysvlíkání :slight_smile:

Jj, jsem Klára a jsem na to hrdá :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
lamia: je mi jasné, že je to pohodlnější pro maminu i mimčo, když se to jen rozepne. Už jsem se něco napřebalovala, přestože ještě nemám vlastního sviště. Ale to jsou takový ty krásný dupky ještě po nás, prostě už se takový nedělaj :slight_smile:. No uvidíme časem :grinning:.
No však to buď hrdá na to, že jsi Klára. Já jen, že mne to nenapadlo, že bys byla Klára :slight_smile:
18. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
kov:no po těch omylech s pohlavím už říkáme že tomu uvěříme až na sále
Viktor no nevím mě to moc nejde hlavně k tomu příjmení to moc nejde
18. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Klárku jsem navrhla jako úplně první variantu a hned mi to zatrhl :frowning2:. a viktora mit budu a basta, jen pokud to bude holčička, tak to viktor nebude. ale on tam ten pindik bude...že jo? :dizzy_face:
18. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
a čemu říkáte dupačky, já tomu co má jakoby ty kšandy, si to pamatuju z dětství, ty se svlíknou snáz, horší jsou ty overaláky, co mají i rukávy.
No já už budu mít výbavičku na mimi asi komplet, manžel teda koupil trochu něco jinýho, hlavně mu prodavačka vnutila bodýčka na novorozence, no při těch jejich velikostech teda nevím nevím :grinning: a je jich 7 :grinning:
18. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
suik - jj, dupacky je to s ksandama, ale dneska je delaj krasne i s rozepinanim dole, tak je nemusis cely svlikat, overalky taky delaj s rozepinanim dole :slight_smile:
18. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
aha, tak ty jediný co jsem koupila zapínání dole nemaj. Si ještě pamatuju mamku, jak převlíkala ségru, zvedla zadek, bleskově slíkla, přebalila, pak narolovala a bylo
18. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:
Teda kdo vás má dočítat....jsem tu jen na skok, pauza mezi učením, musím poklidit kuchyň a zase se půjdu učit :frowning2: nějak mi dochází energie....ale ještě to musím pár dní vydržet a bude klid.

Ant: hlavně, že je ti už dobře :slight_smile:

lami: s tím kočárkem, to je hrůůůůůza....

kov: s tím Viktor čistič jsi mi připoměla, že jsme tak říkali jedné rybce v akvárku, takové té s plochám břichem a velkou hubou, co se přisaje na sklo a čistí :slight_smile:

Jinak my jméno budem řešit až po státnicích, ale můj má jasno...tak nevím. Jinak se loučím, pokud to stihnu, ještě sem nakouknu. Tak se opatrujte :wink:
18. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
rennu: ahoj, holka vydrž ještě, za chvíli to budeš mít za sebou a konečně si to budeš moci užívat se vším všudy.
Jé, to je dobrej název pro rybku "hubosavku" :grinning:
Jsem zvědavá, jaká jména ten tvůj vybral :slight_smile:
18. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Já se furt koukám na fotečky té naší holčičky a jsem z toho totál naměkko, fakt jsem úplně vyřízená. Holky, jak můžeme normálně existovat a furt na ty drobečky nemyslet? Dokud jsem ji neviděla takhle pořádně na utz, tak to ještě jakš takš šlo, ale vůbec si nedovedu představit, že jdu zítra zase do práce a tak ....
18. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
kov: no můj chce Honzíčka, po něm....u nich v rodině by to byla asi už 7.generace :sweat_smile:
18. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
rennu: no, Honzíček není špatný jméno. Ale nemám to ráda takhle dávání těch generačních jmen. A co ty?
18. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
kovalda: he he, generacni jmena - budu prvni kdo prerusi linii divciho jmena,pokud to bude holcicka. Mama i babicka to nesly ze zacatku dost tezce, ale ja proste holcicku myho jmena nechci. Ne ze by se mi nelibilo, ale pamatuju si z detstvi jak se na chalupe zavolalo moje jmeno a pribehly ctyri zensky... Ja, mama, babi a prababa :grinning: Takze ne, dekuji. A prijde mi to uchylny, nejhorsi jsou takovy co maji holku a kluka a jsou po rodicich:grinning: Treba Pavel Nedved s manzelkou Pavlinou maji Pavlika a Pavlinku... bleeee....
18. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Jako kdyz uz stejny jmeno jako Honzik, alespon bych mu rikala Jenicku, Jendo, Janku a ne Honzo jako svymu chlapovi. Neprijde vam to asexualni :sweat_smile: ?
18. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
asi jsem na hlavu, me vytaci i kdyz mi muj manzel nekdy rekne mamino:slight_smile: hned vidim rude
18. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
sambucca: teda, to sis dovolila, porušit rodinný řetěz jmen :slight_smile: Neboj, ony to rozdejchaj :slight_smile:
Proč tě vytáčí oslovení mamino?
18. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
sambu, my už si jinak než "mámo a táto" neřeknem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Jana bych taky brala, ale Honzo bych mu neříkala, ale Jéňa...to se mi líbí :dizzy_face: ale přítel nechce...

kov, ty obyč dávný dupačky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: mám jich pár a strašně ráda jsem je používala a nevadilo mi, že nemaj rozepínání mezi nožkama :slight_smile: a kdybys vyřazovala, tak se o ně hlásím :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Lami, Kláro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Suz a co pro holku Viktorka?? :grinning:
18. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.