• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: no mně právě taky přijdou úžasný - jak matroš, tak i obrázky, to se prostě dneska už nevidí. O. K., kdybych je vyřazovala, ozvu se :grinning:
18. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
kov, no matroš fakt super, ty co tady mám, tak vůbec nežmolkatí, krásně prodyšný :slight_smile: no lepší než co dělají teď :sweat_smile: a to teda platí i u obyč plen, mám tady 4 snad i po Mírovi a ty se taky nedají srovnat s těmi dnešními :slight_smile:

tak já jdu pro prádlo, ať se trochu vyvětram a zítra už sjedu s malým k dr. i se sebou, abych se pořádně vyléčila :slight_smile:
18. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
suz: určo ještě nějáký pindíci zbyli :slight_smile:
suik: taky mám dupajdy dole bez patentků :wink: , ale jsou to ty 62, tak si říkám, že do tý doby budu mít snad cvik, obří mimi vzhledem k mojí výšce nepředpokládám :wink: no i když, po těch vitamínkách co do sebe cpem :grinning:, abych se ještě nedivila
samb: to se ti nedivím, mě by to taky vadilo, kdyby jsme se jmenovali doma stejně, i když zrovna Radek a Barbora jsou hezký jména :sunglasses:
na véču se nám nechtělo, tak si vaříme mňamku doma :sunglasses:
18. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
beru: teda při výběru zda jít ven anebo vařit doma bych určitě šla ven :slight_smile:, protože mám teda extra lenoru. Co vaříte dobrého :slight_smile:?

Dneska vůbec nevím co jíst, mám chuť na všechno a na nic. Ať si dám cokoliv, je mi po tom těžko. Ach jo :frowning2: Asi si dám heřmánkovej čaj a nechám si chuť zajít na jídlo, ještě mi je těžko od těstovin.
18. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Že měly dřív ty oblečky úžasnou kvalitu?? Mě bohužel skoro nic po nás nezbylo, ale těch pár kousků, to je totéž co látkové čtvercovky - nádherná bavlna, i po těch letech, měkká, srovnám-li s většinou nově koupených vypadají ty nové vedle toho jako hadr, jen jsou "modernější", ale to je mimi fuk, že...mimi jede na pohodlí :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
kov: on vařil spíš přítel, to byla rychlovka, panenka, fazolky, hranolky, ale boule mám až za ušima, my se vrátili pozdě z chaty, tak bychom to moc nestíhali :frowning2: s těma vycházkama
kov: mě takhle pomáhá pivo, teď jsem teda na nealku, ale já byla vždycky hroznej pivař :grinning: fakt je to hned lepší, jak mi něco nesedne
18. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
Kov mě je taky po všem blbě....ale měla jsem to tak i celé minulé těhu, holt se vyhýbám všemu mastnému a s česnekem...a to bych měla někdy šílenou chuť třeba na bramboráky apod, ale vím, že bych to nejspíš neudýchala a zvracela nebo minimálně půl dne umírala, takže si radši nedám....ale jinak se krmím celkem udatně, občas se až stydím, co se do mě vejde, ale když já mám tak ňák dooost hláááád :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Beru to zní výborně, dala bych si, maso teď fakt můžu, ale musí být libové...takže panenka...hmm.... :grinning:
18. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Ojo: Viktorku nechci, vidím totiž Viktorku u splavu, a nemá to tolik variant oslovování. Navíc kdyby to teď byla holčička, tak si Viktora budu šetřit na příště...
18. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
lamia: jo jo byla to bašta :slight_smile:
já teď maso nemusím tak jako před těhu, ale tohle byla mňamka. Dneska jsem se hodinovou procházkou pěkně unavila, tak se těším do pelíšku :slight_smile: hlavně, už jsem dva dny necítila moc dloubance, tak doufám, že večer budou :wink:
já taky baštím za dva, víc než přítel momentálně :grinning:
18. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky tak jsem doma a půjdu se učit a semtam nakouknu
18. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
lamia: no, ty dupačky ještě po nás jsou z úžasné bavlny - krásně příjemné a co je úžasné i po hafo letech stále drží tvar ....

beru: aha, tak to potom chápu, když jsi omezená vycházkama a když vařil přítel :slight_smile: Fazolky miluju hmm. To musela být dobrota. Já dříve taky ráda pivo, ale teď mi strašlivě smrdí a nechutná :-/

lamia: no, mne většinou právě všechno chutná a mám apetit jak blázen. Jen jednou za čas mi je právě tak, jako dneska, že mám furt hlad, ale nevím co zbodnout a ať dám cokoliv, je mi pak těžko. Ale díky bohu to bývá jen 1 den za čas. Tak snad to tak bude i dnes. Ani dnes tolik necítím Žanetku kopat, tak je z toho asi taky nenadšená jako já. Anebo mi právě okopává dovnitř a proto mi je tak zle :slight_smile:

antana: ať ti jde učení rychle, ať zas můžeš relaxovat :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Holky tak jsem te´d domluvila u kamarádky první focení u ní v aťasu :wink: na 29.dubna a pak budeme chtít fotit v 8.nebo 9.měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže teď první focení s bříškem...Jupíí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahok holky, jaky jste meli vikend?
vy jste toho teda popsaly, to se neda docist.
18. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
alisku:dobrý a ty?
eli:focení já jsem moc stydlivá stydím se jak vypadám asi bych se nevyfotila ale ty si šikovná a štíhlá tak se nedivím
18. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Antana, celkem fajn, rodinný a vyčerpávající, jsem ráda, že jsme už doma, doufám, že bude takový hezký nový víkend, v pátek máme s manželem 5leté výročí.
18. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
ant: Tak já nejsem žádná modelka, ale chci mít takovou památku!! Akorát budeme muset změnit datum, protože manžel tam má zrovna službu v práci!! proč ty chlapi neříkají ty podstatné věci!! Asi ho zítra zabiju :angry:
18. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu. Sice jsem vás dočetla, ale už si zase skoro nic nepamatuju, jenom antany nemocnici - teda holka, ty si užíváš. Ale teď už snad budeš mít pokoj.
Já jsem dneska prožila hormonální hnutí. U nás v zahrádkách se ráno našla tři štěňata, nějací kříženci nejspíš s ovčákem, asi už je někdo nepotřeboval. Byla nádherná, strašně kňučela a lezla mi do náruče. No řeknu vám, brečela jsem kvůli nim asi čtvrt hodiny. Ještě že mě přítel odtáhl, jinak je máme doma všechny tři. (Potom se mi přiznal, že by si klidně jedno vzal, když já bych je určitě musela zachránit všechny najednou). Odvezli je do útulku, tak snad si je někdo hodný vezme a budou se mít dobře.
18. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
loty:to doufám :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
eliska: jé, tak to se těšíme na fotky :slight_smile:

alisek: jé, výročí a co chystáš pro manžu?

antana: no profík právě umí každého nafotit tak, aby vypadal úžasně, ať už je štíhlej nebo ne. Taky se chystám k profíkovi. Ale asi to nechám až na léto :slight_smile:

lotyna: no teda, to jsou lidi, takhle odložit štěňata. To já bych taky měla problém je tam nechat :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
kov:no nevím já mám pořád obavy no uvidím když foto tak až v létě my máme výročí v srpnu a k výročí budeme mít snad miminko :wink:
18. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
loty, tak to bych brečela taky a asi bych taky zachraňovala.

kov, plánuju v sobotu(nebo už v pátek) piknik ale doufám v pěkný počasí, někde u vody, romantika, vínečko, francouzská bageta, sýry, šunka, ovoce.
18. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
alisek: to zní dobře :slight_smile: ten piknik :slight_smile:

antana: my máme výročí svatby také v srpnu, doufám, že prcek tolik spěchat nebude a nechá si to až na září :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky, to není výročí svatby ale našeho vztahu, výročí svatby nám vychází na termín porodu :sunglasses:
18. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
v srpnu je taky výročí vztahu nejsme manželé,ale uvažujeme že by jsme se potichounku v červnu vzali no uvidíme sice budu jak meloun ale to neva :grinning:
18. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
dobrou noc holky :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
antana: aha, tak to se těšíme na tajné informace o tajné svatbě :slight_smile:

Tak jsem přihodila do alba fotku dnešního pupenda a do výbavičkového alba nějaké věcičky, které jsem nakoupila ještě něž jsem měla špunta v břiše - mj. i nějaké látkovky, abych to pak finančně neměla tak najednou :slight_smile:

A taky přeju dobrou noc, zítra se jde zase do rachoty, tak ať jsem svěží. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
kovaldo: teda ty máš teda pořádnou výbavu. kamarádka se mi směje že tolik kupuju už teď, ale jak tak koukám, moc toho teda nemám :grinning:
Oni už nevyráběj klasický pleny, chjo....ty jsem měla ráda, byly skvělý i potom, jako hadříky, třeba na okna.
Dneska jsem konečně doklidila celý byt, tak mám super pocit. Sice mi to trvalo dva dny, ale je to hotový.
Ještě jsem stihla vyzkoušet výrobit náušničky pro případnou holčičku a teď ji testuju na sobě. Až budu mít druhou, tak je blesknu do albíčka.
Jsem hotová, jdu si lehnout :wink:
Jo a konečně jsem objevila kočár co se mi líbí, tak ještě ho někde otestovat naživo.
Dobrou.
18. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
doré ránko
19. dub 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Ant: koukám že jsi ranní ptáče :wink: Já snídám musli s jogurtovým mlíčkem a pomažu se zase šprtat.....a to bych nejště nejradši spinkala.
19. dub 2010 v 06:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.