• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:ahojky já nesnídám nic za chvilku jedu na kontrolu na chirurgii tak jdu na lačno kdybych šla zase na odběry sice nevím z kama mi to vemou jsem celá rozpichaná od odběrů a kapaček ze špitálu ale co už no
19. dub 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu. První dobrou zprávou je, že v sobotu večer - přesně 20tt+0 jsem cítila první kopanečky. Takže žádné šimrání v bříšku, celou dobu nic a pak rovnou kopance. :grinning: Ale cítím to jen v klídku, když sedím nebo ležím, za pohybu je nějak nevnímám. Ale aspoň, že už se nám brouček začal projevovat. :wink: Hurá do druhé poloviny ... :wink:

No a další změnou je to, že když budeme čekat klučíka, tak to nebude Daneček. My totiž máme u tchýně německého ovčáka a jmenuje se Dan :grinning: , no a manža říkal, že by nebylo vhodné, mít na dvorku Danečky dva. :grinning: Asi má pravdu. Takže hledáme nějaké jiné jméno pro klučíka, jenže se nám žádné nelíbí, nebo se na něm neshodneme. Zatím to tedy vypadá, že to bude Pepíček po tatínkovi. Z toho je nadšená i budoucí babička s dědečkem, protože i my se ségrou jsme měly být Pepíčci. Takže uvidíme, jak to nakonec dopadne. Řešit to začneme po tom 3D, jestli se brouček ukáže v celé své kráse. :wink:

Ant. tak ať ti to dobře dopadne. :slight_smile:
19. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak já jsem se dneska probudila v 5 hodin s šleným hladem, takže jsem si udělala chlebíček a nakone ještě bábovku!! Chce se mi ještě spát, ale už ňák nemůžu jenom se převaluju! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže půjdu radši uklidit! :sweat_smile:
Holky ještě 3 dny a uvidíme našeho Bobeška!! Už se nemůžeme dočkat! :dizzy_face: :dizzy_face:

ant: Tak držím palečky, aby Ti to dobře dopadlo :wink:
ladenka: Gratuluju ke kopanci :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Super! :wink:
19. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Eli, to máme podobně. Já se dnes probudila kolem páté a už jsem neusnula. Manža v šest vstával, tak jsem vstala s ním a pomalu si tady uklízím. Čekám, až mě přepadne únava, abych se šla ještě na chviličku dospat, ale nějak nepřichází.
19. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
ladenka: Manžel přišel v 5 hodin ráno po noční, takže ten spí jak "zařezaný", tak čekám, kdy se k němu přidám, ale zatím nic! Zítra chceme jít s manželem na Petřín, tak snad bude krásně jako dneska!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoooooj,
nestíhám, ale jdu vás pozdravit a doufám, že se všechny máte krásně :wink:
v sobotu máme svatbu tak ješta dozařizuju a dolaďuju.. už, aby bylo PO!!! :grinning:
počasí vypadá, že už bude lepší a lepší tak snad to vydrží!!!! :dizzy_face:
19. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
Holky dneska mě fakt píchá v podbříšku...Fakt by zajímalo, co se tam děje :grinning: :sweat_smile:
wolfi: tak snad to na svatbu vyjde a bude krásně,ale já si myslím, že má být teď už nádherně! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

my dneska měli noc luxus, zaklapla jsem po desátý a otevřela oči až v 6h a to ještě zbytek spal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak trochu dospáno po těch nocích, co Tomáš kašlal a chrochtal rýmou :grinning:

odpo si sjedu k obvoďákovi na to EKG a jeslti mi něco dá ještě na ten kašel :slight_smile: dopo jsem byla s malým a když jsem k němu kukla do čekárny, tak narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

wolfi, užijte si svatbičku, má být nádherně :sunglasses: my možná ten příští rok nebo popříští :grinning:

lad, gratuluji ke kopancům :slight_smile:

ant, tak ať ti to dobře dopadne :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak já teda hlásím, že pohyby pořád žádný, ale mám dneska poprvé těhu rifle, zatím dobrý, ale musím si trochu zvyknout na ten pás přes břicho, ale aspoň je mi teplo :sunglasses: Ve čtvrtek začínám 5. měsíc, tak už si to můžu dovolit, břicho teda pořád nikde, pořád špek, možná ho blesknu, ale nevím, nejsem na to :pensive:
Jo a volala jsem na gyndu, jestli nemají výsledky těch triplů a ta "milá" sestra, předstírala, že něco hledala a pak že si mám zavolat ve středu ODPOLEDNE! Snažím se na to nemyslet, nebo bych se zbláznila a po obědě budu volat a objednávat se na velký UTZ, tak snad aspoň tohle klapne!
19. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
discreet: no já už taky vyměkla, ale dala jsem břuch oblečený :grinning: . Mě je ten pás moc pohodlnej, ale uvidíme v létě. Manžel mi veze ještě jedny těhu džíny, ale ty ten pás nemaj, tak to budu kombinovat s tím navlékacím.
Mě se to moje břicho zdá takový hejbací a povolený a je fakt příjemnější, když je pěkně v chlívečku. Snad ho pak po porodu nebudu mít na kolena :frowning2:
Wolfi: užijte si to! Já bych svatbu zařizovat nechtěla, ten stres okolo, ale bylo to fajn :wink:
Měla jsem dneska jít k doktorům, ale půjdu až zítra. Dneska budu dodělávat některý věci co mám rozdělaný a taky pomalu třídit věci na stěhování, ať netaháme nesmysle. Už máme vyhlídlej byt, tak se modlím aby to klaplo.
19. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
lad: tak super :grinning:, gratulace
wolfi: tak si to pěkně užijte, ten den D :sunglasses:
suik. taky si říkám, že bych měla začít třídit, ale pořád to posouvám :unamused:
descreet: jsou někdy na zabití, co :angry:
19. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím.Omlouvám se že jsem sem tak vpadla ale chtěla jsem se vás zeptat na jednu otázku.Jsem v 18tt a asi před týdnem jsem začala cítit už pohyby ale asi ted 2 dny nic.Nevím jsem poprvé těhotná tak možná že to ještě pořádně nerozeznám ale raději se vás ptám jestli nahodou neporadíte abych se zbytečně třeba neplašila.Díky moc. :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
factory: já myslím, že to nic neznamená. Mimís se na začátku neozývá pravidelně :wink:
19. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak jsem si spravila náladu aspoň objednáním na velký UTZ, sestřička úžasná, hned věděla, co chci :grinning: :grinning: Takže 7.5. po dlouhých 7 týdnech uvidíme znovu prcka a snad se dozvíme, co to bude :sunglasses: Doufám, že nebude muset manža na nějakou služebku :confounded:
19. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
discreet: já jdu příští čtvrtek a nemůžu se dočkat :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky po delší době jsem se sem dostala a všechny vás zdravím,Zrovna smažím řízky tak mam chvilku času než pujdu do práce :slight_smile:.
factory:ja pohyby taky cítila cca před více než týdnem a od te doby nic :slight_smile: takže asi to tak ma být aq mimčo spí jinak ja nevím.
19. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak díky moc za odpověď holky,bála jsem se aby to nebylo neco horšího.Děkuju
19. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
tak já se před chvílí vrátila od obvoďáka :slight_smile: sice jsem tam musela s malým čekat asi půl hodiny, ale v poho, malej byl naštěstí hodnej a ve vnitř potom stál u mě u lehátka, když mi měřili to ekg :grinning: :grinning: jinak nic...na ten krk poradil klasika bioparox :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si ho holt trochu vdechnu...fuj...

já zatím těhu věci nenosím, jsou mi pořád ty moje :slight_smile:

venku teda balada :sunglasses: já doma stačila umej okna a poklidit, upéct perník a myslela jsem, že půjdeme ven, že mi už je ok, ale teď z toho venka mi zas bolí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak radši ne...
19. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
ahoj holciny, my se pred chvili vratili od gynekologa, no bylo to uuuuuuzasny ja to cely probrecela, hrozne jsme byli vsim dojaty:slight_smile: No a hlasim ze jsme to nevydrzeli a podivali se co nosi za "diamant" a je to buchticka! Cedkame holcicku! Manzel je desne dojatej, pral si vic holcicku, ja jsem opila protoze jsem si jako pripitek dala petiprocentni sumivy vino ve striku :grinning: Kluk by nam taky udelal samozrejme radost, ale devcatko je proste bomba :grinning: !!!!! Jupi!!!!!!
19. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
sambu: gratuluju k holčičce :dizzy_face:
U nás chce manžel asi spíš chlapečka, ale u holčičky prohlásil, že se s ní aspoň může spiknout proti mamince, mizera :grinning: .
Já to mám jednou tak, jednou onak.
Ted jsem dovařila bezvadnou čočkovou polívku, musím se pochválit, protože jsem ji dělala úplně poprvý. Mám radost, protože začínám umět jíškový polívky. Nedávno to byla bramboračka. Předtím jsem zvládla jen guláškovku a to tak že jsem tam nasypala jíšku instantní, teď to ale dělám z mouky.
A k tomu nealko pivo. mňam

Taky si chci udělat po UZ pěkný den.
19. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
suik: jeee, ja delala vcera fazolacku:grinning: my jsme desne polivkovy, ja varim polivky obden:grinning:
19. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
:grinning: my moc ne, já nejsem moc vařivej typ. Jako jedno jídlo jí občas udělám. A jako polívku před hlavním jídlem akorát na vánoce.
To mi připomnělo, že jsem neodolala a koupila kapří vnitřnosti, že udělám polívku. Už se moc těším :grinning: .
19. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
aha, to ja jsem opak. varim denne:slight_smile: ja vareni mi-lu-ju, takze ma manzel velky stesti si myslim:grinning:
19. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
Čau vy prdoleny,dočítat teda nebudu,to je zas na půl dne :grinning: :grinning: :grinning:
Před chvílí sme dorazili z Olomouce,dnes jsme i s mužem a synáčkem viděli to naše očekávané miminko.Filípek byl komunikativní a pořád chtěl slyšet srdíčko,mudra nám ho pustila asi 3x a to jste měli vidět vždycky ten jeho blažený výraz a krásný úsměv,když ho slyšel :dizzy_face: Já jsem fakt plakala štěstím,jak jsem tu harmonii cítila.Miminko je naprosto zdravé,odpovídáme teda 21+6 a váha prý cca 350g a délka 23cm.Fotečku sem vložila do alba,docela se povedla :wink:
Postel s matracema sme malému taky zamluvili,tak v týdnu pro to jedem.Bude to dvojpatrovka s velkou postelí dole.Během pár dnů ještě vybrat podlahovou krytinu do přízemí a do porodu snad bude rekonstrukce uzavřená :wink: Pak už si budem jen lebedit :wink:
Jak jste rozebírali jména,tak já mám jasné pro kluka už dlouho,ale ty holky nám dávají taky zabrat.Teď jsou favoritky Světlanka a Jolanka a zrovna mě se líbí Jola a manžovi Světlanka :confused:
19. dub 2010 v 17:12  •  3 děti  • Odpověz
sambu: to teda jo :grinning: , můj muž spíš trpí. Mě to baví občas, ale ne každý den pravidelně, zrdžuje mě, radši dělám jiný věci.
19. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
sambu: gratulace k holčičce :slight_smile:
petu: ke kontrole, krásná fotečka a vy se necháváte překvapit ?
dneska bylo hoky krásně, jak v létě kdyby to tak už zůstalo, co :slight_smile:
19. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Beru,pohlaví víme už od NT scr.,dnes nám ho potvrdili.Překvapit nechám vás :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz
petja: aha :grinning:, na to že jsi 22 t máš mini bříško :wink:
no holky co se týče vaření, tak jsem teda taky hrozná, můj mi furt říká, že teda kvůli vaření se mnou rozhodně není :sunglasses:, našt. ho to docela baví
já měla dneska hormonální dopoledne, jsem řvala kvůli blbostem :unamused:, už našt. o.k. ale ty hormony nám dávaj, co
19. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Holky hezký večer,jdu vařit večeři,kluci jsou pořádně hladoví :grinning:
Přidala jsem i nějaký nový Filípkovi fotky :wink:
19. dub 2010 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz
Beru: se mnou hormony zatím nic nedělaj. Dneska mě ale pěkně bolí palice :angry: Ani nevím jestli tu máme nějakej paralen, ale zatím to vydržím. Jen jsem chtěla něco pracovat a moc mi to nejde :frowning2:
19. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.