• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
už jsem doma, díky za podporu a hlásím, že jsme podle mudr 7+1, jsme 1,3 cm velká fazolka a máme srdíčko, které nám už ťuká :grinning: :grinning: :grinning: juchůůůů...ptala se mě na screening g v 1.trimestru, zda si budu chtít zaplatit nebo ne, tak jjsem řekla, že ano....jsem objednaná až 9.2. do poradny, na krev, moč a vyšetření dělá ona a na UTZ mě pošle na specializované pracoviště. Tak snad se bude mrně hezky vyvíjet :slight_smile:)) říkala, že mám zakloněnou dělohu, ale to že se srovná a že jsme odminula hezky vše dohnali a dorostli a že odpovídáme. A příště snad bude i průkazka. :grinning:
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
rennu: no super, to je nádherná zpráva, moc moc moc gratuluju................................
12. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Renu - gratuluji k bezva výsledkům u paní doktorky
12. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Vítej, Kopo, mezi námi :slight_smile: Klidně si zůstaň v utajení, chápu tě... :wink:

Taky si myslím, že to na mě už musí každý poznat, skoro jsem o víkendu na oslavě čekala, že se každou chvíli někdo zeptá... :slight_smile:

To jsi mě s tím bříškem trochu uklidnila. Já teď končím 6tt, zítra naskočí myslím 7 tt a mám už bříško slušný... Zrovna jsem se před chvílí dívala do zrcadla a žasla :sweat_smile: Těhu kalhoty a trička už jsem nějaký objednala přes internet a upřímně řečeno budu ráda, že brzy dojdou :slight_smile:
12. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Renu, tak veeeeliká gratulace! Já ti skoro závidím, že už víš, na čem jsi... :slight_smile:
12. led 2010 v 15:19  • Odpověz
rennu: jsem moc ráda, že jsi dopadle takhle skvěle :slight_smile: moc gratuluju a prosím tě, 7+1 ti výpočtem vychází na kdy? od kterého dne se to počítá?
Rennu, úžasnýýýý..velká gratulace!!! Jen tak dál :slight_smile:
Tat: tak to jsem ráda, že jsem alespoň tebe uklidnila. Mě osobně to dost děsí. Už na sobě začínám pozorovat, že je mi příjemnější sedět rozkročmo. No hrůza. Minule se to lehce tutlalo, ale teď je to moc vidět a navíc všichni vědí, že jsme se už od léta pokoušeli o druhé mimi.
12. led 2010 v 15:34  • Odpověz
holky moc děkuju za gratulace.....7+1 je podle UTZ...podle MS 8tt
12. led 2010 v 15:35  • Odpověz
U nás o těhu vědí rodiče, ségra a v práci dvě kolegyně - s jednou prostě řeším vše a s tou druhou jsme se tak nějak společně snažily, takže jsme si oznamovali každý neúspěch..teda ono jich moc nebylo, jeden měsíc nic a další měsíc už přišla s tím že má //... Jí jsem tady včera zjišťovala ten ultrazvuk v 10tt. Takže je ode mě tak 5 - 6tt napřed. Jinak známým a v práci bych to chtěla říct až po 3. měsíci, pokud by to šlo a neprozradím se omylem dřív. Dnes se mě v práci ptali na miminko..tak jsem ztuhla, pak jsem teda řekla že nevím o ničem - a oni mysleli psí :slight_smile: Minulý týden jsme si totiž přivezli štěňátko..a mě to vůbec netrklo, na co se ptaj :slight_smile:
12. led 2010 v 15:38  • Odpověz
u nás to neví nikdo....resp. se mě před chvílí kamarádka ptala, zda se zadařilo, ptž věděla, že mimi chceme, tak jsem řekla, že uvidíme....hned se ptala, zda mi vynechala MS atd...tak jsem jíi řekla, že vše je na začátku a že se uvidí....no o tomhle nechci lhát....ale oznámit všem a rodině, to chceme až po NT screeningu...tzn., až budu začínat 4. měsíc....
12. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Kopo, jo myslela jsem si, že to není ani možný takhle brzo... :slight_smile: Já jsem těhu oblečení dlouho nepotřebovala při prvním těhotenství a teď ho potřebuju asi od 4 tt... :sweat_smile:

Dajo, my to asi budeme muset začít oznamovat. Zatím to taky ví snad jen tři kamarádky... Ale zítra má na návštěvu přijít další mamča s holčičkou a podle mě, pokud nebudu mít vysloveně něco hodně volnýho, tak bříško uvidí... :sweat_smile: Rodiče jsou naštěstí na Moravě, takže těm to řekneme až začátkem února, až tam pojedeme...
12. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Rennu, tak to já to tak dlouho neutajím... :slight_smile:
12. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Budete se některá ještě do léta vdávat? - teda jasně že myslím jen ty, co ještě nejsou :grinning:
My jsme plánovali svatbu na léto tento rok...ale asi to budem muset spáchat dříve :wink: Ale tím spíše v tomto stavu si přeju svatbu co nejmenší, nejlíp pouze s rodinou (teda tou nejužší, jinak bych se ani nedopočítala) ... aby bylo co nejmíň zařizování a starostí..prostě bez stresů, pokud to jde..
12. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Zkusíme večer doma s manžou něco nafotit a dám to do albíčka, abyste se mohli mrknout :wink:
12. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Jo to já bych to našim taky ještě neřekla, jenže v pátek přijeli na překvápko, což bylo to štěně..ale mamka byla trochu zklamaná, čekala něco jinýho - za mnou na stole ležela kytice růží, tak jsem pochopila... chtěli miminko! To mě tak dostalo, že v tom případě jsem jim musela vyslepičit aspoň to málo, co zatím vím! :wink:
12. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Tatarina: si nemysli, bříško se taky špulí ven, jsem normál jak lunt, takže to jasný je..ale dlouhý svetry to jistí :grinning: hezky to nafoťte, já to zkouknu a porovnám :grinning:
12. led 2010 v 16:22  • Odpověz
rennu: tak to je fantastická zpráva. Ty bláho, už skoro cenťák a půl :grinning: Gratuluju !!!

kopo: vítej i inkonginto :grinning:, je jasný, že to spousta holčin chce ze začátku tajit.
12. led 2010 v 16:44  • Odpověz
rennu: to vím podle MS :slight_smile: chtěla jsem si to jen přiblížit k sobě, závidím ti srdíčko a pořád přemýšlím kdy se mám objednat :slight_smile: mezi námi by měl být rozdíl cca 10 dní :slight_smile: ale objednám se na příští týden, už se těším :wink:
12. led 2010 v 16:45  • Odpověz
kovalda: díky, asi mimísek bude vazoun po tatínkovi :grinning:
Berulka: moje poslední MS byla 21.11....srdíčko se objevuje od 6. týdne, ale je to individuální....já srdíčko záviděla všem ještě včera a dnes dopolko :wink: dočkáš se....mně se to teď povleče až do další kontroly :unamused:
12. led 2010 v 16:49  • Odpověz
ren:tak to jsou bezva zprávy :slight_smile:

ad těhu oblečení - no já krom džín nosila všechno netěhu(jen košile jsem teda nedopla)...tak snad to klapne i tentokrát ...každopádně sepořád vejdu do běžných džín i těch úzkých,co se nosí do kozaček,takže doufám,že to tak ještě dlouho zůstane

tat: jooo ...oni ti chlapi si s náma v těhu vytrpí ...jedna by je politovala :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:49  • Odpověz
rennu: díky moc, k podobnému datu jsem se dopočítala i já, měl by mezi námi být rozdíl 2 týdnů, což odpovídá :slight_smile: s tím srdíčkem to vím, u někoho bývá vidět už od 6tt
12. led 2010 v 16:56  • Odpověz
jinakpříznakyu nás takové celkem v pohodě - začala jsem být zimomřivka, občas mijeblivno a když dýl nosím ondru,trošku mě táhne v podbřišku ...mlíko už se umoudřilo

náladová ani nejsem
ikdyž dneska jsem myslela,že drahouška nakopu do pr* -prosila jsem ho ať mi rozmrazí auto,že jedem na plavčo no a samy máte představu,jak po minulém týdnu vapadalo - jenže ouha -zapomněl,nebo se mu večer už nechtělo...netuším ..takže jsem ho rozmražovala,ometala,ondru v sedačce,na plavčo jsme přijeli se skluzem ...dveře spolujezdce jsou zamrzlé ještě teď,takže autosedačku jsem strkala přes volant
ale tohle nebylo nasrání z hormonů :sweat_smile:
12. led 2010 v 17:01  • Odpověz
rennu velka gratulace :grinning: :grinning: :grinning: ty se mas:slight_smile: a vsechny nove vitam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja jdu na utz ve ctvrtek..a uz se nemuzu dockat..budu zrovna 6 plus neco..tak jsem zvedava co bude videt:slight_smile:
jinak ja vazim furt svych 56 kilo..ale nedopnu uz nic:frowning2:((((( musela jsem si od segry pujcit rilfe ..je silnejsi jak ja..pres boky ok..akorat plandaj vsude jinde,..ale lepsi nez kdybych je mela utahly...
jinak normalnka me prestaly bolet prsa..je to mozne..?L???? jsem z toho takova vyhukana...blbe je mi skoro furt...zima taky, jsem unavena, a poboliva me dneska nejak v podbrisku :unamused: :unamused: :unamused:
12. led 2010 v 17:08  • Odpověz
jinak pritel si me asi stejne neveme:slight_smile: uz jedno dite mame...ale byl uz dvakrat zenaty..tak si myslim, ze do tretice uz do toho nepujde..ale nastesti je bezdetny...
12. led 2010 v 17:08  • Odpověz
holky zima mi je pořááááááád, brrrrrrrrrrr :sunglasses:
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz
mě teda je taky neobvyklá zima a snížil se mi tlak..
12. led 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
rennu: 7plus1 je už osmý týden, ale začátek. jako první den osmého týdne.

dala jsem do albíčka hadříky, co jsem dneska koupila v HMku, velikost padesát, nádherné, máme předpoklad na malé mimi a nechci aby mělo všechno natřikrát ohrnuté. A taky nové knížky.......
12. led 2010 v 18:11  • Odpověz
laur:50? to jsme nikdy neměli :grinning: ..vůbec nekupuju
kromě nedonošené neteřinky v okolí nemám jediné miminko,které by se do50 vešlo :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:13  • Odpověz
no velikosti oblečků na MIMI budou taky sranda, když sem tam koupím kámošce na děti, když jedem na návštěvu, tak musím volat, jakou mají velikost....a ještě pak tápu, když mají označení podle měsíců....první věc asi koupíme po screeningu.

jinak manžílek přišel z práce a šel vařit a mýt nádobí, ptž já u toho blinkám :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.