• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mě bolela hlava včera, předtím jsem nevěděla co to bolení hlavy je :unamused:
já si dala k véče vyjímečně něco zdravýho, šopák, taky jsem ho ani nedojedla :astonished:
19. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem ze školy doma ,kontrola u chirurgami dopadla dobře vše je ok
petja:velký utz super že
sambuca:gratulace k holčičce
19. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
sambu, gratuluji k holčičce :dizzy_face: teda teď se s holkama roztrhl pytel :grinning:

beru, teeeda šopák bych si taky dala :slight_smile: ...nebo nějaký takový salát...mňáám :slight_smile: my měli řízek s hranolkama :sweat_smile:

mě teda bolela hlava včera i dneska...bolela tak nějak jinak, tak jsem si udělala 3v1 a to už mě oživilo :slight_smile: :slight_smile:

peti a necháte překvápko i pro ostatní?? nebo to tajíš jen pro nás koníkovky :grinning:
19. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
Ojo,překvápko pro všechny samože :wink:
19. dub 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
já jsem hrozná žvanilka, já bych to nevydržela asi neříct :slight_smile:
ant: tak super, že kontrola o.k.
ojo: už jsem zblajzla i zbytek, a za chvíli začnu šmejdit, co bych si dala dobrého :grinning:
19. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
já jsem snědla tousty se šumkou no dala bych si ještě něco ale nevím co
19. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
ant: my měli kaši a rybu a udělala jsem na zítra polívku, večer se nedokážu učit, tak jsem nachystala jídlo na zítra. A ovoce můžeš?
19. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
jo některé největší omezení mám v zelenině
19. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
učení nechej zase na zítra chvilku si odpočin
19. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
ant: aha..chuděrko, já když vidím, co vše sežeru...ale pro mimi všechno, viď a hlavně, že už je ti dobře. Já jsem hore od 5, vylezla jsem po 6, snídaně a učila jsem se...14 otázek, k tomu jedno doučko, hodinová prochajda se psem a vaření a jsem KO, hlavu jak škopek... :unamused: No zítra to budu mít časově omezený, máme těhu kurzy tak musím zase od rána. :rolling_eyes:
19. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
rennu:už se ti to blíží můj jde ve středu a ve čtvrtek na zkoušku pak jedna příští týden no a pak 2týdny a musí odevzdat bakalářku už at je to za náma a máme pokoj
19. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
ant: že mu držím pěsti....chudák, toho má taky dost....nj, snad už to bude za náma a úspěšně :slight_smile:
19. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
rennu:to víš že jo ty to zvládneš leou zadní a pak už si budeš jen užívat s mimčem :wink:
19. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
ach jo, tak jsem vyměkla a šla hledat paralen :frowning2: , nemáme....všechny možný dreky jo, ale paralen ne. Ještě jsem našla na bolest Aulin, to nám dala tchýně a tam píšou, že by se neměl užívat ve třetí třetině těhotenství a v době kojení, tak nevím...bolí teda pěkně :frowning2:
taky mám na něco chuť, ale nic moc tu už nemám ...
19. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
antano: jak to že v zelenině :confused:
19. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
suik:protože nadýmá :wink:
19. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
holky diky za vase gratulace k holcice:slight_smile:

jinak ja teda papam za tri, strsne jsem se dneska bala u doktora zvazit no ale pohoda, pribrala jsem za ty ctyri mesice "jen" tri a pul kila:grinning:

nejvetsi chute mam samozrejme na vsechno zakazany - tataracek, plesnivy syry.... nad tema sem tam neodolam :sweat_smile: je to silnejsi nez ja.... je vtipny jak kazda zeme ja jiny zvyky a hysterie, tady silej z toxoplazmozy musim kazdej mesic na testy ale plesnivy syry muzu prej v pohode, nejaka listerioza jim nic nerika :grinning:
19. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
antana: a to ze nadyma je spatny proc, jako kvuli plynum? :confused: to je snad fuk ne? ja teda lusteniny moc moc rada, jim je vcelku casto jsou moc zdravy, vzdyt je v knizkach i doporucujou. Ja teda "zeru" (to jiank napsat nejde....) salaty, hlavkovej ledovej rimskej polnicek roketu.... v jakymkoli mnozstvi nejmin dvakrat denne, bez nej mam uz abstaky:grinning: mam to tak uz cca tri roky, fakt droga :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
sambuca:jenže jelikož mám nemocný žlučník je tam při nadýmání riziko záchvatu a toho že by se mi to mohlo zase zoopakovat
19. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky jdu spát jsem mrtvá dobrou
19. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
antana: no to je jina :frowning2: to je pech.... dobrou noc :sunglasses:
19. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
ant: dobrou a hezký sny :wink:
19. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
sambu: no to je dobrý, ale s těma sýrama se ani nedivim :grinning:
Já teda taky neodolala u kozího plísňovýho a taky baštím chlebíčky, ty fakt můžu. Tataráček mám taky moc ráda, ale ten opravdu radši ne :pensive: .
No já si jdu lehnout, ještě tu budu číhat, za chvíli se na skypu objeví manžel, ale jdu si vzít pyžamo a tak, a zhasnu. Snad ta palice trochu povolí.
19. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
ant: aha, já myslela, že se nesmí jen tučný, kořeněný a těžký jídla....
19. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ránko všem :wink: Tak japak jste sse dneska vyspinkali?
20. dub 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno těhulky,

dneska mě odpoledne čeká velký ultrazvuk, tak se moc těším, že se snad konečně dozvím, co v bříšku nosím :slight_smile: Kubíček se taky moc těší, dneska ráno se probudil a začal tátovi vyprávět, jak se půjdem dneska podívat na miminko, jsem úplně čuměla, jak si to vybavil hned takhle po ránu :confused:
Tak já Vás jdu dočíst a navečer se určitě ozvu, jak jsme dopadli :wink:
20. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
Ahojky holky.
rennu: Tohle byla zase šílená noc!! :unamused: Takový sny no děs!! A co Ty? :wink:
20. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
marge: Držím palečky a hlavně ať víte co čekáte :wink: Taky se těším už na čtvrtek! :wink:
20. dub 2010 v 07:04  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
20. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
marge:užijte si to
eli:co jsi měla za špatné sny?
rennu:a co ty opět šrotíš?
20. dub 2010 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.