• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: Zdálo se mi o upírech a ještě ňáké jiné!! :grinning: :sweat_smile: Ale děs!!
20. dub 2010 v 07:22  • Odpověz
eli:tak ty máš teda sny :grinning:
ty jdeš ve čtvrtek na kontrolu?já až příští čtvrtek už se těším na malého jak vyrostl ještě ti netipovali pohlaví?
20. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
ant: Já byla na posled na UTZ ve 12tt :frowning2: Takže ještě netipovali...Snad bude ve čtvrtek všechno ok!
20. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
eli:to víš že bude neboj :wink: cítíš už kopanečky?
20. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
ant: tak myslím si, že to jsou kopanečky,ale můžu se plést! A strach bohužel je! Chtěla bych vidět na chvíli do vnitř :sweat_smile:
20. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
no víš ten strach toho se nezbavíš já ho mám pořád jsem od tebe dál a stejně se bojím může se stát cokoliv ale neboj to bude dobrý mě kopanečky vždy uklidní :wink:
20. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:
Eli: o snech mi ani nemluv. Dneska jsem ve snu uhořela - těhotná, svázaná, zazděná za sádrokartonem ještě s kočkou :confused:
20. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
ant: kopanečky, jak se říká jsou nejlepší potvrzení toho, že je miminko v pořádku :wink:
lendaw: Tak fajn....Taky dobrý sny! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2010 v 07:43  • Odpověz
lendaw:ahojky no to jsou sny holky co se vám to zdá
eli:prý ano ale taky je necítím pořád celý den on se ozve jen když se mu chce
20. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
když jsem ležela v nemocnici tak kopal pořád a krásně ale doma asi to tak nevnímám
20. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
ant: Ale ozve se!! :dizzy_face: A to je důležité... :wink: :dizzy_face:
20. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
ant: ono prý když se víc člověk na to zaměřuje, tak to víc cítí... :wink:
20. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
eli:asi to tak je už se těším na kontrolu
20. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
ant: To věřím! Já se na ní těším, jak blázen a jako naschvál ty dny teď vůbec neutíkají! :angry:
20. dub 2010 v 07:54  • Odpověz
eli:neboj to uteče jako nic
20. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Já pohyby ještě necítím :frowning2: Ale prý mám ještě 2 týdny čas.
20. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
ant: No snad máš pravdu! Když nemám kontrolu, tak všechno utíká jak blázen a když jednou chci aby to utíkalo, tak ono ne!! :angry:
Hlavně si furt říkám!! "Elí buď v klidu,kdyby se něco dělo nebo bylo špatně, tak to poznáš" :grinning: :sweat_smile: Ale ňák mi to nepomáhá!! Pak příjde manžel a říká co se zase řešíš prosím Tě...Miminko je v pořádku a tečka!! :grinning: :sweat_smile: No, jo každý jsme jiný! :dizzy_face:
20. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
lendaw: Stačí malé bublinky, šimrání :slight_smile: A to si psala, že cítiš nebo ne!
20. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
dobré ránko holky,
japak se vám a bříškům daří?
20. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Eli: to jo, ale nevím jestli to nejsou střeva :unamused:
20. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
lendaw: tak si říkej, že je to mimísek! A hlavně pokud se to opakuje třeba třikrát za sebou, tak to střeva nebudou :wink:
20. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Lendaw:ono ze začátku to je jako střeva pak pozdějc najisto poznáš že to jsou kopanečky já už mám takové silné dloubance :wink:
20. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

lendaw, no jestli to cítíš častěji, tak už to bude mimík :wink: :slight_smile:

já teď cítím vyloženě žduchance i přes den když sedím :grinning: ale to ještě nic neni o proti tomu co přijde :grinning: :grinning: :grinning: když si vzpomenu, když Tomáš vrazil nohu pod žebro, jsem nemohla ani sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem s břichem vždy zalomcovala, ať si kouká udělat jinou polohu :grinning:

já jdu do poradny příští středu, prý bude taky ten velký utz :slight_smile: a hned ten den taky odjíždíme na Slovač za příbuznýma, takže spíš myslím na tu dlouhou cestu, jak ji Tomáš zvládne než na poradnu :sweat_smile:
20. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno,
mně se dneska zdálo o mluvícím psovi, což je za posledních 14 dní nejmírnější varianta mých snů. Jinak v nich prožívám dost psychologická dramata.
A co se pohybů týče, už víc než týden nemám ani to šimrání a bublinky. Naše mimi je totiž nejspíš pěkný lenoch. Když jsme byly na screeningu, musela jsem tam deset minut rázovat po chodbě, aby se otočilo a paní doktorka ho mohla změřit a co myslíte, že se stalo? Ani se ta potvůrka nehnula.
No, jdu si vzít příklad z rennu a zalehnout k učebnicím.
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
jé holky jen se učte já budu dneska taky muset chemii no sranda ale až odpoledne ted se mi nechce
20. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
loty: nevím, zda jsem zářný příklad k učení....sice od půl 7 šprtám, ale hlava mi třeští...jak se naučit všechny státy, co pěstují, těží, vyrábí a plno dalšího...to teda nevím :angry:
20. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
rennu:neboj to dáš :wink:
20. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
rennu: Počkej, já myslela, že to děláš z biologie (asi si to špatně pamatuju). Ale to se nauč, protože nejvíc se ti ve školní práci bude hodit, když o půlnoci z hlavy na počkání vysypeš, co se pěstuje kupříkladu v Burundi. :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
loty: mám státnice z biologie, chemie, AJ a ped.-psych.základu a rozšiřuju si o zemák.....jinak s tím Burundi jsi mě pobavila . patří do Afriky, oblast vých. Afrika, u jezera Ukerewe...asi tak :grinning: tím končím
20. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
rennu: :grinning:
No jestli tě to uklidní, tak jsme na tom podobně. Já se snažím vyrovnat se s faktem, že si někdo myslí, že pro pedagoga je nezbytné vědět, co si o výchově myslel kupříkladu Sokrates, protože to taky využiješ dvakrát denně. Problém je v tom, že můj mozek se rozhodl, že nepodstatné informace nepřijímá (teda on někdy nepřijímá ani ty podstatné, ale to se mu snažím nedovolit). Tak mám docela hrůzu, jak to dopadne.
20. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.