• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré poledne :slight_smile:
tak koukám, že nejsem jediná, který se zdaj hovadiny :slight_smile: já si to teda většinou nepamatuju
loty: my máme taky asi pěknýho lenouška, včera ráno jsem měla pocit, že jsem něco cítila, ale od té doby nic :confounded: , tak si taky pořád říkám, jestli je vše o.k. no to nám už prostě zůstane :wink:
eli: tak to ti uteče ten čt :slight_smile: a to jdeš na normální ko, nebo na tu ve 20 tt?
20. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
k těm snům - já už v nich rodila, čekala dvojčata, jela na tanku, běhali nám v ložnici malý divoký prasata a mnoho jiných ....takhle živý sny jsem v životě neměla :grinning:
20. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahoj berky, dobrou chut k obědu, já jsem už po o.
ad sny, tak mám taky zajímavý živý sny, dřív jsem je měla taky ale ted mám dokonce sem tam i erotický a ty jsem nikdy neměla. Můj nejbláznivější sen z posledních dnů, odrodil mě kamarád kuchař ale tak nějak, že jsem u toho nebyla a napsal mi zprávu přes skype, že to je holka at si pro ni přijedem :grinning: fakt bláznivej sen.
20. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj, mě se dneska nespalo moc dobře, hlava mě furt bolela, kolem čtvrté jsem se vzbudila a nemohla usnout. Tak jsem vstala, chvilku tu něco šašila, dala si komplot a pak to šla zkusit znova. Vzbudila jsem se před chvílí a to jsem měla v plánu dopoledne doktora - tak zejtra. :unamused:
Mě se taky nezdály úplně lehký sny, ale naštěstí mě nikdo nehonil, jen mě nikdo jako ženskou nechtěl, nakonec jsem si aspoň v tom snu užila :grinning: .
Elisko: u nás je to to samý....a tečka :grinning: a nepřipouští žádný diskuze.
Já jsem měla včera pěkně lítostivou náladu. Jsem si blebec četla o sopce na Islandu. Muž je zrovna v anglii a má letět v sobotu domů, hlavou mi běžely nejrůznější katastrofický scénáře - nejmírnější bylo to že pořád nebudou lítat letadla až po to, že vletěj do sopečnýho prachu, bochne island a už se nikdy neuvidíme :pensive: .
V pondělí nás čeká cesta do berlína a zvažuju jestli mám jet taky nebo ne. když nepojedu, budu se strašně bát, že se vybouraj. Když pojedu, budu se bát, že se vybouráme všichni.... tak nevím.
20. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
loty: njn, hloupej systém vzdělávání....co ty vlastně studuješ???

lenda: taky dobrý sny :grinning:...taky je mám živý, od narozenýho mimča velikosti žáby, přes dárek z práce v podobě 2 želv z nichž jedné upadl krunýř a já jí ho lepila lepidlem zpět :grinning: přes sen o kariéře uklízečky....si to taky všechno nepamatuju, ale některý stojí za to :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
ali: to je dobrý :grinning: , to ti malou asi uvařil :grinning:
20. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zdar ženské, tak já pořád naháním po netu a bazarech náš kočárek,btw...psala jsem jedné místní admince (dvakrát!!), jestli bych teda nemohla inzerát přesunout do jiné rubriky...ani mi neodpověděla!!!! Fakt nechápu, úroveň inteligence a vychování lidí to tu spravujících je fakt srovnatelná s řeznickým psem :rolling_eyes:

Taky mám pocit, že teď Hugouše nějak moc necítím, už pár dní....ale zachovávám klid, ze začátku je to asi normoš, je to holt ještě malá čudla, tak co po něm furt chci, že jo....

Živé sny mi ani nepřipomínejte, kolikrát se mi zdají takové kraviny....neskutečný :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Suik, taky ted zvažuju zahr. cestu a možná radši poletim, pokud to bude možný, protože se mi nechce jet tak daleko autem když je to kvůli pár hodinám a pak nazpět a vlakem to je v těhu opruz, nedošla bych si tam na záchod a to prostě nedám, 6-7hod. čekat na hajzlík v místě dojezdu.

Lam, taky jsem měla problém s jednou adminkou, nakonec se to vyřešilo ale padly zajímavý výrazy na obou stranách,
20. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Holky chodíte na nějaká speciální cvičení pro těhotné a na plavání pro těhule???
Já unás cvičení nestíhám, tak jsem začala cvičit doma podle dvd. Plavání mě docela láká ale zajímalo by mě zda to je něco jako normální aqua aerobik?
20. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
lam: S tím kočárkem si teda užíváš. Když si vzpomenu, že dřív se kočárky u nás v paneláku nechávaly nezamčené na chodbě u vchodu a nikdo si jich ani nevšiml....
rennu: Dodělávám pedag. minimum (teda dneska se to jmenuje jinak), už mám všechno, jenom ta pedagogika mi chybí a jak to tak vidím, bude chybět ještě dlouho. Jedině, že když to nezachrání mozek, že by to zachránilo těhu břicho :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
ali: já chodím na těhu tělák, je to v rámci kurzu od FN, ale žádný zázrak teda :wink: , spíš dýchání a tak.
suik: tak to sis pěkně zchrupla, já taky v noci špatně spala, kolem 9 jsem se vzbudila, to byl zázrak. No jo musíme spát, dokud to jde :grinning: Naspat si nějáký hodinky do zásoby
20. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
ali: já bych se vlakem nebála, kór jestli to bude zahraniční, naší vejtřaskou ani omylem. Bus by byl horší.
My jedem autem, ségra si půjčí lepší, co tolik neháže, stavět asi budem a zatím moc nečůrám. Blbý je že hned jedem zpět.
Zase od toho ale očekávám za 1) že uvidím byt a za 2) zmírním stres z neznáma, kdybych se tam měla najednou stěhovat. No uvidím jak mi bude.
Já bych na plavání chodila hned, klidně i jen na normální nebo se cachtat ve vodě, ale chtěla jsem se zeptat doktorky, i když jestli se na UZ ukáže že zmiznul ten hematom a mykóza bude vyléčéná, asi se ptát nebudu. Já jsem vodní živel a voda mi dělá hrozně dobře.
20. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Beru: no já takhle vstávám někdy normálně :grinning: , jako budím se, ale je to takový polospánek a přesvědčuju se že ještě chci pokračovat a pak taky hned usnu.
20. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Beru, unás toho moc není jen dvě cvičení a čas mi fakt nevyhovuje, v 10 ráno a hned v pondělí, to se asi zbláznili.
Suik, já už jela vlakem a i první třídou a na záchodě jsem se mále pozvracela, jak to tam páchlo a bylo to tam všude znečištěno od m..i a sra...k., tak jsem to radši vydržela ale nesměla jsem se ani napít než jsem dorazila na hotel..nojo česko-slovenské vlaky..to je fakt humus.
Taky miluju plavání ale díky atopickýmu ekzému nemůžu chodit do bazénu celoročně, ale ted to je už lepší, tak chci začít chodit, dost mi to chybí.
20. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
hojte holky, tak sny mám teď taky podivné a živé. a dnes jsem nespala kvuli strašným křečím v břichu, přešlo to až ráno v autě, když jsem zblajzla oplatek a bebe dobré ráno.

Na cvičení chodím jednou v Kladně do špitálu, je to takové spíš protahování, lehčí cvičení. a pak ve středy do Phy do Holmes Place a tam je to teda dobrý. Jen těch prachů kolik to stojí :angry:

Tož musím frčet, pa
20. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ali: já na cvičení nechodím - u nás je speciální cvičení pro těhu v úterý a to se mi kryje s něčím jiným. A plavání musím bohužel vypustit kvůli atopáku - ten chlór mě ničí :frowning2:
20. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
suz, tak ahoj, ses tu moc neohřála :slight_smile:

len, tak s tím atopákem jsme na tom stejně, ale já už to nemám tak děsivý, hold budu víc promazávat.
nakonec asi budu jen cvičit doma podle toho dvd, taky je to dost o dýchání a za to nemusim platit když si tak můžu zacvičit sama. začala jsem ted cvičit každý ráno (zatím 2x) asi pů hodky, začalo mě totiž sem tam bolet záda.
20. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky byli jsme se dívat na kočárky a vybrali jsme nakonec úplně jinný než mám v albu hodím odkaz
20. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ali: já jsem po té chlorované vodě úplně jak struhadlo :frowning2: Takže plavání v bazénové vodě je pro mě tabu :frowning2: A můžu mazat jak chci.
20. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ahojky holky, dočetla jsem pár stránek zpět......................
máte teda šílený sny :slight_smile:
marge. držm palce na kontrole, a at prcek roztáhne nožky.......................
co se týče kopání, tak já pohyby čekala až po dvacátém týdnu, takže když přišly už v osmáctém, byla jsem překvapená.....ale moc slaboučké nebyly, žádné bublinky, spíš štouchanečky, no ale pořád sílí a přibývá jich a je to úžasné, cítím je hodně často, ráno, večer, kdykoliv když sedím, ležím, ale i třeba když žehlím nebo tak vestoje, prostě se ozývá drobek............... :slight_smile: a občas to i lechtá, no je to sranda.....cítí je i manža, už i moji mamku koplo :slight_smile:
jinak včera jsme byli na velkém ultrazvuku, parádička to byla, mimčo se předvádělo, stálo na hlavě, dělalo dlouhý nos, no srandy.......................
lami: a nechceš napsat jiné admince?
20. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
lauri:tak to je super řekli vám pohlaví?
20. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
ant: jj, řekli, už dááááávno, ale ted ho potvrdili :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
lauri:a řekneš nebo bude překvápko?
20. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
ant: spíš překvápko :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
ant: pěknej! Já furt dumám, líbí se mi moc Roan Marita, mám ho v albíčku. Jen mě kamarádka z razuje, že je těžkej a do MHD skoro nepoužitelnej. Ostatní ho ale dost cvhálí. Taky jsem v diskuzi narazila na zádrhel, že se nedá tak moc polohovat rukojeť, a já jsem malinká. No přemýšlím, že se na něj po UZ pojedeme mrknout, tak uvidím. Jinak nevím, jiný se mi moc nelíbí.
20. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
loty: pedagogika je hnus, já na přednášky tenkrát nechodila, neb mi to přišlo o ničem....psychologie přednášky jsem taky vynechávala, krom doc. Laška, možná ho znáš občas v TV zprávách komentuje nějaký čin zhlediska psychologie, ten byl úžasnej....jiank mi to přišlo jak hromada keců o ničem, jak píšeš....no, ale státnice jsem zmákla...je fajn, když máš z čeho vyvozovat...

lauri: gratulka k velkému UTZ

Ant: hezký kočárek, já teda chci všechny 4 kola stejně velká, nafukovací, neb nejsem moc dáma na lítání po náměstí a centru, ale spíš vemu psa a na louku, les a tak...takže terénní kočár....ale jsem zvědavá, co vyberu v reálu :grinning: co jsem chtěla firkon, podle recenzí má blbý spodný košík a hlavně je spíš pro menší postavy...což já nejsem a můj taky ne .....
20. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
suik:to je taková klasika jsou prostorný ale budou určo těžký ale víš jak to je záleží na tobě ten náš je lehký a super se ovládá a a skladný,taky mi ted do alba napsala nějaká holčina kritiku na tento kočárek že je rozhrkaný a tak ale neřeším to šak si to přečti je to u mě v albu u kočárku
20. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
rennu:určo něco vybereš já zase nejsem typ do přírody já spíš chodit po náměstí jak píšeš proto jsem taky vybrala to co jsem vybrala :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
rennu:ten tvůj má super barvu ta zelená je úžasná :wink:
20. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.