• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: to je přesně o tom, každá máme své představy a je velký výběr, což je možná dobře, ale kdo si pak v tom množství má vybrat, že :grinning: Naše maminy to měly jednodušší :slight_smile: Nj, zelenou mám ráda, ale v albíčku to je právě ten. co bude pro mě malej :frowning2: no po státnicích to snad rozseknem a bude čas se zajet nějak podívat.....
20. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
Holky ad kočárky - já teď 2x jela ven s tou naší houpací přes 20 let starou Libertou na nákup, bc do golfek žrádlo pro 4 lidi fakt nedám, no to byla komedie k popukání :grinning: :grinning: :grinning: děcka krapet ušmudlaný, neb cestou do krámu je hřiště a dámy si samozřejmě musely aspoň chvilku pohrát, než absolvujeme opruz s názvem nákup....teprve takhle člověku dojde, jak jsou lidi povrchní a hrozně hodnotí své okolí dle vzhledu a věcí - v krámě z nás ostraha nespustila oko, všichni koukali buď s totální lítostí na totál socky nebo podezíravě jako co jsme přišli ukrást, no fakt komedie....už jsem jen litovala, že když jsem oblečená, těhotenství na mě ještě není poznat, to už by byla fakt scénka jak dělaná pro sociálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak teda ale beze srandy Anča ukradenej kočárek obrečela a budí se v noci ze spaní, 2x se teď v noci počůrala, což už se nestalo ani nepomatuju, pěkně jí to rozhodilo......
20. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
rennu:to určo jo taky máme ještě čas chceme ho objednat včervnu dřív né bojím se ještě něco kupovat
20. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
lami: jsem si to představila tvoji situaci z krámu a pobavila mě :slight_smile:

ant: nj, my asi až v červenci, ptž do konc června bude zase zkouškovat můj manžel a nebude mít čas ani chut jet se mnou po kočárkách :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
lami:lidi jsou idioti z prominutím já si říkám at si každý koupí co chce a co se mu líbí já bych nikdy nedokázala nikomu cpát to co se líbí mě za každou cenu to nesnáším a spoustu lidí okolo mě to dělá a výtáčí mě to a tak jim říkám já si koupím jen to co se líbí mě a né vám a jestli narazím tak se aspon poučím a příště budu chytřejší :wink:
20. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
rennu:vy jste chudáci máte to těžký ale v létě už bude líp si to pěkně užijete procházky a tak
20. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jo a jinak jsem se pochlapila a ušila Hugouškovi 3 kalhotové plenky z bambus. veluru,ještě sháním matroš na nějaké savé vkládačky do nich....tak už má i něco od mamči :slight_smile: Teda není to žádný zázrak, gumičky jsem moc nezvládla a jsou hodně volné, asi budu muset ještě krapet upravit, ale i tak mě vůbec překvapilo, že jsem to při svých šicích zkušenostech zvládla :grinning: :grinning: Asi se pustím ještě do něčeho, je to docela inspirativní činnost :grinning:
20. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
lami:totě obdivuju já jsem na tohle úplný poleno :confused:
20. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
holky na chvilku odběhnu přijela mamka tak se jí budu věnovat tak zatím pak se ozvu
20. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Rennu,Ant no fakt to byla prča, asi nikdy si mě takhle neprohlíželo tolik lidí :grinning: :grinning: Musím přesvědčit muže, ať vám naše stařičké vozidlo vyfotí :grinning: :grinning: Teda Jája byla dost na větvi z toho, že má v tomhle jezdit, vůbec tam nejdřív nechtěla sedět, ale už se jí celkem zalíbil :grinning:
20. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Antano neobdivuj, já jsem poleno taky :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Lami: :grinning: .....ale chudák malá. Pro ni to musí být obzlášť těžký pochopit, že něco má a najednou ne a někdo cizí si to bez dovolení vzal :angry:

já od kočáru asi čekám to, že to bude jako taková pojízdná venkovní postýlka a budu jezdit po okolí (ještě nevím kde) a do parku. No a na nákup, jestli to bude možná bez autobusu. Do veřejný dopravy bych se asi bála i s lehčím kočárem. Na zařizovací cesty a tak do města, bych chtěla používat šátek. Tak v tohle by mi mohla ta marita vyhovovat. A líbí se mi, že je to prostě klasika. V tomhle jsem zamrzla asi před 10 lety.

Ant: ale to že ti někdo napíše kritiku do alba hned jak to tam vložíš mi přijde divný. Když se mi to nelíbí mlčím. To je jak nevyžádáná rada, začínám na to bejt alergiká.
Mě se ten tvůj kočár vzhledově moc líbí, jen bych se bála těch třech kol.
20. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
lam: Tak to jsi šikulka.
Já ještě nemám pro mimčo jednu jedinou věc. Nakoukla jsem cvičně do pár obchodů, ale připadá mi, že tam buď nic nemají, nebo se mi to nelíbí a nebo je to příšerně drahý. S kočárkama to samý. Požadavky na něj mám asi jako rennu - kočár do terénu, velká kola a tak, ale vybrat si nemůžu. Přítel se zamiloval do Jané Slalom (pěl na to ódy jeho kamarád), ale já nechci tříkolku a nevím, čím mám protiargumentovat, když se mi nic nelíbí. No vypadá to, že dítě zabalím do ručníku a budu ho nosit na ruce :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
lami: teda klobouk dolů, jsi šikulka :wink: já se jak odstátnicuju chystám oprášit háčkování a pletení, tak uvidíme, jak mi to půjde nebo ne a mám v pokušení dovézt šicí stroj od našich, je zaseklý na šití knoflíků, tak kdyby to můj opravil, potřebuju potah na polštářky, závěsy a koukala jsem, že zbytkové látky s dětskými motivy jsou levné, tož bych spíchla i povlečeníčko :slight_smile: Jedno koupíma zbytek bych mohla ušít....to jsou plány, co??
20. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Loty: a ta Marita by se ti nelíbila. Mě to přijde jako super teréňák.

Lami: vyfoťte :grinning:
Ale taky obdivuju, já už taky uvažovala nad tím, že nějaký spíchnu, ale nechce se mi do toho, tyhle nekreativní věci mě moc nebaví. Taky se děším těch gumiček. Zase se ale dá dost ušetřit :wink:
20. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Suik já mám právě proto i vzhledem k cestování jasno, že ev. koupíme znovu ten kočár, co jsme měli, bc potřebuju nacpat aspoň 2 dítka v případě nutnosti do kočárku a s PT se dá skvěle i po eskalátorech i v té dvojverzi, což jsme hodně využívaly, krom toho moje děti moc venku nefungují na chození jen tak, pokud máme někam dojít, musí jít za ruku, což jde teď, ale nějak nevím, jak bych vedla 2 děti za ruku plus tlačila mimi v kočáře, nota bene ve sněhu v zimě :grinning: :grinning: :grinning: Takže mám aspoň ušetřený výběr :grinning: :grinning: Ale jinak šátek na cesty pokud máš jen jedno dítko je super, s 2 už je to horší, zvlášť malejma, bc zároveň táhneš batoh/tašku s jídlem, plenama, nějakým oblečením, zábavou do metra apod...no se 3 to abych snad jezdila s krosnou :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
renu: povlečení si chci taky ušít. Ještě najít pěknou látku. Ale možná je udělám bílý a navrch nějaký aplikace. Plánů mám hafo, ale i když jsem doma a nemám co na práci, tak se mi do ničeho nechce.
Já ale knoflíky nemám ráda a na stroji je nešiju a ani dírky.Zkusím systém ala Ikea, Polštář s takovou kapsou bez zapínání na na peřinu nějaký plastový patentky. jestli je teda dělaj.
20. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
lami: to je plán na jedno dítko a ještě malý, pak se asi pokouknu po šikovném sporťáčku :wink:
Ale přijde mi šikovnější mít uzlík na bříšku a baťůžek nebo tašku a volný ruce. Děsím se MHD a neochoty.
20. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Rennu jako na těch plenkách fakt není nic k obdivu, jen snad to, že jsme to já i šicí stroj (cca z roku 87...) přežili bez úhony :grinning: :grinning: Ale povlečení apod mám taky v úmyslu, látky se už fakt dají sehnat kvalitou i designem moc pěkné a je určitě moc pěkný dát potom dítku do postýlky něco, co maminka nachystala a ušila jen a jen pro něj :wink:
Tak jedu domu, jsem nějaká vzteklá a protivná, a to se pak blbě pracuje natož s lidma co to nechápu.

my budeme pořizovat dva kočáry, jeden do města (lehký, skladný) asi Concord fusion, a pak do firmy (vesnice), do terénu a to bude určo mutsy urban rider. oboje bazarový ale novější.
S třema malejma dětma bych se bála vystrčit nos z domu, to jsi teda odvaz :grinning:
20. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
suik: Vidíš, ten vůbec nevypadá špatně. Díky za tip.
suik: já taky dírky nešiju....tenkrát to měl kdosi půjčené....ještě ujde systém na zipy, jenže ty jsou drahý a nebo ty patentky, ev. suchý zip.....uvidíme...jako hlava plná nápadů, především teď, když bych se měla soustředit na šprtání :grinning:
Já chci hlavně spíchnout mantinel s nějakejma obrázkama našívanejma. To se prodává se mi moc nelíbí...jen sehnat šikovnej molitan, nebo co do toho dát.
20. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Suik krapet problém je, že pokud je dítko větší, nosí se pak na břiše docela blbě, třeba mu přes hlavičku blbě vidíš na schody a tak...takže já cca od 6m nosila Jáju na zádech, jenže co pak s baťohem...takže jsem to řešila taškou přes rameno, ale batoh je mnohem pohodlnější...ale dají se koupit i prima tašky na břicho spešl pro šátkující matky, daly by se i ušít :wink:
20. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
rennu: to je naprosto normální :grinning:
20. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
Zatím ahoj. holky jsou vzhůru :wink:
20. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
loty: mě zaujal na první pohled a jiný nechci, snad na mě nebude velkej :frowning2:
20. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
suik: me se ten roan marita taky moc libi, objevila jsem ho pres tvy fotoalbum :wink: krasnej retrodesign, barvy i bytelnost. jen nevim co rozmery, mame dost uzkou vstupni halu do bytu. no a pak taky nevim co eskalatory.... snad mi odepise nejaka mamina co uz ho ma :wink:
20. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

holky, já už v práci odevzdala stůl, takže už nemám běžně k dispozici počítač, jen když někdo není v kanceláři a můžu si sednout k jeho stolu. Takže funguji už jen jako odborný dohled a poradce, ... takže se strašlivě nudím :frowning2:

Ale teď se počítač našel, tak jsem úplně u vytržení :slight_smile:

ladenka: gratulace k čutanečkům :slight_smile: Ten tvůj prcek bude teda přímej, žádný lechtáníčko, rovnou čutance :grinning:

eliska: mne taky prcek občas vykope z postele, že chce nakrmit. Asi tam tahá za pupeční šňůru, protože mi je v tu chvíli prostě úplně blbě od hladu a to teda rozhodně nemůžu říct, že bych si nějak odříkala :slight_smile:

wolfi: tak přejeme, ať se svatbička vydaří tak, jak si přeješ :slight_smile: Moc ti to závidím, mne se svatba moc líbila :slight_smile:

ojo: no, tak když ti ještě není líp, tak aspoň že se občas vyspíš.
20. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
holky tak mám splněný dnešní limit otázek, mám to tak tak, ptž za chvíli jdu na bus na kurzy....snad trefím, protože po té nalejvárně mám totálně vygumováno :sweat_smile: A večer opáčko, uvařit a možnáááá ještě juknout na další otázky
20. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.