• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik: prej břicho v chlívečku :slight_smile:
teda stěhování fakt nezávidím. za posledních pár let jsem se stěhovala 3x a stačilo mi :slight_smile:. Ale zároveň je to vždycky plné očekávání věcí příštích :slight_smile: Tak ať ti to jde hezky od ruky :slight_smile:

sambucca: absolutně tě chápu, žes to celý probrečela a mooc gratuluju k holčičce :slight_smile:

petja: jé, tak vy jste taky viděli to vaše zlatíčko :slight_smile: Tak super, že si to užíváte celá rodinka a fotečka je krásná :slight_smile: Vy se necháváte překvapit, jakého pohlaví je prcek?

Ad vaření – já vařím ráda, když je z čeho – tj. když někdo dostatečně nakoupil a když je na to klid. Takové to vaření ve chvíli kdy přijdeme domů a manžel mi stojí za zády, že má hlad a teď hned, tak jako nejlepší vaření uznávám namazat chleba :grinning:

antana: to je dobře, že na kontrole u chirurga vše O. K., zvládli jste to oba s prckem na 1 :slight_smile:

sambucca: já teda taky občas hřeším s plesnivýma sýrama, protože je teda nehorázně miluju :grinning:
20. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
kovalda: s tim varenim s hladovym za zady te naprosto chapu:grinning: tam to zachranuju volskym vokem se slaninou, tu mame doma vzdycky. Manzel nastesti neni vybiravej, ja kolikrat kdyz slysim co ma nekdo doma za fanfarona - chteli by bifteky ale ani caj si sami uvarit nezvladnou :sweat_smile:

no jo, cely jsem to probulela, no holky znate snad lepsi bijak nez tohle? :grinning:

jinak my se teda nestehujeme, ale bydlime na trech mistech zaroven, takze baleni tasek znam jak svy boty... a taky je vtipny ze neco musime mit trikrat a neco nevime kde prave je :grinning:

ladenka: ja chci taky cutanecky!!! my mame divosku (na UTZ byla k popukani, desnej raubir!), ale zatim nic necejtim
20. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
marge: moc závidím, že jdete na ten velký utz. Kubíček je teda šikulka, že si takhle hnedka ráno vzpomněl, že s jdete podívat na miminko. Ještě jsem nedočetla dnešní příspěvky, tak nevím, jestli už ses ozvala, jak jste si to užili :slight_smile:

eliska, lendaw: teda holky, vy máte teda sny, no fuj. Tak snad dneska to bude o kousek lepší. Nekoukáte na nějaké hrozné filmy, nebo nečtete nějaké šílené knihy?

lotyna, rennu: bu co? burudi? kde jste to vzaly? to existuje? u Ukerewe? to taky neznám. ??? :astonished: :astonished: :astonished:

alisek: taky dobrej sen. No, aby mne rodil kuchař nevím, ale zas kdybych u toho nemusela být :grinning: :grinning: :grinning:
S cvičením jsem měla šílené plány, jak budu chodit, ale jsem ráda, že se po práci dovleču domů, tak možná až budu na mateřský. Doma si občas zacvičím podle knihy Jóga pro těhotné, je to super. :slight_smile:

antana: ten kočárek vypadá dobře a vůbec na tom webu jsou zajímavé věci, doma to nastuduju v klidu :slight_smile:

laurinka: gratuluji k utz i k pohlaví :slight_smile: A měli jste to teda i s akrobatickým vystoupením :slight_smile: – stání na hlavě, dlouhý nos :grinning:, to je supr.

rennu: Taky potřebuji 4 velká kolečka a nafukovací, aby to obstálo v terénu, kde žijeme :slight_smile: Jé, tak Firkon je spíš pro malý? To byl můj favorit :frowning2: No, musím je taky okouknout osobně, všechno studuju jen na netu a to nestačí.

lamia: no, musel to být zážitek teda, jak vás v obchodě očumovali. Ale je fakt, že jsme si všichni zvykli hodnotit podle oblečení, věcí, .... Chudák Anička, že ji ten kočárek tak vzal, snad to brzy přejde.
20. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
sambucca: no, já když chce manža něco teplého, tak ho vždy potěší chleba na vajíčku, takže to je taky řešení, na které mám suroviny skoro vždy doma a je to zaručený :slight_smile:
Máš pravdu, lepší kino, než náš prcek na utz prostě neznám. Byla jsem z toho vedle 3 dny a i dneska, když se kouknu na fotečku, tak jsem prostě vyřízená :grinning:
20. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
suik: ten kočár vypadá dobře, jdu kuknout, kde a za kolik ho dávaj :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
kovalda: ja na dnesek skoro nespala :grinning:
20. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
tak jsem si dala fotku do profilu, takovou bezbolestnou :sweat_smile: :grinning: alespon vidite ze mam bricho jak kdybych rodila za mesic:grinning: a to jsem pribrala jen tri a pul kila, fakt nechapu :grinning:
20. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
sambucca: taky jsem tu noc před utz skoro nespala. Byla jsem unavená jak kůň, ale nemohla jsem usnout. Když jsem usnula, tak jsem se budila a pak jsem vyskočila v 5 ráno, že už bych šla :grinning:
Fotka dobrá :slight_smile: a mimíska fotku nemáš?
20. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Kov: to by mě asi hráblo bejt v práci bez počítače, já byla na netu furt ... hlavně pracovně samozřejmě, ale i jsem taky brouzdala :sunglasses:
Já jdu zhřešit chlebíčkem :dizzy_face:
Vaření těsně po příhodu domů taky nesnáším, já jsem teda ještě drsnější a odkazuju na lednici :grinning:
20. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
suik:no kočárek je v pohodě a on není tříkolka ale čtyřkolka :wink:
kov:ahojky
sambuca:dala jsi sem foto
20. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
Jo a dneska jsem viděla paní s dalším zajímavým kočárem, taky měl obří nafukovací kolečka a vypadal bytelně a přišel mi nižší. Jen se dost stydím, tak jsem ji nepřepadla :pensive: .
20. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
antana: aha, já když jsem to zkoumala podrobně, tak mi to přišlo divný, ale to čtvrtý není vidět.
20. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
suik:ale na té fotce to tak vypadá to máš pravdu :wink:
20. dub 2010 v 17:22  • Odpověz
kovanda: fotku holcicky nemam, jen v hlave ji nosim porad :wink: :grinning:
20. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
je holky ale tady bude teda holek určo převaha
20. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
využívám chvilky, kdy mám muže ve vaně a nečte mi koníka. jinak roana maritu jsem si taky vybrala. teď ho dokonce prodávají v městě u našich v bazaru, koupený v prosinci loni, takže ježděný chvilu a záruka do 12/2011. Je bílo-hnědý za 5000Kč. Tak jsem úplně nahlodaná, jenže k našim se dostanu až tak za měsíc.
20. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
suzete:asi je hodně prostorný co?vypadá že je velký
20. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
ant: prý je jeden z největších, a poměr cena výkon taky dobrý, nepotřebuju kočár za 15-20tis. Maminy si ho celkem chválí, každý kočár má něco, co nevyhovuje, ať je za 8tisíc nebo za 20tis. Říkala jsem si, že když s prckem budu v hluboké korbě prakticky celou zimu, tak chci, ať má pohodlí, na design mi asi hodí bobek. Navíc má plastovou korbičku, tak neprofoukne.
20. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
sambu, to ještě neni žádný bříško :grinning:

kov, jo Firkon je fakt malej...moje kamarádka ho koupila jako druhý kočár, stěžovala si, že hodně houpe, že při najíždění na chodník nic moc... a za 14dní ho prodávala, že se jí tam malá už nevejde :sweat_smile:

a já teda nedám dopustit na ten náš PAtron Bohemia, to je teda fakt tereňák :grinning: jezdím s ním po loukach a hrbolach, kamenech a naprostá pohoda :slight_smile: :slight_smile: ...nejdůležitější je odpružení!!! :wink: sousedka si koupila x landera a teď docela běduje, když chceme vyjet na louku, že nemá odpružení, že dost skáče :sweat_smile:
a je teda fakt prostornej, hlavně teď jako sporťák :dizzy_face:

Roan Marita mi připomíná Inglesinu Magnum :slight_smile: po tom jsem taky koukala :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Pry že Roany jsou odnoží Inglesin, akorát je vyrábí v polsku a nedělají takový design, tak vyjdou levněji
20. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
suz:taky nejsem zastánceme předražených kočárků
20. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
jo a já u Patrona nejvíc ocenila vložnou tašku, páč sakra výhoda, když bydlíme v patře bez výtahu, nemusela jsem nosit mimčo na rukách a bát se, že ho nedejbože upustím nebo tak, ale rovnou v tašce :wink:
20. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Dobré odpoledne kočky, právě jsem se vrátil z ......vany. Je mi to nesmírně líto, že vám odvádím spolukomunikátorku, ale provádím pokusy, jak ji nalákat na takové to domácí mazlení. Martin
20. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
a teď teda nedám dopustit na to odpružení :grinning: ...i ten sourozenecký kočár jsme koupili s odpružením :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
no nic holky jdu se učit pa zítra :wink:
20. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Vám jdu oznámit, že holčičky už jsou vybraný!!! :unamused:

UTZ byl super, všechno jsme krásně viděli, Kubíček byl nadšený. :slight_smile: A čekáme teda dalšího chlapáka.
Pokusím se přidat fotku :wink:
20. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak to je super, Marge, gratuluju...

Já taky oznamuju že jsme v pořádku. Dnes jsme byli na velkém UTZ a taky na speciálním kvůli srdíčku miminka a řekli nám...

ŽE TO BUDE HOLKA!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Na inglesinu jsem taky narazila, ale ta už se mi tak designově nelíbí jako roan.
Suzete: ten hnědej je fakt pěknej, mě se moc líbí neutrální světlý barvy.....
marge: nestraš!!! :frowning2:
20. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
tatarino: gratuluju! a Marge tobě samo taky :wink:
20. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky
gratulace k uspesnym kontrolam a tat k holcicce a marge k chlapeckovi :dizzy_face:
Resite tu kocarky...my nemame zadny tip a skoro zadne predstavy...takze to zatim nechavame plavat...ono se to nejak vyvrbi :slight_smile:
K tem snum...ja si je ted posledni dobou vubec nepamatuju...ale ty vase jsou teda masakr :grinning:
20. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.