• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Díky holky, jsme s manželem nadšení (teda co jsem slyšela z telefonu, ještě není doma z práce) a ostatní zrodiny jakbysmet :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Kočárek už mám doma asi necelej měsíc. Mám ho z Německa a je to Mutsy, takový neutrální šedostříbrný a mám teda hlubokou korbičku s podvozkem Urban rider (4kolka) a taky už k tomu rovnou ve stejný barvě sporťák a polohovací autosedačku, včetně originál batohu na záda, fusaku, paraplíčka atd. atd. Teď už jen k tomu dokoupím nějakou červenou nebo růžovou deku pro oživení a nějakou pěknou hračku k zavěšení, ať se nám kočárek "rozsvítí". :sunglasses:
20. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Teeeda, gratulace Marge k chlapečkovi a Tat k holčičce, doufám jsem na nikoho nezapoměla, nedočítám, musím jít vytáhnout Anču z vany dřív než se tam rozpustí...(teda hlídá jí taťka :slight_smile: )
20. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Lami, děkujeme :wink: Jsem měla v noci věšteckej sen, že rodím císařem holčičku, tak jsem ani nic jinýho nečekala :grinning: :grinning: :grinning:

Taky nestíhám dočítat. Dáváme do kupy ten druhý dětský pokojíček a tak bych ráda poradila, jakými barvičkami vymalovat trochu temnější holčičí pokojíček. Uvažuju o kombinaci sluníčkové žluté s nějakou světlounkou lila... :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
marge : Gratuluju k chlapečkovi!! :dizzy_face:
tatarina: A Tobě k holčičce!! :dizzy_face:
Jé já Vám závidím, že už víte co čekáte!! :wink:
20. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
Ojo: koukala jsem na toho patrona a vypadá pěkně, jen je ještě těžší než Marita. Ale taky jsem ho dala do výběru.
jsem koukla do alba a zmizel mi jeden kočár :angry: ....inglesina, no asi tam byl vodoznak. Tak jsem tam dala jinou a ještě hezčí. Cenově je ale drahá, tolik asi investovat nebudem, leda šikovnou z druhé ruky.
20. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
No já jsem zvědavá, jestli mi se to do porodu dozvíme :grinning: :grinning: Anča už je v pyžámku a momentálně tu sáhodlouze filozofuje na téma co budu papat k večeři....btw Johanka dnes dala pěkně na prdel zdravé výživě a jedla ....stydím se to napsat....zavináč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Eli, díky, taky se dočkáš, mě napínali už dost dlouho. Mudr. na genetice mi dnes řekl, že vydí na utz štětku, tam mu říkám "cože?" a on na to: "chcete přece vědět, co čekáte, ne? Tak je to holka." :sweat_smile: Opravdu originální způsob, já na tom utz žádnou štětku neviděla, ani nic podobnýho, co by holčičku naznačovalo... :sweat_smile:
20. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
zavináč :grinning:
20. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
tat...stetku? To zni desne :confounded:
tat: My jdeme ve čtvrtek na 3D, tak taky doufám, že už něco budeme vědět....Ale začínám mít chvilkama strach! Ale ještě že mám manžela, ten mě uklidňuje! Ale stejnak!! :sweat_smile:
lami...zavinace jsou mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: holka vi co je dobre :wink:
20. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
eli...na UTZ se radeji tes nez boj :wink: vsechno bude v poradku :wink: Jak dlouho byva ten 3D? A natoci ti to na DVD?
20. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
No já teď čekat první dítko a nemít Anču s Jájou s nutností jejich neustálého transportu někam (tedy Jáji, Anča už ujde hooodně...), tak jdu jednoznačně do takové té klasické Inglesiny (tuším Magnum...), hrozně se mi líbí a připadá mi dost praktická, veliká...ale je teda taky dost těžká. Takhle zatím počkám, zda se kočár neobjeví a pokud ne, koupíme znovu ten samý.....

Aňa si vydupala, že bude chodit do školky 2 x v týdnu místo jednou, bc chce chodit ve středu se školkou plavat....tak jsem ráda, že bude mít zas nějaký další pohyb, ale Jája už takhle remcá, když tu Aňa není :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
safry: Nevím, jak dlouhé to bude! Ani nevím jestli bude nahrávat na 3D, ale pokud ano, tak si ho necháme to je jasné!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak chceme jít i na 4D, tak jsem zvědavá!
Tak to víš, že se těším, ale strach je! Spíš z toho, aby miminko bylo v pořádku
Ahojky, jdu mrknout jak to tady vypadá :slight_smile:
gratuluji dalším těhulkám k potvrzení pohlaví, zatím je to celkem vyrovnané, ne?

Mě už pár dní trápí alergie, rozkvetla nám na zahradě třešen, včera to bylo asi nejhorší, to jsem jen seděla nateklá jak papuč a frkala.Normálně sice trochu reaguju, ale nic hroznýho, ted jsem asi víc citlivější v těhu.
jj sny jsou někdy mazec, já teda rodila zatím jen jednou :grinning: ale za to mě v v tom snu honili sestřičky po schodech v krvavé noční košili, aby se porod konečně spustil
No ano, zavináč :grinning: A jak jí jel...když já mám na ně teď v těhu pořád děsnou chuť a Jájucha tyhle mé chutě velmi ráda sdílí, rovněž miluje šíleně kyselé okurky, nakládanou zeleninu Kunovjanka či jak a tu červ. řepu...no jako děsná strava pro batole, ale když já na tom teď tak ujíždím a nedejte jí, že :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahojte briskatice :wink: ,,,,,, mam dotaz...mate nekdo nejakou zkusenost s vlozenym luzkem misto pevne korbicky ???? hlavne pres zimu....nevim, co si o tom mam myslet, jestli je to dostatecne...poradite? :frowning2:
20. dub 2010 v 19:43  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
eli...ja jsem cetla ze 3D je bez nahravani...4D je jakoby totez co 3D ale ctvrtym rozmerem je cas...cili je mozne i nahravat. Takze pokud jdete ciste na 3D tak budete mit fotky, ale video asi ne....si myslim teda :slight_smile: Kazdopadne si to uzijete maximalne a ja muzu jen tise zavidet...ja to v 3D uvidim az koncem srpna nebo v zari :grinning:
anippe...skoro bych rekla, ze po prvni chlapeckove vlne je nakonec pravaha holcicek...jiste to nevim...vsak kov to pak naflaka do tabulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budem mit jasno :slight_smile: Alergie jsou mazec...muzes na to neco jist v tehu?
20. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
safryy: Tak právě proto chceme jít potom ještě na 4D :wink: Těšíme se na oboje :wink:
20. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
lami...ja taky ujizdim na zavinacich...a pecenacich...a kys. zeli....manzel se u toho tvari jak kdybych jedla hovina....on to desne nerad....ale ja si nemuzu pomoct..Jo a taky olivy...tak ty cpu temer denne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Eli: je to tak jak psala safryy. 3D jsou jen obrázky, 4D jen i pohyb v reálném čase. 3D proto bývá zdarma a je tím 2. velkým UTZ.
eli...to je parada :wink: chjo...ja bych taky strasne chtela
Kominceno my měli tašku s pevnými zády na Jáju do 6.m, ale měli jsme kočár, co jde polohovat naprosto do roviny, takže proto jsem do toho nakonec šla, jinak mi připadá korba lepší, bc řadu kočárů do úplného lehu nezpolohuješ....ale bylo to prima, plánuju tam dávat i dítko č.3 :wink: Takže pokud je tímto myšleno vložené lůžko...jinak nevím :wink:

Saf taky jsem zvědavá jak to dopadne ty odhady kluci vs holky :grinning:
20. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
lendaw: Já jsem si to myslela, jenom jsem psala kdyby :wink: U nás se platí i to 3D ( 500,-Kč) :sweat_smile:
20. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
lendaw...koukam ti na vybrana jmena...ja jsem strasne moc chtela Matyska :dizzy_face: , ale vypada to, ze budeme mit jak kovalda rika chcandu :grinning: ...a predbezne to bude Verunka...ale jisti si tim porad nejsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Eli: teda koukám, že u vás se snad platí úplně všechno :confused: Zlaté severní čechy :wink:
20. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
lam.:no to vlozene luzko ma v nabidce treba patron misto pevne korbicky....tak prave nevim, jestli to ma nejake mouchy proti klasicke korbicce
20. dub 2010 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Saf: my máme zatím 70% odhad na vysněnou holčičku - snad se to rozlouskne teď ve čtvrtek - máme repete 4D utz, protože při prvním pokusu nám mimi nic neukázalo a i tak nějak blbě leželo, že nešlo ani nic nahrát. A kdyby to s určováním pohlaví nevyšlo ve čtvrtek, tak v úterý už snad jo, to jdeme na 2. velký utz (což je vlastně 3D)
20. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
lendaw: Tady platíš i když chceš "natáhnout bačkory"!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to šílený! Ale známá v Roudnici, taky za všechno platila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lami...me prijde, ze je ted nejak vice potvrzenych holcicek....a jak to vidis ty? Mas nejaky pocit ohledne toho broucka v brisku? Ja byla presvedcena, ze tam je Mates :grinning: Uz jsem zacala nakupovat i holcici hadriky, tak je pak hodim do alba...zrovna vcera mi prisli uplne sladke bodycky a dneska saticky :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.