• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
marge: gratulace ke chlapečkovi

Tat: gratulace k holčičce

Ostatní dočítám :slight_smile:
20. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
suzete: tak super, gratulace :wink:, jestli za to teda nemůže spíš Martin :grinning:
marge k chlapákovi, tat k holčičce
lami: taky jsi mě pobavila se sockovou příhodou :slight_smile:
saf: já bych šla do porodu do vody
a co se týká porodního plánu, tak jsem slyšela, že u nás v porodnici jsou k ničemu, takže nevím
tak dobrou mamči :slight_smile:
20. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
jo a všechny švadlenky a kutilky máte můj obdiv teda, já jsem na tohle totální poleno, to by dopadlo, kdybych něco Adámkovi spíchla, chudáček :slight_smile: by mi ho sociálka hned sebrala :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Taky Suzete gratuluju :dizzy_face:
Já si nějak nejsem jistá, jestli jsem měla UZ ve 12 týdnu, teda měla jsem jich v prvním trimestru dost, ale hlavně proto, aby zjistili proč krvácím. Nevím jestli zkoumali co měli. No co už za chvíli bude ten velkej,
O porodním plánu jsem ještě nepřemýšlela, ale radši si ho napíšu, některý věci pokud nebudou nezbytně nutný nechci.
Safry: do vody určitě ano! V Jablonci, kterej je taky ve hře, to myslím jde. Já jsem vodouch, tak si myslím, že by mi to mohlo dělat dobře, no uvidíme.
Ale aspoň vanu na uvolnění bych chtěla.
20. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
beru, suik dekuju...ja o tom premyslim...kdyz uz tady ta moznost je....ale to se zase nesmi epidural :grinning: Jeste nevim jestli jsem cita nebo ne....kazdopadne ja bych mohla byt ve vane nalozena od rana do vecera a vubec by mi to nevadilo...ted si teda netroufam, protoze to pry muze zpusobovat potraty...ale nevim jestli se nejedna jen o ty prvni tri mesice....
20. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
safry: já jsem byla naložená v hodně horký vodě, to jsem o tomhle ještě nevěděla :confused: , ale někdy neodolám.
Já si taky říkala, to je škoda, že tam nejde epidurál, pak jsem si o něm něco přečetla a už mi nepřijde tak super. Se spíš bojím, že to nevyjde, porod musí bejt bez chybičky a všechno Ok.
20. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ránko,
čím víc se bíží pátek, tím hůř spím :frowning2: Takže kruhy pod očima to jistí.....

Suik a Safryy: o těch koupelích, taky je miluju, ale četla jsem totéž , takže neriskuju, ale zase jsem četla i článek, kde budoucí maminky naopak ubezpečují, že děloha se chová jako termostat a prostě ať je zvenku zima nebo horko, našemu drobečku regulují teplotu tak, aby jemu bylo nejlíp a udržují teplotu konstantní. :slight_smile: Nj, jenže vyber si, když tu píšou to a jinde ono, že?

Hezký den, jdu se učit..pro změnu :rolling_eyes:
21. dub 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
marge:gratulace k chlapečkovi
tat:gratulace k holčičce
rennu:to zvládneš už jen pár dní můj má ted zkoušku každý den tak je to u nás taky na nervy
21. dub 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno holky,

ant. díky za gratulace.

Tady je dneska pěkně zamračeno, takže asi budem smrdět doma :unamused:
21. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
Ahojky holky.
Taky je u Vás tak ošklivo!? :unamused: To si dneska pustím asi ňáký hezký filmík a budu uklidňovat svoje nervíky, které mám silně napochodu!! :sweat_smile: :unamused:
Já se holky bojím zítřka...Ach jo!!
21. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
u nás je taky škaredě ještě že jdu do školy aspon mě nebude mrzet že tam sedím celý den :slight_smile:
eli:neboj to bude dobrý já jdu až za týden taky se těším i bojím
21. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
ant: Já jdu za manželem ještě do postele!!
Umyla jsem nádobí, najedla se a až vstane manžel, tak si dám druhý chod! :grinning: :grinning:
Taky se bojíš? Tak že nejsem jediná! Už si připadám jak plašan!! :sweat_smile:
21. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
eli:nepřipadej já se bojím pořád :wink: musíme věříit že to bude ok že tenhle rok bude podařený
21. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
ant: Doufám, že tenhle rok bude konečně ten správný!! :wink: Tak zatím papa :wink: a moc to s učením nepřeháněj :wink:
21. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
eli:pa :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
ahojte holky, včera jak se mi pod rukama provlnil ten prcek jsem myslela že se zblázním. vlnil se i pod taťkovou rukou, tak jsem hleděla jako blázen, takové brázdičky dělal na bříšku, miláček. :dizzy_face:

Eli: já budu v Kladně rodit, teda aspon to tak plánuju, a chodím tam do špitálu na cvičení, a tu se registrovat nemusí, říkala mi to porodní asistentka, že u nich se neregistruje a odrodí každou, co přijde. Mám to tam přes cestu, tak by mi to vyhovovalo, pět minut chůze a jsem tam.
21. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
suz:gartulka ke kopanečkům ten náš nějak stávku nekope jen v noci to je rodeo a přes den spí
21. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem po delší době opět na chvylku dorazila za váma,mám docela hodně fofry a tak nestihám chodit tak často jak předtím..-(
Gratuluji všem kterí se dozvěděly pohlaví a také gratuluji k pohlaví holčiček a kluku .-) a k dobrým výsledkum .-)
Ja už mám i po zubařovy a konečně mám klid :slight_smile:zoubky mám zdravé jen mi zabrušovala býlou blombu která trošku přečnívala a to bylo všechno.Nechápu to že u obvodáka sem nedávala 30 korunový poplatek protože to je povinné vyšetření do těhu katŕty a u zubaře po mě polatek chtěla :frowning2:jak ste to měly vy holky_?
No a ke kopanečkum to ja jsem včera po týdnu a pul cítila v postely večer malého a měla jsem radost že ho konečně cítím,dneska ráno taky sem tam kopne :slight_smile: ale po tom co se rozčiluju z malou tak tam ma bobek asi zemětřesení :frowning2:.Je dneska strašně protivná a to je teprv hodinu vzhuru,v jídle vymíšlí atd....no síla :frowning2:v pondělí jdu konečně na poradnu tak jsem zvědava na Kubíčka jak porostl :slight_smile:))
21. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
LUci: já jsem taky platila u zubaře - prý ta návštěva nebyla jakože těhotenská, ale preventivní a mámpřijít ještě v 7. a v 9. měsíci :wink:
Suz: gratulace :wink:
21. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
jé já mám teprve zubeře před sebou jdu 7.5 bojííím
21. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
kovalda:juvááááááááááá gratuluji k holčičce :slight_smile:Koukala jsem že už jsem taky v seznamu :slight_smile: děkuji :slight_smile: :dizzy_face:
suzete:taky gratuluji :slight_smile: ja teda ještě žádné obloučky nepocituji a přítel by malé ještě necítil kopance jsou hodně slabé a jen sem tam,dokud si zase neřekne že bude týden v klidu :grinning:
lendaw:no aby se u těch zubařu nepřetrhly :angry: ja už k zubařovy nejdu až po pul roce pokud nebudu mít nějaké problémy,furt jim strkat prachy do kapsi se mi nechce :grinning:
Co dneska holky vaříte?Ja budu dělat francouské brambory podle Babici tak jsem zvědava jak se povedou a doufám že mala bude taky jíst protože si strašně vybírá v jídle až jsem stoho na nervy a nevím co vařit .-(jinak včera večer jsem udělala polívku protože jsme měly jít do školky ale mama vstavala až v 9 hodin a my o pul desate vycházíme tak sme nestihaly a nechaly to dneska tak.Příště pujdeme.Dneska je tady strašně škaredě a docela kosa jak je u vás?
.-)
21. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
antana:taky jsem se bála a dopadlo to dobře,neboj určitě máš zoubky v pořádku.Ja zubařer nesnáším.já jdu ještě z malou po pul roce k zubaři ted 6.5 a jsem zvědava na reakci malé .Jinak 4.5 mám velký 3D ultrazvuk tak se těším,protože ani nevím zda mi budou toho 26 dělat ultrazvuk,no uvidíme,ale ještě si chci domluvyt jeden 3D ultrazvuk a nechat si natočit 10 minutové 3D video za 500 Kč,snad bude bobek sparvně otočený a bude trošku spolupracovat aby stoho něco bylo :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
luci:taky jsme chtěli to 3D no uvidíme a k zubaři se moc netěším bojím že budou kazy ale to nějak přežiju snad příští týden jdu na kontrolu a on dělá utz pokaždé tak se těším
21. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
antana:jak jsem byla na poradně u doktora minule tak mi udělal desetisekundový ultrazvuk a dobré :unamused: :angry: tak jsem zvědava jaký bud ted ale i kdyby nebyl ja si počkam na toho 4.5 a tam mimiska uvidím,ale snad by mi ho měl udělat i na poradně když jsem ho už měsíc neměla.
21. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
hokly kdepak ste ?No zase moc nepokecáme ja už pujdfu vařit,tady je prázdno a čekat nemužu no :frowning2:škoda
:frowning2:
21. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
luci:no já jsme ráda že mi ho vždycky udělá aspon vím že je tam vše ok
21. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
antańa:jo taky bych byla ráda :-ú holky ja se loučím jdu vařit at stihám :slight_smile: odpoledne musím do práce :frowning2: papa
21. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
luci:pa
21. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojda,
k zubaři se taky musím objednat, brrr. Byla jsem tam sice v lednu, ale ještě mě to čeká. Nejhorší dr. kterýho znám :rolling_eyes:
Já se taky holky na kontrolu bojím i těším zároveň :wink:
U nás počásko není ještě úplně nejhorší, před chvílí vykouklo sluníčko, ale už je pod mrakem. Dneska mi říkal známý, že slyšel, že má být celý květen nic moc. A jinak jsem vlezla na váhu, a to jsem neměla dělat, 6,5 kg nahoře, to budu jak sud za chvíli :confounded:
21. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

ještě vás nemám dočtené, ale postupně se tím snad propracuju. Dnes se mi podařilo tu najít volný počítač, takže to je špica :slight_smile:. Samozřejmě i pracuji, ale nároky na mou osobu již nejsou tak vysoké :slight_smile:

suik: včera jsem doma koukala na ten tvůj kočár - ten roan marita a moc se mi líbí a i manžovi, tak asi máme vybráno. Ještě ho chci vidět na vlastní oka :grinning: a rozhodnout se, jestli chci nový anebo ne :slight_smile:
21. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.