• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čau holky
21. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Aha, tak ten Roan je odlož Inglesiny, no tak to se hned vysvětluje, proč je to láska na první pohled. Inglesiny se mi vždycky líbily, prostě takové poctivé klasické kočárky :slight_smile: No a u toho Roanu je sympatická i cena. :slight_smile: A času je zatím dost, tak můžu ještě pár měsíců počkat a vyhlížet, jestli na něj třeba nebude někde akce nebo tak něco, že bych ho pořídila ještě levněji.
No, hlavně se mi ulevilo, protože to vybírání kočárku mi dávalo teda pěkně zabrat. No, myslela jsem na ten Firkon, ale jestli je malej, tak to není nic pro nás.

marge: to je super, že jste prcka krásně viděli :slight_smile:, gratuluju. No a že je to další chlapák, aspoň tě ti tvoji mužští budou hýčkat :slight_smile: a třeba budou holčičky skladem za 2 roky, .... :grinning: A máte krásnou fotečku chlapečka :slight_smile:

tatarina: taky veliká gratulace :slight_smile: A holčička, tak super, u vás evidentně skladem ještě byly :slight_smile: A kde máš fotku holčičky?

lamia: zavináč, to je v poho :slight_smile: Já čekala, co to bude za děs, jako k večeři 2 menu od Mc Donalda, .. nebo tak něco :grinning:
21. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. A nevím s jakou pravidelností se teď následující tři týdny za vámi dostanu. Manželova mamka je v nemocnici na rehabilitacích a tak jsme museli celé naše království (včetně kocourů) přestěhovat do jejího bejváku, abychom pohlídali našeho ovčáka. Správně čtete, nehlídá on nás, ale my jeho. :grinning:
Jen ještě dneska očekávám PPL ... mají mi dovézt objednaný fusak, jezdí většinou okolo druhé hodiny. Tak čekám ... :wink:
Určitě se budu snažit za vámi nějak dostat, jsem domluvená se ségrou, že k ní občas můžu na noťase, jen je problém, že nemá k notebooku "přenosný" net. Každopádně vám dám vědět po příštím čtvrtku jak jsme dopadli na tom 3D a koho to nosím v bříšku. :wink:
21. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak jsem právě volala na výsledky triplů a je to v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže zítra vzhůru do 5.měsíce :sunglasses:
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
discreet: gratuluju k dobrým výsledkům!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
eli: Díky moc! Jinak taky nevím, co čekáme a pohyby zatím žádné, tak jsme na tom pořád podobně a UTZ se neboj, já začínám být klidnější a konečně mi roste i břicho, tak to mě uklidnilo taky :wink:
21. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
discreet: Já jsem srabík! Nebo si to moc beru!! :sweat_smile:
To víš, že se těším na UTZ, ale taky aby bylo všechno ok! :dizzy_face:
21. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj bříškatý :slight_smile:

Kovy, jo jo, snad do porodu nějakou fotku nebo utz snímek dodám. Teď mám docela lítání, tak sem ani moc nestíhám chodit... To víš, konečně nakupuju růžový věcičky a pořád makáme na tom Barčiným pokojíčku.

Tak zatím pa pa, až se malej vzbudí, jdeme k sousedce za Ondráškovou kamarádkou na zahradu. :wink:
21. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju ke všem potvrzeným chlapečkům a holčičkám a descreet k výsledkům.
My byli dneska v ZOO, no lepší počasí jsme si nemohli vybrat, ještěže jsem měla v kapse bundy rukavice :slight_smile:
K placení u doktora - já jsem u zubaře neplatila, ale zato u obvoďačky ano. Dost jsem se tomu podivovala, ale prý to tak je, no tak jsem se s ní nehádala.
Miminko se nějak nemůže shodnout s moravským vrabcem, co jsem měla k obědu, tak se jdu natáhnout...
21. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj těhulky. Tak jak čtu naši doktoři poplatků pěkně zneužívají!!Já u obvoďáka neplatila a ani u zubařky, ale než jsem vyměnila doktora tak jsem platila při každé návštěvě. A to si mě tam zval po týdnu. Nakonec mi řekl že až budu mít průkazku tak platit nebudu. No jo není nad to zjistit to hned po otěhotnění :slight_smile: . Pořád se mu na těhotenství něco nezdálo. Nakonec když mi opravdu problémy začaly tak mě normálně poslal do práce ( a o miminka jsem přišla). Hned poté jsem doktora vyměnila, znovu otěhotněla a 30Kč zaplatila jen kyž jsem přišla že jsem těhotná :slight_smile: V našem povedeném státě se zneužívá všechno. Jo a u zubaře v těhotenství jsou bezplatné tři prohlídky.
21. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:

jsem tu na skok, dneska jsem vejletila u tety, pak s maminou po městě i s Tomášem...no a na nákupu jsem přecenila síly, brala jsem balení mlík a vody bonaquy, tak balení jogurtů a jiný blbosti a do toho Tomáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: no přijela jsem domů stahaná jak po celodenní fyzický šichtě, břicho i záda v bolestech až mi z toho bylo do breku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :confounded:

co čtu poslední....

gratuluji ke všem dobrým výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kov, jestli budete mít trochu tlouštíka, tak ten Firkon určitě nééé, copa korba, ale sporťák je prý malinkatej :sweat_smile: a ty Inglesiny se mi taky moc líbí, prostě klasický kočárky :dizzy_face: jen mi na nich vadilo to houpání, že když pojedu po hrbolatý cestě tady u nás, tak by se s tím blbě jezdilo a malej by byl vyhoupanej do aleluja :sweat_smile: :grinning:

lucielp, co já slyšela tak poplatky u zubáka za těhule...jak prý u kterýho, který si to určí. Minulý těhu jsem platila a teď u jiný zubařky jsem neplatila :sweat_smile:
21. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, co tu noveho?
Prihodila jsem rostouci brusek do alba :slight_smile:
Ted se chystam do obchodu...mam hlad, ale nevim na co....takze to zase bude palka...protoze nakoupim uplne vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
saf:krásný břiško ale oproti mě malinkatý já jsem jako bych spolkla meloun mám ho čímdál větší v květnu se zase vyfotím :grinning:
jinak náš malý nijak nekope asi se mu nechce spinká no doufám že zase nebude řádit až v noci
21. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
saf: přidávám se máš krásné bříško.
antana123: tak to máš jako já. Malej spí ve dne a ajkmile si večer lehnu hned o sobě dává vědět :slight_smile: asi příprava jak to bud epo porodu :grinning:
21. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
luci:no tak to snad né :grinning: to bych měla ty kila rychle dolů ted mě malý hezky kopká stačí když silehnu na bok a je to
21. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
anty i luci...dekuju, taky mate obe moc hezka briska :wink: Uz je to fajn, kdyz to vypada jako brisko s miminkem a ne vybouleny specek ze? :grinning:
anty...vsak jsi o kus dal :wink: tak je jasne, ze si Simonek dela vice mistecka :wink:
Ta nase prdelka taky prestala kopat...sem tam se mi ozve...tak aspon nepanikarim...ale slabota oproti minulemu tydnu...a taky je to u nas tak...kdyz se natahnu k odpocinku, nedejboze spanku, tak zacne radit....ale to uz byvam vetsinou tak KO...ze si drzim brusek, citim kopanecky a v klidu u toho usinam :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
saf:no někdy mě teda pěkně budí ale ted začal lehounce pozdějc až budu chtít spát tak to bude teda rachot za týden jdu na kontrolu už se na něj těším jsem zvědavá jak budeme velicí
21. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
to je fajn, ze mas prehled jak jste velci a taky ze bobka vidas :wink: Ja si ctu kazdy tyden co uz vsechno mame a umime :dizzy_face: Vlastne vcera jsem zacala novy tyden, tak si jdu hned precist co a jak :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
saf:ty už malou ani neuvidíš že?chuděro já jsem ráda že ho vidím sice ted už taky chodím každé 3týdny předtím jsme chodili každé 2
21. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
anty...uz ne no :pensive: chtela bych moc...jeste zvazujem cestu do cech...precijen uz jsme tam rok nebyli....mozna zacatkem kvetna....tak bychom zasli na ten 4D....ale jak moc dopredu se musi objednavat to netusim. Ani nevim, jestli uz letadla zacala letat....kazdopadne, pokud bychom leteli na chvili domu...to 4D si nenechame ujit!!! :dizzy_face: A kdyz chodis tak casto, beres si pokazde nejakou fotecku? Nebo jen sem tam? :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
saf:dr. mi jí dává pokaždé ale ted jak je malý větší tak na fotce mám už jen hlavičku a stehení kost už mi nedělá foto celého malého škoda snad mi ji ted zase udělá abych jí sem hodila
taky zvažujeme 3D no uvidíme počkám až bude malý větší
neuvažovala si nad tím že se necháš vyfotit těhotná od profíka jako pozdějc třeba v 8měsíci?
21. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
anty...tak to uz mas poradnou sadu fotecek :wink: :dizzy_face:
K profikovi se nechystam...ac bych i rada...ale tak nejak nemam sajn, na kolik by to tu mohlo vyjit, ani kde bych se mela poptat...mame v planu vyrazit do jednoho fajneho mista, kde jsou strasne velke pisecne duny (je to na pobrezi)...a celkove to tam vypada bombove a tam me nafoti manzel :grinning: Snad tam nebude trajdat moc lidi....ikdyz je to tam fakt prostorne....takze klidne mistecko urcite najdem...a pak mi udela par fotek u more a to nam bude muset stacit. Vezmem tripod, tak se blysknem i na samospoust spolu....nebude to uplne profi...ale lepsi nez dratem do oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
saf:no na takovým místečku to bude nádherný uvidíš
sadu foteček už docela mám
já k tomu profíkovi já se stydím bojím se abych nevypadala jako tučnák než těhule no uvidíme jak se budu kulatit pak se nechám vyfotit
21. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
anty...neboj se toho :wink: Takovou pamatku uz nikdy mit nebudes....hele...tak zaskoc k laurince :wink: jste z jednoho mesta ne? A jako tucnak vypdat nebudes preci....klidek mamino....velky Sima potrebuje velke brisko, aby se nemackal :wink: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
saf:jo jo nad laurinkou jsem uvažovala zkusím se jí pak poptat
nevím co tam malý dělá mám břicho tvrdý jako šutr :grinning:
21. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak už jsme doma, nabaštěný a vyvenčený, spokojenost :slight_smile:

lamia: já asi budu psát porodní plán

safryy: nee, Hugoušek od lamie nebude chudák, můj brácha má 3 starší ségry a myslím, že z toho naopak vytěžil :slight_smile:

suzete: Jé, velká gratulce ke koapnečkům. Matine, určitě se to prckovi stršně líbilo, proto se začal vrťánkovat :slight_smile:

Holky, co se učíte, ať vám to leze do hlavy a máte brzo pokoj :slight_smile:

eli: ničeho se neboj, těš se !!! Bude to úžasný a krásný :slight_smile:

luci: závidím, že máš zubáka za sebou. Díky za gratulku :slight_smile:

discreet: gratulace k dobrým výsledkům z tripplů :slight_smile: a hurá do 5. měsíce :slight_smile:

ojo: nevím, jak bude prcek dlouhej či tlustej, ale chci poctivej kočárek, uvidíme, ještě si ho musíme i osahat a ozkoušet ....

antana: neboj, profík si tě správně natočí, poodhalí a pozahalí a nasvítí a budeš vypadat jako krásná těhulka a ne jako tučňák :slight_smile:

safryy: pupíček krásně roste :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
to by me taky zajimalo co dela...ta nase opice totiz taky nekdy neco takoveho udela, ze citim takovou tvrdnouci vlnu a cekam jenom kdy a kde se vybouli....v posledni dobe se bouli na pravo...ale vzdy dopredu vim, ze se tak stane...takova vlna v podbrisku a hned na to boule jak hrom :grinning:
21. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
No a než jsem to všechno dočetla, jsem vyřízená, takže jdu spinkat :slight_smile:
Mějte se :slight_smile: a dobrou noc vám i mimíkům :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
kov...dekuju....jinak koukam...ty nikdy na nikoho nezapomenes....odpoved pro kazdeho :grinning: jsi dobra....urco to mas ve vice oknech a docitas a opovidas prubezne ze jo? :grinning: Ja vetsinou doctu.....a pak zapomenu co jsem komu chtela rict :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jo a aktualizovala jsem tabulku, tak si to prosím zkontrolujte, zda jsem na nic nezapomněla a zda jsem vám ty data správně poupravovala a jestli jo, tak pořád máme víc chlapečků :slight_smile:
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.