• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov...tak dobrou tobe i Zande :wink:
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
safryy: jj, buď mám otevřená 2 okna, anebo 1 a word :slight_smile: a dopisuju si reakce, mrzelo by mne na někoho zapomenout :slight_smile:
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
kov:dobrou a seš rychlá :slight_smile:
saf:no ten náš boule nedělá možná malý nějak je nevidím spíš se vlní ale je to sranda
21. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
antana: pokud jste s laurinkou z jednoho města, tak to máš úplně snadný. Aspoň nepůjdeš k někomu úplně cizímu :slight_smile: Tak to máš na pohodu, nech se vyfotit :slight_smile:

safryy: děkujeme obě dvě, vám oběma taky dobrou :grinning:
21. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
kovaldo: to jsi dobrá, já mám oken otevřenejch asi deset, ale dva koníci by se tam už nevešli :sunglasses:
21. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
kov:no nejsme ze stejnýho města jen kousek od sebe
a malej má ted u mě v břiše stěhování národu dělá tam dobrý rachot ted jsem cítila i malou bouličku ležím na levém boku a rachot
21. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
21. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
anty....a pak ze je lenoch....takove show ti tam dela! :grinning: Ja teda mivam ty boliucky a jsou srandovni...ony to jsou spise tvrde boule. A taky kdyz ma kopaci naladu, tak to jsou celkem dela...minule mi dal manzel na bricho mys od notasu co mam...je to bezdrat...a ona ji s prehledem zkopla :grinning: teda ne ze by to letelo vzduchem...ale odkopala ji prubezne proste pryc.... :grinning:
21. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ránko přeju
saf:no tak to máte teda fotbalistku je to super taky jsem ráda jen má to malý převrácenné ten denní režim
22. dub 2010 v 06:24  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: tady je slunečné, co u vás?
22. dub 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré ráno,

tady taky svítí puňťa, tak uvařím polívku a asi půjdeme ven :wink:
22. dub 2010 v 06:56  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak já měla dneska noc!! :unamused: Vůbec jsem nemohla spát... A když jsem se hezky "uvelebila", tak mě začalo strašně píchat na pravé straně pod žebrama! Auuu... Fakt to bolelo! Vůbec nevím co to bylo??!! :confused: :confused:
Jinak dneska ve 14.40 držte palečky jdeme na ten 3D UTZ :dizzy_face:
22. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Dobré, tady taky svítí. Jdu se nasnídat, omýt a pádím snad už konečně k doktorům :grinning:
Elisko: držím.
22. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tady taky jasno :sunglasses: slunce svítí, ale na teploměru jen 4stupně...takže kosa :sweat_smile: :rolling_eyes: no už aby bylo po ledovejch mužích...příští středu jedem na Slovensko za příbuznýma na pár dní, tak snad bude teplo :slight_smile: :slight_smile:

tak držím palečky na UTZ a do poraden :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
tady u nás chvilku svítí a chvilku je zataženo
eli:držím palce
22. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Holky děkuju moc! Těším se a bojím..žádná novinka u mě!! :grinning:
22. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky omlouvám se že jsem tak vpadám ale chtěla bych se na něco zeptat jestli můžu.Jsem teď jsem začala 19tt a každý kolem mě mi říká že mám hrozně malé bříško na to v kolikátým jsem, že je to prý divný.Holky nemá z vás někdo s tím zkušenosti?Mě to docela štve když mi to každej říká.Diky
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
factory: neboj, já mám taky malý bříško, i když to na tý fotce nevypadá, to je špek, když ho vyfouknu, je tam jen malý kopeček, ale už je. Předtím jsem nerozeznala, co je břich a co ne. Taky jsem prakticky nic nepřibrala, spíš zhubla a pár týdnů se už držím na stejný váze. Už jsem se začala doma vážit.
Já myslím, že to je OK, na některých lidech je to vidět později.

Já mizím.....
22. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
factory, o pukud si štíhlounká a jeto první mimčo a třeba i vy rodiče jste měli porodní váhu pod 3kg, tak bych se nedivila, když by si teď měla třeba i ploché bříško...některé maminky to tak prostě mají :wink:
je taky možný, že ti za pár týdnu tak rychle zase naroste, až ti popraská kůže a udělají se strie...tohle měla kamarádka :sweat_smile: a druhá kamarádka, ta před porodem vypadala jako já v 7.měsíci :slight_smile: taky furt říkala, že jí štve, jak jí každej říká, že nemá žádný břicho :rolling_eyes: jak kdyby těhule museli zákontě vypadat jak mašiny :angry:
a pokud dr. taky nic neříká, tak na ty řeči ostatních kašli a rovnou říkej, že aspoň nebudeš rodit 4kilovýho melounka :wink: :grinning:
22. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
suik:tak děkuju, kamarádka je jen o tyden navíc a už má o hodně větší bříško ale u mě to holt bude až dýl.Tak děkuju... :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Factory: u každého těhotenství probíhá jinak - já nemít špek tak mám taky malinký bříško, protože teprve tenhle týden jsem pod tou měkkou hmohou nahmatala tvrdý základ :grinning: Ale v jiných fórech jsem holčiny, který jsou už 24-25tt a bříško mají malilinkatý, že bych jim tipovala tak 14tt :grinning: A nezáleží to vůbec na tom jak je na tom člověk konstitučně :wink: takže se zybtečně nestresuj. Pokud chodíš pravidelně do poradny, tak tě Dr. hlídá. Nevím jeslti jsi měla od 12tt nějaký utz, ale podle toho Dr. také zjistí jestli miminko odpovídá stáří. Takže na to co říkají ostatní neber ohledy - očividně jsou to samí odborníci :wink: :wink: :wink: Btw. na mě těhu taky ještě moc není vidět, ale já jsem velryba, navíc s ňadry extrémně dmoucími :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
factory:bud ráda že ho máš malý ja ho mám velký a není to sranda ho nosit ještě tak dlouho blbě se mi dýchá a tak bud ráda že tyhle problémy ještě nemáš :wink:
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Factory: já chodím do poradny se ženskýma, který jsou teď obě tak ve 30tt. Jedna má pupek, že by ho mohla pomalu vozit na vozejčku a druhá vypadá, že jen snědla větší oběd :wink:
22. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Lendaw:ahojky zvětšili se ti prsa?já mám 95D úplně bojím jaké je budu mít pak
22. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
ojo: to máš pravdu.Jsem štíhlá tak to bude asi tím jak říkáš.Já jen nechápala to že i ti známí co už byly těhotné mi furt právě tvrdily že mam malý to bříško ale to je fuk.Dr. nic neříkal právě naopak.Ale děkuju za odpověď :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Děkuju vám všem holky aspoň se mi ulevilo. :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Ant: D jsem neměla ani před těhu :frowning2: Já začínala na 90E :angry: A teď jsem tak 90E+, F je mi ještě velký. Naštěstí.
22. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
lendaw:týjo a já myslela že mám velký prsa ale klidně tě můžu dohnat :grinning: nebolí tě z toho záda?
22. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Ant: já měla vždycky velký prsa, i když jsem byla relativně štíhlá, cca 60kg, tak jsem měla plný trojky. Holt jsem pak nějak narostla na všech frontách :angry: Záda mě nebolí, přeci jen jsem už kostrou trochu mohutnější a ne žádnej drobeček. Ale příjemný to není, co ti budu povídat. Modlím se, aby se mi teď nezvětšily moc a potom to nezůstalo. Uvažovala jsem už i tom, že bych si je nechala zmenšit, ale uvidím jak budu vypadat po dětech.
22. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Krásný den :slight_smile:
za chviličku jedeme s kolegyňkou na oběd do IKEA, tak je hned na světě veseleji :slight_smile:, když jdu jíst. Malá už tahá za pupeční šňůru, kdy jí prý hodlám poslat dašlí várku nějakého papáníčka :slight_smile:.
No, dneska si smlsneme, protože ve 14 hod. má další kolegyňka rozlučku - odchází na mateřskou, ta se má. No a my se budeme mít taky, protože dostaneme nějaké dobroty :grinning:
Ještě jsem vás nedočetla, tak snad po obídku :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.