• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no s těma velikostma to je jako s dámským - obvykle mám 38/40 - ale semo tamo kousky 36 a 42
u prcků taky - číslují podle síly větru
12. led 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
hupcza. no já to koupila schválně, protože my jsme všichni malí a známí třeba taky a narodil se jim malý a měli jen 56 a to málo spíš 62 a vše velké, tak to měl ohrnuté a vypadalo to hrozně. Tak jsem koupila aspon jednu sadu, tepláčky, tričko, body, overalek a čepka. jistota je jistota.
Fakt u nás neplatí ty kecy, jak mimino přivezeš z porodky a 56 už je moc malá. kámoščina malá nosila velikost 3-6měsíců ještě v roku a taky to tak počítám, druhá kámoška je zase obr a její přítel taky, tak tam je to něco jiného.
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz
laur: to nejsou kecy,ale zkušenosti :wink:
však koukni na mmb -tyhle věci se tam prodávají nejméně nošené,protože je maminky obvykle koupí v těhu a ani jednou je neoblečou :wink:
ale upřímně řečeno, je mi srdečně jedno, do čeho investujete své peníze :wink:
12. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
hupcza. jj, zkušenosti jo, ale říkám, trošku mohutnějších lidí, já mám metr šedesát a čtyřicet pět kilo, manža je o trochu vyšší a taky hubenour, celá naše rodina a já vycházím ze zkušeností podobných kamarádek maminek. a ty to unosily, ted mi akorát píše kámoška, že jejich malá rostla pomaličku a byla drobek.
on je asi rozdíl, když má dítě dvě a půl klila nebo čtyři kila když se narodí.
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
laur:to určo jo ....ale já neznám moc donošených miminek s porodní váhou 2,5 kg :sweat_smile: - tedy přesněji neznám ani jedno
12. led 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
no tak nemusí být donošená. to neřeš, jestli se mi mimčo narodí zdravé, tak je mi fuk, jestli to oblečení použiju nebo ne, ale jedné kámošce se malá narodila donošená a byla tak maličká, že šli dokupovat těch padesátek víc, já měla tři kila, manža taky, naši taky, takže čtyřkilového pucka PRAVDĚPODOBNĚ mít nebudem, nikdy nevíš.
12. led 2010 v 19:55  • Odpověz
holky, ještě jsem se chtěl vyjádřit k deníčku pro těhotné, já jsem si udělala vlastní, koupila jsem si sešit A4 s pevnýma deskama, na začátek nalepila obrázky a vymalovala je a několik stránek rozdělila na dvě části - dvě děti :slight_smile: a zapisuju si tam všechno, taky vlepuju foto z UTZ, píšu jména...... :slight_smile: jo a taky těhu testy :grinning:
12. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
ber: obdivuju všechny systematiky,kteří tohle jsou schopni dotáhnout do konce ...já se horko těžkosnažím vést ondrovi deníček - zatím se držím, ale prostě není mi to vlastní
ale vím,že mě samotnou mrzelo,že nic takového nemám - tož se snažím :sweat_smile:

laur: jak píšu výše - je to vaše věc :wink:
12. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
beru: tak to je super, no vidíš, jak jsi škovná...................
já si koupila jeden jediný, který se mi líbil na mimi a ještě i tento vyloženě na těhu, mě to baví zapisovat atd. taky......................to vyfot a supni pár foteček do albíčka............................
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky zdravím všechny já dneska taky byla na kontrole vše ok na utz je to už nádherně vidět a srdíčko buší jak zvon tak sem ráda :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
ant: tak gratulace veliká :wink:
12. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
antana. taky moc moc gratuluju a přeju si, at přijdu zítra s tím samým výsledkem...............................je to nádherný pocit co? tak jen tak dál.............................
12. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky....pac jste silene kecalky, tak se neda reagovat na vsechno...ale zaujaly me vase pracovni nazvy miminek :slight_smile: My tomu nasemu rikame chňapík...(malicky krokodyl - urcite tu pisnicku znate). Rikali jsme mu tak jeste davno pred tim, nez jsme se rozhodli na nem zapracovat.
Jinak vsem s jiz potvrzenymy srdicky gratuluju, musi to byt nadhera. Jinak se stale necitim nijak zvlast tehotne, tak jsem si rikala, kdyby aspon brisko bylo...ale pak me napadlo, jak bych asi vypadala, kdyby uz melo jit videt ted....slonice hadra...
Obleceni jeste vubec neresim...mozna az po nejake kontrole...ono mi to jeste asi ani porad moc nedochazi, ze tam bobek nekde je. Ale taky po segrinych rarasich toho budu mit kopec...
12. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Antana: gratuluju k srdíčku :slight_smile: Krásný pocit, že :grinning:
Lauri: už se těším, s čím se vrátíš od MUDr. :grinning:
13. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Vy se tady bavíte o nějaké tabulce, ale tabulku sem našla jenom v začátcích této diskuze :slight_smile:
Mohla bych se zeptat, kdepak tu tabulku máte? že bych se do ní taky připsala?
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
kali: jasně, mrkni ke mě do alba :slight_smile: napiš mi podle ní všechno co chceš uvést a já tě tam zapíšu :wink:
13. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Díky za pochvalu deníčku :slight_smile: v červnu jsme koupili domek a rekonstruujeme a na to jsem si taky jeden udělala. Těším se až budu v důchodu vzpomínat jak to všechno probíhalo. Odpoledne ho vyfotím a ukážu :wink:
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Beru :slight_smile: Takže:
Kali.kal; 28; Pardubice; 1.; 26.8.2010; nevíme; jména ještě nemáme.
13. led 2010 v 09:52  • Odpověz
antana: moc gratuluju k srdíčku a samým dobrým zprávičkám.

laurinka: tobě taky dnes přeju jen samé dobré zprávičky.

Já už chci taky na kontrolu :frowning2: :grinning:
13. led 2010 v 09:53  • Odpověz
holky, mne dneska prcek diktuje podmínky. Už jsem snídala a svačila a hledám polohy jak sedět, abycho ho nemačkala. Ale zas mne přestaly bolet prsa, takže si myslím, že mám vlastně úplně ideální příznaky :grinning:
13. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
tak mě prsa teda bolí pořád a začíná se mi dělat tak divně od žaludku, ne na zvracení, ale prostě divně, no je to takové neznámé pro mě..................
kovalda: díky, snad přijdu se samýma dobrýma, za hodku vyjízdím, tak už se těším..................
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky a děkuji za gratulace je tonádherný pocit :slight_smile:
13. led 2010 v 10:25  • Odpověz
kov:počkej až bude v pubertě - to s tebou bude terpvá cvičit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:26  • Odpověz
kali: jsi tam :slight_smile:
13. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,

průběžně Vás dočítám a musím říct, že jste docela drbny...co až budeme skoro ve finále a nebudeme v noci spát, to pak bude dočítání :grinning:

Jinak vítám nově příchozí těhulky a všem, co už viděli prcky na UTZ moc gratuluju :wink:

Mě pořád ještě pobolívají prsa a občas mě píchne v podbřišku, ale jinak zatím nic, tuť, ťuk, ťuk :slight_smile: S Kubíčkem jsem to měla stejný, tak doufám, že se to ještě nějak nezmění.

Já jdu na kontrolu až 4.2., to tady budu asi opravdu mezi posledníma :unamused:
13. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Tak moc gratuluju, Anty... :slight_smile:

Deníček jsem Ondrovi taky chvíli vedla, psala jsem tam jak prožívám těhotenství, jak se s taťkou těšíme, dokonce myslím jednu stránky sám tatínek taky napsal a pak jsem tam ještě dopisovala, jak to probíhalo v den porodu a jak jsem byla nadšená, že už je s námi... Ale tím to skončilo... No ale aspoň to... Taky mě trochu mrzí, že nic takového moji rodiče neudělali pro mě. U druhého těhu si taky koupím nějaký deníček a taky tam pár stránek zapíšu... :slight_smile:
13. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Marge, já mám zatím druhý těhu dá se říct taky stejný, žádný blicí záchvaty :sweat_smile: Jen bolest a napětí v prsou (to se mi zdá teď dokonce víc snesitelný). Po ránu nemůžu moc jíst, nemám moc na nic chuť, jen džus a kafe a doháním to pak přes den a večer... Sem tam mě taky píchne v břichu a malinko cítím jizvu po císaři. Jinak úplně super... :grinning:
13. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Tak to já zase moc žravou nemám a to jsem s Kubíčkem měla, ale jedině dobře už tak jsem dost oplácaná :slight_smile:

Akorát jsem nějaká vznětlivá poslední dobou, doufám, že to je jenom přechodné :slight_smile:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
antana moc moc gratuluji:slight_smile: jsem zvedava co zitra uvidim na utz ja...ale pochybuji ze srdicko bude...ale kdyby bylo budu moc rada:slight_smile:
mi je divne skoro furt..ujizdim ted na bramburkach:slight_smile: jinak jist moc nemuzu:frowning2:(((( zase me trochu zacly bolet prsa, hlavne na pohmat nebo mirne stlaceni...takze to asi zalezi i na dni:slight_smile:))) brisko me poboliva uprostred a obcas pichne nalevo napravo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marge chudacku...ja bych to nevydrzela...me by uz meli v nemocnici s nejakym problemem, aby se aspon podivali co a jak:slight_smile:))) jen tak z blbosti..co kdyby to bylo mimod.....urcite neni...ale dr s tim musim pocitat, a jestli te tak sam pozval pozde..tak je to docela nezodpovedne..aspon podle me
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz
hupcza: jejda, ty už na mne s pubertou :grinning: já si nedokážu představit ani že bude chodit do první třídy :slight_smile:

marge: taky jsem tak trochu startovací, tak doufám, že mne to brzo přejde :slight_smile:
13. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.