• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lendaw, kamarádka jde na zmenšení prsou kvůli bolesti zad...má to i plně hrazený pojišťovnou :slight_smile: mě se teda po porodu zmenšili :rolling_eyes: z B na A- :sweat_smile:

Kov, teda dneska si Žanetka dopřeje :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Tady je pravé aprílové počasí - chvíli zataženo, chvíli sluníčkovo, ale stále větrno a pěkná kosa.

eli: držím palečky na utz a těším se na nadšenou zprávičku, až se vrátíš :grinning:

factory: vůbec se tím netrap, okolí má stále tendence něco hodnotit a porovnávat. Já mám zas podle kolegyněk břicho velké a kamarádka, která teď čeká druhé, tak jí také ještě v 7 měsíci říkali, že má maličké a byla z toho taky nešťastná, ale pak se jí narodil chlapeček přes 3,5 kg a cca 53 cm. Tak buď v klidu :slight_smile: Určitě je vše v nejlepším pořádku.
22. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? co bříška?
Kov, ještě jsem ti myslím nepogratulovala k holčičce, mooc gratuluju, to už můžeš vesele nakupovat podle barvy pro holky.
Factory, to doženete a možná lepší menší bříško než velký, ale nebála bych se a na řeči se vykašly.
22. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojda,
descreet: gratulka k úspěšným testům
eli: užij si pěkně UZ
factory: přesně jak píšou holky, může ti růst bříšek až dýl, a na pohyb je zas lepší menší bříško :slight_smile:
saf: hezký bříško :slight_smile:
u nás je dneska sice sluníčko, ale kosa a vítr, brrr
mě začíná pobolívat už asi 3 dny bříško, ale tak jinak než jindy, tak mi rennu poradila hořčík, tak snad to pomůže :unamused:
22. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Holky UTZ si moc užijte, a docela vám závidím, na 3D asi nepujdeme, mají docela natřískáno a vzali by me až v 27 nebo 28 tt a to už nepůjdem, páč celý mimčo nebude vidět, jen části, takže si počkám na další KO a to až za 3 týdny.

Unás je taky zima 7,5° a větrno, fuj, to je teda jaro, jsem zvědavá na víkend, to ten piknik budeme absolvovat v zimních bundách :sunglasses:
22. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kov:tož ty se máš to se i s malou super napapkáte
22. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ali: to je škoda, že by tě nevzali někde dřív. Jet asi někam dál, do jinýho města, se ti nechce, viď?
22. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak já frčím na repete 4D utz, snad užt tentokrát mimi nebude stávkovat :wink:
22. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
len: tak ať se bobeček ukáže :slight_smile:
já zatím taky nevím, jestli jít do toho 3D, když prý u nás za nic nestojí, uvidíme co ten UZ v tom 20. a pak se asi rozhodnu
ali: tak snad se do víkendu počasí umoudří :slight_smile: , ať si ten piknik pěkně užijete :wink:
22. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Len, moc si to užijte a at se mimčo ukáže v plné kráse :slight_smile:.
Beru, no uvidíme, koš mám připravenej, jen vyrazit :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
lendaw:držím palce at se ukáže a užijte si to
22. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
ojo: jj, to se Žanetka bude mít :slight_smile: (na koho to pak budu svádět?) :grinning:

alisek: moc děkuju :slight_smile: Jj, už se dá nakupovat holčičkovské, však už jsem dostala od 2 kolegyněk dáreček pro malou, že neodolaly, o víkendu nafotím a dám do alba. To bude frajerka, že jí nebude rovno široko daleko :slight_smile:
Neboj, o víkendu bude snad tepleji a piknik si užijete. Pak by jinak byla možnost ho dělat nahatý v ložnici, že by ses obložila jídlem a manžel by měl hostinu :grinning:

lendaw: jé, ty se máš, že mimísko zase uvidíš. Tak snad dnes bude spolupracovat :slight_smile:

antana: no to si piš, že se s Žandou dneska nabaštíme :slight_smile: Už jsme si daly lososa k obědu a pak ty mňamky. Ale je mi od rána tak trochu divně od žaludku, tak uvidíme, jak to nakonec dopidne. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Holky, jsem grogyy, právě jsem dodělala poslední otázku......v hlavě guláš, usnout nejde, jak se mi to v hlavě mele a zítra od rána státnice....uááááááááááááááááááááááá :confused: Já uuž to chci mít za sebou......mám nervy na pochodu :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
rennu: držím pěsti, já to zažila před 2 rokama a nešla bych do toho znovu ani za nic, ale vyval na pupík a bude to :sunglasses:
22. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
discreet: já už těch státnic zažila taky plno, počítám celkem 4...ale čím jsem starší, tím se to hůř učí a tím mám i větší strach a nechci být za blbce......pupík vyvalím, jen nevím, zda v sukni nezmrznu
22. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
renu, držím palce at to zmákneš, budu na tebe myslet :slight_smile:
Kov, dobrej nápad, to máš z filmu Obsluhoval jsem Anglického krále, nee, jako nouzovka by to taky šlo ale já se těšim na muchlovačku venku v přírodě :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, mám přestávku v učení, tak vás jdu pozdravit.
rennu: Ty jo už zítra, budu na tebe myslet. Dneska jsem si na tebe vzpomněla ve snu. Zdálo se mi, že dělám zkoušku z dějepisu, hrozí mi odebrání titulu a jsou tam otázky na květenství břízy (to jsem si na tebe vzpomněla) nebo jestli K.H. Mácha, když seděl u jezera a psal básně, tak jestli se tam taky koupal. Probudila jsem se hrůzou.
22. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
loty, ty máš ale sny..no mě zase sem tam dávaj ve snu výpověď zaměstnanci, taky bomba sen.
Holky, loučím se, jedu domů, potřebuju si koupit látku na těhu kalhoty, náplet mi dnes přišel poštou, to byla ale fuška ho sehnat.
22. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
rennu:zítra budu na tebe myslet doufám že se nám brzo ozveš jak to dopadlo budeme napnuté můj drahý včera udělal jednu zkoušku ted se potí na druhé snad to zvládne zítra má poslední a pak už jen dodělat práci a 6.6 státnice taky už si přeju at to máme za sebou a máme klid
22. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
ahoj, tak jsem taky zpět a s polovičním úspěchem. Na ORL byli, vyšetřila mě a všechno v pořádku. K obvoďačce jsem ale nedorazila, byla jsem mezitím nakupovat a docela mě to odrovnalo, pak mě odrovnala ta hromada lidí v čekárně...no půjdu tam asi jindy. :unamused:
Ale nákupy byly úspěšný, mám super kabátek a takový volný šaty, nádherný. Nevím teda jestli se vejde velkej břich, uvidíme.
Taky pro miminko kabátek. V Marks and spencer měli super slevy, měli i kombinézu za tři stovky, to jsem teda hodně váhala, ale už mám dvě a tu bundičku, tak myslím, že to snad bude stačit. Jinak samo modrý, tak jestli to bude holčička, tak to bude veselý :grinning:
Nebo kolik myslíte že je potřeba kombinéz, já mám malou a velkou. (do 1m a do 3)
22. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Já měla dneska taky divnej sen, že se musím ještě něco naučit abych mohla ke státnicím. Obvykle to bývá matematika nebo fyziku, kterou jsem měla naposledy na střední. Dneska to ale bylo něco jinýho.....stejně hnus.
Ali: to si necháš šít, nebo budeš šít ty?
22. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Rennu: taky na tebe budu myslet! já to absolvovala loni a bylo to příšerný!!!!!!! Už nikdy více :frowning2:
Zlom vaz!
22. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Suik a jaké kombinézy máš na mysli? Nějaké podzimní?
22. dub 2010 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsme zpátky doma. Miminko dnes nestávkovalo, mávalo na nás ručičkou, otevíralo pusinku, udělalo dlouhý nos :grinning: :grinning: :grinning: Měříme 15,9cm (bez nožiček) a vážíme 285g. A je to holčička :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
petjo: a jak se to pozná. Ta větší co mám mi přijde zímní, teda s ní počítám na zimu (plus asi fusak), ta menší nevím, ještě jsem ji neviděla.
22. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
lendaw: gratuluju!
22. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
Suik,tak tos vybrala dobře,ta větší určo bude super na zimu,myslím tím materiál,některé jsou tenší,jaro nebo podzim,nebo z flauše apod.Já měla kombi tak 2-3,ale stačí i jedna,to spíš pro případ kdyby se mimi třeba pročůralo,poblinkalo apod.Taky mám spousty super kousků ze sekáče,ale i s originálním štítkem třeba :dizzy_face: No a doporučuju nakoupit v tescu,cherokee má krásné věci.
Lendaw,super,no s holkama se asi roztrhl pytel :grinning: Takže Betka si hoví v bříšku,ju? Taky jsem měla takové jméno,kdysi na začátku :grinning:
22. dub 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz
Pet: jj, hoví si, ačkoliv nevím jestli se jí na tom utz líbilo nebo ne, protože jsem tam poprvé cítila žďuchanečky :slight_smile: Jen manžel kvůli těm novinkám přišel o 3 body, protože to volal za jízdy mamince a chytli ho policajti :unamused:
22. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
tesko kamarádka taky chválí, já se tam zatím ještě nedostala, nemám ho při cestě, ale chystám se. Teď hlavně bych chtěla nakoupit nějaký punčošky a ponožky.
Oba jsou z nextu, jeden jsem koupila na mimibazaru. Je tam flauš, nějaký vatelín a bavlna. Ten menší by mohl být podobný, ale ten stihnem unosit ještě na podzim.
22. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Jo každopádně větší velikosti nic nezkazíš,mimi tam má prostor a múžeš vrstvit oblečení.No a čím víc se mimi hýbe,tím více mu stísněnost a těsné oblečení vadí.
Punčošky v tescu nevim,ponožky ano,ale na toto je fajn CA.Loana taky dělá punčochy,jsou fajna,ale zbytečně drahé.Já jsem i v sekáči jednou narazila na super bavlnky 3ks za 80,- taky s originální visačkou ještě někde z Anglie :wink: No a dokonce i u Vietnamců se dají koupit fakt kvalitní 100% bavlna punčochy,které předčí i Loanu.Ale to musíš procházet a hledat,já jednou na takové natrefila a docela sem čuměla.Jinak u nich vůbec nenakupuju,ale ty ponožky a punčošky mě fakt mile překvapily
22. dub 2010 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.