• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No tohle já řešit nemusím,na půdě mám asi 7krabic výbavy,už se těším,až je budu chystat pro mimi.Zrovna dnes sem uklízela asi osmou zimního oblečení :sweat_smile:
22. dub 2010 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz
Ale určo koupím miminku nějaký komplet do porodnice,jen pro něj :wink:
22. dub 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
lendaw:gratulace veliká jak k holčičce tak ke kopanečkům :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
hojky :slight_smile: venku teda parádne, vítr se ani nehnul tak bylo teplíčko :slight_smile:

rennu, na zítřek držím pěstičky, ať to zmákneš levou zadní :wink:

suik, jo souhlasím s petjou, že kombinezka stačí jedna :wink: já teda víc neměla :slight_smile: a tesco věci taky chválím, jen teda třeba na punčocháče žádnej výběr...pro Tomáše jsem koupila balení, kde byli modrý a bílý a toť vše, měli i růžový, ale to pro holky, že? :sweat_smile:
ale i bazárky jsou někdy dobrý, v tescu jsem třeba koupila jarní bundičku, měli jen šedou za 299,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v bazárku takovou krásnou modrou, kostkovanou..jako novou za 150,- :slight_smile:

lendaw, gratuluji k holčičce :dizzy_face: taky bychom si ji přáli :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
to máte dobrý, že máte zásoby, já nemám absolutně nic....sestřenka má mimi, tak tajně doufám, že něco málo třeba podědím. Uvidíme.
Já už v CA punčošky kupovala, ale neodhadla jsem to a jsou tak na dvouletý dítě :grinning: .
22. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
co se týče sekáčů, tak na malý mimi jsem moc úspěšná nebyla, na větší už je fakt z čeho vybírat a jsou tam super kousky.
Jdu si skočit pro něco k jídlu, máme hlad :grinning:
22. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
já jsem v bazárku ulovila i moc pěkné flanelové povlečení do postýlky jen za 50kč :slight_smile:

jdu taky něco klohnit :grinning:
22. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
čauves, zdravím z domova
tak místo žranice jsme jeli domů. Už od rána mne bylo trošku zle od žaludku, ale kolem 13 hod. se to začalo zhoršovat, takže místo rozlučky s kolegyńkou a pojídání dobrot jsme se vypravili domů. Cestou se ke mne přidal manža, takže jsme tu aspoň spolu. Už je mi trochu líp, tak doufám, že je to jen únava.
A jdu vás dočíst.
22. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Ojo,u nás právě že dnes vichr,hnus :rolling_eyes:
Suik,punčocháčky značí většinou podle vel.nožky,nebo i konfekční vel.tj nejmenší 56,62,68,vždy po šestičíslu
22. dub 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
kov:chuděro to je škoda že jste si se Žanetkou neužili snad se ti udělá brzo líp
22. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
rennu: neboj, do zítřka se to v hlavě usadí a srovná a státnice zmákneš :slight_smile:, držíme ti tu všechny palce a když připočteš naše mimča, tak máš obr podporu :grinning:

alisek: Obsluhoval jsem anglického krále jsem ještě neviděla, ale to jezení z těla je docela populární :slight_smile: TAk držím palce, ať vyjde muchlovačka venku :wink:

lotyna: pane jo, to jsou věci a koupal se ten K. H. Mácha? :grinning:

alisek: ten náplet na těhu kalhoty se dá někde sehnat? Prozradíš prosím prosím :slight_smile:

antana: tak to je drahej šikula, snad to taky všechno udělá.

lendaw: jé, gratulace k holčičce a prvním čutanečkům. No, snad manželovi ještě zbylo dost bodíků na další dobré zprávy :grinning:

Jinak já dost nakupuju na mimibazaru a taky se chystám projít bazárky po okolí, mám to ráda a daj se vychytat super věcičky. Právě i s tchýní jsem se dohodla, že mi dárek k narozkám dá až po utz a to něco pro prcka, takže tento nebo příští týden ji vezmu do dětských sekáčků, které tam po okolí mají a pokoukneme se :grinning:

No a teď už jsem úplně odrovnaná a i bříško furt není O. K., tak si asi půjdu předčasně lehnout.
pa
22. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
kov:pa snad se ti brzo uleví :wink:
22. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
petjo: no tohle byly nějaký zmatený velikosti, vzala jsem myslím 62...a ťapky nevím jestli byly vidět, možná jo, ale tou dobou jsem ještě neměla odhad.
Kov: ať je to lepší!
22. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Suik, budu si je nechávat šít, sotva si přišiju knoflík :slight_smile:

Kov, už je ti líp? doufám že jo, škoda, že sis neužila akci s holkama. Úplet se dá sehnat ale je to náročný, koupila jsem ho přes eshop http://obchod.rozalia.cz/ a dodávají ho www.jimiplet.cz, tam se můžeš obrátit na paní Šmerdovou, je na obchodním odd. a moc příjemná a ochotná paní, kupovala jsem tento typ napletu : elastický úplet ve složení, bavlna/elastan 94/6%, plošná hmotnost cca 260 - 280 g/m2, šíře úpletu 150 cm
22. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Lendaw: gratulace k holčičce a k úspěšnému uz :slight_smile:

Jinak taky jsem vas všechny tak tak stihla dočíst a teď frčím do sprchy. Je mi dnes celý den zima jak cyp :rolling_eyes: tak budu ráda, že budu v postýlce. Třeba mě aj někdo zahřeje... :dizzy_face:
22. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu, klepu se jak osika už ted.....čekám na kolegyni, přifrčí a přespí u nás a zítra jdem státnicovat spolu. Jakmile se dostanu k PC, dám vědět, ale dřív jak odpolko to nebude.
22. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
rennu:ok to zvládneš neboj :wink:
suz:Martin tě určo zahřeje neboj :grinning:
22. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
kov...tak jsi to dnesni papu tak lakave popsala, ze jsem si musela dat rychle neco k snedku...a ted docitam, ze z toho seslo :confused: Snad je ti uz dobre :wink:
eli...jsem zvedava na ten vas 3D....porad jsi se bala, ale my vime, ze je vsechno v poradku a snad se prte ukaze v cele sve krase....tak pak musis dat echo, co to teda cekate :wink:
rennu...tak to na tebe budem myslet!!! Jsou to nervy, ale to DAS!!! :wink:
suik...paradni nakupy...a doktory obchodis jindy no...se prece nestrhas :slight_smile:
lendaw....mega gratulace k holcicce :dizzy_face: a samo i ke kopaneckum :wink:
suzi...Martin urcite nepropasne prilezitost te zahrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anty...ahojky...co Sima? Kope? nebo si to nechava az na vecer :grinning:
22. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
saf:no dneska trošku přes den kopkal ale ted ležím a malinkato se začína vrtět myslím že bude řádit zase jako včera i dneska ráno mě v 6,00 vzbudil a začala mě pálit žáha celý den no děs :slight_smile:
eli:taky jsem zvědavá co to bude :wink:
22. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojky kočky!
Byli jsme na 3D UTZ u pana doktora! Krásný okamžik a ten nádherný pocit, když jsme viděli našeho Broučka! :o) No úžasný!!! :o) Celý UTZ trval hodinu a pan doktor nám všechno poctivě vysvětlit a říkal, kde co naše miminko má!! :o) Zezačátku se nám miminko nechtělo ukázat, jestli je holčička nebo chlapeček, ale nakonec si asi řekl nebudu napínat rodiče, tak jim to ukážu :grinning:
A čekáme CHLAPEČKA!! :o) Zdravého krásného chlapečka!! Máme spoustu krásných fotek našeho chlapečka!!
Po celou dobu se Brouček hýbal jak "ďas" a vydrželo mu to celou půl hodinku :grinning: A jak mě kopal!! :grinning: Pak ke konci se na nás otočil zádíčky a pan doktor mohl krásně zkontrolovat srdíčko, páteř...No prostě všechno! A jak řekl sám pan doktor, čekáte zdravého chlapečka!! :o) Krásný okamžik na který jen tak nezapomenu! Už teď miluju toho našeho Broučka víc než cokoliv na světě!! :o)
22. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
anty...je to rostak :grinning: Ta nase prdelka nejak stavkuje :cry: a dneska mi dorazily nejake balicky s hadrikama, tak se tu nad tim rozplyvam...uplne uz ji v tom vidim :dizzy_face: Pak to nafotim a hodim do alba :slight_smile:
A ac se mi desne nechce, musim jit kuchtit, at to mam za sebou. Manzel prijde do hodky z posilky domu, tak at ho mam cim nakrmit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prubezne se tu snad ale ukazu :slight_smile:
Jinak to paleni zahy je mazec...boroku...me sem tam pali, ale zlehka...jako bys toho nemela malo....
Na eli jsem taky zvedava...a na suzi jak bysmet...ted je to tu sama holcicka...tak jsou na rade zase kluci co? :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
:grinning: Tak koukam, ze nez jsem stihla odeslat odpoved, tak vysledek uz tu je.
Eli....obri gratulace ke ZDRAVEMU chlapeckovi!!!!! Tu vetu urcite nikdy nezapomenes :wink: Je to parada vedet ze? Uz je to takove konkretni....muzes brisku rikat jmenem a uz proste vis....super zprava! :wink: Tesim se na fotky :dizzy_face:
22. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
safry: Děkuju moc!! Jj, je to fajn, když vím že čekáme chlapečka a že mu už můžu říkat Bóro!! Borečku... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra dám fotečky!! Dneska jsem u našich, takže zítra na večer přidám!! Mám jich 11, takže bude n aco koukat a hlavně je tam zřetelně vidět pindík!! jak řekl manžel - no jo celý tatínek!! :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
eli:obrovská gratulace a rozšířila si naše řady chlapečků no super a ty se vždycky tak bojíš :wink:
22. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
ant: A budu určit i dál se bát o toho našeho Broučka :wink: to už mi zůstane!!
Ale celý den mě kope, jako blázen!! :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
saf:neboj ona začne jen jak si lehneš mě se tady Šíma přetáčí na všechny strany ted mám břicho tvrdé jak šutr tak nevím co tam dělá asi si užiju :grinning: a ta žáha no co už na posranýho i hajzl spadne :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
eli:já vím jsem na tom stejně jako ty za týden budu stresovat taky :unamused:
22. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
anty...to je teda hlaska :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
eli - gratuluju k chlapeckovi a vubec peknymu utz! :slight_smile:
rennu - drzim palce :wink:
ja dneska mela docela produktivni den, napsala jsem par stranek a udelala docela dost vypoctu, tak mi to pomalu trosku ubejva :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
eli: gratulace! kdo teda zbývá s UZ. Jen já a Lamia? Nebo ještě někdo.
22. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.