• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Rennu vogo statnice ti nezavidim, ja jsem na Bc stresovala do neptircetnosti, ty na Ing jsem brala vic sportovne, ale jak rika Discreet, uz nikdy vice. Uz asi starnu nebo co ale takove stresy nejsou uz nic pro me. Dokonce stresuju i za tebe :slight_smile:. Tak drzime s muzem a s briskem moc palce, a to tech palcu je!
22. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
eli, gratuluji ke chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: to jste měli krásný zážitek :slight_smile:

rennu, určo dej vědět až budeš doma po :wink:

jo jinak, já mám v albu takovou tabulku velikostí, že třeba 56 je pro 1-2 měsíční mimi a tak dál :slight_smile: ...mě to hodně bodlo při určování velikostí a používám to do teď páč já nikdy nevím, pro jakovou věkovou kategorii je to číslo :sweat_smile: a taky hlavně když nakupuju dopředu :wink: berte to orientačně, záleží na mimi, jak bude velký, Tomáš občas nosil i v 6měsících bodyna pro 0-3měsíce :grinning:
a v tom tescu mají velikosti spíš podle měsících, což je výhoda :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Eli: velika gratulace ke klukovi! zavidim :slight_smile: a moooc preju. jste tam fakt byli hodinu, jo? to je super.

suik: me to ceka ve stredu, odpocitavame dny :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
ojo: já mám snad všechno velikostně podle měsíců....ale zdá se mi, že co značka to jiný míry.
56 co mám z CA tak to je oproti tomu ostatním, co by mělo odpovídat odří :sunglasses:
22. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
saf:ta hláška je stará ale velmi osvědčená :grinning:
a malý se začíná vlnit bože doufám že to tak nebude i po porodu
22. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem opět zavítala za váma :slight_smile: Dnesk Kubíček pěkně kopal ,až radost mi to udělalo :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
suik, jo to je fakt, já mám 2 celorozepínací bodyna z CA a Tomáš je nosil až skoro do 4 měsíců :sweat_smile: je to na prd, že to nemaj všude stejný :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
holky nemáte nějakou stránu z věcma pro miminko?odkaz na ni?
22. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
luci:tady na koníkovi v bazaru je taky spoustu věcí :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
antana:ja vím ale nějaké nové věcičky,jako výbavičku do porodnice pro chlapečka víš :slight_smile:))))už mě to začíná chytat :slight_smile:jak se jinak máš ?
22. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Gratuluju k dalším potvrzeným holčičkám a chlapečkům.
suik: Ještě já. My jdeme na velký UTZ až 13.5., objednali mě až po tom, co budou výsledky z plodovky a ty budou až za 14 dní. Tak doufám, že na nás nějaká holčička zbyde, i když poslední týden začínám mít ničím neodůvodněný, nicméně neodbytný pocit, že to bude kluk.
22. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
luci:docela dobře jen mě pálí žáha strašně
22. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
antana:tak to ti nezávidím,snad mě žáha nebude tak moc pálit :frowning2: skoušela si mlíko?
22. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holky, já už mám z tý výbavičky trauma. Když už si to jakž jakž srovnám v hlavě, tak vy mě vždycky připravíte další námět - jako teď s punčocháčkama. Proto se teď zeptám jako úplný idiot (tak mi to odpusťte): Když má malý mimčo dupačky, tak už se mu neoblíkaj punčocháče nebo jo?
22. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
luci:k vuli tomu žlučníku ted nemůžu mlíko :frowning2: ale určo by mi pomohlo
22. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
antana:aha tak to je mi líto to sem netušila ,snad tě to brzi přejde
22. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky jsem docela utahana jdu zase hajat papa
22. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
luci:pa :wink:
22. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
loty: já nevím, normálně na doma asi ne, ale když půjdem v zimě ven, tak bych mu dala body, punčochy, overálek nebo dupačky a pak kombinézu. Mě to radila kamrádka, že ty punčošky přiléhaj na nožičku a mimnku je teplo.
Jinak jako teplejší variatu bych dala jen ponožky pod dupačky.
22. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
ant: a ani sójový....i když to by asi taky nadýmalo. A co gaviscon, ten se v těhu může.
22. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
suik:díky no zítra si gaviscon koupím doma ho nemám tak to musím dneska vydržet :confounded:
22. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
suik: Díky. Zítra se pojedeme orientačně podívat na kočáry, to bude taky boj. Ta Marita se mi hodně líbí, jenom mi přijde, že je dost těžká. Přítel se už začal kvůli Jané vrhat i na maminy na ulicích. Dneska zrovna chtěl jedné pomáhat do tramvaje, že si ho chce potěžkat :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
loty:tak držím palce ale stejně hned nevyberete mi pořád taky dumáme :grinning:
22. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
ant: Já vím, že ne, ale chci je vidět v reálu a zkusit si, jak se s nima jezdí. A ať už je ti dobře!
22. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
loty:jo jenom jezděte aspon budete v obraze taky to objíždíme už dlouho hlavně si připravte otázky co chcete vědět a ještě musíte vědět co by měl kočár mít a bude se vám vybírat líp :wink:
22. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
22. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ráno děvčata! Mě se teda sny nějak vyhýbají, ale je možný, že to přijde :wink:

Lotyna: tvoje otázky naprosto chápu, ptám se pořád, teda naštěstí v rodině, takže už si zvykli, ale prostě nic nevím... můj poslední výplod, na co je ten spací vak, však dítě přikryju, ne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, tak mi bylo vysvětleno, že se miminko v noci odkope :sunglasses:
Poslední velké téma bylo koupání, ale stejně v tom nemám jasno, ale ještě nestresuju, času je dost :grinning:

Suik: Já jdu na UTZ až 7.5., jééé to je za 14 dní, tak doufám, že to uteče! Ale jdeme jakože na srdíčko - jmenuje se to FECHO - tak doufám, že ho prohlédnou celý a řeknou i co to bude :wink: I když mi to chceme vydrže neříct a udělat všem překvápko!

Tak pěkný pátek!
23. dub 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko přeju
rennu:myslím na tebe ale y to zvládneš :wink:
23. dub 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
mám takový blbý dotaz :sweat_smile: Už několik dní mě bolí stydká kost, ale spíš níž, jakoby úplně v rozkroku - něco jako kdybych po roce nasedla na kolo a vydala se na delší trasu :sweat_smile: jestli ten pocit znáte. Začalo to bolet naprosto bez příčiny a tak jsem se chtěla zeptat, jestli vás to některou třeba taky netrápí. Nevím, jestli se třeba nemůže roztahovat pánev nebo něco podobného.
23. dub 2010 v 07:44  • Odpověz
lendaw:tak s tímhle zkušenosti nemám ale možná se to tam roztahuje
23. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.