• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já pořád bojuju s tou žáhou
23. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Ant: mě Dr. doporučila na žáhu Rennie. Pálila mě od cca 7tt do 10tt a potom někdy začátkem 2. trim. Naštěstí mi zabralo mlíko, ale to - jak jsem četla - u tebe nepřipadá v úvahu :unamused:
23. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
lendaw:jo no bohužel ještě zkusím jedlou sodu kdysi mi pomohla a fotky malé dáš do alba?
23. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ant: fotky jsou tam od včerejška :wink: Dala bch tam i video, ale to nejde :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
lendaw:jé musím se podívat
23. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
lendaw:pěkné vypadá to dobře taky na to chceme jít jen ještě nevíme kdy
23. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ant, tak to budeš mít vlasatý mimiko :dizzy_face: říká se , že když pálí žáha, tak rostou vlásky :slight_smile: vím že mě taky pálila, už si nepamatuju, jestli hodně nebo málo, každopádně můžete kuknou, jakýho jsme měli vlasáče :grinning:

loty, punčocháče pod dupačky, proč ne?? :wink: na zimu bych to klidně praktikovala...vyhnu se tak teplákam a ponožkam :grinning: pak jen kombinezku a do fusaku a mělo by to stačit..připadně dodat deku :wink:

jo spací pytel velice doporučuji!!! :slight_smile: já používala zavinku tak do 3-4 měsíců, pak jsem vytahla ten spací pytel a fakt lepší, že se neodkope, nemusí se přikrývat a tím se nemusíte bát, že by dítko zaplulo pod deku a nedejbože se udusilo...spací pytel jsem zrušila jakmile chtěl spávat na boku :slight_smile:

lendaw, já s touhle bolestí mám zkušenost...přesně jak popisuješ, jak kdybych jela po 10letech túru na kole :sweat_smile: nicméně mě to začlo bolet až 14dní před porodem..to prý jak hlavička už dole hodně naléhá a připravuje se k porodu :slight_smile: ale být tebou, pokud nešpiníš, nic jiného to není, tak vyčkám do další poradny a tam se zeptej dr. :wink:

rennu, tfuj, tfuj...držíííííím :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Ojo: my jsme byli včera na UTZ a Dr. nic neříkal. Zeptám se radši hned příští týden na velkém utz. Jiné problémy nemám. A bolí to hlavně když vstávám z postele.

O spacím pytli jsem zrovna včera taky přemýšlela a říkala jsem si, že se musím zeptat někoho zkušenějšího :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojda,
len: gratulace k holčičce :wink:
eli: k chlápákovi :wink:
tak mě punčocháčky taky vůbec nenapadly :unamused: , jsem si říkala, že budou stačit tepláky, kombinézka a fusak, jo holky bude to ještě asi sranda. Ještě že jsou tady zkušenější mamči, a můžou nám dávat rady :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
len: jsem koukala do googlu a je tam, že pobolívání stydké kosti je normální, že se roztahují vazy, ale když to řekneš dr. určo tím nic nezkazíš
kov: už je ti líp?
23. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, zrovna peču buchtičky, abysme si je k obídku dali s vanilkovým krémíkem.... Mňam.. :grinning:

Rennu, taky držím i na nohách...
23. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska už je mi lépe, daly jsme si se Žanetkou 11 hodin spánku, tak to asi pomohlo. Moc vám díky :slight_smile:

alisek: moc díky za ten odkaz na ten náplet, doma na to v klídku kouknu

rennu: moc držím palce na ty státnice.

eliska: teda ty mi dáváš, to čtu a pláču. Moc gratuluju ke zdravému krásnému chlapečkovi. :grinning:

antana: na posr... i hajzl spadne :grinning:, ty jsi číslo :grinning:

No a další stránku si nechám na dočítání po obídku. Tak pa :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak jsem si ty buchty maličko přicmoudla, ale neva, jsou dobrý... Přeju dobrou chuť, jestli se taky některá cpete... :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
Kov: tak to je dobře, že je vám líp.
Lendaw: já taky myslím, že je to normální, roztahují se vazy, mě bolela kost kousek od kostrče, dost to bolelo, když jsem narovnala, ale už je to OK, když jsem se ptala doktorky, tak se nedřív ptala, jestli to je stydká kost a když jsem řekla že ne, tak povídala, že časem může bolet celý pletenec pánevní.

Rennu: taky na tebe myslím.

Mě punčošky poradila kamarádka.

O tom fusaku jsem přemýšlala a ptala se kamarádky, jestli ho využila a prej ne....ale asi ho koupím. Jen jsem viděla od 6 měsíců.

Discreet: já se v rodině radši moc neptám, mámu už nemám, jinak bych se ptala jí a od ostatních o ty rady upřímně moc nestojím, oni mi je dávají i tak. Teda zatím co se týče mimča tak moc ne, ale kolikrát ty rozmluvy jsou nepříjemný, jak s hotentotem.
23. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Mňam buchtičky se šodó bych si teda nechala líbit :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
kov:to je dobře že je ti líp mě pořát trápí ta žáha
23. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
taky slintám nad buchtičkama
my měli pro změnu koprovku, máme jí teď každou chvíli, tak jsem jak žok :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
ant: ty si teda fakt užíváš, a co espumisal, ten je ale jen asi proti nadýmání, co
kov: tak to je fajn, že jsi už o.k.
23. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Sui, se zastav, zbylo ještě docela dost. Zatím :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:

Já spací pytel koupila, ale se synkem využila jen chvíli. Mám takový ten bavlněný a vyteplený, celý rozepínací na 2 kusy. Dole zipem a nahoře myslím patentkama. Manža mi slíbil, že mi z půdy snese vakuový pytel s miminkovským oblečením po Ondrovi, tak se v tom musím začít trochu přehrabovat. Jinak včera jsem naobjednala docela dost věciček v růžovým provedení. Hlavně bodýčka s dlouhým rukávem. Ty jsem měla půjčený a už jsem dááávno vrátila a stejně Ondra byl mimčo na léto, kdežto Barunka bude přesně opačeně - na zimu, takže toho po sobě asi moc nevynosí... :unamused:
23. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
teda holky ja kdyz vas ctu, cejtim se jak blbec.... ne ze nemam ani jednu vec z vybavy, ale ani netusim jak co vrstvit kdy co pouzit z obleceni, tak nejak si rikam ze na to prijdu instinktem az vdolecek bude na svete. nakupujete obleceni i pres internet (krome mimibazaru, myslim novy veci), nebo jen v kamennejch prodejnach?
23. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
sam: připadám si taky tak :slight_smile: já jsem koupila přes net z bazaru, a spokojenost. I u vitnamců jsem dost nakoupila, mají hezký věcičky, když tam kupuju i pro sebe, tak co by ne pro prcka, i do sekáčů se chci juknout, ale nedávno u mě byla kámoška a dost věcí mám půjčených od ní, darovaných nebo koupených takže na začátek mi toho chybí jen pár. Myslím teda z oblečení, jinak nemám nic. Přesně jak píšeš, to prostě přijde, nejsme žádné b..., ne? :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Sambu, nic si z toho nedělej, každá mamča si na to přijde sama, co jí nejvíc vyhovuje a jak co vrstvit. Já třeba "rostla" když jsem viděla na cvičení mamču, která svoje dítko oblékla nejdříve do bodýčka a teprve přes něj mu natáhla ty punčošky. Vypadalo to hrozně... :sweat_smile: Obvyklejší je to naopak... Ale zase, záleží na zvyku maminky.

Moje tchýně zase nemohla překousnot, když jsem synkovi dávala nějaké kalhotky do pasu s jemnou gumičkou, byla prostě zvyklá jen na dupačky... Malej na žádný větry netrpěl a evientně mu to čas od času nevadilo... :wink:

Nakupuju hlavně na mmb a to jetý věcičky, občas něco novýho, co vím, že by se mi blbě shánělo...
23. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
sambucca: nic si z toho nedělej, fakt v tom nejsi sama, sice hromadu oblečení mám, ale co se v ní ukrývá, to netuším...po kočárku jsem ještě ani nepodívala a pokoj, co má být pokojíčkem, je plný bordelu... Potřebujeme prvně udělat novou kuchyň a pak se vrhnem na pokojík :sunglasses: Nevím, kdy mě popadne ta správná nakupovací mánie...

eli: taky mě to rozbrečelo, to nám nedělej takový dojáky tady psát :cry:
23. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
sambu: no já taky nic moc nevím...
Já kupuju věci radši naživo, hlavně oblečení, ale něco budu objednávat, třeba kojící polštář, šátek a pak možná i kočár, když ho budeme mít ohmatanej.
23. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
tatarino: neříkej dvakrát, nebo se fakt stavím :grinning:
Akorát já bych taky ty punčošky dala na bodýčko, stejně jako kdyby to byla košilka, tak je jako zastrčená vevnitř....vždyť to dítě pak vypadá jak baletka :grinning:
23. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Sui, tak já už kočár novej mám, šátek už jsem si domluvila, že mi půjčí kamarádka a ukáže co a jak s ním a o kojící polštář se zrovna opírám. Dostala jsem ho od švagra k narozeninám :wink:

Discreet, já si myslím, že tě to popadne, až zjistíte, co čekáte... :grinning: Já byla v úterý jak posedlá, nutně jsem musela něco růžovýho koupit. Ale nic moc velkýho... Pokojíček taky ještě nemáme vyklizenej, do teď sloužil úspěšně jako skladiště a teď věci třídím, vyhazuju a tak... Už přemýšlím nad výmalbou... :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
Sui, no právě přemýšlím, jestli si nepůjdu dát přídavek :grinning:

No ono je to lepší i z toho hlediska, že miminku ty punčocháčky nesjíždí a bodýčko je pěkně drží... :slight_smile: Baletka, no a proč ne. Lepší než guma od spoďárů vytáhlá až v podpaží... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no ty jsi měla kočár jako jedna z prvních ne? To si pamatuju, že jsi řešila, když jsem přišla...teda pokud si to nepletu.
Kojící polštář si chci taky koupit co nejdřív, abych se do něj mohla zamotat při spaní a opřít si nohu. Oni je prodávaj i kousek od nás, ale nelíbí se mi tam na tom ty obrázky. Ale objevila jsem na netu pěkný neutrální.
Já už chci taky vědět co to jo, ať můžu pořádně nakupovat, zatím sahám většinou po modrý, nebo když je tak po bílý. Růžový věci kupuju obezřetně. :grinning:
23. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Můžu se zeptat, kde a za kolik jste ten kojicí polštář koupili? Přemýšlím, že bych si ho přála od spolupracovníků na rozlučku, ale nevím, za kolik se dá sehnat - takovej ten velkej, cca 150cm, měla ho právě kámoška a i s ním spala...
23. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Já viděla přes 800, ale jestli to je moc , nevím...
23. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.