• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky moc děkuju, že jste na mne tak myslely, zabralo to a je mi líp. I oběd už mám zblajzlej a nic mi není, tak se to asi ustálilo. :slight_smile:

antana: co s tou žáhou nevím. Skroro všechno tu už holky psaly. Ještě mi doporučovaly kávové zrno do pusy a rozkousat, prý to zabírá okamžitě.

Sice jsem na dnešek spala teda hafo hodin, tak už se těším, až budu doma. Teda doma, no ono asi bude stačit, až půjdu z práce :slight_smile:. Dneska máme se ségrama a mamkou dámskou jízdu a jdeme do divadla :slight_smile: Už se těším.

lendaw: tak jsem se koukla na ten tvůj poklad a krása. Už se těším, až taky půjdeme na 4D utz. O víkendu si najdu číslo a příští týden nás objednám :slight_smile:
23. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoooj holky jdu vás jen pozdravit.. nestíhám..
včera jsem zase krvácela tak jsem byla u doktorky.. musim se šetřit, mám prý něco s čípkem, taky mi tvrdne bříško tak piu magnosolv.. no snad už bude jen dobře :slight_smile:

zítra svatba.. takže počítám, že se sem dostanu někdy příští týden.. zatim ahoj a mějte se krásně!! :wink:
23. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
wolfi: jejda, ale snad to bude dobrý....já mám asi něco podobnýho, taky překrvenej čípek. Čas od času najdu mikroskopickou kapičku. Zatím ale dobrý, ťuk ťuk.
Užij si svatbičku, vypadá to, že bude pěkně. :wink:
23. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
wolfi:užij si svatbičku
jinak holky dík že na mě tak myslíte s tou žáhou dala jsem si jedlou sodu a zabrala :wink:
23. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Máme stááááátnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Děkuju za držení palečků, byly to nervy...moc jsem nespala, ráno v posteli měl prcek boxovací čtvrthodinku, asi ho chudáka zaplavil adrenalin :sweat_smile: ....od té doby se neozval....tak snad to přežil bez úhony vyspává :slight_smile: Takže začíná radování a užívání si bříška bez stresu a nervů.

Gratulace všem, co mají za sevbou UTZ a určení pohlaví mimísků :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
rennu:no vidiš to si šikulka gratulace veliká :wink:
23. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
nám zbýva 1zkouška a státnice a konec snad nám to taky dobře dopadne :wink:
23. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z výletu po kočárkách a musím konstatovat, že jsem se asi po počátečním velkém váhání (3 kola a cena) asi zamilovala - Teutonia Spirit. No je to celkem pálka, ale přítel nechce na kočáru šetřit.
Pak jsem opět proběhla několik krámů s oblečením a přišla jsem opět bez ničeho. No jestli si pořád budu říkat, že je ještě času.....
Taky jsem myslela, že už tady budou dobré zprávy od rennu (jsem byla celá napnutá).
ant: To je dobře, že ti soda zabrala, Rennie se taky může, je to prý slaboučký. Doktor mi říkal, že kdyby mi nezabralo, že mi dá něco silnějšího, co je na předpis. Tak kdyby tě to trápilo, tak to určitě doktorovi řekni.
wolfi: Užij si svatbu, vypadá to, že budete mít krásně.
kov: To je dobře, že už je ti líp, užij si divadlo.
23. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Áááá, než jsem to odeslala, tak je rennu tady. Gratuluju!!!
23. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
loty:řeknu mu no my v kočárku máme jasno jen barva bud ten co mám v albu a nebo tento
23. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
loty: díky :slight_smile:
Ant: díky a uvidíš, že to přítel také s přehledem zvládne :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Rennu: velká gratulace, šikulka!!!!!!

Wolfi: užijte si to :slight_smile: snad vám vyjde počasí :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
rennu, gratulka :slight_smile: :slight_smile: a ještě tě čekají nějaké zkoušky??

tat, no třeba já taky dávám punčochy přes body :sweat_smile: mě to přijde opačně blbý, že jako tu gumu bude mít na holý tělo a jsi teda první u koho bych to viděla :sweat_smile: :grinning: a nikdy se mi teda nestalo, že by punčocháče sjížděli...to až teď když je větší a jsou mu třeba malé, tak sjíždí :slight_smile:

jinak určo na to holky přijdete, obecně se říká vrstva navíc a pak se stačí řídit nosem nebo ručičkama, jestli má studený nebo naopak horký :wink:

já teda fusak dost využila...no taky bydlíme v horách :grinning: mám teda ještě snad po příteli, takový ten klasický obr hnědá kostka a ve vnitř pravej beran :grinning: ale teď jsem pořídila od Emitexu fusak, který se dá použít i do autosedačky, do sporťáku i do kočáru, tak ten si myslím taky využijem :slight_smile:
23. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
ojo: díky, proboha už další zkoušky ne.....už mám státnic hromadu, to stačí...teď budu plodit a rodit dětičky :grinning: Ad fusak od Emitexu do sedačky, ten mám také :slight_smile:
23. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
rennu:ted už se můžeš věnovat plně těhulkování co?
23. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
rennu: gratuluju a moc moc obdivuju, a nejen tebe ale vsechny z vas ktery musej ve skole nebo v praci podavat nejaky intelektualni vykony:grinning: me nase buchticka totalne sezrala mozek, rikam si ze pujde nejmin na harvard :grinning: zapominam slova, strkam veci do odpadku odpadky zas do lednice, jednou jsem malem splachla do zachodu hodinky (!) manzel rika ze zacinam bejt sama sobe nebezpecna :grinning:
23. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
sam:to se zlepší určo ty si doma na neschopence nebo chodíš do práce?
23. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
mno ja mam luxus nejsem ani na neschopence ani nepracuju. mam preschopnyho manzela :grinning:
23. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
sam:aha no chtěla jsem ti říct že je to tím že si doma mě z toho taky hrabe ale ve tvém případě nevím co říct :grinning: ale luxus máš dobrý :wink:
23. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
jo luxus to je, spousta lidi mi i zavidi, ale myslim ze ty z vas co jsou doma stejne jako ja moc dobe vedi ze i to je narocny, jen trochu jinak. podnikam spoustu veci aby mi to na tu sisku moc nelezlo. on zivot bez povinnosti a radu za chvili omrzi :wink:
23. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
sam:to máš pravdu jsem doma víc jak 4měsíce a je to pakárna
23. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
no vidis:grinning: ja jsem sekla s praci a nasledovala manzela zhruba pred rokem, je to o tom najit si svoje hriste, smysl dne. No ono nas to zari zamestna ani se nestacime divit. rikam si co ted naspim na podzim se bude hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
sam:to si myslím že zaměstná všechny teda :wink:
23. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak konecne paaaatek :wink:
lendaw....taky mam ty same bolesti......snad to neni nic hrozneho...krome toho me desne boli krize na leve strane a to je teda narez...neboli to porad, ale pri nejake zmene...ze sedu do chuze...to chvili chodim jako kovboj nez bolest trochu povoli...pri ohnuti se pro neco.... a pak to narovnani stoji vazne za to :frowning2:
kov...to je fajn, ze uz je vam s Zanetkou dobre :wink:
suik...ja bych taky dala nejdrive bodycko a pak strample...presne jak pises :wink:
wolfi...uijte si zitrek a at vam vyjde pocasi :wink:
rennu....GRATULACE velikanska!!!! :wink:
sambuca... :grinning: podle toho co pises, jses sama sobe vazne trochu nebezpecna :grinning: Ale jak uz tady jednou padlo...neboj se, pry tehu demence plynule prechazi ve vykojenej mozek....takze budem brzo z nejhorsiho vevnitr! :grinning:
23. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
safryy: no ja na to manzela pripravuju ze uz si moc nepokecame :grinning: ted tohle, pak kojeni, potom haci papu bac a pak treba jeste jedno nanovo :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
já jsem doma už přes rok, minulý těhu jsem byla celý doma a na mozek mi to vůbec nejde :grinning: :grinning: :grinning: mě se to teda líbí...naopak někdy ani nestíhám...a to je Tomáš svatej, že mě nepotřebuje...no je spoustu kamarádek maminek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď když je venku tak krásně, tak to bude ještě víc náročnější, bude se chodit k vodě a tak :grinning: :grinning: :grinning: no už na konci července vybalim pidi věci a začnu prát, žehlit a celkově to připravovat :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
safry, kříže mi taky začínaj bolet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v UT mi přijde maserka až domů, tak se těším...chodím k ní pravidelně tak po 2-3 týdnech :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
ojo:masáž ty se máš závidím :wink:
23. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
sambu...no vsak to bude nejlepsi plynule navazat na druhe...kdyz uz blazinec, tak poradny no ne? :grinning: Ja teda nevim v jakem rozpolozeni budu po porodu, ale tedka to vidim tak...ze bychom chteli druhe celkem rychle :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
ojo...tak to bych si taky dala libit :slight_smile: Kamaradka co je o par tydnu dal nez ja psala, ze ji taky desne boli krize...a taky psala, ze se jednoho krasneho dne nemohla bolesti hnout a tak jeli na pohotovost a tam ji bylo receno, ze ma zanet sedaciho nervu :confused: Tak se bojim, jestli to taky nemam...takovou bolest jsem vazne nikdy nezazila :frowning2:
23. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.