• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no my až za 5let chceme si oba dodělat školy já si musím udělat nástupku něco odpracovat a pak na mateřskou snad
23. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
saf, my jsme u prvniho rekli az prijde tak prijde kdyz nepujde hrotit to nebudem. kdyz prislo, rekli jsme si ze druhy uvidime az se narodi prvni, v jeho prvnim roce se dohodnem jestli staci jedno nebo jeste prihodime:slight_smile: kazdopadne uz ted oba vime ze pokud jeste jedno, maximalni vekovej rozdil tri roky, jinak klidne poridime vic psu a kocek a zajmovejch krouzku, nez mit dva jedinacky :wink:
23. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
ja jsem s brachou o sest a manzel se svym taky, a je to na prd. no a taky nejsme oba nejmladsi, tak aby to druhy jeste mohlo prijit... :wink:
23. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
sambu...taky bychom neradi dva jedinacky...ja mam st. segru o pet let a zacaly jsme si rozumet az v dospelosti, pak mam ml. segru...o 10 let a s tou si rozumim uplne bezvadne odjakziva....jsem si ji vychovala od plenek ku obrazu svemu :grinning:
23. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
eli:jsou krásný kolik vás to stálo?
23. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
eli....uz jdu koukat :wink: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
eli...super to je! Tyyyjo a hodina? Tak to jste si to museli opravdu uzit :wink: :wink:
23. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Ant: 900,- :slight_smile:
safry: Užili a je to nádherný zážitek!"! A tak krásně spolupracoval zlatíčko naše šikovný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
eli:tak cena docela jde u nás to bude určo jěště levnější chci na to jít taky ale pozdějc až tak ve 30tt
holky ten náš malý je hrozný řádí jen večer a jak nevím co mi tam dělá v tom břichu hrůůůza
23. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
eli...a pujdete jeste jednou? Ta cena neni vubec spatna :wink: Sla bych taky jeste o neco pozdeji, jak pise anty....
anty...aspon se ti ozyva lumpik jeden....ja si ted dopravam jahodovy koktejl a asi princezne chutna...pac se mi konecne po nekolika dnech poradne ozyva....bojim se hnout, aby neprestala :grinning:
23. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
ant - ale ve 30tt uz to myslim nedelaj - jde to od asi 14 do 17tt, kdy je mimi videt cely a pak delaj ty 3D fotky oblicejicku od asi 24 do 28tt
23. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Uvidíme... Zatím to v plánu nemáme!
23. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
eveluska...ja myslim, ze se to pozdeji urcite dela....tady se na to objednava az od 25tt :wink:
23. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
safry - fakt? ja jenom vychazim z informaci z gennetu a z podoli, ale jako provest to jde urco kdykoli, jen jsem nenasla, ze by to proste oni pak jeste delali - tj. objednali te
23. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Já teda musím souhlasit z eveluskou! Mně to dr. nabídnul takhle brzy hlavně z toho důvodu, že je tam mimi vidět krásně celé, pak je to prý už na díly a není to ono a myslím, že ho ani nedělají!
23. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
For the best images of your baby we recommend that you arrange an appointment for between 24 weeks and 32 weeks.

Doslovne okopirovano :grinning: Takze jsem kecala...objednava se tu od 24tydne :wink: Kazdopadne, je urcite fajn, kdyz je prcek videt cely...ale cumacek je hezci az pozdeji :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
jj, treba v tom genetu to prave delaj az od toho 24tt, pze delaj jen ten oblicej, ale delaj to jenom do 28 (myslim, abych nekecala, ale je to docela omezeny - takhle nejak....)
23. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
saf: tak to si chudáku taky teda užíváš, tak ať to brzo povolí
eli: super fotky :slight_smile:
wolfi: tak si kráně užijte ten váš zítřejší den :slight_smile: a hlavně se šetři :wink:
u nás už se konečně pohnula akce byt, tak to vypadá, že od příštího týdne začně lítání, schánění, zařizování a stěhování :grinning: , už abychom bydleli v novým :grinning:
23. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
eli: krásné fotky...musel to být skvělý zážitek :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
rennu: byl to krásný zážitek!! Ještě te´d tomu nevěřím.. :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
beru...dekuju...ono me to prave neboli porad...jen pri nejake blbe zmene pohybu a to pak stoji za to....dneska me mazne manzel voltarenem...to se muze ne? Tak to je paradicka, ze se to hlo....pekne se zabydlite a bude to super. Ja desne rada predelavam....vzdycky mam nejakou predstavu....hodim to do kompu a pak sikovny manzel pracuje a pracuje....dokud nejsem spokojena :grinning:
23. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Rennu, velikáááánská gratulace, tak už budeš mít konečně papír na hlavu, jak se říká... :grinning:

Kojicí polštáž jsem viděla na netu i za 450,- Kč, ovšem nedívala jsem se na podbobnosti (snímací potah, velikost a tak). Já ho dostala, jinak bych si ho asi sama nekoupila... Jinak je šitej v odborné firmě, takže mám takovej hezkej snímací povlak. Je pastelově zelenkavej a na něm jsou malinké modro-růžový kytičky, myšky a šnečci.

Na 4 D se taky budu objednávat. Chceme jít tak v ten 24 tt. U nás je v Centru lékařské genetiky co jsem se dívala do ceníku za poctivej litřík tj. 1000,-Kč a mají tam psané, že jej provádí sestra, dostaneme nahrané DVD a několik fotek, tak nevím, kolik od toho mám čekat. Jednou jej ale určitě podstoupíme... :wink:
23. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
čauky

jak se máte těhulky

my jsme po kontrole
už víme,že to bude holčinka - vše máme naprosto ok,ledviny fungují,srdíčkobije, bránice ok....no prostě vše super
už má bezmála půlkila ...já mám hore dvě,takže žádná katastrofa :grinning:

co vy?
23. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
safryy, teda zánět jo? :confused: no se snažím mít záda v teple :slight_smile: ale při porodu jsou to bolesti horší, teď mi bolí v kříži jen když dlouho jdu, nebo jak si psala, ohnout se a zvednou, tak to zabolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ááá koukám řešíte věkový rozdíl mezi prcky :slight_smile: ....tak já vám pak poreferuju, jaký to je mít je rychle po sobě :grinning: :grinning: :grinning: ale taky jsem nechtěla 2 jedináčky, max. věkový rozdíl 3 roky...teď jsem docela ráda, jak nám to dopadlo, aspoň to větší piplání opravdu sfouknu při jednom :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
eli, no úúúúžo fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
ojo: děkuju moc! :wink:
23. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
no já si to zjistím chtěla bych tu fotku obličejíčku pozdějc no uvidíme
23. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Holky ten náš malej ďáblík mě kopal celý UTZ a dneska kope taky jak ďas! :grinning: :grinning: Dr., když ho viděl jak je živoučkej, tak zněj nemohl :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
ren:gratulace ke státnicím

ad žáha -miseosvědčilo v minulémtěhu :nadrobno nastrouhat mrkev a jíst po lžičkách a dobře kousat . ...není to žádný dryják a je to funkční ..v tomhle těhu mě to zatím míjí :slight_smile: klepklep

ad punčocháče na bodýčko nebo pod - neřeším-používám naprosto minimálně
23. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.