• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hupza....tak vitej v klubu a gratuluju ke zdrave bezmala pulkilove holcine :wink: :dizzy_face: Uz jsi tady dlouho nebyla :slight_smile:
anty...taky bych sla na to pozdeji....videla jsem fotky oblicejicku s toho pozdejsiho tydne a vypada to uplne bombovne :wink:
23. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
tat: papírů na hlavu už mám plno, tenhle je poslední :slight_smile: doufám :grinning:

ad žáha: zatím tím netrpím, ale kámoška radí slaninu po kouskách spapat nebo loupané mandle.....
23. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
ant: fotečky obličeje jsou moc hezké už i teď :wink:

ojo: já plánovala rozdíl do dvou let a bude to 17 měsíců -no je to kapinku rychleji....ale co....žádný ideální odstup neexistuje
ale dlepsychologů je nejhorší na srovnání se s přírůstkem od 1,5 do 3let a nad 5 už jsou zase jedináčci -takže to vlastně vyšlo skvěle:slight_smile:
23. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
hup:gratulace k holčičce krásně vám vyšel páreček že?
23. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
hup:no pozeptám se do kdy to dělají můj ted končí školu má toho moc no a mě pomalu bude rok končit taky tak je toho moc uvidíme jak nám to vyjde
23. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
a na tu moji žáhu mě zabírá jedlá soda rozpuštěná ve vodě zabere hned :wink:
ren:jj..mandel jsou taky ok - ale mi nezabíraly vždy

saf:no je toho trošku hodně..kolegyňka skončila ve špitále,takže pracuju i za ní..ktomu jsem frajerka slíbila manžovi,že mu udělám výběrovku,jednomu známému jsem pomáhala dorzit zakázku ..no ak tomumojevlastní práce a k tomu ondrášek abarák a už začíná zahrada (máme 3000m) ....tož uživilabych i 40hodinový den :grinning:
hup:máš toho teda hodně ale aspon ti to utíká ani se nenaděješ a budeš vozit malou v kočárku :wink:
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
ant:jj...říkala jsem,že to máme jako z knížky: velký brácha a ktomu ségra :slight_smile:

u nás to dělají dle mého celé těhu ...jen ty fotky jsou nejhezčí v určitém rozmezí
23. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
to si taky myslím musím zjistit v jakém rozmezí to je
23. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
hup...tak to se mas co otacet....ja myslim, ze i ten 40ti hodinovy by ti mohl byt kolikrat malo :grinning: Setri se trochu :wink:
23. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
ant:ani mi nemluv..onehdá jsem si myslela,že se spletlo počítadlo..a houby..už je to za půlkou :slight_smile:

holky berete si k porodu některá dulu? (nevím,jestli jste to už neprobíraly -nemám sílu to dočíst)
U nás dělají 4D UTZ od 15 do 30tt. Potom už ne.
lendaw:díky no to by se mi tak šiklo tak za těch žtýdnů no uvidíme
23. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
hup:slyšela jsem o dule ale já si jí neberu ale někdo tady myslím říkal že si ji bere už nevím kdo to byl
ten náš melý divoch je úžesný třepe mě tady s celým břichem nevím co tam dělá :grinning:
23. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
hupcz: gratulace k holčičce, to je už kousek teda :slight_smile: , no to máš teda pěkně nabitý program, to se nedivím, že ti to tak letí :sweat_smile:
já si beru přítele :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
bože já píšu myslím 6týdnů
saf:notou nás v rodině moc nefunguje..my jsme v tomto směru všichni trošku ujetí....děda třeba od svých 65 let dával rok co rok výpověď.....ale nikdy to nedotáhl do konce -vždy přišelsnějakýmdůvodem,proč ho ukecali a on musel zůstat :grinning:

mě by šetření zabilo ....sedět doma a nic nedělat ....naštěstí většina práce se dá dělat s ondráškem a když dělám pro manžu,tak ho přihlídne on,takže ho to nijak netrápí :slight_smile:
já přítele k porodu taky jsem zvědavá jestli to zvládne
jdu dát drahému něco k jídlu tak zatím holky :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
ant:diskoška..užívá prostoru dokud může:grinning:

beru:přítel je fajn,ale je to něco jiného...mamka říkala story z posledního porodu ...mažel maminku furt otlapkával a ta nevěděla,jak ho má vykázat ...vůbec nerespektoval,že chce mít klid....on jí prostě chtěl pomoct a hotovo :grinning:
23. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Zdravím Hupczo, tebe jsem tu nepotkala... Naposledy snad v prvním trimestru.... :grinning:

Já nad dulou maličko přemýšlím z důvodů, který jsou ti jasný... O mým porodu a psychickým rozpoložení po císaři už jsem tu psala... :wink:
23. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
tat:jo z diskošky mám radost
23. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
tat: néééé..já tu určo byla i ve druhém:grinning:
no ...to chápu .....velké procento máminých klientek jsou právě druhorodičky,které to měly podobně jako ty (nebo třeba jim jen něco u porodu nesedlo -zbytečnézásahy,neochota atd.)
23. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hupy, o já tím myslím svůj první trimestr... Jen jsme se třeba minuly... :wink:
23. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
hupcz: no taky jsem na to zvědavá, jak to bude zvládat, to bude holt překvápko :slight_smile: no my oba :grinning:
já vám holky ty kopanečky závidím, my furt nic, teda jako občas dloubnutí, ale pak si říkám, jestli se mi to jen nezdá. Tak buď jsme malý, nebo líný :sunglasses:
23. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak každopádně, jsem ráda za tu šanci, dulu u sebe mít. Už jsem to nadhodila manžílkovi a byl trošku zděšenej ze začátku. Si myslel, že chci rodit doma, borec... :sweat_smile: Tak jsem mu vysvětlila o co jde a nechává to na mě. Teď ještě, jestli seženu nějaké dobré reference. Koukala jsem na web a pár ČB dul tu je, tak mám dokonce na výběr - snad si dobře sedneme...
23. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
ber:no můj manža je takový spíš praktický než emocionální (jakocelá jeho famílie)a porod s ním pěkně zacvičil ...byl tak tři týdny po porodu docela vykolejený

kopanečky příjdou ..neboj:wink:
23. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
hupcz: tak ten můj je přesný opak, tak uvidíme :slight_smile:
př. týden nám mají na kurzu pouštět porod, tak nevím co to s ním udělá, no mezi námi, ani se mnou :zipper_mouth:
co plánujete na víkend, když má být tak hezky?
23. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
ber: zahrádku - osadit truhlíky ....a koupit nějaké ovocné keříky a grilovačku
23. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.