• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
grilovačka, jé :wink: tak si to užijte:slight_smile: , ta nás čeká př. víkend, tak snad počasí bude taky prima
tak dobrou :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky smarja mam blbou pamet, ale vim ze nektera z vas mela favorit mezi kocarky ve Firkonu a prave jsem narazila na velky slevy, tak se mrknete: http://www.batolatko.cz/ , nektery jsou az o 30 procent, to uz je dost :wink:
23. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Dobré ránko holky přeju pěknou sobotu :wink:
my máme dneska oslavu mamka má narozky 49
24. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska večer razíme s manželem na Řipskou pouť u Roudnice nad Labem, jako každý rok, tak se už moc těším!!!
To se zase s malým Bórou nacpeme!! Určitě si dám gyros, cukrovou vatu, pražené mandle, kukuřici atd. :grinning: :grinning: To by bylo aby nebylo!! :grinning: :grinning:
Jinak asi máte pravdu, že půjdeme na to 3D ještě jednou kvůli tomu obličejíku! Byla by to škoda nejít!! :dizzy_face: Takže až se v pondělí budu objednávat do gennetu na UTZ ve 20tt, tak pak se objednám ještě jendou na to 3D k mému Dr. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak holky co ten velký UTZ ve 20tt přesně znamená? :confused: :sweat_smile:
24. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré sobotní ráno,
ant, eli tak si ten dnešek pěkně užijte :slight_smile: taky bych si dala nějákou mňaminku :slight_smile:
eli: taky mě teprv čeká, takže přesně nevím, ale podle mě už ti všechno řekli na 3D, asi jestli má mimísek vše co má mít :wink:
my jedeme na chvíli na chatu a pak asi po nákupech :wink:
24. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
eli:ten utz je k vůli nějakým vadám na vyloučení ale tak tobě asi všechno řekli na tom 3D
24. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
beru, ant: mně dr. řekl všechno...zkontroloval páteř, srdíčko prostě všechno... :wink:
Ale když uvidíme našeho Broučka znovu, tak to se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
eli:no tak to co ti dělal na 3D ti bude dělat i na tomhle utz a máš ho grátis tak bud ráda aspon ho zase uvidíš :wink:
24. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
ant: No, tak to se už těším.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Juchůůů :slight_smile:

Jinak dám do albíka fotku dnešního břišečka :grinning: :wink:
24. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak včera mi bylo celý dopoledne fajn a odpoledne udeřila alergie. Divadlo jsem si nicméně užila, bylo to hrozná legrace :slight_smile:
No ale noc, to byla hrůza, mám úplně ucpanej nos, takže jsem musela déchat pusou, ale taky mne začalo škrábat v krku, takže jsem spala cca hodinu, no děs. Ale ráno se mi podařilo sehnat homeopatika na alergii, tak snad brzy zaberou. Už je to krapet lepšejší, ale furt mi teče z nosu a bolí mne hlava .... :frowning2:

wolfi: ty máš dnes svůj velký den, tak doufám, že si ho krásně užíváš. Těšíme se, až nám to tu budeš vyprávět. Ale šetři se, ať zas nekrvácíš.

antana: to jsem ráda, že si ta žáha dala konečně pohov. Holt když bude zlobit, musíš jí dát pořádnou sodu :grinning:

rennu: no tak velká gratulejšn ke státnicím. Konečně začíná klídeček a pohodička a mimo jiné i krásné počasí, takže prostě dokonalý :slight_smile:

sambucca: taky začínám mít těhotenské úlety, kdy zaměňuji věci a zapomínám slova, ale teda na tebe zatím nemám :grinning: (spláchnout hodinky) :grinning:

ojo: masáž teda prudce závidím. Asi taky zavolám známé, že bych si dala :slight_smile:

safryy: taky si teď myslím, že bychom druhého prcka chtěli brzy, no uvidíme, jak se budu tvářit po porodu a v prvních měsících :grinning:

beru: tak to si užijete se stěhováním, ale zase je to parádička, až budete v novém :slight_smile:

hupcza: gratulace ke zdravé holčičce :slight_smile: Pane jo, skoro půl kila, to už je veliká :slight_smile:
24. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Eli: fotky jsou úžasný a máš jich spoustu? Kdes byla na tom utz? Za ty prachy to je výborný. Teda to si dneska pěkně napucnete pupíky :slight_smile:

antana: tak si užij oslavičku :slight_smile:
24. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
kovalda: Byli jsme u mého doktora :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
eliska: aha, tak k tomu se asi na 3D neobjednám :frowning2: :slight_smile:
Borek je opravdu borec :grinning:
24. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
kovalda: Jj, je to náš roztomilý Daliborek :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Uff, tak dneska je net teda opravdu naprd. Ale podařilo se mi vyměnit tabulky za aktuální a stav holčiček a chlapečků máme vyrobnaný :slight_smile: Jsem zvědavá, jak to bude v září :grinning:
24. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
teda samozřejmě stav je vyrovnaný ne vyrobnaný :grinning:
24. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Přeji krásný sluníčkový den...tak od pátku jsem doma, páč marodim a do práce už asi nepůjdu :sunglasses: ...aspoň budu mít čásek tady s Vámi občas něco pořešit :wink: ...těším se jako malá na úterý na velký UTZ, samozřejmě i manžílek, tak snad se dozvíme co za malého lenocha tam máme, když ještě nekope :frowning2: ...koukám, že se tady rozebíralo 3D, já nevím jestli se mám objednat nebo ne, zvažuji kolikrát se na to potom ještě podívám, samozřejmě fotečky jsou na skorem na pořád, ale nevím...
24. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Žanetka zas neví, co by chtěla papkat, na polívku se moc netvářila, tak do sebe leju podmáslí, to je prý lepšejší :slight_smile:
Venku je táááak krásně. Trochu jsem dělala na zahradě, ale tlačím si u toho hrozně břicho, takže zvládnu vždy jen chvilku.
24. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
pat: já asi půjdu na 3D, ale budeme mít jen fotečku, prostě, abych prcka ještě viděla. U mého gyndr totiž půjdu až ve 30 tt.
A s čím marodíš? Nějakej bacil anebo nějaké těhu problémy?
24. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
kovalda: každý říká, že to co tam uvidíš se ti vlastně narodí, já se raději nechám překvapit :sunglasses: a raději ty penízky investuju na něco pro prcka :slight_smile: ...až za tak dlouho, to je nějaký divný, mělo by se chodit k dr. po 4 týdnech do 32. týdne...taková řekla bych asi klasika, bolí mě záda, a tak, akorát, jelikož mám hodně sedavé zaměstnání, kdy si nemůžu třeba ani 4 hodiny dojít na záchod, něco zbaštit, nebo se aspoň projít a mám křeče v břiše a nově vykouklé křečové žíly, tak dr. usoudil, že mě nechá doma, že to prospěje i mě a miminko nebude utlačované :wink: ...tak si tady u pc natáhnu nohy na druhou židli a je nám fajne :slight_smile:
24. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
kovalda: jo ještě s tím 3D, šla bych do něj jen kdyby dr. dlouho nezjistila co to bude...
24. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Ja byla na ultrazvuku v Podoli v prvnim trimestru a je to trosku tovarna - sup sup, vsechno v poradku dalsi. A to je to hlavni to je fakt:slight_smile: Ale s mym doktorem v zahranici je to nesrovnatelny - zijeme na mensim meste, je to soukromej gynekolog, takze sice nas to stalo 60 euro ale stalo to za to. Byli jsme tam cca pul hodiny, prepinal vsechny mozny moda ultrazvuku - v jednom byli videt jen kosti, pak jen vnitrnosti, pak jen obehova soustava se srdcem, ukazoval nam a vysvetloval sebemensi detaily. S manzelem pocitali prsticky nebo kontrolovali hemisfery mozku :grinning: Pak nam prepnul i 3D tak jsme si venku rikali jak je to super ze jsme meli vsechni v jedny prohlidce - me osobne se jiny mody libily i vic nez ten 3D :wink:
24. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
patruschka: to já chodím na kontroly po měsíci, ale nedělají mi utz. Měla jsem 1 na potvrzení těhu, pak ve screening I trimestru - ten jsem si zaplatila, teď velký utz ve 20 tt a pak 30 tt a to je vše
24. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
kovalda: moje Dr. dělá UTZ vždycky, když tam jdu...no hold je to ukaždého jiné...
24. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
sambucca: to by bylo super, kdyby to Dr. měli všechno při jednom, ušetřilo by se tím spoustu starostí a lítání...a hlavně člověk je pořád u toho jednoho svého doktora na kterého je zvyklý....
24. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
me dela doktor taky utz vzdycky, takovym tim "pindikem" spodem. Pres bricho mi delali jen ten hlavni v prvnim trimestru v Podoli a ted pan doktor tady. V polovine kvetna jdu na dalsi do Podoli, pak vubec netusim. Myslim ze ty velky maji byt tri. Ono mezi nami devcaty, ono ten ultrazvuk neni zrovna zdrava zalezitost, asi jako tentgen - takze ultrazvuky kazdej mesic nic moc :wink:
24. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
sambucca: no vidíš mě zase Dr. řekla, že spodem se UTZ dělat nemá, že to není vhodné a tobě to dělají...velký UTZ má být třikrát to jo...vím, že to není ok a miminkám UTZ i vadí, ale je hezké vědět, že mimčo roste, že mu bije srdíčko a že je vše ok...
24. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
no me teda nejvic vzdycky rozbuli srdicko! manzel rika ze ma srdicko jak dostihovej kun :grinning:

no jo, pindikem no na nem jsem byla trikrat, poprvy potvrdit tehotenstvi, dvakrat kontrola. jinej kraj jinej mrav:slight_smile: taky jsem uz tady psala, na toxoplasmozu testy musim kazdej mesic na krev, ale listerioza jim nic nerika.
24. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
sambucca: tak manžel srdíčko ještě neviděl, ale uvidí 5.5., tak jsem zvědavá na reakci :slight_smile: ... no jasný záleží na tom s čím má ten doktor zkušenosti a co mu přijde důležité...
24. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
patruschka a: ja mam vyhodu tim ze jsme v zahranici manzel chodi vzdycky kvuli tomu abysme rozumeli vsemu :wink: myslim ze je to super, je tak vic "ve hre", od zacatku se ho to taky tyka. Ale treba do seznamu vybavy se me neplete, to da vzdycky oci v sloup a rekne ze mi rad :wink: i posle penize na ucet at to vsechno sezenu a odskrtam, nesnasi nakupy. Ted je sranda kdyz uz vime ze cekame holku, hned rikal nechci vsechno ruzovy.... no a pak se tady rozplyva nad pocitacem nad ruzovejma sateckama:grinning:
24. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.