• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
sambucca: no tak to jo...a je to fakt, aspoň je do toho taky zapojenej, bohužel manžel vždy, když jdu na kontrolu tak je v práci, tak asPOń na to srdíčko nám to vyjde...mě se neplete taky do ničeho, pletou se jiný...u nás je to složitejší v tom, že bydlíme v domečku s rodiči, takže se plete moje maminka a sestra, ale zatím se hezky pletou, takže mi to nevadí:slight_smile:...kterej chlap má taky nakupy rád, když jhsu s mužíčkem nakupovat tak to spojíme i s návštěvou sportu, elektra a tak, a jsme oba spokojení :sunglasses: ...no tak to je nádhera, u mě se nerozplývá, to spíš já, ale zatím nevíme co to bude, takže zatím koukám po neutrálních věcičkách, ale to se mi nelíbí, jsem spíš na barvičky, takže už abych to věděla:slight_smile:...
24. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Můj manža má nákupy docela rád, takže je to v poho, akorát se nám poslední dobou nedaří jít spolu někam a nákupy na prcka zatím dělám převážně na netu :slight_smile:
24. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
patruscka: bud v pohode, to je normalni ze se vsichni pletou, to vis to dite je i jejich:grinning: nam rekla tchyne ze at sepisu seznam ze to vsechno sezene:grinning: nejdriv se furt ptali co to je a ted zas denne slysim jakze se bude jmenovat. To uz jsem ale rekla rovnou ze se dozvedi az se buchticka narodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
kovalda: no s nakupama se stalo presne to co jsem rikala... dlouho nic, ani jedny dupacky, vcera prvni kombineza a dneska uz sedim tri hodiny u PC a skupuju mimibazar:grinning:
24. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
sambucca: to u nás to bude určitě stejný...už teď mmůj mozek zahlucuje jedna jediná otázka, když někoho potkám: a už víš co to bude?...taky už mě to nebaví až to budu vědět tak jim to asi řeknu ne?!

kovalda, sambucca:na netu je to nejlepší, akorát že si to člověk nemůže osahat a tak....taky na MMB jukám na věcičky, hlavně na věci od nextu, ty jsou úžasný :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
ahojky holky dnešek jsme si noc užili byli jsme v restauraci seděli jsme venku u vody takže paráda ségřiny dětičky si užili pak jsme byli ještě v cukrárně a odpoledně jsme šli všichni na fotbal je tady nádherně takže jsme si užili celý den no a za týden je u nás pout májová už se těším si se Šímou užijeme :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
holky kde dneska všechny jste asi venku že?v pondělí má být prý 22 stupnu super to bude i na sukni :grinning:
24. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
cau antano, ja visim na mimibazaru:grinning: a s manzelem vybirame nositko :wink:
24. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
sam:aha já budu mít zatím od kamarádky te kojenecký vak na nošení to je jen na chvilku nosítko až pak :wink:
24. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahojte, to bylo dneska nááádherně, že? už aby to zůstalo!

Jo dala jsem do alba dnešní bříška, rostu jak ďas, ale spíš přes prdel :unamused: a prsa.
24. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
suz:ty si tak štíhlounká ale cosi ti tam už vykukuje malý pupík :grinning: kéžbych měla taky takový
24. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
připadám si jako bych spolkla meloun :grinning: :grinning:
24. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
anty: stihlounka jsem byla, ted mam o aspon 6 kg vic. ale jak roste ta prdel, tak nejak nevynikne to brisko. ale po snidani - a co teprv vecer, to je uz opravdovy macek
24. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
suz:každopádně ti to sluší já mám nahoře 5-6kg to se ještě dá ale ted příjde teprve pořádné přibírání :wink:
24. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
ty máš 5-6kg navíc a to jsi o měsíc dál :slight_smile: . no jo, já přibírám, bo su strašně žravá. ale strašně. ale myslíš, že se umím kontrolovat? neumím. když mě teď tak chutná....
24. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
suz:přibíráš víc proto že jsi hubená já měla silný tukový základ proto toho není tolik ale ono to přijde a bude to hrůza :grinning: :grinning: už se vidím jak po porodu hubnu
24. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
suz:a být tebou tak si rozhodně nic neodpírám :wink:
24. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
to já si neodpírám :wink: , ani ty pringles co mě tu u pc přepadly :slight_smile:
24. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
suz:tak to je dobře já si neodpírám ale jím jen to co mi dieta dovoluje ale dá se s tím žít
24. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
no ty si to pěkně vyžíráš s tou dietou :unamused: . no tož hlavně ať se to nezhoršuje a těhu si užíváš podle možností co nejvíc.
24. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
suz:těhu si začínám užívat doufám že už mě nic nepotká a budu mít klid až do porodu aspon :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky dobrou noc
24. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
přeju dobré ránko a pěknou neděli
25. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojky vsem, taky preju dobre rano a slunnou nedeli :wink:
U nas bylo krasne vcera cely den, dnes to vypada zakabonene...ale pokud neprsi, tak je to cupr :slight_smile:
Koukala jsem kovalde do albicka na stav miminek...a fakt nerozhodne....mela jsem pocit, ze to tu byla posledni dobou sama holcicka....ale ona si to ta priroda proste umi podelit...proste pul na pul :slight_smile: Jsem zvedava na zbytek holek, co se brzo dovedi a snad nam prozradi :wink:
25. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojda,
venku je fakt krásně, i ráno už to bylo skoro na tričko :slight_smile:
Je to zvláštní, nejdřív to tady byl samý kluk, a teď se to vyrovnalo :slight_smile:
suzete: krásná fotečka s tím bříškem, ale máš ho takový maličký pořád :slight_smile:, to se fakt můžeš cpát jak protržená :grinning:
25. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky,
tak díky bohu začínají homeopatika trochu zabírat na tu mou alergii, takže na dnešek jsem se už aspoň trochu vyspala. Sice teda pořád nic moc, ale už neusínám vestoje. No, tak to budu brát jako malý trénink na miminko - vstávala jsem každou hodinu, nejpozději po 2 hodinách - na záchod, vysmrkat, cáknout do nosu, ... kojo polštář na druhou stranu a znovu usnout.

sambucca: čoveče, aby zůstalo v tom mimibazaru i něco pro nás :slight_smile: Ba ne, jen si to užij, my už toho moc potřebovat nebudeme, takže nakupuj. :slight_smile:

suzete: pringles jsou výborný, jen si dej :slight_smile:

antana: no super jste si to včera užili :slight_smile: a za týden pouť, no to budete mít zase pošušňáníčko a rozmazlováníčko :slight_smile:
25. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
suzete: klidně bašti, co hrdlo ráčí. Tahle malý bříško jsem neměla ani před těhu :slight_smile:
25. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Oba (všichni tři) vám přejeme krásnou neděli. Máme umytá okna, odsledovanou Arabelu a Mufa a dáme si trochu mazlení a pak něco na mnamku.
Vzhledem k tomu, ze moje Suz pořád malého poslouchá, tak jsme mu začali taky pouštět něco pro dobrou náladu. Nejsme ani jeden vyznavačem vážné hudby, ale tohle je nádhera http://mp3stream.cz/j-s--bach-air.html
25. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
dostává sluchátka na bříško
25. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Jé, tak to já taky kouknu :slight_smile:, my taky vážnou hudbu neposloucháme nějak extra často. Pro mimíska je prý dobrý Mozart. :slight_smile:
25. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.