• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo, slyšel jsem, že je Mozart nejlepší. Prý harmonizuje prďolku v bříšku tím, že je jaksi blízko frekvenci jeho srdíčka. Nám ta jeho hudba ale připadá taková nějaká zdivočelá.....tady je vidět, jací jsme odborníci :sweat_smile: . Myslím ale, že jakákoli hudba je pro něj menší trauma, než moje zpívání "vstávej semínko holala" a "svítí slunce nad hlavou"
Třeba by se dalo doufat, že posttraumatický stres u něj nastartuje kopací aktivity :wink:
25. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
suzete: já malý taky zpívám a až bude venku, tak to hodlám dělat ještě častěji, snad to přežije :grinning:
25. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
díky za odkaz Mozarta, už taky pouštíme :slight_smile:
venku je léto, fakt je tam krásně :grinning:
my jsme si dali k obídku vepřo knedlo zelo, tak tady pěkně funím, a čekáme na 14, až budu mít vycházky :wink:
25. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
suzete: mne se Mozart líbí, takže mám štěstí :slight_smile: a taky miluju relaxační hudbu a zvuky přírody.
25. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
beru: jj, je tam krásně, tak si vycházky užijte do poslední minutky :slight_smile:
Pane jo, vepřo knedlo, to bych byla odepsaná aspoň na hodinu :slight_smile: Já zatím dala polívku a ještě se chystám na nějaký salátek, mám spoustu zeleniny, tak možná s tuňákem :slight_smile: Vařit se mi nechce. Snažím se i uklízet, ale kombinace těhotenství a alergie mne vždycky odrovnaj tak nejpozději po 10 minutách aktivity
25. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Teď zrovna si dávám pauzičku a mám cappuccino, mňamka :slight_smile:
25. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj dámy, krásnou neděli.....Mozarta teda nepouštím, abych reagovala na posldní příspěvky :grinning: :grinning:

Přihodila jsem pár fotek holek a večer snad muž vyfotí i pupík, Hugoušek už se parádně hýbe, teď už je to zřetelné i přes bříško, tak snad je s ním vše ok, už se moc těším :slight_smile: Jinak jedna fotka je zvlášť ilustrativní k mému tvrzení, že s Johankou na hřišti si ani nesednu.....Je to neskutečnej šplhoun.....

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lamia/album/aj/5172199/
25. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Čaute holky, jdeme do města na zmrzku.
25. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
lami: holky jsou teda šikulky :slight_smile:
kov: no taky bychom už potřebovali jíst zdravě, kulatíme se oba i pes :frowning2: . Gravidní celá rodinka :grinning: Zrovna jsem si zkusila 3/4 kupované na začátku těhu, a mohla jsem si koupit o číslo větší. :frowning2: To si teda chudáku užíváš s tou algergií, jak píšeš, příprava na probdělé noci :unamused:
25. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
beru: já na tu zeleninku mám už strašnou chuť, přes zimu to byla bída, zelenina nic moc a teď už začíná být moc dobrá. Tak už mám salátek skoro zblajznutej a jsem moooc spokojená a Žanetka snad taky :slight_smile:
Těhu celá rodina :grinning:, jj, prý to tak často bývá, že rodina baští stejně jako těhulka :slight_smile: a pak se všichni kulatěj :grinning:
My máme pejska takový torpédo - furt pobíhá a skáče a je strašlivě rychlej. Teď teda leží u mých nohou a spí :slight_smile:

lamia: teda, Jája je ale lezec, to už máš mazec teď a od září bude ještě veseleji :slight_smile:

suzete: užijte si zmrzlinku :slight_smile:
25. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Koukám, že dneska všechny užíváte sluníčka a jste venku. :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
my jsme se taky teď vrátili, bylo to super. Počasí jak v létě :grinning:
no tak se zdravou stravou začínáme od pondělka :sweat_smile: , dneska jsme dostali k véče řízek, a teď jsme si dali ještě krabí salát, bake rols, a já to zapíjím robby buble :grinning: jo jo, ještě že si to můžem odůvodnit, že jsme těhotný :wink:
25. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
kov: ta naše byla taky pěkný pometlo, ale teď podruhý hárala, tak se dost zklidnila, někdy si říkáme, jestli nám jí nevyměnili :wink:
25. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
čauky

já si pěkně mákla -sadili jsme stromy a keře,osadila jsem si truhlíky ,umyla okna (abych je tam za čas mohla dát :slight_smile:) .....

mozarta nepouštíme -prý je nesmysl pouštět dětem něco,co standardně neposloucháme a co není"naše" muzika ....příjde mi to logické-důležité je to rozpoložení a pohoda u té muziky a tak nebudu poslouchat něco jen proto,že "se to má" ..naopak si myslím,že mámin zpěv je násobně lepší než ta nejlepší muzika (a to je u mě hodně silné slovo,když se o mém zpěvu mluví jako o zpěvu :grinning:) ...musí to jít od srdce od tama mi mozart fakt nejde :slight_smile:

ad oblečení -mám problém opačný - zdědila jsem těhu oblečení po ségře,která má jinak stejnou velikost a vše na mě totálně visí-kalohoty mi dokonce úplně sjíždějí ...no zatím se vlezu do normálních gatí - ještě, že nosím bokovky :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
lami:holky jsou kočky :wink:
25. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
my taky mozarta nepouštíme, ale Bacha jsem jednu dobu poslouchala v jednom kuse, takže se nijak zvlášť netrápím, když si to pustím i teď. Stejně tak chudák musí poslouchat Mńágu a ždorp a Tomáše Kluse a mého nejdražšího, když mu zpívá. Takže se fakt nijak nepřemáháme.

Dobrou noc všem :slight_smile:
25. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Hup já taky dost zpívám, holky to milujou, takže Hugoušek má o" hudební vzdělání " postaráno :grinning: :grinning: :grinning: Zvlášť Anička mu krákorá hooodně často :wink:

Taky ještě vlezu do normoš kalhot, ale už jsem teda vytáhla i ty těhu, bohužel mi nedrží na břiše, neb zatím moc žádné nemám, tak nosím těhu bokovky (jiné bokovky nemám :grinning: ) a z těch mi zas kouká zadek, když se ohnu, no nemáme to my těhule lehké, co:slight_smile:)))
25. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
suz:mňágou se určo nedá nic zkazit :wink: :grinning:

lami: kdyby mi někdo před rokem a kus někdo řekl,jak moc budu zpívat,vysmála bych se mu....ale s prckem to příjde samo :slight_smile:
jinak garderoba je fakt na figu - v těhu věcech jsem jak almara - takže jsem si nakoupila opět o č. větší
nechápu,proč jsou všechny těhu oblečení tak almaroidní - no a taky drahé,že :angry:
25. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
zdravím v rychlosti :slight_smile:

super krásný jarní víkend byl, co?....aspoň u nás :sunglasses: grilovačky, procházky, výlety a tak :slight_smile: :slight_smile:

ad hudba, Mozarta mám ráda, ale musím mít náladu k poslechu...což je fakt málokdy :grinning: takže opět jedem na Kabátech, Landa, Brutus a vše možný:grinning: :grinning: Tomáš už to zná z břicha..i můj zpěv k tomu, takže hned jak slyší Kabáty, tak tancuje, zpívá a někdy i usne :grinning: :grinning:

no kalhoty teď nosím jen jedny :sweat_smile: těhu brát nechci a normoš bokovky už mi nejsou, rozšířili se mi dost boky a taky zadnice :rolling_eyes: takže spíš tahám tepláky a čekám až se oteplí a půjde to na šaty a kraťasy :slight_smile:

zítra vyfotím břuch, už je to docela melounek i po ránu :grinning: :grinning:

tak dobrou všem :slight_smile:
25. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ránko všem :wink:
včera jsme byli celý den pryč a večer jsme šli s kamarádama sednout na zahrádku tak jsem sem ani nezavítala včera byl krásný den
ad věci těhu jsem ráda že jsou almaroidní díky bohu za to jinak chodím v pytli :grinning: :grinning: :grinning:
hup:u nás mi příjde že těhotenský věci dělají jen v mini velikostech zajímavé budu muset navštívit vaše obchody a ty ty naše :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 06:38  • Odpověz
Nazdárek, tak po modrým nebi se nám to tu začíná nějak kabonit :confounded: ale je teplo, jsem čučela ráno v půl osmý 13stupňů :astonished: :dizzy_face:

tak jsem dnes blejskla břuch po vydatné snídani :grinning: tak obdivujte :wink: :grinning: :grinning: :grinning: akorát koukám, jaký mám vzadu na bocích hezký polštáře :rolling_eyes:
dneska jedem s Tomem zase plavat, tak se těším :slight_smile: a už začínám mít cestovní horečku z toho Slovenska :sweat_smile:
26. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ránko,
tak konečně mám volnější režim :slight_smile: Tady zatím slunečno, tak uvidíme :slight_smile: Zítra jedeme na 3D, tak fotečky dodám potom i bříška.
26. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránečko :slight_smile: ...včera to byl krásný den, celý jsem ho strávila na zahradě a ani jsem na vás neměla čas...u nás sluníčko svítí do oken už od rána, hnedle má člověk lepší náladu :grinning:
26. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Hm...tak zase tu máme déšt, skariš...ale náladu mi to nezkazí, když zítra jdeme na velký UTZ :grinning: ...taky jste šli tak brzo ráno, já mám jít v 7.00hod.... :unamused:
26. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
holky budte za to pocasi rady, tady je desny vedro, ve stredu ma bejt az 32 stupnu no to nevim kam si zalezu :unamused: vcera jsme se byli projit u more prisla jsem domu splavena jako krava, takze zacinam pochybovat ze tady budu az do poloviny srpna, to bych se asi vyparila :sweat_smile:

jinak ja v tehotenskym chdim cca od druhyho mesice, sice jsem napbrala jen tri a pul kila ale asi vsechno do bricha, kalhoty uz jsem v ty dobe nezapla zadny a to nenosim zadny super na telo. Nebejt mejch dvou kamaradek po detech co maji podobnou postavu asi chodim v pytli. Podprsenky mam maminy, o tri cisla vetsi nez predtim a porad mi rostou, bolej jako cert :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu (asi jako všichni venku - výlet, zahrada, grilování). Ovšem večer jsem chytila mírný hysterický záchvat, že ještě nemám pohyby a chtěla jsem, aby mi přítel okamžitě řekl, kdy už budou. Chudák, má se mnou svatou trpělivost :slight_smile:
Dneska jsem byla v poradně, tak se pan doktor podíval, jestli je mimčo živé. Srdíčko bije jako o závod a prcek má prý moc krásné nohy (asi po mně).
O tom, že vypadám jako kredenc se ani nezmiňuju, včera jsem slavnostně překročila hranici 60 kg (což je přes 8 kg nárust). Do většiny svých věcí se taky nevejdu od druhého měsíce.
A ještě ke včerejšímu Mozartovi, já ho miluju, nejvíc ze všeho Requiem, ale to pouštět prckovi mi připadá trochu morbidní :slight_smile: .
26. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Loty: já začala cítit pohyby (ve velice mírné podobě) teprve minulý čtvrtek :wink: A stejně mi občas přijde, že jsou to jen větry :sweat_smile: Takže není proč plašit :wink: Dr. mi řekla, že u prvorodiček je čas na pohyby až do 22tt.
26. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
len: Já rozumem vím, že je ještě čas, ale občas mě to prostě popadne.
26. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky,
u nás to nádherný dopolko taky vystřídal déšť, dokonce byla i bouřka :frowning2:
sam: a kde teď jste? to si teda nedokážu představit těch 32, to bude v létě asi mazec :sunglasses:
já dneska neodolala a udělala si radost v krámu, koupila jsem Adámkovi bodýčka, osušky, čepičku, tričko a bundu sice na rok a víc, ale za 89 kč, no nekup to, tak mám bundu a nějáký hadříky v ablíčku, ale mám to focený při bouřce bleskem, tak budu muset asi znova až budu mít čas, je to dost tmavý. A foto pupíčka tam mám :wink:
26. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
tak holky koukám, že co se týče pohybů jsme na tom stejně, taky stále plaším, a říkám co se asi v bříšku děje. Jeden den se lehce ozve, ale to je spíš bulbání, dloubání a další nic, tak se docela těším k dr. až mi řekne, že je vše o.k.
loty: gratulace ke kontrole a ke krásným nožkám :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.