• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky s pohybama taky plasim, ale vzdycky se uklidnim kdyz vidim tu raubirku na ultrazvuku, dela salta jak v cirkuse :grinning:

beru3nek: na jihu Francie :wink: v lete je tu cca 40 a vic ve stinu, ale mam pocit ze si pocasi posledni dobou dela co chce a je jedno kde kdo bydli :slight_smile: v zime tu jeden den snezilo, lidi byli uplne v transu vykolejeny byla panika prestali jezdit auta. No a u nas uz taky v lete nejsou ctyricitky vyjimkou :sweat_smile: Leto bude asi sileny, ja si to teda vubec neumim predstavit!
26. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, ničeho se nebojte pohyby se objeví a nakonec jich budete mít plné zuby. Já je zezačátku cítila málo a jenom někdy a teď jsou citelné i viditelné. Malej se většinou ozve večer když si lehnu a nebo ráno. Někdy mě dokonce zbudí. Konkrétně dnes jsem je cítila i při sezení a to se mi nestalo. Prostě mrňata rostou a pomalu se budou projevovat.
26. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahojky holky
tak dneska zase umírám na alergii, vydržet to v práci byl skoro nadliský výkon, ale zmákla jsem to. Ale jestli dnes zase nebudu spát a ráno mi bude takhle, tak se na to vyprdnu a zůstanu doma.

ojo: koukám, že pupíček krásně roste a špičatí se :slight_smile:

sambucca: taky chodím od druhého měsíce v těhu kaťatech, ty normální jsem nedopla.

rennu, patruschka: jé, zítra máte utz, závidím :slight_smile: Musím se taky objednat na ten 3D.

lotyna: jj, Requiem je asi jediné od Mozarta, co se prckovi nedoporučuje pouštět :slight_smile: Tak hezký nožky prcek má? No super, buď v klidu, že ještě pohyby necítíš, vždyť to dnes pan doktor zkontroloval a vše je O. K.

beru: tak to jsi super nakoupila - krásný věcičky :slight_smile: A bříško taky super, krásně už se vystrkuje :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
kov, myslíš, že se špičatí?? :slight_smile: no i přítel říká, že je spíš do špičky, že to bude holka :grinning: :grinning: já je furt porovnávám s prvním těhu a přijde mi to stejné, možná mám teď větší pupek...no asi to nemá smysl porovnávat, každý těhu je jiný a jsem i brzo po porodu :sweat_smile:
a bereš něco na alergii teď v těhu?

sambu, no teda takový hice bych nevydržela...a to je teprve začátek května :grinning: :grinning: já se právě bojím v létě, abych se nezačala zavodňovat kvůli těm vedrům :confused:
26. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
ojo: jj, přijde mi do špičky :slight_smile: To většinou říkaj kluka. Ale je to tak, každé těhu je jiné.
No, beru homeopatika, včera mi bylo líp, ale dneska zase hrůza. Tak uvidíme zítra. Když mi bude takhle, budu muset na alergologii, ať mi vymyslej něco silnějšího, co směj těhule. Protože nespím, štípou mě oči, mám už odřenej nos a rozpraskané rty, ... no radost pohledět.
26. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ojo moc hezké bříško!!!

Hugoušek má dneska nějaký fitness den, mrská sebou, už jsem ho od rána cítila snad stokrát.....a to měl min. týden pěkné pauzy, třeba 3 dny jsem nestihla ucítit nic....asi vyrostl :slight_smile:

Hupczo tak to je přesné, říct mi někdo dřív jak často budu s holkama zpívat a s jakým nasazením, poslala bych ho na vyšetření :grinning: Ale děcka to fakt milujou, na kvalitě jim moc nesejde :grinning:

Holky tak jsem sice registr.u Apolináře, ale blýská se na lepší časy, muž včera připustil, že pokud do toho 36.tt ( kdy mě moje dr předává na porodnici do poradny) bude vše ok, tak že zkusíme ty Neratovice!!!! Tak mě tam snad nezklamou, když už jsem to tady vykomunikovávala tak dlouho :wink: Teda taky doufám, že tam dojedeme, z hrůzou jsem si dnes vzpoměla jak jsem prvně nepoznala že rodím :grinning: :grinning: Ale zas co, pokud se mimi narodí cestou, tak evidentně k žádné komplikaci nedošlo :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
sam: ale tam je krásně, co :slight_smile: jako nemyslím teď teplo :unamused:
ojo: taky jsem ti koukala na pupíček, pěkně jste vyrostli :slight_smile:
kov: to si užíváš chudáku teda, že ti ani nic nezabírá co. To je už skoro na to být doma, ne? Já občas kýchnu a Adámka teda lituju, jak se mi celý břicho zatřese. Natož kybych kýchala furt :frowning2:
26. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahojky!
jdu po delší době pozdravit!
byli jsme o víkendu kamarádce na svatbě a junior poprvé na celý víkend na hlídání, ale zvládl to úžasně. na mámu si ani nevzpomněl :angry: :grinning: . tak jsem ráda, že není závisláček.
pohyby cítím trošičku, spíš odhaduju, jestli jsou to střeva nebo mimčo. tedy žádná divočina a přes břicho to cítit není.
lam neratovice jsou asi super, hlavně porodní asistentky. já s jednou-věrkou novákovou měla předporodní přípravu a byla úžasná. ale četla jsem diskuzi tady na koníkovi a holky psaly, že tam není hekárna či co, a že se bolesti musí prodýchávat na chodbě. to si nedovedu představit.
kov to máš blbý s alergií, snad ti na to něco daj.
ojo taky to znám tak, že do špičky je kluk. máš už krásný bříško.
26. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
Laterno tak to naše Johanka bez mámy ještě nikdy nebyla ani celý den, plánuju to zkusit až přes léto ( pokud to bude vypadat, že to zvládne) jak jsem jí odstavila, tak na mě začla být paradoxně mnohem víc fixovaná. Ale zas mají nárok, jsou to ještě prďolíci mrňavý, nechci na ní tlačit. Náš Hugouš už je cítit i přes bříško, ale jen když si pořádně praští do mamči :grinning: Jdu tady mrknout do diskuze, četla jsem spíš na Aperiu v hodnocení porodnic zážitky maminek, většina zcela pozitivním, tak uvidíme....ostatně chci odjet tak abych nemusela v porodce moc dlouho prodýchávat a mohla jít rovnou na věc :grinning:
26. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky zdravím po celém dni ve škole no byl to děs není mi zase zrovna dobře no připadám si jak hypochondr pořád mi něco je děs :frowning2:
ojo:máš krásný bříško a zdá se mi že je do špičky :wink:
26. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
lam no janko byl už párkrát na hlídání celej den před tím a ted i přes noc. bála jsem se, ale byl úplně v pohodě. on jak mě vidí, tak po mě leze pořád, ale když jsem pryč, tak je mnohem samostatnější.
jo s tím odjezdem do porodnice bacha, abysme si pak nepřečetly, že matka porodila na mladoboleslavské dálnici :grinning:
26. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Laterno aspoň byste se pobavily :grinning: :grinning: No fakt je, že to bude asi docela špekulírování, jestli už jet nebo ne, bc ta cesta tam chvíli trvá a zas se mi tam nechce trčet zbytečně, doma je to lepší :grinning: Skoro doufám, že mi jako minule odteče plodovka, to byl alespoň zcela jasnej signál :grinning: Takže Hugo, máme to domluvené, ju?? :sunglasses: :sunglasses:

No nám hlavně nikdo moc nehlídá, věřím, že pokud by Jájucha byla s někým na koho je zvyklá, tak by to bylo v poho, ale ona na nikoho kromě mě a muže zvyklá není :grinning: :grinning: Ale s tatínkem by vydržela v pohodě libovolně dlouho....
26. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
holky jdu spát dobrou noc :wink:
26. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, ještě dopékám v troubě,tak mám chvilku času vás pozdravit,než zalehnu.Poslední dobou absolutně konika a nic na netu nestíhám.Čím je víc teplo a venku hezky,přibývá aktivit,které si celá rodinka na max užíváme.Večer jsem ale komplet,ten odpočinek je fakt balzám :wink:
Dočítat nebudu,tak doufám,že jste i s miminky v pořádku a těšíte se z pohybů,myslím,že většina už je pociťuje?
Jo Lamia budu ti držet pěsti,ať to dyžtak dojedete až do Neratovic,rádi tě tam uvidí :wink: stejně tak by mě nepřekvapila zpráva,co říkala Laterna :sweat_smile:
Jo,koupili sme Filímu first bike
http://www.cyklomania.cz/velkyobrazek.php?url=/imgs/products/Yedoo/182535_main_large.jpg
..je to fakt super odrážedlo a příprava ke kolu,on sem tam na kole s kolečkama jezdí,ale tohle je u něj teď na prvním místě :wink: Fakt doporučuju :wink:
Skoukla sem albíčka,hezoučký bříška,každý jiný :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:ahojky dlouho si tady nebyla ale je fakt že když je tak krásný počasí tak je každý venku :wink:
26. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Peti my jsme nakonec podobné odrážedlo koupili Aně cca před měsícem a je z něj taky hrozně nadšená, drandila by pořád, fakt to děcka hrozně baví :wink:
Taky MK vůbec nestíhám, jsme teď 2x denně venku a dámy si to max. užívají...v pátek bylo 6:30 ráno a Aňa vzala batůžek, dala do něj dřevěné ovoce a zeleninu, co mají s Jájou na hraní, Jáju ještě v pyžamu narvala a připoutala (jakžtakž) do golfek a na mé zcela nechápavé pohledy odvětila "jdu s Jájou na ovce...." :grinning: Tedy že jdou krmit ovce, co tu kousek od nás chová jeden nadšenec....Ufff.....
26. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Tak co Ant, už je líp??
26. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
lami:no žalůdek se sklidnil ted ležím u notásku a je mi líp :wink: je to děs a to tu dietu dodržuju a stejně mě furt něco je
26. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ant aspoň, že máš TP jako první z téhle diskuze, po porodu už to bude lepší každopádně :grinning:
26. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
lami:v to doufám ale to že mám TP první neznamená že porodím první třeba tady bude nějaká rychlejší :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
No my sme venku jakože celodenně :sweat_smile: na zahradě i obědváme :sweat_smile: na tom trvá hlavně malej :grinning:
jo ty jejich akce kolem šesté ranní stojí za to.Elánu a euforie ze života na rozdávání :wink:
26. dub 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
No jo TP na můj svátek :wink:
26. dub 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
Petja:to mám já?
26. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky loučím se jsem totálně vyřízená dobrou noc :wink:
26. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Peti tak to vám závidím (teda v dobrém) tu zahradu, brala bych hned :wink: Tak tak, ráno jsou zcela živé a já zcela mrtvá :grinning: :grinning:

Ant hele pěkně podle pořadníku, jo??? To by bylo, aby si někdo troufnul rodit dřív, takovej bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ant dobrou a všichni ostatní taky, já jdu rovněž spát :wink:

Jo hacky chtivé matky - na Slepičárně někdo hodil odkaz na ušití a výrobu hacky, pokud by byl zájem, zkopíruju...ale osobně nevím, jestli to radši nekoupím, přijde mi ta výroba nějak moc složitá na můj těhumozek :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
lami:jo jo podle pořadníku a na termín no to by bylo super jen doufám že nebudu jěště v záříchodit s břichem :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Holky snědla jsem celej tučnej jogurt a jdu spinkat!Tak zas někdy papa!
26. dub 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
tak jste mě pobavili, že prý špičatý břicho kluk :grinning: :grinning: :grinning: u nás v okolí se to říká obráceně, špičatý=holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teda když koukám na první těhu s Tomášem, tak to nebylo špičatý, ale krásně kulatý :slight_smile: no co, stejně tomu vůbec nevěřím :grinning: :grinning: :grinning:

já dnešek trávila výběrem receptu na první narozeninový dortík pro Tomáše má je za 14dní, tak dumám a dumám...jablkový s pudingem je snad nejběžnější a ten dělat nechci :sweat_smile:

tak zatím pá, začlo mě bolet v kříži, tak se jdu natáhnout a spinkat :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
27. dub 2010 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.