• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno!!! :slight_smile:
tak svatbu máme úspěšně za sebou a ted snad budu mít času sem zajít :slight_smile:

jak se všechny máte?? :slight_smile:
27. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
wolfi:gratuluju a jak jste si svatbu užili?měli jste nádherné počasí :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Antana, jojo počasí vyšlo úplně nádherně, taky, aby jsem jsem ho měla objednaný už do od Vánoc!! :grinning:
svtaba byla krásná, všechno vyšlo tak jak mělo, protě super!! dokonce jsem vydržela v šatech až do večera, no paráda!! ted už netrpělvě čekám až budou fotky!!
27. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
wolfi:hodíš sem nějakou fotečku?
27. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
až je budu mít tak asi jo!! :wink:
27. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
wolfi:tak to se už těším jsem hroznej zvědavec :wink:
27. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
ahojky holky,jak se máte?Ja skvěle :slight_smile: včera jsem byla na poradně ,Kubíček pěkně roste,V albíčku mám jeho nové dvě fotečky ale už rozdělené je už hodně veliký a nejde vifotit najednou :slight_smile:a i pupík tam přibyl 4 dny starý :slight_smile:)))
27. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
wolfi:gratuluji s svadbě a přeji hodně štěstíčka :slight_smile:,to je super že vyšlo počasíčko,no musela to být nádhera :slight_smile:)))Ja si na svadbu počkám ještě dlouho :frowning2:ale snad někdy bude,snubní prstýnek mám :slight_smile:)))Ještě jednou gratuluji :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno holky,

wolfi: gratulace ke svatbe, a taky se pridavam k zajemcum o nakouknuti na fotky az budou, taky su zvedava :slight_smile:

Uz se s Vikiskem jen jednou vyspinkame a pujdeme se fotit a mavat :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Co se týče pohybu Kkubíčka tak dneska je to šestý den co bych je cítila ale dneska ještě asi spinká :slight_smile:
jinak ja je cítím i v sedě,nejlepší je jak sedíme na terase někde na pivečku a on kopne tak že ja na židly poskočín jak blb a všichni koukaj co se děje :grinning: no je to síla,dělá pěkné kotrmelce a vlnobytí a když kopne tak už při kopanci vyskakují boule na břichu no je to asi sylák :slight_smile:))) prošvihla jsem slabounké kopance a přišly hned velké které se budou stupnovat :grinning: mam to teda radost,někdy mám pocit že se Kubíček chce s toho břicha vytlačit ven :grinning: asi se tam protahuje a dělá mi šílené tlaky a koule na břichu :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
antana:koukám že máš pořád problém z nevolností :frowning2: to ti vubec nezávidím.Je ti dneska alspon už lépe? :frowning2:
27. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
holky kolik už ste přibraly ja už mám 95,2 kg ze svojích 86kg takže síla 9 kg nahoře :slight_smile: je na tom někdo stejně?
27. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
ted jsu 4.5.na 3d ultrazvuk a na poslech srdíčka malého,tak jsem tźvědava :slight_smile: Jaké je u vás počasíčko :slight_smile: tady bylo včera taky krásně večer popršelo tak jak slybovaly a ted je zase krásněš takže dneska pujdeme zase vense krásně slunit :slight_smile:)))
27. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
luci:jo dneska už je mi líp a jelikož jsem zhubla tak mám nahoře asi 4-5kg uvidím jdu na váhu ve čtvrtek ráno pač mám poradnu :wink: doufám že bude vše ok
27. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky, tak dneska u nás taky krásně :sunglasses:

zítra jdu taky do poradny a asi bude dělat velký UTZ, ale to nevim jistě :slight_smile: hlavně abych zas nezapomněla moč :sweat_smile: a pak v noci odjíždíme na to Slovensko :slight_smile: tak zítra ještě sbalit, napakovat jídlo a tak :slight_smile:

wolfi, gratuluji novomanželům :slight_smile: hlavně ať jste pořád spokojení :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
určitě bude neboj :slight_smile: :dizzy_face: ja dneska pořád čekám až mě Kuba kopne a sik ještě haja :grinning: Jinak máš už krásné bříško :slight_smile:))
27. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
luci:to břicho je staré skoro 3týdny no ted je jěště větší o víkendu se vyfotím a hodím to sem :grinning:
jen mě štvou ty nevolnost mámpořád žalůdek jako na vodě jsem pojedla a ted čekám až to sedne :unamused:
27. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
holky tak ja se zase loučím ,jdu se dát dokupy a pak pujdu ven z malou je tam krásně pokud mi to vyjde večer tak za váma přijdu,ale fakt nevím mam docela fofry,pěkný den přeji :slight_smile:))) :dizzy_face:
27. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
antana:ale je krásně veliké :slight_smile:)) tady jde alspon vydět jak často ja tady za váma přijdu,pořád mám fofry no :frowning2:aloe na novou fotečku se těším ja mam v albíčku taky fotky 4 dny staré a z ultrazvuku včerejšího :slight_smile:)))
Nechápu že tě tak trápí ty nevolnosti,snad se ti to brzo spraví,to nemužeš nic naplno prožívat jak ti je pořád tak zle :frowning2: chjo není to snadné no,ale bude lépe neboj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
luci:ahojky bříško už máš pěkné aspon v tom nejsem sama :wink: a pá
27. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
antana:děkuji papa
27. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
dobré poledne,
wolfi přidávám se ke gratulacím :slight_smile: , tak hlavně že jste si to krásně užili :sunglasses:
luci: už se pěkně kulatíte :slight_smile: , to bude asi kousek Kubíček :slight_smile:
ant: to je divný, že ti ani ta dieta nezabírá, co s tím co chůdě :cry:
já jsem začala pomaličku balit, ať pak nemáme takový fofry, tak s hadříky na léto je to bída, kraťasy mám jen jedny co oblíknu, a to jen díky tomu, že jsem měla před x lety o 10 kg víc, :confounded: a jinak mě je teda vše malé i přes nohy a zadek, a to jsem si myslela, že přibírám jen přes bříško, tak nee :grinning:
27. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak za sebou máme velký UTZ. Srdíčko je v pořádku, páteř taky a to je všechno co vím. Doktor byl dneska nějakej bručoun, ani mě nenechal kouknout na monitor. Prý je mimi stejně blbě natočený, nic nevidí on, takže bych stejně taky nic neviděla :angry: Ještě že jsme před 5ti dny byli na 4D, kde nám všechno krásně ukázali.
27. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
beru:no nevím jsem asi nějaká jinná
lendaw:hlavně že je vše ok
27. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ant: jj :wink:
27. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Achojky...tak taky máme za sebou velký UTZ a zase nevíme co to bude, prcek měl mezi nohama pupeční šňůru :unamused: ...jinak je vše jak má být :slight_smile: ...
27. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
lendaw: hm, to je blbý, já se těším, že něco uvidím a manžel taky, tak snad budeme mít štěstí, ale co tu čtu, tak jsou to pěkný zlobidla a nechtěj se ukázat.
Jinak jsem byla teďka o víkendu mimo, byli jsme u našich, bylo krásně teplo, tak jsme byli pořád venku, i jsem odpočívala pěkně na dece a slunila se.
Tenhle víkend se fakt vydařil..
Kov: nezávidím, já se bojím června, to to mívám vždycky nejhorší, co máš za homeopatika? Mě taky pomáhalo při záchvatu, vypláchnout si oči, nos a pak se přikrejt (nejlépe doma), mokrým kapesníkem. celý obličej, to při nejhorším hodně pomůže. A ležet a odpočívat.
27. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
patruschko: nezbeda :grinning: , ale hlavně že je zdravej, mě se to blíží - už ve čtvrtek. Tak jsem moc zvědavá.
27. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
patruschka:gratulka že je mimčo zdravé se to dozvíš pozdějc :wink:
27. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
suik: ono to ví, že na to čekáme a zrovna né a né nám to ukázat, ale to je normální...no v tý nemocnici to byla rychlovka, 10 minut a byla jsem venku....
s tím hadrem na hlavu máš pravdu, mě to taky pomáhá...jinak jsem taky alergik, ale zatím to práškama neřeším, v noci se i vyspím, jen se nesmím vzbudit, to mi pak tečou oči i nos....je to děsný...
27. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.