• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lamia: chapu, to je na medaili :slight_smile: no my mame zazracnyho pejska, vencime v jedenacz vecer a pak az v deset rano :grinning: ma asi velkej mocak nebo co :grinning:
27. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
sambucca - my mame taky pejsana - prave ze ja jsem jako mala zviratko mit nesmela a moc mi to chybelo, sice neni zazracna, ale zas mame zazracnyho panicka, kterej rano i vecer venceni obstara :slight_smile:
lami - jeste nevite, co je hugousek zac?
27. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
evelusko:to máš teda dobře zařízený :wink:
27. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Evelu nevíme, jdu na velký Uz až za 14 dní, tak uvidíme :wink:
27. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
taky jsem řešila, jestli lehátko ano nebo ne, ale jestli budeme mít košík po nás, tak prďolku šoupnu asi tam :slight_smile:
koukám, že nás bude mít hodně doma veselo s pejskama a s miminkama :slight_smile: . Ta naše mi dneska dala ráno, se rozhodla, že prožene harleye, ve mě by se krve nedořezalo, našt. to dopadlo dobře, ale bude chodit holčička zas asi na vodítku :grinning:
zítra jdem na kontrolu, tak jsem zvědavá, co nám řekne pan dr. jak rostem :slight_smile:
lami: to u vás úplně doma vidím, to musí být rachot :slight_smile: , taky nás to bude čekat s dalším dítkem :slight_smile:
a co se týče hadříků, tak bych si s tím nedělala hlavu, taky mám hodně použitých, nebo za hubičku od vietnamců. )Účel to splní taky. Já teda penízky za výbavičku nepočítala, ale třeba postýlku a přebalovák dostanem, takže přece jen to nebude tak hrozný. Sice už x let používaný, ale co :sunglasses:
27. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
sam: naše taky našt. docela vydrží :slight_smile:
jen jsme se jí ted snažili odnaučit spát v posteli, ale asi rezignujem a koupíme si mega postel, abychom se tam všichni časem vešli :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
No holky já si ještě počátkem ledna malovala, jak prodám přebalovák :grinning: :grinning: :grinning:
Holky mizím, dobrou :wink:
lami:dobrou :wink:
27. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
eveluska: mi se stridame, kdo nechce vecer musi rano a naopak, zatim bez problemu. Me venceni i bavi, ale je mi jasny ze po porodu budu litat hlavne kolem miminka...

lamia: predpokladam ze byste radi kluka :grinning:
27. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
beru:na zítřejší kontrolu držím palce ale určo bude vše na 1 já jdu až ve čtvrtek už se těším
27. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
u lamii bude jedno z nesledovanějších pohlaví tady :grinning:
27. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
beru: myslis psa v posteli? no my to mame strategicky, s nama vecer usina a pak jde k sobe do pelechu, protestuje ale vi ze jsme nepremluvitelny. no a rano zas prijde na posledni hodinku :wink: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
dobrou noc holky
27. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
taky si myslím, že je každý napnutý jak to u lami dopadne, držíme pěstičky na Hugouše :grinning: a to by bylo aby nebylo, když nás je tady tolik :slight_smile:
ant: děkuju
tak holky brou, jdu na kutě, když zítra zas po dlouhé době v 6 vstávám
27. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
sam:dobrou :wink:
beru:dobrou
sam: jo jo, psa v pelíšku. Někdy si usne sama na místě, ale jak se přesunem do postele, tak na to má čuch, jak na jídlo. A ještě do mě žďuchá packou, abych jí přikryla. Vykuk jeden, chce být u bříška, musím mimčo cítit :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak dobrou holky :slight_smile:
sambucca - me venceni taky bavi, ale takovy ty prochazky, ja s ni vzdycky jdu pres den na dyl, muz chodi na takovyto rani/vecerni curani a hovnouska, vstava driv, tak jde rovnou i s pesanem, vecej jdu nekdy i ja, ale vetsinou se ja koupelnuju a muz jde vencit :slight_smile:
lami - tak to jdeme stejne, my taky za 14 velkej utz, tak jsem zvedava, jestli nam to potvrdej a na vas, co to do tretice bude :slight_smile:
holky dobrou noc
27. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
ant: díky...nějak se mi zasekl PC.....no klučina je potvrzen opět není pochyb a bude po tatínkovi, tak se dme pýchou ještě víc :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
eveluska: hovnousek:grinning: peknej vyraz! mi tomu rikame pepicek, pepickujeme... ani nevim jak to vzniklo:grinning:
27. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
rennu:to je dobře a co jméno už jste se dohodli?
27. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
ant: jojo, bude se jmenovat po tatínkovi :slight_smile: jsem vyměkla :grinning: Takže čekáme Honzíčka :wink:
27. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
rennu:Honzíček je pěkný no nám jěště krom velkého utz kluka najisto nepotvrdili tak jsem zvědavá co se dozvíme ve čtvrtek a jste o týden větší to je super a váha taky krásná jsem zvědavá jakou budeme mít my
27. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
ant: no jsem zvědavá taky, zda vám zase řeknou chlapečka i na míry :slight_smile: Jinak fotky budou asi až o víkendu, podle toho, jak bude mít manžel čas je naskenovat v práci.....
27. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
rennu:jo jo na fotečky se těším jdu si lehnout pá dobrou :wink:
27. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Já o tom lehátku taky uvažuju, ale na druhou stranu se mi za to nechce taky dávat peníze. Já chci taky šátkovat. Kamarádka třeba používala autosedačku, sice by tam mimčo nemělo být moc dlouho, ale na chvilku si myslím, že to neva. No uvidíme asi podle situace, mám vyhlídnutý jeden na netu.
K té výbavě oblečení, manžel vykradl v anglii Next, tak jsme celkem zásobený. Jen těch pidibodýček máme nějak moc. Já vím, že to mimi moc nevyužije, ale nějak se mi nechce moc kupovat oblečky po někom, obzlášť ty bodýčka vyšly dost levně. Jsem trochu cimprlich, i když něco z MMB taky mám. A taky počítám, že to schováme na dalšího drobka.
Taky mi přivezl super těhu džíny, na to že to byl kauf skoro naslepo sedí skvěle.
Dneska je mi pěkně divně, nejdřív mě bolelo bříško, pak žaludek z hladu, pak jsem se najedla a pak poprvé za těhu zvracela :unamused:
27. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
suik: bodycka jsem taky koupila novy, balik se ctyrma stal smesnych sest euro a jsou ze stoprocentni bavlny. A puncochace taky. Ale zbytek co neni rovnou na telicko, jako satecky, laclacky, teplaky, svetriky atd. neresim, nejde ani tak o penize - sice nejsme Rotschildi ale chudy taky ne - proste o princip ze to miminko ma na sobe parkrat a vetsinu casu stejne prolezi doma a nehoni nikde modu :sweat_smile: Ale chapu i ty co maji vsechno novy, proste na to vydelali a za co jinyho utracet nez za tolik ocekavane a milovane miminko :wink: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.