• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobré ránko přeju :slight_smile:
28. dub 2010 v 07:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak dnes mě čeká zubař :unamused:
28. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
dobre rano holky, vcera jsem udelala zasadni rozhodnuti, prestanu ŽRAT sladkosti. protoze jinak se to ani rict neda. a hned jak jsem si to predsevzala, tak se mi hlavou honily obrazky rolady od maminky, koblihu z Alberta, oplatku Mila....proste total magor. Ale nemuzu ho cpat furt sladkym, nejak sem na tom zacala byt zavisla a to pred tehu skoro vubec. tak su zvedava, jak to dlouho vydrzim.

dnes po obede ideme s vikiskem a tatinkem na velky utz, tesim se a bojim ale vic tesim. a budu do nej tak dlouho stouchat, dokud se mi neukaze :slight_smile:. su desne zvedava, uplne nenormalne zvedava.
28. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
rennu:jé zubař já jdu za týden :unamused:
suz:to si určo užijete :wink:
28. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
suzete - taky ted obcas proste musim mit sladky a to se mi pred tehu podarilo ho uplne vytesnit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz je to zas lepsi nez na zacatku, to to vypadalo skoro tragicky :grinning: hodne stesti na utz !
28. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Nazdárek vespolek :slight_smile:
tak dneska už jsem v práci, ale teda na 100% se teda furt necítím. Ale na dnešek jsem spala celou noc, což je prostě ÚŽASNÝ !!! Zkusím asi znovu navštívit lékárnu a nakoupit jiná homeopatika, dle rady hodných a šikovných :slight_smile: Rýma vlastně odezní do pár minut poté, co vycucám homeo, ale ten kašel, .. .no fuj tajksl. Chudák Žanetka se tam musí natřásat jak někde na tankodromu.
Taky mi manža říkal, že ten můj kašel teda nevypadá jako alergickej. Tak možná uspíším návštěvu obvoďávka, kterou stejně musím mít zdokumentovanou v těhu průkajdě a půjdu se nechat poslechnout, zda jsou plíce a průdušky O. K.

wolfi: moc gratuluju ke krásné svatbičce a taky se přidávám mezi nedočkavé zvědavce na fotečky :slight_smile:

lucinecka: však neboj, až bude druhý prtě venku, tak můžeš taky začít vybírat svatební šatičky :slight_smile:

suzete: pokud správně čtu, tak byste se měli jít dneska nakukovat a fotit :slight_smile:, tak se moc těším na vyprávění a na fotečky malýho miláčka :slight_smile:

ojo: koukám, že ty máš dnes velký utz, tak se taky moooc těším, až budeš psát nadšené novinky a dávat fotečky :slight_smile:

antana: na fotku pupíka o víkendu se těším, aspoň se uklidním, že nejsem jediná s obr bříškem :grinning:. Čoveče, jak je možný, že i přes dietu tě to zažívání furt tak trápí?

lendaw: teda, doktor jeden :frowning2:, no, aspoň že řekl, že je vše O. K., necita jeden.

patruschka: tak u vás to dělá prcek napínavý :grinning:, no hlavně, že je v pořádku, viď :slight_smile:

berunek: no, tak ještěže jsi doma, že to balení uděláš vždy po kousíčkách :slight_smile: Já taky dlouho nic nevydržím dělat, hned mi břuch tancuje :slight_smile:

sambucca: taky bych se vdávala aspoň 1x do měsíce :slight_smile:
Výbavičku za 2000,- , no to je super, jsi moooc šikovná. Já to nikam nepíšu.

lamia: no, u mne jsou všichni hotový z toho, že čekám holku a nijak se mi to nepodepsalo na obličeji ... :grinning:

rennu: jé, vy se máte :slight_smile: Super, že vám zas řekli, že je vše O. K. :slight_smile: Na fotečky se těším :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
eveluska: teda, já myslela, že touhle dobou už budete mít všechny od těch nevolností pokoj. Teda, to je nespravedlnost, co? Zvracíš a přesto přibíráš :slight_smile:

sambucca: jj, taky budeme učit pejska na miminko a pak miminko, jak se chovat k pejskovi :slight_smile:
Lehátko za 270 EUR, to by rozhodně mělo minimálně to mimčo i nakojit :slight_smile:

beru: tak fenečka je duší motorkářka, jo? :slight_smile: chtěla osedlat Harleye. No, tak aspoň má dobrej vkus na motorky :grinning:

lamia: jj, no jo, u vás budeme opravdu všechny napjaté, jestli čekáš Hugouška, anebo další holčičku. No, kdyžtak to můžete zkusit jako moji rodiče – brácha je až 4. dítko :grinning:

No a já už jdu díky bohu na oběd, protože mám hlad, jak kdybych nejedla týden :grinning:

rennu: no, Honzíček je dobrý jméno. Buď ráda, že se manže nejmenuje třeba Blahoslav (to jsem teď vyčetla z kalendáře – má svátek v pátek) :grinning:

suik: tak to je super, že manža takhle super odhadl těhu kaťata. A vykoupil Next? No, taky dobrý. Když něco neutahá první prcek, dotahá to další.
28. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
kov - jj, blinkat a pritom stejne kynout je nefer, ale co je v tehu nebo vubec v zivote fer taky... :wink: uz i manzel rika, ze teda malej nejak zlobi :grinning:
28. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Kov: a prozradíš mi potom co je to za homeopatika prosím :wink:
Sambu: no já jsem hlavně využila toho, že manžel jede do tý Anglie. A já jsem hroznej parádník i na sebe :grinning: . Ale ne větší dítko se už dají sehnat úžasný věcičky v sekáči. Na mimi jsem moc štěstí neměla.
Já cenu nepočítala, ale určitě to je víc :pensive: . Na některý věci jsem ale děsněj škrt.
Dneska mi už je líp, ale včera to byla fakt hrůza, docela jsem byla z toho zvracení překvapená, ale aspoň se mi ulevilo.
28. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
kovalda: ja si ty ceny taky nikam nepisu, ale jak jsem to nakoupila po netu za ctyri dni a zbytek tady v prodejne, to si muj tehotenskej poloprazdnej mozek jeste pamatuje:grinning: i kdyz se divim:grinning:!

jinak ja celou noc taky nespim, ale ne nevolnostma, ale od posledniho ultrazvuku se probudim tak kolem ctvrty rano a alespon pul hodiny vymejslim nesmysly co kde doma bude, jestli teda tenhle kocar nebo tamten, kolik musim koupit plen a jaky mala bude mit treba ouska.... no uz mi hrabe noooo :grinning:
28. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
eveluska: ja mela prvni trimestr skoro bez zvraceni, tenhle tzden taky dvakrat, ale vetsinou jen tak cvicne :sweat_smile: proste rano vstanu z postele a hned se mi zvedne kyblik.

suzete: ja na stesti chut na sladky na sobe nepozoruju, ja mam porad desny chute na hlavkovy salaty vseho druhu. Manzel se smeje ze mala bude chodit na Harvard, kdyz je ta listovka tak dobra na vyvoj mozku :grinning:
28. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
holky, zasadni otazka: budete satkovat nebo pouzijete nositko? uz jste o tom premysleli? ja zrovna dneska v noci :grinning:
28. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
samucca: Ahoj šátek nedoporučuji. Rozhodně né hned po narození. Co jsem zpozorovlala tak mimča si na něj zvyknou a nechtějí být v kočárku
28. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky, jsem tu jen na skok před obědem :slight_smile:

UTZ super, vše máme v pořádku, viděla jsem ledvinky, žaludek, močák, mozek :sweat_smile: ručičky, nožičky, páteř...jen obličejík nám potvůrka nechtělo ukázat, dr. chtěl zkontrolovat, jestli tam nemá nějaký ten rozštěp :slight_smile: jinak páteř i pupíček má vše v pořádku :slight_smile: tak kontrolička zase za měsíc a pak nějak na ten cukr :slight_smile: jinak dlouhej je cca 20cm a váha cca 300g, odpovídáme přestě mým týdnům, takže roste ukázkově akurátně podle tabulek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a dneska jsme zaznamenali první přírůstek váhy +3kg :slight_smile: :slight_smile:

ad šátky, nedavno jsem viděla v černých ovcích, že se taky nedoporučujou, křiví dětem páteř a matka ho může i nechtěne udusit...teda aspoň ty maličké, pak když je větší že drží trochu páteř a má čumáček ven, tak ok :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ojo: gratulace ke kontrole:slight_smile: To je dobře, že všechno má tak jak má být :wink: My jsme měli ve čtvrtek 15,9 cm (bez nožiček) a 285g:slight_smile: A váhově jsem na tom úplně stejně + 3kg, z toho 1kg jen za minulý týden. Snad to není nějaký nový trend :confused:
28. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
ojo: gratulace ke kontrole :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
kov: teda kašel ti nezávidím...to bys asai poznala od alergie, ne? Já teda beru léky na alergii furt...bez nich to nejde a naštěstí jsou v těhu v pohodě. Jojo, taky si říkám, že Honzíček je ještě to nejmenší zlo :grinning:

sam: já chci na mrně vak..z šátku mám obavy, že to nezvládnu a až bude prcek větší, tak nosítka.
28. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
ojo: přidávám se ke gratulaci :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
díky holky :slight_smile: celý to videjko, jak jsme ho šmírovali mi dr. přetáhl na flashku za 100kč, tak taky něco máme :slight_smile:

tak razíme ještě ven a pak začnu balit a připravovat jídlo na cestu :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
rennu: ja dneska objevila tohle: http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1521

je to vlastne predvazanej satek kterej si pak utahujes jak chces.... tak nevim - uz se ptam ve vlakne u satku:-P
28. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
sam: no vidíš, vypadá to dobře...ani jsem neměla ponětí, že něco podobného existuje. :wink:
28. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
rennu: ja taky ne :sweat_smile: objevila jsem to nahodou, ak ted zjistuju recenze.... ale stejne si myslim, satky a nositka, to je proste kontroverzni tema, vzdycky rozdeli holky na dva tabory, tak jen ke kterymu se pridat :grinning:
28. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
baru3nek:jj bříško roste :slight_smile: a váha taky stoupá :slight_smile: :grinning: i když v pondělí odpoledne jsem měla 95.2 a dneska ráno jsem se vážila doma a měla 93 tak je to v poho :sweat_smile:
Kovalda:no ja se svadby asi dlouho nedočkám :frowning2: krize přišla :frowning2:
holky oběvila jsem tady v bazaru super trička koukejte http://www.babytricka.cz/ a ještě přímo tady v bazarku jsou tyhle no super mě se strašně líbý
28. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
sambucca - mne to satkovani prijde slozity, ale myslenka skvela :slight_smile: takze ja chci poridit asi becco (nebo manducu, ale beco se mi libi o moc vic) a pak takovej ten vak na kolibku haipa-daipa
28. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
luci - jaka krize? s muzem?
28. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Já šátkovat rozhodně chci. Nemyslím si že by to bylo nezdravé. Spíš si myslím, že šátek má víc pozitiv než nosítko. Samozřejmě že se musí dobře uvázat a některým dětěm se v šátku nelíbí. Není jich moc. Já si hlavně oddechla, že nebudem s mimi tady v Praze, tady bych s kočárem byla nešťastná a šátkovat bych musela víc. Ale v pondělí jsme se byli podívat v Něměcku na byt a okolí je skvělý, na procházky v kočáru jak dělaný. I každej autobus je bezbariérovej - teda bez schodů.
Ale líbí se mi i šátkování doma, když je třeba něco udělat a miminko chce být u maminky.
Manžel ale šátek absolutně nechce, tak až bude mrňous větší, asi pořídíme i nějaké nosítko a bude víc nosit on, hlavně na výlety.
28. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
suik: ja jsem taky popremyslela kdyz budeme nosit ven pres zimu jak mimi oblect? aby se veslo do satku:grinning: nebo se mam nabalit ja? ve vlakne s babysatkama dneska chrnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
EVELUSKA:nene z mužem ne ale peněžní krize :frowning2: no i když ted se s mužem chytla :frowning2: za hodku jdu do práce loučím se holky papa
28. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
:slight_smile: Nazdárek.... tak jsem byli vcera na utz a vsechno mame v poradku...pani doktorka nas dokonale prohlidla a rekla nam, co to vlastne v brisku nosim...no a velke prekvapeni....holcicka :slight_smile:
jenze ted mi je pekne blbe, chytla jsem virozu a sedlo mi to na prudusky...dr mi predepsala jitrocelovy sirup :unamused: pry je sladky a dobry...aha...ale mily sirup po prvnim uziti misto do me putoval po cele kuchyni. tak mame vymalovano.... :grinning: tak mi chutnal....tak doufam, ze brzo budeme ok
28. dub 2010 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
sambu: já bych mimi oblíkla asi jako do kočáru - kombinézku, nebo možná ani nebude potřeba. Prodávají se speciální bundy s vloženým dílem, který se přetáhne přes mimčo a oba, máma a dítě si kumulují teplo vlastní. Nebo existují i návleky.
28. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.