• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik: fiiiiiha, to jsou dalsi a dalsi serepeticky... no ja mam obavu ze decko v kombineze ani v satku ani v nositku nemuze bejt pohodlne, natoz aby ta latka to slune pobrala:grinning: ale nosit chci urcite, doma nebo vencit pejska... lehatko jsme zatim odpiskali, korbicka Roanu je polohovaci tak na co kupovat dve veci se stejnym efektem :wink:
28. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Koukni sem, zde je nějaké info..... no jsou to další výdaje :unamused:
http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/v-zime.html
28. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Mě se moc líbí bunda nebo ta kapsička. Ta kombinéza je asi zbytečná, mezi tebou a miminkem by nemělo být moc vrstev, ale stejně budeš mít triko a svetr a mimčo body a dupačky. Hlavně bych asi pořádně oblíkla nožičky.
takhle bunda se mi moc líbí: http://www.didymos.cz/nabidka/bunda-peekaru-soft-shell/ ...není to ale žádná levná sranda, tak asi koupím spíš tu kapsu. Tohle ale budu kupovat fakt až zjistím, že nám to jde, a že oběma to je pohodlný.
Mě se šátkování líbí hlavně proto, že mám volný ruce a do města, když jezdíš hodně MHD tak už vůbec. Auto nemáme, tak musím spoléhat na svý nohy.
28. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
suik: ja chci nosit spolecne s pejskem, doma nebo do mesta, na nakupy.... premejslim, mozna by se dala ta bundicka nebo kapsa sehnat na fleru od nejaky sikulky :wink: na nozky si rikam kdyz bude mit puncochace, teply dupacky a zimni capacky, pod moji bundou nebo kabatem ji zima snad nebude :unamused:
28. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
28. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
jé, tohodle prodejce na fleru vůbec neznám, ještě taky dělá návleky Rebeka Q .....ty se přetahují přes mámu i dítě. Viděla jsem jeden pordávat i tady na koni, to taky není drahá vyrianta. Ona taky šije i bundy.
28. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
počkej: jako že v jednom vaku bude mimi i pejsek :grinning: , tak to se upečete, pejsi pěkně hřejou.
Já bych na ty punočochy a dupačky dala ještě pletený ponožky, je to okrajová končetina.
28. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
teď to čtu celý, tak capáčky jo je jak ponožky...
28. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se nakonec rozhoupala a zavolala k obvoďákovi, jsem si říkala, že to sfouknu rovnou i s razítkem do těhu průkajdy. No a protože mi sestřička řekla, že zrovna teď je ideál tam zajít, že tam skoro nikoho nemaj, tak ať přijdu.
No a tak jsem dorazila a steně mne nechali čekat .... ale když na mne vyšla řada, paní dr. se mi koukla do krku, řekla, že mám bílé čepy na mandli a že bez antibiotik se jich nezbavím. Vypsala mi recept a neschopenku a bylo to ...

suik: na alergii baštím Rhinallergy, ale existují i nějaká další, .... Petja by určitě věděla, je v tom odborník.

sambucca: jj, to znám takovýhle přemejšleníčko, někdy kvůli tomu nemůžu ani usnout, jak si představuju, jak bude malá vypadat a přemejšlím, co budeme spolu vyvádět a jak bude vypadat pokojíček, ....
Ad nošení - chci šátek určitě a když budou korunky, tak bych chtěla i Manducu.

ojo: gratulace ke zdravému mimíškovi :slight_smile:
S tím udušením - neviděla jsem to, ale případy udušení byly u nějakých nosítek "ala šátek", ale šátek to nebyl. Jinak šátky jsou v poho a když je zvolena správná poloha - u novouška je to kolébka, tak se zádíčka nekřiví a ani miminku nic nehrozí.

rennu: u mne se alergie začali projevovat až v posledních letech, takže bych rozhodně alergickej od nealergického nepoznala :slight_smile:, nevyznám se :slight_smile:

ojo: užijte si Slovensko. Ty bláho za 100, - ti to přetáhli na flashku? to je super :slight_smile:
28. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
kov: to je pech s tím krkem. Mě poslala na ORL, mandle se jí nezdály, ale naštěstí čepy nenašla a výtěr říkala, že dělat nebude, když už mě v krku nebolí (předtím bolelo), že by mi antibiotika stejně nedala, když jsem těhotná.
díky, kouknu na to, zatím jsem v pohodě, ale toho června se bojím
Já si taky myslím, že šátek je bezpečenej, jen se musí správně uvázat vzhledem k věku dítěte. To že pak nebude chtít bejt v kočáru je i celkem logický, má kolem sebe moc prostoru a cítí se nejistě.
28. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
suik: he he, tos me pobavila! Naseho pejska bych asi v satku spolu s mimi neunesla, preci jen ma burticek dvanact kilo:grinning: jo jo, capacky, takovy ty zimni - sehnat jdou i tady v bazaru za par supu.

kov: Manduca musi bejt rozhodne, az na leto. Chodime dost po horach :wink:
28. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
jdu se rozloučit, užijte si víkend :sunglasses:

kov, super viď? sice to neni to 3D, ale je to tam taky krásně vidět všechno a už to jen vypálim na DVD :dizzy_face: a trvá to ňák 10min :slight_smile:

jinak fakt, že při šátkování má člověk volný ruce, já mám tu klokanku a na ty chvíle po městě, co jsem potřebovala oběhnou byla suprová :slight_smile:
a jedna sousedka tady taky chodí pořád venčit pejsky s mimčem v šátku :wink: narodilo se jim na štědrý den, tak má 4 měsíce a včera jsem ji potkala, tak malýho měla jakoby na stojáka, nožky mu koukaly ven...ale bylo mi ho líto, páč spinkal a jak paní šla, tak bibmal hlavičkou o její hruď :sweat_smile: s kočárem jsem ji teda ještě neviděla, ale myslím, že na tyhle dlouhý procházky by byl lepší :sweat_smile:

tak páá a mějte se :slight_smile:
28. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
ojo: no na dlouhy prochazky urcite kocarek, myslim ranni a vecerni venceni. Porad vymejslim tu nejlepsi variantu :slight_smile: Hezky den Ojo!
28. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
sambucca: prostě nabalíš sebe i prcka a pokud vezmeš nějakou velikánskou bundu, můžete se s prckem zavřít do bundy oba a nemusíte mít speciální oblečení na nošení :slight_smile:

komincena: gratulace k ultrazvuku, že jste v pořádku a k HOLČIČCE :slight_smile:

Já chci taky nosit kvůli volnejm rukám a kvůli terénu, který tu máme okolo, no a taky samozřejmě kvůli kontaktu s miminkem - bude to příjemný pro nás obě :slight_smile: A pokud pojedu do Prahy někam sockou, tak si nedovedu představit jet s kočárkem, ....
28. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
ojo: užijte si výlet :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Ojo: gratulace ke zdravému mimískovi. závidím vstřícného Mudra, který ti to přetáhl na flasku.

Komincena: gratuluju ke zdravé holčičce!

My máme velký UTZ taky za sebou a su úplně vyřízená. Byli jsme tam cca půl hodiny, taky jsme viděli veškeré vnitřnosti, plný močák, ledviny, bránici, srdíčko, mozek...no prostě všechno co tam má mít. Asi 5min mlčky doktor laboroval nad ručičkou, taxem dost znervozněla, bo nic neříkal, pak z toho vylezlo, že si malý hrál se šňůrou a vypadalo to podivně.
Jinak sebou mlel a je prostě úplně božíííí.

A máme pindíka!! heč heč, pindíka!

Doktor teda hrůza, jen striktní fráze Tady je stehenní kost, tady je bránice...na konci už jsem si utírala břicho, tak prý, jo a je to chlapeček. tak doufám, že si to jen tak nevymyslel z prdele. no prostě strašný caban, ale hlavně že je mimák veselý a zdravý.

Hodím fotečky do alba.

Jo, délku teda nevíme, ale máme 480g! to má z těch oplatků a zmrzliny...prý odpovídáme 21+5. tep 147.
28. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
ojo,kominceka,suzete:gratulace k utz
kov:jé ty budeš ted doma aspon si odpočineš vyležíš se a budeš mít klid
já se chci taky pochlubit můj má hotové zkoušky takže má semestr ukončen a svorně čekáme na státnice ty má v červnu jdeme si sednout na zahrádku tak pa jo a držte mi palečky zítra jdu na kontrolu tak snad je vše ok jdu na 8,00 tak pak napíšu jak jsem dopadla
28. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
suz:krásny fotečky :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
sambu: :grinning: to by ses pronesla.
já budu s kočárem taky drandit, už si to dokážu i představit. Tam co budem je to fakt na kočár parádní.
My jdem na UZ zejtra, děsně se těším a zároveň trochu bojím, jestli je vše OK, asi jako každej. Ale věřím, že to dobře dopadne.
28. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
čauky

koukám,že zrovnařešítenosítka a šátky

ojo - právě kolokanky a různá nosítka jsou pro děti tím,co jim przní páteř -obvykle hledím, jak ty děti v tom visí a matky si vesele vykračují a vůbec jim nevadí,že mají dítě natažené jako kotě

že by se dítě udusilo v šátku mi příjde jako nesmysl -to dítě máš přeci absolutně blizounko u sebe a pod kontrolou -pravděpodobnost udušení je mnohem nižší,než že semu to stane v postýlce,kde je samo a bez dozoru a lidského tepla

já na manducu a šátek nedám dopustit

a na oblečení nosím http://www.mamaja.cz/obleceni-pro-noseni/bunda-mam-coat-3v1 (teda starší verzi)
je to sice dražší,ale už to nosím druhé těhu + na miminko .....takže investice do plusu vzhledem k jiným "potřebám"
28. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
a na nošení v zimě jsem používala toto http://www.mamaja.cz/obleceni-pro-noseni/mam-ochranna-kapsa-3v1-2
na nožky návleky ....
nikdy nebyl problém a tomyslím,že letošní zima byla celkem vydatná
28. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
jinak gratulujuke svatbě,klukům,holkám,dobrým zprávám v utz :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
dobré ránko přeju
chystám se za chvilku na kontrolu tak na mě myslete at je vše ok zatím pa :wink:
29. dub 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno, taky gratuluju všem k UTZ, já až za týden, ale docela to utíká :sunglasses:
ant: držím pěsti
29. dub 2010 v 06:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
gratuluju k holčičkám a chlapečkům :slight_smile: a držím pěsti na dnešní kontroly.

kov: aspoň se budeš šetřit a hezky se vykurýruješ. Mně teď trápí poslední dny alergo rým a pčikání, ale já mám tyhle problémy už od dětství....

Ant: taak super, zkoušky má a státnice jsou jen třešinka na dortu, to zvládne také :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
dobrý ráno: my jdem po poledni, už se nemůžu dočkat :grinning:
zatím se jdu zabavit šitím zajíce, co jsem včera večer vymyslela.
29. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojda,
ojo, komincena, suzete : gratulka k UZ
ant. tak at´ ti to dobře dopadne ten dr.
kov: tak ti s náma doma nebude smutýnko :slight_smile: , ať ti je brzo líp
my byli u dr. včera, myslela jsem, že mi udělá UZ a nic, jen zkontroloval čípek, dal mi žádanku na cukrovku, ať se tam domluvím, kdy mám přijít a šla jsem :frowning2: Ještě že jdu př. týden na ten velkej. Takže mě už UZ nebude dělat v těhu vůbec :angry: . Na krvi na mě koukali jak na blázna, že se u nich neobjednává, ať prostě někdy přijdu. Když jsem se ptala mého na to EKG, tak prý nemusím a když jsem volala zubařce, tak mě řekla, ať si k nim rychle přišupajdím pro razítko, ale na gyndě ho po mě taky nechtějí :grinning: To chodím do FN a docela bordel mi přijde. Jo a to se mě sestřička ptala, proč jdu tak dlouho na UZ ve 20. jestli jsme malý, tak říkám, že dřív nebylo místo, tak aby to nedopadlo jak se screeningem, když mě objednali pozdě :confounded:
Přítel už začíná v novém bytě malovat, tak jsem zvědavá na výsledek, straší, že děcák bude jak v cirkuse :grinning:
29. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
suik: užijte si to :grinning:
29. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
beru - ja jdu taky na velky utz pozdejc nez ve 20tt, jde tak ale spoustu holek a pze je to utz, tak by to vadit nemelo - vadi to myslim hlavne u ty krve, kdyz vemou spatne
antana - urcite bude vsecko ok :slight_smile: a uvidis mimiska?
29. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoooj!!
gratuluju všem co už víte pohlaví!! já jdu v úterý na ten velkej ultrazvuk budu začínat 20.týden a doufám, že pak taky budu vědět co čekáme.. :dizzy_face:

a všem moc děkuju za přání ke svatbě!! :wink:
29. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.