• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Nazdarek briska..... viroza se me drzi zuby nehty, ale nastesti zacali leky zabirat... :slight_smile: holky jak pisete, ze jdete na utz pozdeji...ja jsem byla vcera a to jsme byli presne 21+6.....takze termin mam 1.9. - typicke ucitelske decko :grinning:
jo a ma radu pro ty, ktere trapi stejne jako me bolava chodidla a obzvlast paty- predpokladam, ze nejsem sama....koupila jsem si zdravotní boty Birky Dorian a nemuzu si je vynachvalit. Jeste tak objevit neco na bolavou kostrc a bude to super :wink: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
ahojky tak jsme po kontrole máme 628gramů a míme 29,6cm a máme se čile k světu jen nás trápí stahy dělohy tak mám víc odpočívat když se to nezlepší tak dostanu nějaké léky no uvidíme malý je krásný a je to kluk mám to zdokumentované na důkaz pak to sem hodím
29. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
antana: blahopreju!!!
29. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
ant: Obrovská gratulace!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla v práci odevzdat neschopenku a cestou domů nakoupila jídlo na týden. A teda, jsem z toho úplně hotová - unavená, upocená a hladová :slight_smile:

antana: super, že tvůj drahý už má zkoušky za sebou, budete mít větší pohodičku :slight_smile:

beru: určitě mi tu s váma nebude smutno, jde jen o to, zda mne net sem pustí, poslední dobou je to děs. Tak držte palce :slight_smile:
Tak byteček už se maluje, budete to mít krásný a novoučký :slight_smile:

komincena: tak ať ti prášky brzy zaberou a viróza si dá odchod :slight_smile:

antana: pane jo, ten ale krásně roste a přibírá :slight_smile: Moc gratuluju. Tak hezky odpočívej, ať se ty stahy uklidní :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
kovaldo:já odpočívám v rámci možností
jinak holky díky za gratulace :wink:
29. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
ant: gratulacéééééé :slight_smile:
29. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
Holčiny, tak mám nové fotečky v albíku jestli chcete mrknout! :grinning: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
rennu:díky ta jsi doma k vůli stahům dělohy že?dali ti na to nějaké léky?
29. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
ant: jojo kvůli stahům...mám jen magnésium 3x denně a šetřit se....kdyby to nepomohlo budou prý řešit....tak snad nebude potřeba....občas to cítím, ale jinak v pohodě.
29. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
eli:pěkný fotky i pupík
rennu:jo já to mám taky jen občas jen mě to trochu polekalo a šetříš se?mě to ležení když je venku tak krásně moc nejde :confounded:
29. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
Ant: tak snažím se když jsem doma se občas natáhnout...ale víš jak, dnes k mudr pro papír na peníze, domů, uvařit, hodinová vycházka se psem....pak na chvíli sezení s kámoškou na lavičce....taky nevydržím ležet, když je krásně.....ale když to cítím, snažím si sednout, lehnout...
29. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
rennu:jo jo to dělám taky už na dlouhý procházky nemám sílu a ani s dechem to nedávám funím jak sentinel :grinning:
29. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Ant: jee, vy už jste teda kus miminka. no hlavně se šetři!

Kov: brzo se uzdrav, lež a ať tě doma muž obskakuje :slight_smile:

Eli: krásné fotky!!
29. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
holky, ja se teda snazim se denne projit, ale moc mi to nejde. Zacinaj tu bejt vedra, takze rypacek vyndam z baraku az kolem treti odpoledne. Ale spinkani, to mi jde skvele:grinning: Staci si vlezt na terase do lehatka, otevrit knizku a hop - za hodinku dve se probudim cela ruzova:grinning: Za mesic jsem na osmdesaty strance :grinning:
29. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
Ant: tý jo, ty jsi o 4 týdny přede mnou a mimi váží a měří 2x tolik :grinning: I když je pravda, že naše měření proběhlo vlastně už před týdnem, takže je to 5 týdnů - ale i tak. My měli 15,9 cm a 285g :grinning:
29. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Holky dneska je tak nádherně... hned mám mnohem lepší náladičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky děkuju! :wink: Kulatím se, kulatím... :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj, už jsem doma. Miminko je zdravý, mám i fotečku, ale jinak jsem pekelně zklamaná. Na to že to měl být Uz ve 20. týdnu to trvalo 5-10 minut. Doktor změřil myslím jen hlavičku, ručičky a nohy jsou dlouhý jak mají bejt, týdnově odpovídáme. Srdíčko tluče. Nic víc jsme se nedozvěděli, natož pohlaví, prej by hádal. Tak trochu se mi zdálo, že ten UZ není úplně výkonnej. Myslela jsem, že tenhle UZ prověřuje všechny orgány co vidět jsou.
No aspoň se utěšuju, že nic neobvyklýho neobjevil, na druhou stranu si říkám, jestli by vůbec za tu krátkou dobu něco poznal. Kolik vážíme či měříme, netuším.
Uvažuju, že si přeci jenom připlatím ještě jeden, nevíte kam na to v praze jít a kolik se za to platí?
Taky jsme se byli juknout na kočár. Roan neměli, přivezou ho snad zítra, ale zkoušela jsem Inglesinu comfort, myslím loňskou kolekci a ta se mi líbila moc. I mi přišla snadno ovladatelná.
29. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
suik:hlavní je že je vše ok
lendaw:jo neboj ta vaše vše doroste jen cítím už ty tlaky jak je větší nevydržím už dlouho chodit a ani rychle a pohyby jsou už taky hodně cítit oproti začátku taky se dočkáš jen nevím jak to léto holky přežijeme to bude morda :grinning:
29. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
suik: A můžu se zeptat kde jsi byla ?
Ale hlavní je že je vše ok :wink:
29. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
elisko: na proseku....
já jsem samozřejmě moc ráda, jen jsem čekala, že to prověřej víc. A deset minut mi přijde málo. Teda soudím podle toho, co jste tu psali. Navíc ten doktor, kterej mi to dělal, tak je divnej. Moje doktorka UZ nemá, tak se chodí k němu.
Tak se právě ptám, jestli to tak tak někdo měl.
Na další se mi jít moc nechce, jednak kvůli penězům a jednak že to není zdravý.
29. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
ale zvažuju to
29. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
suik: tak to jsem zvědavá já až půjdu teď toho 13.5. my jdeme teda v Praze do gennetu... Ale je pravda, že nám můj dr. všechno zkontroloval na tom 3D.... takže vlastně na ten utz ve 20tt jdeme jenom kvůli otmu, abychom viděli Broučka :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale pokud jsi nebyla spokojená a chtěla by jsi lepší kontrolu, tak bych do toho asi šla!!
29. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Eli, u jakého doktora jsi v Gennetu byla? ja u Kulovaného, a teda jako hruza co se tyce lidske stranky. jen strohe vety a ze cekame kluka mi rekl prakticky na odchodu, zadny smysl pro humor nebo pro nadsene rozneznele rodice...
29. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
suik: teda to chápu, že jsi naprdnutá a zklamaná, taky by mne to naštvalo. V Praze holky chodí asi nejvíc do toho gennetu, koukni na netu, určitě něco najdeš.

eliska: jé, koukám že i do "pasu" sis vyměnila fotečku za hezkou jarní :slight_smile: Jsou to krásné fotečky a pěkně rostete :slight_smile:
A kde jste byli na focení?
29. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
suzete: tak to jsme dvě!! Já ho taky nemusím a byla jsem u něj na NT a teď k němu jdu i na tenhle UTZ, bohužel nikdo jiný nemohl! Štvě mě to, protože když jsem tam byla naposled, tak bych mu dala přes h....u :angry:
kovalda: Tyhle fotečky co jsou profi jsme byli u mé kamarádky.....Začala fotit a má aťas, takže u známé... :wink: Jinak tu fotečku co mám v pasu, tak to mě fotil manžílek dneska!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Suik: tak to jste dopadli stejně jako my :unamused: Taky jsme se prd dozvěděli, Dr. jen zkontroloval srdíčko a páteř a změřil nožičku a to bylo všechno. Žádný orgány, natož určení pohlaví. Naštěstí jsme se to všechno dozvěděli minulý týden na 4D, takže vím, že je všechno v pořádku. A jak píšeš, ani ten přístroj nebyl žádný špička. A s tou škodlivostí utz - to máš stejný jako s mobilama nebo s mrkrovlnkou - spousta navzájem si odporujících studií. Mě dělají utz v každé poradně - kvůli opakovaným potratům. A ještě jsme byli na 4D utz.
29. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Eli: tak to su ráda, že ten pocit z něj nemám sama. no snad je to aspoň odborník a když už je to caban lidsky, tak aspoň odborně mu můžu věřit. Já u něj též byla na NT a teď v tom 20tt (respektive 21tt).
29. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
jak tak koukám, tak ten Kulovaný teda oproti některým holkám zkontroloval všechny orgány, všechny prstíky, všechny tepny, tep a všechno - s velmi strohým komentářem. tož aspoň že tak. tak jsem byla aspon ráda, že ho malý pozlobil, jak mu kontroloval ručičku, tak mu s ní furt švihal a utíkal ze záběru, tak ho tam honil, až jsem se musela zasmát (ale jen decentně, aby se náhodou mudr nepo...)
29. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
suz: Je to takový studený čumák!! Ale jak říká můj dr., prý je fakt nejlepší, tak snad ví o čem mluví...
Taky to budu mít na stejno..Půjdeme k němu v 21tt ...podle prcka! :slight_smile: Ale jak říkáš snda mu můžeme věřit, sice j etakový zamrzlý, ale snad by nic nepodcenil!
Já jsem taky ráda, že jsme ten pocit neměli jenom s manželem...
29. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.