• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Lotyno já byla poprvé nejnadšenější z návštěv, co donesly hračky, po druhé pak z návštěv, co donesly cokoliv k jídlu co mohla jíst Anča :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
antana: jj, doplnila jsem další informace z utz :slight_smile: Stav holčiček a chlapečků je zatím dost vyrovnanej, no uvidíme, co přinesou další týdny :slight_smile:
Je to fakt, už jsme daleko, takže spousta z nás už ví, co si nosíme v bříškách, zrovna si píšu do kalendáře, že příští týden v úterý začínám 6. měsíc, pane jo, to je rychlost :slight_smile:

lamia: jo, je fakt, že tebe představa darovaných oblečků může spíš děsit :slight_smile: I když já teda třeba v práci chci taky spíš říci, ať mi koupí hacku nebo tak něco, než oblečení, které by koupili jistě krásné, ale přesně - džíny, trička, .... a tak .... prostě takové to oblečení "jakoby pro dospělé". A když už do toho mají dát ty prachy, chci radši šátek nebo hacku nebo tak něco.
29. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
ale nejradši bych už měla nákupy z krku, sice jsem v půlce, ale jak se stěhujem do zahraničí, tak ještě nemám všechno pozjišťovaný co kde...
29. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
blbá otázka, co je hacka?
Já budu taky chtít něco neoblečkovýho a nehračkovýho
29. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
no já jsem si řekla holkám ze třídy o hrajíci kolotoč nad postýlku věci nechci koupím si sama co se mě líbí
29. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
29. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
No my prvně nekoupili hračky žádné, tak se nám hodně hodily :grinning: :grinning: Jinak třeba kolotoč na postýlku jsme neměli ani pro jednu holčinu :grinning: Ale něco podobného máme nad přebalovákem, ale není ani hrací ani se netočí, jsou to ryby na provázkách z Ikey asi za stovku, Johanka to úplně milovala, tak to Hugouš zdědí :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
sambucca, lamia: no, já jsem sice nadšená prvorodička, ale taky to mám napsaný v kalendáři, kolikátý jsem týden, protože hlava děravá je hlava děravá :slight_smile:

Já mám hlavu v pejru teda hlavně z postýlky a kočárku, jinak se ostatního asi moc neděsím (asi proto, že toho hafo mám - jsem maniak :dizzy_face: ) Ale i v těchto věcech už mám tak nějak vyhlídnuto a z kočárků se mi teda díky vaším tipům líbí moc ten Roan Marita. Akorát se musím rozhodnout, zda chci nový a nechat ho i na druhé dítko, anebo bazarový a pak ho střelit a kupovat další, .. nebo co a jak .... No, zatím to nechám koňovi, ten má větší hlavu (alespoň prozatím) :slight_smile:

A jdu do peřin, prášek jsem zblajzla, tak můžu spokojeně spát do 6, než bude čas spolknout další. :slight_smile:

Tak dobrou vám i dětičkám
29. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
lam:no já jsem takový cvok na tyhle kravinky strašně jsem to chtěla koupit tak když se zeptali jsem jim řekla tohle myslím že u toho budu usínat i se Šimonem :grinning:
29. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
kov:dobrou noc :wink:
29. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Antano já myslím, že se to děckám líbí, to já jen jací jsme krkavčí rodiče, my to vůbec neměli :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
Kov dobrou, já asi ukončím průzkum botiček na netu a zalezu taky chrnět :wink:
29. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
lami:nejste jsou důležitější věci než tohle a holky dají zabrat tak určo není čas vymýšlet co koupit Hugoškovy už víte jméno pro holčičku?
29. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
holky taky dobrou, uz to jdu zalomit :wink: krasny sny
29. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
sam:dobrou já půjdu taky spát :wink:
29. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
Antano manžel teď razí Julinku :grinning: :grinning: :grinning: Já teda nejsem proti, mě se to jméno moc líbí, tak uvidíme.....jdu taky spát, holky, pěkně se vyspěte.....vůbec jsem neplánovala tu dnes být, ale dík botičkám jsem se zas vrátila...botky stejně nemám, tak jdu chrupkat a zítra za ně holt asi vysolím spoustu prachů. Co se dá dělat, nožky mají holky jen jedny :wink: :wink:
29. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
Lam: Julie je krásné jméno.
ty kolotoče se mi moc líbí, ale spíš ty méně barevný. Jeden maj v tom našem sekáčku, moc pěknej, ale růžovej,.... ještě mám rozdělanej ten plstěnej, jen ho dodělat. Dnešní zajíc se moc nepovedl, no snad ho zejtra vylepším.
Díky za odkaz na hacku, pěkná věc, ale já bych to neměla kam pověsit.
29. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink: venku opět svítí sluníčko z toho mám radost
30. dub 2010 v 07:01  • Odpověz
Ahoj holky,

vylezl punťa a já Vás vůbec nestíhám. Užíváme si ho jak to jen jde :slight_smile:. V sobotu jsme byli v Plzni v Dinoparku a v Zoo, v neděli pod Řípem na pouti, včera celý den v zoo v Praze, prostě jsme venku, jak to jen jde. :slight_smile:
Takže všem moc gratuluji k ultrazvukům :wink:
30. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahojky všem,
kov: mateřskou sice Klaus vrátil, ale vrací se to myslím do sněmovny a oni mají možnost to odhlasovat, takže by to mělo projít... teda tak jsem to aspoň pochopila, viz http://ekonomika.idnes.cz/klaus-vetoval-zvyseni-materske-na-lonskou-uroven-stat-by-to-stalo-dve-miliardy-g0k-/ekonomika.asp?c=A100429_104217_domaci_klu

Jinak mám takový dotaz - jsem začátečník přes kočárky, takže se v těch názvech nevyznám vůbec, ale kupujete někdo tu trojkombinaci, nebo bude kupovat zvlášť hluboký, sporťák a sedačku? Já bych to udělala nejradši zvlášť, mám strach, že ty trojkombinace mají malé korbičky a já chci velký hluboký kočár :slight_smile: , sporťák máme slíbený skoro nový od rodiny... tak se neumím rozhodnout, jaké jsou výhody te trojkombinace??
Díky za radu, jo a upozorňuju předem, že jsem ještě nebyla v žádném obchodě s kočárkama, takže tohle je čistě teoretická otázka :grinning: možná až je uvidím, tak budu mít jasno, ale chtěla jsem se zeptat zkušenějších :sunglasses:

Díky a pěkný pátek a celý víkend - zítra stavíme májku, ale má být už škaredě, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...
30. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
discreet:no já si budu kupovat trojkombinaci i v trojkombinacích najděš hluboké korbičky a kupovat to zvlášt výjde na strašný prachy ale to už je každýho věc moje sestra měla trojkombinaci a byla spokojená tak dávám na rady zkušených :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojky kočky.
Dneska je opět tak krásně! :dizzy_face: :dizzy_face: S manželem dneska chceme jít na Petřín, tak se těším!! :wink: :wink:
marge: taky jste byli na Řipský my taky! jezdíme tam každý rok :wink:
30. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
eli:ahojky teda ty se máš takový výlet můj je v práci končí ve 2 tak si musím počkat a zítra máme u nás tu pout moc se těším :grinning:
30. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
eli: my jsme tam byli letos poprvé a Kubíčkovi se tam moc líbilo :slight_smile: , takže si to příští rok asi zopakujem :grinning: .
30. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
dis: já jsem měla na Kubíčka všechno zvlášť, ale bylo to tím, že autosedačku jsem dostala jako bonus ke kočárku, kupovali jsme ho ojetý s tím, že si pak koupím nový sporťák, že ten víc využiju :wink:
Byla jsem s ním ale moc spokojená právě proto, že korbička byla opravdu prostorná. Určitě ho využiju i teď :slight_smile:.Je to napodobenina kočárku Mutsy a jmenuje se Mikrus alu spring.
Jinak si myslím, že v dnešní době záleží opravdu jenom na Tobě, jak se rozhodneš. Rozhodně si do nějakého krámu s kočárkama určitě zajdi, ať si uděláš obrázek :wink:
30. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
ant: Taky jsem ráda, že te´d jsme s manželem takhle často a děláme si hezké výlety! Je to fajn...A hlavně nemyslím na nic špatného!! :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže teď si užívám těhulení se vším všudy!! :dizzy_face: :dizzy_face:
marge: Aha, tak to já tam jezdím už od mala...Kousek máme chalupu... Ale je to pěkná pouť! Akorát bývalo více kolotočů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojky,
zdravím v rychlosti, protože nám vypli proud a nepůjde asi do 15 hod., mají nějakou pravidelnou kontrolu sítě, či čo :slight_smile:
Tak jedu z baterky notebooku a ten za chvíli omdlí.
30. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Holky přeju krásný sluníčkový den, mně dnes čeká cesta do práce a odpo masáže k porodu :slight_smile:
30. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
discreet: taky myslím, že Klause sněmovna přehlasuje, jako už mockrát

lamia: Julie je kráásné jméno :slight_smile:

marge: to se máte, že jste furt venku. Jen si to užívejte, když je tak krásně :slight_smile:
30. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
discreet: mě se trojkombinace líbí z praktickýho hlediska, ale zase se mi u větěiny nelíbí všechny součásti, kde se mi líbí korba, nelíbí se mi sporťák a naopak. Tak to asi vezmem zvlášť.
30. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.