• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
discreet: mam to stejne jako suik, u hlubokyho chci hodne prostornou korbu aby vydrzela co nejdyl, velky odkladaci prostor a stabilitu, u sportaku zas snadny manipulovani, otocny predni kola, otaceci rukojet..... u kombinace je to tezky, vzdycky se najde neco na ukor neceho dalsiho. A koupit super kombinaci ta dvacet pet tisic, ne dekuju :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
discreet: taky chci veliký kočárek - s velkou korbičkou a holky tu doporučovaly Roan Marita (najdi si ho na netu), je to trojkombinace, je krásnej a i docela lacinej. No, do toho kočáru jsem se zamilovala :slight_smile:, takže asi koupíme ten a pak už asi až golfky, no uvidíme. :slight_smile:

antana: jé, vy máte zítra to obžerství :slight_smile:, tak si tu pouť krásně užijte :slight_smile:

eliska: jé, užijte si Petřín :slight_smile:, zítra tam bude narváno na 1. máje :slight_smile:

rennu: jé, ty jdeš na masáže k porodu? to jako jaké? nějaké, jak tě má u porodu masírova manža?
30. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Koukam ze zari je ve znameni Roanu Marita:grinning: Neni se co divit, ta korba je fakt uzasna. No a dolu se mi vejde i pejsek kdyz se unavi :wink: Ja uz se tak tesim holky! Kdyz si vzpomenu jak jsme s manzelem byli v lednu vyjukany!!!! My si miminko moc prali, ale dost nas prekvapilo ze prislo hned na prvni pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proste realita je neco jinyho nez sny, museli jsme se chvili vyrovnavat s tim ze uz je to tady, doopravdy! Ted se na sebe uz jenom culime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
sambucca: jj tak koukám, že to máme s kočárkem nastejno :slight_smile: Ty bláho, na první pokus, to jste šťastlivci :slight_smile: Nám se to povedlo po dlouhé době, ale vyjukaný jsme teda taky byli :slight_smile: a k tomu i nadšení a to nám i zůstalo :slight_smile: I když teda nadšení roste a vyjukání klesá :grinning:
30. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
kovalda: Ja si ze zacatku pripadala blbe, vsichni se ptali jak jsme nadseny a jak se tesime... jako to vis ze jo, teseni a radost byla, ale zaroven desny zaskoceni a strach. Ale myslim ze to k tomu patri, ono ty romanticky predstavy o vonavym krasnym miminku by meli bejt vyvyzeny pocitem zodpovednosti a jisty obeti svoji svobody. Zrovna nedavno jsme se s manzelem bavili jak je to uzasny ze nas bavi utracet vsechny vydelany penize za nekoho tretiho, a uzili jsme si spoustu dobrodruzstvi takze nelitujeme toho ze nejakou dobu budeme sedet treba doma na zadku nebo se popelit kolem baraku.
30. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky venku je nádhernš to sluníčko je něco úžesnýho :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
JJ, roan je u mě taky v pořadníku. Dneska jsem ho viděla v Praze, nádhernej :dizzy_face: , jen ten sporťák se mi tolik nelíbí, ale ne zas natolik, abych kupovala jinej.
Uvidím, jak půjde sundat korba. Ta inglesina ze včerejška to měla, korba šla raz dva sundat. A to je pro mě důležitý, do kočárny máme asi 4 schody. Tak to rozložím odnesu kolečka a pak mimčo. Korba měla i uši.
Ještě juknu na roan a pak se rozhodnu. Všechny varianty mám v albíčku.
Dneska jsem byla na lovu punčošek a nevím nevím, jsou nějaký dlouhý, jako ty co mám doma, velikost byla 58-62. ťapička je ale malinká. No už na to prdím. Ještě jsem vzala miniponožky a oblečení mám komplet.
Venku je fakt krásně. Zítra se to má ale zhoršovat, ale doufejme, že se jako obvykle seknou :sunglasses:
30. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
suik: teda, zrovna ti koukám do alba, jsi šikulka, jak prckovi vyrábíš hračky :slight_smile:
A ty kočárky Roan jsou prostě úžasný :slight_smile:
30. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
kov: teď si slávu nezasloužím :wink: ....moje jsou jen ty chrastítka a náušničky. Kravičku jsem koupila a toho avízovanýho zajíce ještě nemám hotovýho. Nemůžu nějak natrefit hlavu na krk. Už jsem vypadla z formy :sunglasses:
Roany jsou fakt bezva.
30. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
suik:máš krásné věci v albíčku :wink:
holky já vám mám strašnou depku to je děs přemýšlím jestli jsme malého naplánovali ve správný čas nechci aby mu něco chybělo můj zatím nevydělává mám strach že si práci nenajde a to nevím co si s alým počneme už mě hrabe z těch těhotenských homonů :frowning2:
30. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
suik: "Moje jsou jen..".... nebud skromna, je uzasny ze neco pro mimi vyrabis vlastnorucne! Ja budu malovat do pokojicku obrazy, az nejakej pokojicek bude:slight_smile: A manzel je kutil non plus ultra, slibil ze vymysli nejakej nastavec na vanu na vanicku, ja porad prekombinovavala az jsem se na to vyprdla a nechala to na nem:grinning: No a chtel delat kolibku, ale nakonec jsme dostali uzasnej ratanovej kosik na koleckach, ma cervenovily kostickovany povleceni, vypada jak na piknik:grinning: Laskou nase miminko spapame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
napadlo mě že ho nechám jít na rodičák a půjdu makat já si najdu práci hned já vám nevím prostě depka no :pensive:
30. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
antana: ja myslim ze dite zvladnout jde i smalem, chce to bejt trosku kreativni spousta veci jde vymyslet nebo nahradit jinejma, uvidis! A sekace a bazary jsou plny, a vecicky jsou porad krasny, neboj se :wink: :slight_smile: mam kamaradku ze severu cech, manzel pracuje jen kdyz neco sezene narazove, ona na matersky uz s druhym a jde to. Jsou stastna rodina to mi ver, nic jim nechybi.
30. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
sam:díky za uklidnění :wink:
30. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
antana: neni zac :wink: vis, hlavni je ze jste na to dva, nekdy ty temata tady na konikovi jsou dost smutny, jako matka samozivitelka, odchod partnera v tehotenstvi, atd. To si pak rikam ze klidne s malem penez ale hlavne s nekym koho mam rada vedle sebe :wink: :slight_smile: je uzasny cekat miminko a tesit se ve dvou!
30. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
sam:jo to máš pravdu pořád si říkam že jsou jinní na tom hůř
30. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
antana: neboj, myslím, že spousta z nás se bojí, jak to finančně zvládneme :slight_smile: Zmákli jiní, zmákneme to taky :slight_smile:
30. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
kov:díky v to doufám přepadla mě nějaká deprese těhotenská už je to lepší asi ty hormony pracujou jsem ted nějaká citlivá taková jsem nikdy nebyla :wink:
30. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
ant: neboj, to zvládnete! Ale vím, jak se cítíš, kdyby nás nepotkalo to německo, tak bychom taky měli hodně velký problémy. Já bych nemohla být na neschopnce, manžel taky práci neměl. A v Praze jsme měli zase docela vysoký nájemný. Ani nechci pomyslet, jak by to bylo, kdyby to neklaplo. Ale věřím, že bychom to nějak zvládli - prostě musíš! :wink:
30. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
suik:díky :wink: připadám si jak nějaký ufnukánek nikdy jsem taková nebyla až ted ty hormény asi
30. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
antana: buď v klidu, to máme všechny, že jsme teďkonc citlivější a všechno si bereme. Je jasný, že se strachuješ, však jsi zodpovědná mamina, tak se obáváš o své miminko, jestli se budete schopni postarat. Však zítra to uvidíš zas jinak, ony se ty dny střídají a jeden den to vidím černě a druhý růžově :slight_smile:
Já si říkám, že holt ani my, ani mimčo nebudeme mít všechny ptákoviny, které jsou na trhu :slight_smile:, důležité je, aby bylo na složenky a na jídlo a tak ... :slight_smile:
30. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
kov:jo jo tohle heslo razím taky :slight_smile: moc díky za uklidnění už se těším na zítřejší pout jsem jak malá :grinning:
30. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
kovalda: presne tak! Hlavne si holky sem tam vzpomente co jsme jako maly mely my:grinning: ja jsem ze tri deti to nejmladsi, vsechno jsem dedila, kocar byl celej z plastu, oblecky byly vsechno podpultovky, mama vyvarela pleny v maxihrnci michala obrovitanskou vareckou a to prosim sest let v kuse :grinning: Nebyly zadny kasicky a presnidavky, ani mixer - vsechno pasirovaly pres platynka.... smarja my se mame taaaaak dobre a nase miminka taky! Myslete pozitivne :wink:
30. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím,že probíráte,jak uživit sebe i rodinu :grinning: Vidím to jako Sambu a Kov,jednak jsou na tom lidi dááleko hůř a děti mají a ty výhody co máme my,navíc s možností volby,to je nádhera! Dnes naopak lze ušetřit víc,jak za dob našich maminek.Jednak energii svoji,jednak v domácnosti!!!
Mě teda poslední 2dny večer bolí šíleně v kříži a kyčel,občas i kontrakce,tak 3x do týdne.Na to přetažení mi skvěle zabírá homeo Arnica,ráno jsem zase odpočatá,takže podle toho vyvozuju,že je to fyzického rázu,ale už zas vidím ty porodní bolesti,jak mi vlezou do křížové oblasti a to bude fakt porod :astonished:
Jinak mě v pondělí čeká zátěžák na glukozu a už pár dní kvůli tomu stresuju,budu se muset vyklidnit,nebo to bude ještě horší.Není nad to,když už člověk ví do čeho jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz
petja: jj, přesně tak, teď je spousta možností, tak akorát si prostě člověk musí dávat více práce a někdy obíhání, ale určitě to prostě zmákneme :slight_smile:
A nešlo by s těma křížovejma bolestma něco dělat? Jako už teď, že by ses u porodu toho mohla vyhnout?
Hezky odpočívej a zátěžákem se nestresuj, však to prostě zvládneš :slight_smile:, je to podle všeho hnus, ale to dáš :slight_smile:

sambucca: přesně, naše maminky měly daleko větší honičku při starání se o děti a domácnost, máme teď spustu výhod ....A co tak vím třeba od neteřinek, tak více než hračky za tisíce se jim líbějí obyčejné věci - kolíčky, nádobí, švihadlo, noviny, .... :slight_smile:
30. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
I když tedy proti dřívějším dobám jsou skoro všechny dnešní domácnosti zatíženy hypotékou a tak .... , takže se zas o to více obáváme, zda to zvládneme, takže jsme prostě normální :slight_smile:
30. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
ant: já jsem taky hroznej plašan, momentálně mě dost děsí to stěhování, na to se fakt netěším. :confounded: A zařizování okolo. Už aby to bylo za náma. Snažím se si to moc nepřipouštět a brát to trochu na lehkou váhu, ale občas mě to popadne.
My jako malí taky nic moc neměli. Skoro všechno se dědilo, já byla první tak jsem měla výhodu. Ale hodně jsem toho měla po sestřenkách. A nový oblečení v dětství? To bylo jednou za uherskej rok :grinning: .
Teď jsem teda zmlsanější.
Kov: no právě, a vůbec nejlepší jsou dospělácký hračky,
30. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Já zas nějak nejsem na nějaký přepočítání,jako třeba diskuze ´Kolik stojí dítě do roku věku´atp.Prostě ho mít chci,tak věřím,že to zvládnu,jinak to přece nejde :wink:
Kov,křížový bolesti mi u porodu mírnil manžel,když se masíruje oblast ledvin,důležité je teplo.Jo manža,ten mi pomáhal hodně,i díky němu byl porod tak pozitivní :wink: Jinak myslím,že se tomunijak extra zabránit nedá,jaké porodní bolesti přijdou,s takovýma musíš pracovat.
30. dub 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
suik: neteř si dokázala hrát hodiny s košíčkem kolíčků a taky milovala, když jsme točily pokličkama na hrnce a dělalo to rámus :grinning: A co se oblečení týká, dneska jsou sice děti vybíravý už jako malý, co si vezmou na sebe, ale je jim totál fuk, jestli je to nové anebo ne. No a já nakupování po sekáčích miluju a na mimibazaru taky, je to i větší výzva, sehnat krásné věci za pár kaček, než s naditou peněženkou :slight_smile:
Jen jsem zvědavá, jak budu mluvit, až budu mít první měsíc rodičovský příspěvek :grinning:
30. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
petja: no to mne neděs, já počítám s bolestma do břicha. Teda počítám je silný slovo, tak nějak tuším, že nějaké takové budou. Já myslela, že pro ty křížové má člověk nějaké dispozice nebo tak. Nojo,tak uvidíme, jaké přijdou :slight_smile:
Taky nejsem zastáncem přepočítávání, kolik mne dítě bude stát. Ke všemu to nelze dopředu říct, věci, které já považuju za nezbytné, tak někdo jiný bude považovat za zbytečnost a naopak. A taky prostě miminko chceme a prostě až to nastane, tak to zmákneme. Budeme prostě hospodařit s tím, kolik budeme mít a hotovo :slight_smile:
30. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.