• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo,třeba mám pro křížové bolesti dispozice,u mě to bylo ale takové přechodové,navíc porod byl super rychlý,takže zůstaly jen krásné vzpomínky plné euforie :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz
jé holky díky za podporu asi jen tak plaším jsem stresátor určo to bude dobrý i můj mě uklidnoval at nešílím :wink:
30. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
petja: aha, tak když byl porod super rychlý, tak se dají asi vydržet i křížové bolesti :slight_smile:

anatana: v poho, takhle nebo podobně si zaplašíme asi každý :slight_smile:. U nás má z financí větší strach manža, že bude mít jako živitel rodiny povinnost se o nás postarat a zabezpečit nás. Ale jak říkám, prostě to chce trochu více plánování a tak .. a taky se trochu uskromnit a zvládneme to :slight_smile:
30. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jo to víš,že dají :wink:
Holky dobrou noc
30. dub 2010 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz
Petja:dobrou
kov:ty seš takovej pohodář tebe nic nerozhodí u nás mámvíc strachu já než můj on říká že vše vidím černě že udělá pro nás maximum abychom se měli dobře :wink:
30. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
holky dobrou noc
30. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
já taky nemusím počítání....stejně se to nedá odhadnout. Navíc nejsem v penězích moc systematik :grinning: .
Koukněte na tohohle, je to úžasný! :dizzy_face:
http://www.youtube.com/profile?user=torsteingreni&hl=cs#p/u/0/qYdI7HH9PW0
30. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
1. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz
No video super,super taťka :dizzy_face:
Jinak klasický úvaz v šátkování,hodně jednoduché a bezpečné :wink:
1. kvě 2010 v 08:44  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak se musím pochlubit... Včera cítil poprvé manžel pohyby našeho Broučka! tak jsme oba strašně rádi :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak video je krásný! :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
suik:vydeo je super
eli:no tak gratulace ten náš malý taky hezky kopká do tatkovi ruky dřív vždycky přestal když mi dal můj ruku na břicho ale ted se umoudřil a kopká i ho :slight_smile:
1. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, preju krasnou slunickovou sobotu :slight_smile:
Chvili jsem se neukazala, ale zkousela jsem docitat...takze gratulace ke vsem UTZ a holcickam a chlapeckum a kopaneckum a vubec vsemu co se povedlo! :dizzy_face:
Video je bomba....taky bych chtela umet satek uvazat s takovym klidem....urcite satkovat chci....manzel taky....takze budem muset koupit nejaky aspon 10ti metrovy :grinning:
Zada, resp. krize na leve strane me boli porad jako cert...v pondeli jdem kupovat novou matraci a ja se modlim, aby mi to aspon trochu pomohlo...ja nez se rozhybu, tak jsem jak 90ti leta babca....bolesti ani nedutam :frowning2:
anty...co ty tvoje nevolnosti?To je silene, ze i pres dietu ti neni lepe....nebo uz snad je? Uz by sis tez zaslouzila trochu klidu :wink:
1. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
Saf,sluníčkovou? My právě chtěli jet na majáles,ale od noci prší,vždycky nějaký příval děště 20 min,tak sme to vzdali a manža šel s malým v gumáčkách se na chvilku projít,já se chystám zrovna na těhu cvičení.
Jinak šátek si myslím stačí i 5m,kolik manžel měří? A s klidem ho vázat musíte,jinak není tak perfektní,jako na videu předváděl a je to zbytečná energie a ještě stresy,jestli je to o.k.
S matrací je prý mýtus,že tvrdší rovná se lepší.Já mám tvrdost 2 a 3 a teď mi vyhovuje strana 2. A ty záda jsou hodně o hormonech,ale někdy i o přetažení,mě skvěle zabírá homeopatie,vlastně už mám zas 3dny pokoj
1. kvě 2010 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tady v noci byl pěknej lijavec. Na teplotě venku se to díky bohu moc nepozná a vzduch je krásnej a čisťounkej, krásně se dýchá.

antana: no, je fakt, že jsem životní optimista :slight_smile: a taky vím, že třeba nejstarší ségra měla taky u prvního dítěte hluboko do kapsy a každou korunku museli otočit, než ji vydali, ale vzpomíná na to období jen v dobrém - všeho si vážili, když už si něco koupili do domácnosti :slight_smile:. Tak to prostě nějak zvládneme. Manža si bude k obědu nosit kastrůlky z domova a já budu vařit, na jídle se dá ušetřit vždy nejvíce :slight_smile: No a manža má strach, protože to samozřejmě bere na svá bedra, jako živitel, holky bude mít doma a má potřebu se o ně (nás) postarat :slight_smile: Holt je to pudová záležitost - buď to půjde anebo nepůjde :slight_smile:.

eliska: jé, tak to jste nadšení, co? Velká gratulace, hezky si to užívejte.

antana: jj, malá mne taky vždy kope, když u toho tatínek není anebo přestane, když on položí ruku na břicho, ale včera ho taky párkrát kopla, aby měl radost :slight_smile:

safryy: no, tak snad nová matrace pomůže, ale možná si najdi i nějakou masérku ne? aby ulevila to, co už je zablokované. Neboj, 5m šátek určitě bude stačit :slight_smile: Já šátkovat chci taky a manža je zatím trochu na rozpacích, protože se bojí, že to nezvládne, ale budeme kupovat i nosítko, tak kdyžtak bude nosit tak. Jinak se na to moc těší, že kontakt s dítětem je daleko užší než při vození v kočárku :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Já chci taky šátkovat, manžel se na to moc netváří, přijde mu to moc zženštilý, ale včera jsem mu ukazovala to video. Taky si myslím až uvidí nás, tak bude závidět a bude chcít taky, když ne, tak ať si naspoří na nosítko. Až bude dítko větší, tak bych chtěla aby ho nosil on, třeba na výlety.
Já jsem dneska cítila asi už větší žďuchanečky. Přišla kočka, začala si natlapkávat moje bříško, ale nechala jsem ji, protože to dělala opatrně, ulehla a začala vrnět. A po chvíli cítím nějaký hemžení uvnitř. Bylo to fakt zvláštní :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Suik,manžel je zvláštní teda... :confused: Co já vím,chlapi si šátkování užívají,jednak jsou hrdí na mimi,že je mají jen pro sebe :wink: a taky je to pro maminku dost úleva,takže veliká pomoc.Já z okolí znám více tatínků,co nosí v šátku
1. kvě 2010 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
Já myslím, že to bude tím, že to nezná a že žádnýho chlapa neviděl....myslím, že ho přesvědčím, ale bude to až bude mimčo na světě.
1. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
suik: jen počkej, až se zjistí, jak okolí reaguje na chlapa s dítětem, všem to přijde rozkošný. No a šátkování lidem stále přijde ještě docela exotický, takže pokud je rád středem pozornosti, šátkování mu to zajistí :grinning:
Oni se toho možná spíš bojej, že to nezvládnou uvázat a taky že vůbec nezvládnou bejt s dítětem sami. Však neboj, on tomu přijde na chuť :slight_smile:
1. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
myslím,že se hodně bojí takovýho mrňouska vůbec nosit,to ve videu bylo tak slaďounký :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz
no to on středem pozornosti právě moc rád není. Ale zase když se o něj budou zajímat ženský, tak to zas jo....ha, to je super argument.
Zrovna jsem na ebay objevila super šátek - dydimos, zatím je cena hodně nízko, ale vypadá to, že tam je jedna urputná zájemkyně, pokud to není známá inzerenta.
1. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
na tom videu je to miminko hoodně malinký, taky ho má úplně nahoře. .....mě bude taky chvilku trvat než se s ním naučím manipulovat.
1. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
no takovej taťulda vzbuzuje mateřské instinkty :grinning: Ne,fakt je,že taťka co šátkuje je super a určo obdivuhodný :wink:
1. kvě 2010 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
hm, ale nějak mi neodošlo, že mi nejdřív musí poslat dopis poštou....tak asi nic :angry:
1. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
No to víš,že jo,takovej drobínek co to bude ze začátku,to i maminka musí nejdřív zažít.Ale jak se naučíš,stačí grif a mimi je super napolohované.Takový jeden grif sem měla,jak sem malýmu umývala prcku pod tekoucí vodou z kohoutku.Hřbet ruky pod bříškem a bradička na dlani a druhá ruka volná na umývání,fakt super,bylo to tak nějak instinktivně,manža ho takhle umýt nedokázal :grinning:
1. kvě 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
Ahojda,
video nemá chybu :slight_smile: , jak tatínek, tak malej drobeček :slight_smile: , já se teda bojím, abych tam prcka nedala něják špatně, když nemám zkušenosti a nekřivil se v něm :angry:
suik: koukala jsem na toho roana a fakt nemá chybu, juknu ještě na něj na net. Jo a to stěhování mě taky dost děsí, když se říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat :frowning2:.
ant: neboj, to zvládnete a práci si brzo určo najide, můj taky hledá :unamused: , tak máme stejné obavy :cry:
u nás je docela teplo, ale pod mrakem. Dneska se chystáme na grilovačku, tak škoda, že nebyla včera, když bylo tak nádherně, ale už tady slintám :slight_smile:
kov: jak je? už zabraly prášky ?
1. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Achojík holky, koukám, že jste tu řešili kočárky a já jsem to nějak propásla...už mám nějak nutkání si vybrat ten pravý a nekompromisně na něm trvat, ale pořád nevím který...nejvíc se mě líbí trojkombinace a hlavně tzv. trojkolky a chtěla bych do toho investovat, tak max 15tis., ale lepší bylo kolem 10 tis....no a prostě nevím...
1. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu zas :slight_smile: Ale za chvili vyrazime ven.
K tomu satku...manzel ma skoro 2 metry a kila radeji psat nebudu :grinning: ale nejsou to vsechno jen specky, abych mu nekrivdila :slight_smile: Tak nevim...spise koukam po tech delsich satcich. Nicmene, zatim koukam po ebay a premyslim nad tim nebo tim druhym. Ale ten prvni vypada pohodlneji....co myslite?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320522903917&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150437705107&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

petja...k homeo se tu asi nedostanu....vlastne o homeu ctu akorat z vasich prizpevku....nikdy jsem to nezkousela...
kov...pudova zalezitost jo? :grinning: Zase jsi me pobavila. Ale je to pravda :wink: Ja teda taky nevim co bude, az se vratime do cech...ale lehke to rozhodne nebude....ono to nejak pujde :wink: musiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
suik: na to se můžeš spolehnout, že se o něj budou zajímat ženský :slight_smile:
Tak manža se zrovna se mnou kouknul na video a moc se mu to líbí, ale prý se bojí :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak album fotek nekterejch svejch obrazu mam ve fotoblogu, necham je tam jen pres vikend nechci zbytecne drazdit hada bosou nohou jak se rika, aby me tu vycmuchal nekdo kdo me zna :wink: :slight_smile: pro jistotu jsem zamazala i moje jmeno, internet je zradnej. Pristup je jen pres muj profil. Tak snad se budou libit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kozi, oba dorty bych hned snedla :grinning: :grinning: :grinning: Mnam! Jses sikovna a bud si toho vedoma, nech si za svoji praci dobre platit, protoze moc lidi co Ty neumi!

Suik, to video je k sezrani, jako ostatne kazdy miminko a kazdej chlap kterej ho na verejnosti nuna a nestydi se za to :wink: vzdyt je to taaaak sexy!
1. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Saf,ale v Anglii jsou homeo velice uznávaná,je to i metoda,kterou uznává a používá sama královna Alžběta.Myslím,že v lékárně by neměl být problém,má to latinské názvy,takže všeobecně známo a používáno,akorát ten systém,na jakém to v Anglii funguje co se týče prodeje homeopatik neznám...
1. kvě 2010 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.