• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hi hi, fakt uz dementnim, jsem si spletla vlakno.... Si tu pisu s Kozimurou a Suik dohromady, teda ja uz fakt blbnu!!! Pomooooc!!!!!
1. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
beru: grilovačku závidím :slight_smile:
No, je tak nějak střídavě oblačno - a tím nemyslím jen počasí venku, ale i můj zdravotní stav :slight_smile: Chvilku je mi docela fajn, ale opravdu musím sedět nebo ležet. Jakákoliv činnost mne hrozně vyčerpá a spustí se mi rýma nebo kašel a začnu se skoro dusit. Ale dnes je 3. den antibiotik, tak snad už zítra bude fajn :slight_smile: Díky za optání :slight_smile:

patru: no, já se přidávám k příznivcům Roanu :slight_smile: krásný, klasický, poctivý velký kočár :slight_smile:, čtyřkolka vhodná i do terénu :slight_smile: A cena myslím velmi příznivá - cca 8 tisíc.

safryy: a kdy že se vracíte? vím, že už jsme to tu zezačátku probíraly, ale už jsem to zapomněla. Až se prcek narodí anebo rodit budeš už tady?
Jinak já šátků určitě budu kupovat více - šanami oranžový, který mám vyhlídnutý asi rok nebo 2 :slight_smile:, tak ten koupím určo nový, protože i jako nový je za pár korun (tisícovka) a pak nějaký z druhé ruky, možná nějaký elastický na to úplně malé mimčo.
No a pak uvidíme, jak se rozšátkujeme, asi budeme mít s manžou každý svůj, dle svého vkusu :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
kovalda: no koukala jsem na něj, je opravdu pěkný a cena je taky bezva, ale jak už jsem psala, tříkolky pro mě vyhrávají :slight_smile: , možná skončím u klasiky, kdo ví :wink:

taky přemýšlím o šátku, ale nevím, jestli ho vůbec využiji, a hlavně jestli mě to bude bavit se dobrovolně svazovat :grinning: a ještě do toho zapojit manžela to mi přijde jako nemožný úkol, když už teď se vidím, jak ho nutím, aby šel s mimískem na prochajdu s kočárkem...

grilování máme taky dneska v plánu, ale vzhledem k počasí to asi dneska zrušíme, pořád zataženo a vítr funí....
1. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
safry: ten první je pěkný, vypadá elastický, ten bych použila asi jen pro malý miminko, na větší bych už dala normoš tkaný.
Mě se hrozně líbí Zara elevil, mám ji v albíčku, není to levná záležitost. Nedávno ji tu jedna maminka prodávala, i stejnou barvu co chci. Ale byla rychle pryč.
Teď jsem zase na něměcký ebay viděla didimos v barvě co chci, ale než mi přijde to heslo, bude fuč :confounded: .

K roanům, objevila jsem úžasný barvený varianty, mám je v albíčku, puntíkatý :dizzy_face: .....taky jestli se rozhodnem kupovat nový, tak půjdu do nich. Jinak jedna maminka tady taky prodává trojkombinaci roanu za 7, myslím. Ale je až v ostravě.
1. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
suik: presne, ty puntikaty jsou nej nej! my se zamilovali do toho cokoladove hnedyho :dizzy_face: jen ho nemaji na moc mistech... ale stejne nejspis vyhraje nejakej z bazaru...
1. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
kov: a ta 8 je i za celou kombinaci? začínám v tom mít zmatek.
Co se týče sporťáku, tam bych asi chtěla lehčí.

No říká se, že při šátkování ti jeden šátek nestačí :grinning: , ne že by to byla nutnost, ale spíš se do toho maminka tak zabere. Já uvažuju že koupím levnější pružnej na vyzkoušení na miminko a jestli se mi to bude líbit. Zaru nebo Didimos asi novej, nebo jestli seženu barvu co chci, tak i z druhý ruky.
1. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
sambu: já tohle našla na německým ebay, ale jsou nový. A ten bílej je vůbec k sežrání. Jen bude jak čuně. Líbí se mi ale i ty černobílý, těch jsem viděla dost i tady. Jen doufám, že mi sedne rukojeť, na malý maminky to prej moc není.
Mám puntíkatej kabát, tak budem krásně ladit, já jsem stará parádnice :grinning:
1. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
suik: kdepak, Roan je za cca 8.500 hluboka korba a sportak, takze bez autosedacky. I s ni jsem nasla nejlevnejsi za 10.400.- , v ty verzi LUX - kombinace s kozenkou :slight_smile: :wink:
1. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
sam: ty jsi teda třída, jsi fakt šikulka, hned bych něco od tebe koupila, když se máme teď zařizovat, fakt super :grinning:
suik: ten první puntíkatý nemá chybu, fakt nádhera, ale ta bílá no, nevím já prase, mimi bude taky, tak nevím.
kov: tak to by už teď mohly zabrat, to musí být otrava, co
u nás začíná svítit sluníčko, tak super na grilovačku to bude fajn :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
sambu: ta schránka je úžasná!
Co jsem koukala na Roany na aukru, je docela výběr...
hm, tak to co nabízí ta paní tady, není tak výhodný.....
1. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
sambucca: teda hustý, jsi skvělá, obrazy jsou super !!! :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky diky moc :dizzy_face: suik no Roan z bazaru za 7.000.-? To si koupim klidne novej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A puntikatej :grinning: !!!
1. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
sambu: no byl se vším všudy, i s autosedačkou, ale máš pravdu....
puntíkatej je bezkonkurenční :grinning:
1. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
hele holky asi me odsmejete, me se ten mozek asi zmensuje nebo co.... Muzete mi nektera vysvetlit rozdil mezi zavinovacku a rychlozavinovackou :grinning: ? A ktera je lepsi? Co mam poridit? :sweat_smile:
1. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
sambu: zrovna jsem jednu objednávala....merino zavinovačku z šijeme dětem. je to ale vlasntě deka, do který se to mimčo musí zabalit, takže to je více práce. Ale zase je to příjemný a mimčo je jak vánočka a nemělo by se vybalit.
Klasická zavinovačka je asi to bílý krajkový co jsme měli jako děti, rychlo, je taková peřinka se šňůrou.
co je ale lepší musí říct zkušené mamči. Mě se do té rychlo moc nechce.
1. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
sambu: no, zavinovačka je klasická vázací (jako byly dříve) a rychlozavinovačka je vlastně takový čtverec, který se jen přeloží a fixuje se vlastně jen sucháčema, maximálně má přes sebe jednu mašli
1. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
sambucca: obrázky pěkné :sunglasses:
1. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
aha. holky diky! no tak ja nevim, ta rychlo je asi prakticka, ale pro mimi bude lepsi kdyz si dam praci a zavinu je peclive ne?
1. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
ja premyslela o vyplni s ovci mykany vlny, kdyz budeme mit zimni miminko... ale je to rychlozavinovacka :unamused: uf, ja tomu prd rozumim...
1. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
od ségry vím že rychlozavinovačka je oničem neni pevná já mám klasiku s krajkama jsem na tyhle věci totálně ulítlá mám 2nové a 1 starou na doma a jsou prostě užasne :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
sambucca: no, ta rychlo je rychlá, ale jak se začne dítě víc vrtět, tak se ti z toho vybalí. přijdou mi dobrý do začátku, ale klasika je super, jen už se asi nedá moc sehnat :slight_smile:
1. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
jinak na pouti super ted jsme u kamarada muj mu pomaha neco dovest tak jsem u pocitace nejsem tady na to zvykla tak radsi budu psat bez hacku a carek jinak jsem tady na stankach koupila malemu 6x ponozecky a 1x modry laclace uplne uzasny jsem spokojena ale jeste se vydame do davu
1. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
kov:sezenes ja jsem sehnala se 3krajkama ale jedna stala 600kc a ta druha je jen se 2krajkama a stala500kc
1. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
antana: no tak super, že si to užíváte a ještě ke všemu i kupuješ nějaké oblečky pro malého. No prostě paráda :slight_smile: Tak si to užij :slight_smile:
1. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
antana: díky :slight_smile: No, já ještě počkám, jeslti ségra ještě nějaké nenajde - měli jsme nějaké ještě po nás :slight_smile: Mám 2 rychlozavinovačky. Uvidím ještě :slight_smile:
1. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
ko:jo jo dekuju tesila jsem se na to tady cely rok jeste tady pak bude v srpnu a v zari Michalska to uz na ni budu snad i s malym :wink: jinak u nas je teda nadherne sviti slunicko proste super den :grinning:
1. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
loucim se pa
1. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
suik: koukam na to sijemdetem.cz a nemuzu tu zavinovacku najit, i kdyz jsem ji uz kdysi stopro nasla. posles odkaz?
1. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
ahojky holky
1. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
suzete: http://www.sijemdetem.cz/cs/produkt/merino-zavinovacka
já to našla přes google a má to anavy v plenkách. Já vzala tu béžovou, abych nemusela moc řešit praní barevných.
Sambu: tak zkus taky merino, hřeje hezky.
Konečně jsem došila toho zajíčka, mám ho v albíčku, tak se kdyžtak juknětě :wink:
1. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.