• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jeeeeee, suik, ta ma taaaaak hezkej pupicek :dizzy_face: :grinning: moc se Ti povedla!
1. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
suik, ja koukala na tuhle: http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=4&dtl=V011 , jen je vtipny ze tam maji taky deku z merino a je od dost drazsi :wink: koukni http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=4&dtl=V014 takze si udelala jistojiste dobre :grinning:
1. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
jo tak ta prirodne kremova je i jedina schudna barva se mi zda :grinning: to jsou teda jedovky :grinning:
1. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
Suik: diky za odkaz. uz sis to objednala? ze zrovna tu prirodni tam nema nafocenou. hej a nevadi to tem prckum byt takovy zahousenkovany? ze se nemuze vyprostit...me by se to urcite nelibilo, furt jsem se odkopavala, v zime v lete. tak jestli bude po me, tak je to asi jedina moznost ho udrzet v teplicku...v pokojicku totiz moc vysokou teplotu neplanujem, tak 18-20stupnu
1. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Tak jsem zkusila upect strudl v remosce a nad ocekavani se mi moc povedl (nemam troubu). az na to, ze su pres vikend sama bez muze a budu ho muset snist sama s vikiskem.
1. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
suzete: naopak, miminka to maji moc radi, protoze jim to pripomina pobyt u maminky v brisku kde kolem dokola meli stisneny prostor a citili se bezpecne :wink: teplo a kolem dokola neco na dotyk, to maji radi :slight_smile: vcera jsem prave vycetla ze idealni teplota pres noc je pro mimi dvacet stupnu a pres den dvacet tri, dvacet ctyri stupnu.
1. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
suzete: tak asi existují miminka, kterejm by to mohlo vadit. Ale spíš se jim to líbí, takhle je zavinujou už v porodnici. Jak píše sambuca....Já myslím, že ta krémová je prostě nebarvená, přírodní. Už jsem objednala, ale bude to až za 14 dní, čekaj na vlnu, takže mi to asi přijde k našim, do Prahy to asi nestihnu. :frowning2:
1. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
suik: presne, je i spousta maminek ktery nezavinujou prave z duvodu presvedceni ze to miminku neprospiva, ze jsou svazany atd. Ja nevim, precetla jsem "Nezna naruc rodicu" od Kiedronove a tam to moc hezky vysvetluje. A ja ji verim, i kdyz chapu ze na vsechno co se tyka deti, jejich vybavy a vychovy je milion nazoru. Ja mam zdroj v jedny kamaradce a trech knizkach, sem tam se pozeptam tady na Konikovi, ale snazim se do toho moc nazamotavat (coz mi sem tam nejde :sweat_smile: ), protoze mam pocit ze cim vic toho ctu a dozvidam se, tim vic jsem zmatena nevim jakou cestou se ubrat. Tak se ridim instinktem :wink: Zavinovani fandim :slight_smile:
1. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
hojky :slight_smile: koukám že se řeší zavinovačky :slight_smile:Ja budu Kubíkovy taky kupovat ale ještě nemám vyhlídlou:slight_smile:
Ja jsem normalně tak lenivá že to nemá chybu chjo,koukám na vás pořád čtu ale nejisem schopná napsat,ani nevím co psát.Kubík v bříšku řádí jak jen to jde :slight_smile: ted teda hajá :slight_smile: aler je to divoch.Ted V uterý jdeme na srdíčko a na velký 3d ultrazvuk tak snad se povede nějaká pěkná fotečka :slight_smile:zatím se poiřád nechce nějak ukazovat :frowning2:
1. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
luci: to ta nase mrska se ukazuje na ultrazvuku jako diva, ale jinak asi spi nebo co, jste vubec nekope. A to mam termin ani ne dva tydny po Tobe... Ale beru to sporotvne, myslim ze si jeste zduchancu uziju :grinning:
1. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
sambuca:jo to si užješ :grinning: ja malého cítím taky teprv cca přes týden přesněji 10 dnu :wink: předtím jsem ho necítila a nadávala jak furt spí a ted je to síla jak mě kopúa až se mi chce někdy brečet :grinning: ale jsou to kopance to ti povím :wink:
1. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
sambuca:no mluvím o Kubíkovy a už je zase vzhuru a začíná kopat :grinning:
1. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
suzete: to teda bude oběť, že to budete s Vikískem muset sníst sami, viď? :grinning:

Ad vázání dětí, většinou to mají rádi, jak už tu bylo řečeno - protože to připomíná pobyt v bříšku. Taky je to dobré, protože jak mají volný prostor, tak se třeba sami budí - pohnou ručičkou a leknou se toho, tak se vzbuděj :slight_smile:.

luci: tak doufám, že Kubíček tentokrát zapózuje - mu domluv :slight_smile:, u nás to na Žandu funguje, když pěkně poprosím, tak se ukáže :slight_smile:
1. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky tak jsme už doma bylo to super užili jsme si nádherný den byla jsem políbená a dostalá perníkové srdce :wink: dneska si nás tatka jen oprašoval
1. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Treba Vam jeste i naprasi :wink: :grinning: My uz si snad na nunani taky najdeme cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
kovalda:snad se povede,poprosím :grinning:
antana:to ja sem políbená nebyla uschnu :cry:
1. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
luci:třeba to jěště stihneš musíš nahnat tvojeho :slight_smile:
1. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
My jdeme na líbání za chvíli :slight_smile:

luci: hezká nová fotečka :slight_smile:, sluší ti to :slight_smile:

antana: teda, tak to jste si krásně užili tatínka :slight_smile:
1. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
luci: anebo to ani nemusí bejt ten tvůj :grinning: Mne takhle leta zachraňoval kamarádky manžel před uschnutím, když jsem neměla žádnou drahou polovičku. Tak se obětoval a líbal mne pod třešní on :grinning:
1. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
luci:jo jo fotečka je dobrá :slight_smile:
kov:hezky swi líbání užijte :slight_smile:
1. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
ja su taky nepolibena :cry: , pouze virtualne od milacka. bude to muset dohnat v pondeli...

ta merino zavinovacka v neutral barve je zrejme na fotce na odkazu v diskuzi pod clankem. je to pekne. asi si ju tez objedname.
1. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
pro rychlozavinovacku si zajedu do Malviku, mam to po ceste z prace a kdyz je zadarmo :slight_smile: no neberte to. navic obchod vypada, ze je dost veliky, tak to tam aspon prolezem.
1. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po garden party, nacpaná k prasknutí, políbená pod jabloní. By mě zajímalo, kdo "nařídil", že by to mělo být pod třešní, protože u nás jsou třešně na prvního máje vždycky dávno odkvetlé (dokonce pamatuju jedno zběsilé jaro, kdy bylo odkvetlé snad úplně všechno a museli jsme vzít za vděk kaštanem). :slight_smile:
A teď si vás jdu dočíst.
1. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
holky nechci vám lézt do diskuse,jen chci říct,že jak píše sambucca,ta knížka "něžná náruč rodičů" mi připadá moc dobře napsaná.
1. kvě 2010 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
weri1 diky :slight_smile: :dizzy_face: jo jo urcite doporucuju - zahlidla jsem ji i tady u nekoho v bazaru
1. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
mě ji manžel koupil k svátku před dvěma měsíci :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
holky dneska je tady klid to se všechny tulíte když je ten 1.máj?
1. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jak se máte? :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
antana: my ne, manzelovi davaj fotbal :sweat_smile: - finale Francouzsky ligy. Fandi klasicky gaucove, ja opet zkupuju celej Mimibazar:grinning: Uz jsem na velikosti 68, tak jsem zvedava kde budu v srpnu :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
laurinko:ahojky :slight_smile: máme se dobře a ty se máš jak?
1. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.