• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
sam:no já jsem sama můj šel sednát s klukama k jednomu na zahrádku chlapská jizda tak jsem sama doma :frowning2:
1. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
já jsem taky nepolíbená, ani na to nebyla nálada :frowning2: , bylo tu pěkný tóčo. Ne my s mužem, ale to způsoboli rodiče....no darmo mluvit. Jsem pěkně otrávená.
Tak jsem si snažila spravit náladu tvořením pro miminko a za chvíli se jdem koukat na film :wink:
1. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
suik:ty si tak tvořivá to já jsem poleno a rapl k tomu nedokážu vydržetchvilku na místě jsem hrozná
1. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: ...no já se musím taky někdy nutit u toho zůstat, ale zase když mě to popadne a začně bavit, tak u toho vydržím i dlouho do noci. :grinning:
1. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
suik:tak to seš dobrá to já už jsem hotová ted padají mi oči dneska byl náročný den
1. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
pujdu spát dobrou holky
1. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
ant: dobře, akorát jsme se vrátili z dovči, takže super........................já políbená jsem, ale na letišti, na pod třešní................. :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
lauri:to se taky počítá :wink:
1. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
lotyna: tak super, že jste si to užili a jste pěkně napucnutý :slight_smile:

laurinka: ahoj, jsem tě dlouho neviděla, jak je? Jé, vy jste byli už na té dovče? A jaké to bylo? Super, viď? Odpočinula sis?

suik: nenechte si kazit náladu :slight_smile: Jé, zas jsi tvořila, tak jsem zvědavá na výsledky v albíčku :slight_smile:

antana: dobrou :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky holky děkuji za pochválení fotečky :slight_smile:tak nakonec jsem byla políbená ted před chvilkou :wink: sice ne pod třešní ale pod višní kterou máme před barakem ale bylo to rozkvetlé tak super :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
lotyna: prusvih u me je ze nemusim nikam chodit a napucnu se jako na party:grinning: mam pocit ze posledni dobou slavim kazdej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
antana:dobrou noc :slight_smile:)))
1. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
dobrou noc vsem odpadlikum :dizzy_face:
1. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
ant: to je dobře........ :grinning:
kov. no jo, zvládli jsme to všechno super, bříško si to užívalo, paráda..............a odpočinutá rozhodně jsem, a taky plná dojmů, bylo to hodně super.......................děkuju :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
holky ja jdu taky spinkat hodně hodin ráno vstávám do práce papa :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: u nás prší celou noc a ted taky to bude den
2. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz
ahojky, také přeju dobré ranko :slight_smile:

antana: koukám, že obě jsme ranní ptáčata :slight_smile:, anebo naši pupíci? Já mám ráno vstávání v 6 na antibiotika a někdy to pak ještě zaspím - včera jsem spala do 9,30 :slight_smile:. No a někdy to už nezaspím - dneska - honí se mi hlavou spousta věcí - dneska jsem v hlavě sepisovala porodní plán a představovala si, až nám tu naši holčičku poprvé ukážou :grinning:
2. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
kov:no mě vždycky vzbudí čurání a kopkání malý tak dlouhokope než mě vzbudí jsem ráda aspon o něm vím ted už se začal ozývat i hodně přes den,ale dneska je spící počasí tak bude určo spinkat
jinak na malého se strašně těším až ho uvidím bože doufám že se toho dočkám připadá mi to nekonečný jěště 107dní
2. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
antana: :grinning: to víš, že se dočkáš, 107 dní, to je za chvilku :slight_smile: To máš něco málo přes 3 měsíce, to uteče jako voda :slight_smile: A hlavně, už začíná být krásné počasí, takže s pobytem venku to utíká daleko rychleji. No a taky začneme propadat panice a zařizovat pokojíčky a tak ... no a to to poletí přímo tryskem :grinning:
2. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
kov:no jsem si říkala že mám poslední měsíc klidu a od června začínám nakupovat na mimi a chystat věcičky at to stihnu no a člověk nikdy neví může se stat že člověk porodí dřív tak at je to nachystané kočárek budu objednávat v červnu a příjde na začátku července a to budu akorát nastupovat mateřskou to je myslím akorát těch 6týdnů před porodem pak už budu jenom čekat :wink:
2. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
antana: no přesně, za chvíli už to bude nadosah - ten porod - tak začneme zařizovat a nakupovat, .... No a taky asi každá činnost nás bude více vyčerpávat, ... takže toho člověk moc neudělá, ... to pak plyne jeden den za druhým :slight_smile:
2. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
kov:jo jo ted mě čeká jeden z nejnáročnějších měsíců ve škole a ten poslední měsíc už uteče jako voda hlavně abych to zvládla ted jsem si opravila skoro propad z fyziky a čeká mě jěště matika jinak mé vysvědčení teda nebude žádná krása čekají mě dvě 4 no děs
2. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
antana: no jo vlastně, ty máš ještě školu, no pane jo, tak to se opravdu nemusíš obávat, že by to neutíkalo :slight_smile:
Hele, na to kašli, co budeš mít na výzo, hlavně, že prolezeš, no ne? :grinning:
2. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
kov:jo hlavně abych prolezla nikdy jsem nebyla na matiku a fyziku takže ted se strašně trápím musím se naučit a doufat že to zvládnu zítra s matiky píšu tak snad to zvládnu aspon na 4 5 tam zatím nemám jen 4 a 3 no snad to zkoulím fyzika byla horší par 5 no a ted jsem to napsala na 3 tak už nepropadnu už jsem z té školy unavená těším se na prázdniny to člověku se nalije nová krev do žil jak se říká :wink:
2. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
kov:co ta tvoje alergie už je to lepší?
2. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
antana: no jasný, určitě prolezeš,neboj :slight_smile:
No, nevím,jestli je to alergie nebo bacil nebo kombinace, každopádně už je 4. den antibiotik, tak snad se to začne zlepšovat.
2. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
kov:no a hned půjdeš do práce nebo si jěště chvilku pobudeš doma?
2. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
antana: no uvidíme, ve středu jdu na kontrolu. Ale další týden už bych do práce asi chtěla, když mi bude O. K. Přeci jen, korunky počebujeme :slight_smile: a doma se furt jen cpu.
2. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
kov:jo no doma je to šílený když jsem ve škole nesním toho tolik jako ve škole :wink:
2. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj, já jsem zase jak medvěd při zimním spánku, dneska jsem si musela pospat dál, to nešlo. :unamused:
Já budu mít náročný tenhle měsíc, než se přestěhujeme a než se tam rozkoukám. Taky začínám mít stihomam, že nestihnu všechno nakoupit, přeci jenom nemám úplně v tom Německu zmapovaný terén co kde maj.
Včera to byl fakt den, dneska už to je lepší, nejsme tak vytočení.
Já si někdy vůbec nedokážu představit, že budu rodit a že jsem vlastně těhotná, někdy z toho jsem pěkně vykulená.
2. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.