• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky, tak ja se teda uplne stydim... ja spim denne cca od pulnoci tak do pul jedenacty :sweat_smile: V noci jdu tak dvakrat trikrat curat, od ty doby co jsem tehotna jsem jako cisterna, ani nevim kde se to ve me bere. Kolem osmy se k nam zacne dobejvat pejsek na prituleni, to pomalu zmizi z postele manzel a prida se chlupacisko.

Suik, ja to mam zas naopak:slight_smile: Do Prahy pojedu tak v polovine srpna a manzel az zacatkem zari, takze veci co ted nakupuju pres net mi vyzvedava na poste mamka, co nakupujeme tady poveze az manzel. Ja mam po tech letech pocit ze se stehujeme porad, mame veci na trech mistech zaroven, takze nekdy nevime kde co je :grinning: No a neco musime mit i trikrat.... no je to na palici. Hlavne se bojim jak pak po x mesicich pojedeme zas zpatky sem, s miminkem a vsema serepetickama - postylka, kocar,... a jeste pes a jeho pelisky.... no des :sweat_smile:

A s posledni vetou Suik souhlasim naprosto :grinning: Nekdy si pohladim brisko a nechapu ze je to fakt pravda!
2. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
no holky já tomu taky někdy nevěřím jen to břicho mi to jasně připomíná :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
myslim ze pak az se nam ty uzlicci narodej budeme zas nevericne kroutit hlavou ze mame miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasny diveni se, takovej zazrak co?
2. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
ja jsem strasne zvedava jak bude nase buchticka vypadat.... silene se tesim jak bude kombinaci nas obou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
sam:no já jsem taky na broučka zvědavá jak bude vypadat :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
suik: to já si taky občas prostě tak nějak snažím uvědomit, že jsem těhotná a že to mimčo jednoho dne poleze ven :slight_smile: a že se to tentokrát týká MNĚ, ne někoho jinýho, jako doposud :slight_smile:
Neboj, to zvládnete nakoupit, dneska mají všechno na každém rohu a myslím, že v tom Německu to bude naopak daleko snažší sehnat. No a internet funguje všude a můžeš si i z Čech nechat poslat balíček do Německa. A kdybys měla třeba problémna mimáči, že by nějaká maminka nechtěla, tak písni, já ti to koupím a pošlu :slight_smile: Jen to stěhování jako takový nezávidím, ale pak to bude super :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
sambucca: takže ty pojedeš do Čech jen rodit a pak se budete vracet zpět? to musí být opravdu trochu na palici mít všechno takhle na různých místech, ale zas máte dobrodrůžo :slight_smile:

Já si taky malou snažím furt představit, jak mi jí poprvé podají a jak bude růst a měnit se a tak ... :grinning:
Jj, to diveníčko a těšeníčko, to je paráda, fakt ten nejkrásnější zázrak na světě :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Kov: díky, jsi zlatá.
Mají tam všechno, už mám i nějaký eschopy vyhlídnutí, ale něco stejně radši nakupuju naživo, tak snad na něco natrefím.
Teď jsem se probudila a začala něco objednávat - tu merinozavinovačku a kojící polštář a trnu jestli to dorazí včas.
Hlavně ten polštář chci co nejdřív pro mě na spaní.

I když tomu občas nemůžu uvěřit, tak se strašně těším.
Sambu: no taky se trochu bojím toho, že budem cestovat, pořád nemám ještě vyřízený pojištění, jestli to ale neklapne, pojistím se cestovně a evropská kartička pojištěnce by taky mohla něco spolknout, a rodit pojedu sem, taky v srpnu :wink:
Ale radši budu furt tam, i za riziko, že budu hůř rozumět.
2. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
kovalda: no jestli to neco je tak je to dobrodruzny :grinning: ale dost vycerpavajici, mam pocit ze porad jen neco balim nebo vybaluju :sweat_smile: V Cechach budu rpdit a pak tam zustaneme s manzelem na prvnich par mesicu miminka - hlavne kvuli rodine. A pevne doufam ze tim nase cestovani na nejakej cas ustane, myslim ze decko by melo mit jasno v tom kde je jeho doma, jeho prostor.

Ja jsem zvedava desne, jsme s manzelem oba dost rozdilny jak fyzicky tak povahove, tak co z toho vyjde za kombinaci :grinning:
2. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Suik: ja porad funguje papirove v Cr, zdravotni pojisteni tad., ale cestovni mam taky. Sice dost lidi tvrdi ze nemusis ze ho mas treba spolecne s bankovni kartou, ale v tomhle jsem skeptik, to si radsi priplatim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si delala cestovni pojisteni online, mas to pak s patnactiprocentni slevou. Ale bacha, pojisteni se nevztahuje na tehotenstvi, protoze tehotenstvi neni ani uraz ani nemoc :grinning:

Na jak dlouho tam jedete? Nebo je to "uvidime jak se to vyvrbi" :slight_smile: ? Az prijde ta merinozavinovacka dej vedet jaka je :wink: :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Nazdarek...holky taky s vama tak cloumaji hormony? Me nekdy prepadaji uplne zachvaty paniky, co treba s takovym strasne malickym miminkem budu delat. Rozum vi, ze bude vse ok, ale hormonum to vysvetlit neumim.... :frowning2:
2. kvě 2010 ve 12:59  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Teda holky, to cestování vám moc nezávidím, hlavně abyste do těch Čech dorazily včas :slight_smile:, ale určitě jo :slight_smile:
Taky jsem strašně zvědavá, jak se ty geny zkombinovaly a jak naše holčička bude nejen vypadat, ale i jakou bude mít povahu ....

komincena: jj, taky to mnou občas zacloume - jak zvládnu být dobrou mámou, když budu třeba nevyspalá, všude okolo bordel a budu mít trauma, že už jsem pořádn nejedla ani nepamatuju .... a do toho drobek bude třeba řinčet .... anebo tak ... :slight_smile: A pak si vzpomenu na nějakou známou, která je dle mého třeba větší plašan anebo tak a taky to zvládla, ... ono ostatně nám ani nic jiného nezbyde, že? :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahojda,
suik: krásný zajíček, jste tady teda šikulky, kam já se na vás hrabu :slight_smile:
my měli fajn víkend, grilovačka, oslava tak jsem zralá teď tak do pelíšku, ale bylo to fajn
zato pán stále není vystěhovaný, tak mu dneska přítel volal, kdy to teda bude a on, že mu nějáký kumpán na pomoc odpadnul, tak jestli mu přítel nepomůže, dobrý co :angry: Tak jsem zvědavá jak to dopadne, hlavně ať je už pryč :grinning:
kom: taky mám strach, jak to zvládnu. Malý mimčo jsem v ruce měla tak 2x a ještě v zavinovačce, nikdy jsem nepřebalovala, nekoupala a pod. prostě si říkám, že to musí přijít samo a budem vědět, co a jak. Zrovna v noci jsem měla sen, že jsem držela kámošce holčičku, a nevěděla jsem jak a klimbala jí chudince hlavičce, tak mě to už straší i ve snu. :zipper_mouth:
luci: sluší ti to , to bude tím Kubíčkem :slight_smile:
laury: tak hlavně že jste si pěkně užili dovču :grinning:
2. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
komi a kov: no ja mam jednu super kamaradku a ta ma uz dve decka a kolikrat kdyz ji vidim rikam si ze je zlata, to ja uz bych ty decka asi musela nekam zavrit nebo zacit kricet s nima :grinning: Ja jsem docela cholerik, ale nastesti takovej ten rychlej co se hned zas prituli, a jsem desne netrpeliva kdyz nekomu neco nejde mam hned nutkani mu to vytrhnout z rukou a udelat za nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdyz neco nejde me tak toho hned necham a jdu delat neco jinyho, vubec nemam vuli a ambice. Coz pro deti neni to nejlepsi... no manzel ten je prave opak, ten bude vysvetlovat od rana do vecera, ma trpelivosti na rozdavani. Snad to nejak zvladneme, zvladli to i ostatni...
2. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
beru: no, já se takovejch těch "mechanickejch" věcí okolo miminka nebojím - koupání, přebalování, .. to znám a umím. Ale znám to jen u "půjčenejch" dětí, neznám to, když je to na 24 hodin denně a 7 dní v týdnu .... :slight_smile:. Asi nejvíc se bojím nedostatatku spánku a peněz :slight_smile: Ale to prostě zvládneme :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
sambucca: tak to je přesný, taky nemám zrovna trpělivosti na rozdávání. Ale manža je trpělivej a poučovací tip :slight_smile:, takže to máme hezky rozdělené :slight_smile:

beru: to je teda dobrej, jestli mu manže pomůže, ... :angry:
2. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
kov: tak to máš fajn, že už jsi zkušená :slight_smile: , no ten zbytek to bude zajímavý, prostě se s tím budem muset poprat, nic jiného nám nezbyde :sunglasses:
sam: taky někdy rostu, si říkám, že maj s nima rodiče svatou trpělivost, a někdy jsou ty mamky zas šílený hysterky, se nám to mluví, co. Až se to bude týkat i nás, to bude o něčem jiným¨ :unamused:
2. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
kov: my to tak mame i s pejskem. Ja jsem ten zlej policajt co rika fuj a nesmis a manzel ten hodnej co ho drbe za ouskem kdykoli projde okolo :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
kov: no jestli mu cinkne, tak mu pomůže, jinak by se to zas odložilo na dobu neurčitou, radši ať si mákne, a budem brzo bydlet :slight_smile:
tak to máte holky dobrý, že máte drahý polovičky trpělivý, to se o mým říct nedá, když má např. něco montovat, a pod :zipper_mouth: to je u nás teda haló, jak mu to nejde, tak i pejsek radši zdrhá :wink:
2. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
sambu: já vím, už jsem to zjišťovala, mám to jako kdyby něco....je to jen na aukutky. Ještě musím zjistit, co mi všechno spolkne ta česká kartička, abych nemusela chodit na běžný kontroly, na ty předporodní už bych byla tady. Já ale doufám, že mě normálně pojistí, abych se nemusela vracet, přeci jenom nemáme auto, tak je to komplikovaný a s miminkem bych tam taky jela až za dýl. :unamused:
Domov už bude tam, i když jen dočasnej, jak dlouho tam budem se uvidí.
Já jsem měla o deset let mladší setru, tak si něco málo pamatuju, i když už je to taky drahně let. A jsem docela trpělivá, ale spíš na cizí, u svejch teda nevim nevim :grinning:
2. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
kdepak všechny jste :wink:
2. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky byla jsem na návštěvě u rodiny už jsem zpět copak jste probrali?
jinak taky mám strach abych mimčo zvládla :confused:
2. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Hele mě taky vůbec nedochází, že jsem zas těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Akorát mi teda poslední týdny dost narostlo bříško a podprda je taky nějaká plnější, ale zatím dobrý...ale ten pupík už mám teda solidní :wink: O tom, jak budete zvládat dítka, o tom snad ani nemluvte....dneska mi tu ječela přetažená Jájucha, že nemůže usnout, Aňucha měla záchvat vzteku, že má mokré tričko a chce jiné (no comment, normálně by šla a jiné si prostě vzala, ale dnes to holt musela ořvat...) a já si představila, jak tu do toho ještě řve novo mimi, že je posr...a chce prso a celkem mě polejval studený pot :grinning: :grinning: :grinning: No, prostě se to zvládnout bude muset, to jsem si říkala i s Ančou, když jsem čekala Jájuchu :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím.Prosim vás holky muzete mi poradit kdyz mi boli silene hlava na paralen jsem alergická,můžu v 19tt brufen?nic jinýho mi totiz nezabírá....... :frowning2:
2. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Lam: no obdivuju tě teda, ti řeknu. 3. prcka to bych si nedokázala představit, zatím mi to nejde ani s tím jedním, taky plaším, jak to zvládnu. No už aby bylo za rok touhle dobou, to už budeme ostřílený maminy všechny :grinning:
ant: a jak je, co žaludek, nezlobí už?
2. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
pro factory : jsem už 35 TT, ale uklidním tě. 1 brufen v prvním trimestru neškodí ...pro větší dávky je bezpečnější 2. trimestr (2-3 denně, vím to přesně, byla jsem trhat osmičky), ve třetím se nesmí, páč kdyby se dítko náhodou narodilo způsobilo by to nějaké komplikace. Mrkni sem ať jsi v klidu http://www.safebryo.cz/seznam_leciv2.htm#Ibuprofen
2. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahojky, jsem tak nějak průběžně tady furt :slight_smile:, ostatně nic nesmím, takže buď spím, čtu anebo něco hledám na netu a koukám na telku ...
2. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
beru3nek: děkuju moc hned se na to mrknu,díky.... :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
factory: není zač, hlavně aby zabral :slight_smile:
kov: a je už aspoň líp? Asi moc ne, když spinkáš, co.
my se byli kouknout v bytě, týpek zrovna stěhoval, tak mu přítel pomohl s lednicí, aby už konečně vypadnul :grinning: Dělá v elektru, tak nám slíbil dát slevu na telku, tak super :wink:
2. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
lami - taky te obdivuju s tema 2ma detma uz na krku, me totiz kazdej vzdycky - jak mi je a tak a kdyz reknu, ze blinkam a nemuzu spat, tak se desej, ale ja rikam, ze pohoda, ze vsecko ok, ze se to zvlada dobre - aby taky ne, kdyz muzu dospat pres den a nemusim do prace nebo tak a mam povinnosti, ktery si muzu udelat treba az odpo, kdyz je mi blbe.... tak se desim, jak v "pohode" budu po probdely noci a problitym ranu v dalsim tehu uz s ditetem v peci :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.