• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky co na něho říkáte moc se nám líbí
2. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
beru:né ted je mi dobře snad to vydrží
2. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ant je moc hezký, ještě vyzkoušejte jak jezdí, většinou není moc dobré mít vpředu menší kolečka,ale tyhle jsou i vpředu docela veliké :wink:
2. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
holky mě už z těch kočárků hrabe je to děs vždycky když myslím že máme vybráno najdeme jinny :rolling_eyes:
2. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
antana IP
2. kvě 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Evelu buď v klidu, prostě Ti při dalším mimi nezbude nic jiného než to zvládnout a jako na potvoru už se tě většinou nikdo ani neptá jak Ti je, ani nenabízí pomoc :grinning: :grinning: :grinning: Ale hodně mi pomáhá muž, taky mívám krizovky :wink:
2. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
ant: tak aspoň že je ti líp, a co je to za kočárek? vypadá pěkně podobnej danny sportu mi přijde
2. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
lamia: :slight_smile:, až budu hotová, budu myslet na tebe, že to máš ještě 2x přes kopírák :grinning:

beru: prej za rok, nikam nechvátej :slight_smile: Já jsem spokojená tam, kde jsme, hezky si pomaličku zvykat :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
kov: mám strach z toh začáku, ale kdo ne že. Pak zas říká kámoška, že ten začátek je super, že toho stihla nejvíc a byla to pohoda :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
beru:je to implast bolder sd 2010 našla jsem ho v mamince
2. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
antana: kočárek vypadá dobře :slight_smile:

beru: taky mám strach z toho začátku, než se s malou sehrajeme - celá rodina a z nočního vstávání, ... Ale taky doufám, že ze začátku bude i nejvíce spát a budu moci dospávat i s ní ... :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
ant: vypadá pěkně, já jsem jeden zkoušela co měl kolečka menší a otáčivý. Nejezdilo se s ním špatně. Zítra jdu okouknout ten Roan a asi koupím i něco praktickýho, třeba plíny na blinkání.
Taky se chci kouknout na nějakou pěknou bavlněnou látku na povlečení, já mám samý menší kusy, to co je větší a krásně flanelový, tak to je zase růžový a to se mi moc nechce když nic nevím.
před chvílí jsem se naprala kapří polívkou, ať ji mimčo taky ochtuná :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
antana: ad kočárky - to chápu, skoro ve všem mám jasno, ale kočárek a postýlka, z toho mi jde hlava kolem :slight_smile:
Už asi nadešel čas, abych vyrazila do obchodů a vše si prohlédla a ozkoušela "naživo" :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
kov:je to na zbláznění naštěstí postýlku to mám jasno bude to ta co mám v albu :wink:
2. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
ant - hezkej kocarek :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
já jsem měla postýlku vybranou, taky ji mám v albu a v Německu jsem našla ještě hezčí. Scháněla jsem tmavší dřevo. Dají se použít i pro předškoláka, ale jsou dražší a když se pořád stěhujem, tak přemejšlím, že koupím obyč v Ikei, koukala jsem tam na ně a přijdou mi docela dobrý.
2. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
evelu,lami:díky za pochvalu myslím že se z toho výběru kočárku zblázním :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
suik: mně se taky docela líbila z IKEA - ta bílá za necelé 2000 a až prcek vyroste, dá se sundat celá přední strana a je to :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Antano to se nedivím....je toho na trhu fakt hodně. Ad postýlky - super jsou ty se sundavacím bokem apod, bc dítko pak časem může samo vylézt ev si přelézt k vám...ale jinak máme zcela obyč. ještě po mém muži a taky se dá použít :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
antana: jj, ta vaše postýlka je krásná :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
lami:kdybych měla po kom tak bych chtěla radši starší je to léty prověřená klasiku ale bohužel musím koupit :frowning2:
2. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
kov:děkuju
2. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Antano no bohužel právě ta naše ale nic sundavacího nemá, tak dítko páchá celkem krkolomné artistické výkony, když chce k mamce (což chce velmi často :grinning: :grinning: ) Btw v půl osmé odešla se slovy "hají" do mé postele a tam usnula..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Teda nedivím se, bc jsem jí chudáka dopoledně pěkně přetáhla, tak po obědě nemohla usnout a spala blbě a krátce, tudíž už byla zcela hotová :wink: Ale nevím nevím, jak jí přes léto vysvětlím, že má spát s Aňou v pokojíčku :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
kov: já chci taky tu bílou a i bílý nebo šedivý peřinky, nejradši bych sehnala šedou nebo do béžova látku s bílejma puntíkama :dizzy_face: ....
My máme ložnici takovou hnědo, khaki, smetanovou ale pro mimčo chci trochu jemných barviček... a bude i u okna, tak mu to tam bude mít světloučký, jen bude trochu dál od naší postele, jinak to asi nepůjde. Já mám ještě naproti obličeji kus zdi, takový výklenek, tak na něj neuvidím :unamused:
My máme taky někde postýlku po nás, ta sundavací bočnici myslím měla.
2. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte holky, už jsem se dnes málem unudila, angličtinu se mi dělat nechtělo, uklízet ani žehlit taky ne, tak jsem se po cca dvou letech dokopala plavat, miminko si radostně žbluňkalo, ale bříšku stačilo 50 bazénů, a taky asi 5min páry, nějak jsme se nemohli zahřát pohybem. je mi teď tak fajně z toho pohybu, že jsem se doma přesvědčila i k úklidu, i k anglině i žehlení.

Teď netrpělivě čekám na miláčka, slíbil, že nám oňufe celé bříško, tak se těšíme!!

Jak mluvíte o postýlkách, pomalu do té své zapluju a budu čekat tam. Snad ho stihnu ještě než usnu.
2. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Suik dřív to měla většina postýlek, já nevím proč zrovna ta po mém muži ne :grinning: :grinning: No Jájucha má postýlku přiraženou k naší posteli, tak v případě nouze kdy máma spí tvrdě a neregistruje její volání, hodí loping do postele za náma, ale je to fakt švanda jí u toho vidět, hlavně když má na sobě noční plínu a overálek na spaní, to jí celý úkon ještě celkem ztěžuje :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
lami:ty máš s těma holkama fakt veselo a kdy jdeš na velký utz?budeme držet pěsti na hugoška
2. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
suzete: ahoj :slight_smile: No, tak to ses teda měla, žes byla na plavču a vida i vlna energie z toho přilétla, žes to doma všechno zmákla. Tak kdybys náhodou usnula, tak dobrou :slight_smile:

lamia: vůbec nevím, proč to dneska u těch postýlek není - ta sundavací bočnice, ty vyndavací šprušle mi přijdou nanic.

Nám se postýlka do ložnice nevejde, takže je to prostě daný :slight_smile:, ale snad vymyslíme způsob, jak uchytit hacku do stropu, že by tam mohla být aspoň ta hacka. :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
suz:taky bych šla plavat jenže já už mám velký břicho a ve dvojdílných plavkách si netroufnu stydím se a ty celkové no nic moc
2. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.