• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak mamči dobrou, přítel se vrátil ze škrabání bytu celý zmožený,
tak hezký sny
2. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
beru: dobrou :slight_smile:

antana: no jo vlastně, vůbec mi nenapadlo, že kdybych chtěla jít plavat, potřebuju na to plavky :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
:slight_smile: Kov ony jsou i dnes, ale jsou pěkně drahý....vůbec všechno na děti je parádně předražené....No já uspořádání ložnice ještě nemám dořešené, nám se postýlka vejde, ale nevím, jestli Jájucha bude už v létě odsunutelná za Aňou do pokojíčku, t.j. od nás na spaní....nechám to na ní, pokud to nepůjde, zůstane v postýlce v ložnici a mimi bude spát s náma ev v hacce, pokud to zvládne, tak bude spinkat s Andulkou vedle a mimi v postýlce ( teda spíš v manželské posteli :slight_smile: )
2. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
beru:dobrou :slight_smile:
kov:no v létě se budeme koupat tak budeme muset něco koupit jinak se upečeme :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jo jinak mě už na hnědé fleky na nose stačilo i to jarní sluníčko, v létě asi budu hyena skvrnitá :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
antana: no jo, tak to se asi začnu poohlížet po plavkách na hrocha :grinning:

lamia: pihovatíš? to je ale hezký :slight_smile:
No, my, pokud nějak přestavíme ložnici, tak se tam eventuelně postýlka taky vleze, ale bude to jen tak tak, uvidíme.
Jj, taky mi přijde, že jakmile je něco na svatbu, těhotenství anebo mimčo, tak je 100% přirážka.
2. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
lam:máš teda zajímavé názvy já už mám par pih taky naskočených jěště měsíc a budu celá
holky máte už některá na břiše tu čáru pigmentovou?já jěště né jsem zvědavá kdy jí budu mít
2. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Antano mám takovou slaboulinkou....já měla problém s těhu skvrnkama už v těhu s Jájou, jak jsem vylezla na slunce, ale zas to po porodu zmizlo, tak mě to moc netrápí :slight_smile: Jo ale čára na břiše mi vždycky přetrvávala docela dlouho po porodu, taková zajímavá vzpomínka na pupík :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
na nose mam na jare vzdycky taky pihy, ale mam je rada :slight_smile:
ant - ja tam mam zatim pruh takovejch tmavsich chloupku :slight_smile: ale jako ta "linea ... cosi" tak to tam teda jeste urco neni :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Holky mějte se, jdu chrupat, zítra zas budou dámy vzhůru bůhví v kolik :wink: :wink:
2. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
no ten proužek chloupků tam mám taky, no jsem zvědavá jestli se mi ta čára objeví
2. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
lami:dobrou
antana : tu čárku asi ani mít nemusíš ..
Já jsem jí při prvním těhotenství neměla a kamarádce jí měla a ani těhotná nebyla ..
adeden:ahoj no já myslela že to má každá
2. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
lami - brou :slight_smile:
adeden - tak to je dobry, to uz ji mozna mit nebudem, kdyz vsude pisou, jak se objevuje uz nekde v 15tt :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
lamia: dobrou :slight_smile:

antana: nee, lineu negru zatím nemám a ani po ní nějak netoužím, tak když se mi vyhne, zlobit se nebudu :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
tak to se mě asi mine už bych ji asi měla
2. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
ja tam tu čaru mám a nelibí se mi :angry: no ale co už. dáváme s miláčkem sázky, jestli mi vyleze pupík ven, já si myslím že ne, mám ho tak nějak jinak zavázaný, jemu by určitě vylezl, kdyby byl těhotný on.

plavky neřeším, mám sportovní dvoudílné, prsa se tam tak tak ještě vlezou a gaťky mi dřív byly spíš volné, tak jsem do nich dorostla. za bříško se nestydím, jen ať každý kouká.
2. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
já zatím taky nic ...
Jen jestli nenaskakuje jen těm hubeňourkám .... :slight_smile:
To by totiž vysvětlovalo, proč já jí nemám .... :wink:
2. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak čárku teda taky fakt nemám :grinning:
Mě se líbí i ty postýlky, co se nasunou na rodičovskou postel a mezi maminkou a miminkem není mříž a přesto mají oba soukromí a nemůžou se zalehnout. Já bych se s miminkem jinak spát bála a taky se dost roztahuju.
Jenže to v tom novým bytě nepůjde, když tam mám tu zeď, mimi bych měla naproti břichu.
2. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
suz:ale ty ho máš pěkný a mylý já mám velký a samé strie škaredé červené hrůza úplně se stydím vysléct tričko
2. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
no spát s mimčem to se teda bojím že bych ho zalehla já musím mít velký plac
2. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
jo a plavky si musím taky koupit, ty co jsem měla přetím, tak už odmítám nosit i nětehu a když jsem zjistila že jsem těhotná, tak jsem si jiný nekoupila a to jsem chtěla začít chodit v zimě pravidelně plavat. Já bych plavala až bych brečela. Snad se dokopu dřív než bude léto.
2. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
ant: já taky, stačí mi, že mi peřinu okupuje kočka
2. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
jo se mnou je to divočina spát a taky jsem myslela že budu chodit plavat a nic ale u tchýněje bazen tak plavky určo musím koupit at se můžu ráchat
2. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
adeden: jo, tak to by bylo vysvětlení, jestli vyskakuje jen hubeňourkám, tak je v poho, že ji nemám a suzete jo :grinning:

suzete: já si taky myslím, že mi pupík nevyleze :slight_smile:, tak uvidíme

suik, antana: já jsem teda zvyklá se taky rozvalovat, ale to si člověk zvykne, že je tam mímo. Mám spoustu známých, které mimčo v posteli nechtěly i z důvodů, aby si nezvyklo, ale pak je pohodlné po kojení jen schovat prso a spát :slight_smile: Tak jsem zvědavá :grinning:
2. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
suik: taky miluju plavání, odmala jsem kachna :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ant: já mám strie úplně všude, jen zatím na bříšku ne, mám to z dřívějška, kdy jsem jako au-pair nárazově přibrala a pak to shodila. takže já su jako zebra. ted mažu jak divá, ale jestli to mám dispozičně, tak to asi taky nepomůže.

mimáka taky do postele nechcu, sama mám málo :slight_smile: uvidím, snad nevyměknu. bude spinkat v postýlce v pokojíčku a když bude potřeba, tak tam budu spát i já (v pokojíčku, ne v postýlce)
2. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
No, sice konečně začali v televizi něco dávat - Na Hromnice o den více - ten film mám moc ráda, ale už jsem unavená a Žanetka čutancema naznačuje, že je opravdu nejvyšší čas to jít zalomit.

Tak se tu mějte fajn, dobrou noc :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
přidávám se do klubu vodních kachen :wink: a mímo do postele určo ne - jednak se bojim zalehnutí (a prej se to fakt občas stane, nic častýho, ale riskněte to,že jo..) a i aby si nezvyklo a taky my s mužem se rozvalujem - takže taky: sám mám málo :grinning:
2. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.