• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:dobrou noc
holky tak strašně mě bolí v křížech potřebuju masáž no snad mi jí někde udělají ikdyž jsem těhotná :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
holky jdu spát dobrou noc :wink:
2. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
mě zase ale láká to, že můžu u kojení ležet a nemuset tolik vstávat.
2. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
já jdu taky jsem už taky pěkně unavená, dobrou
2. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
cau holky, s tim koupanim musim dodat par info, to vite, ja uz testuju more:slight_smile: plavky jsou drahy jako svina a kdyz fakt nechodite plavat pravidelne, prdte na ne. jde nosit uuuplne v pohode dvoudilny plavky, nejlip dole po stranach na tkanicky a trosku nizsi, nahore ctverecky. Rozhodne se ted neopalujte nahore bez!!! A mazte se dukladne a fakt vysokejma faktorama, ja se mazu od brezna dvacitkou a ted padesatkou - totiz ted ma nase kuze zvyseny pigment a vsechny pihy a znamynka co naskacou ted v tehotenstvi malokdy mizej! No a brisko si dusledne zakryvejte, abyste mimi neprehrali. Pokud pojedet k mori tak chodte na slunko az po treti hodine, nebojte, opalite se taky, vim to :wink:
2. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
holky, my se teda vrátili včera od moře, a myslím že je vše hodně individuální - já měla s sebou plavky troje, dvoje nový, normální dvoudílný, žádný těhu a třetí z dřívějška a hodlám je mít i na léto, jsou super...................mazat jsem se mazala, ale žádné přehánky, opalovat jsem se mohla normálně, bříško mám krásně hnědé, žádné fleky nikde nemám, ale taky jsem slyšela, že některým holkám se takto v těhu fleky udělaly a už nezmizely. doktorka v porodnici mi řekla, že nemusím břicho na pláži nijak zakrývat, že mu teplo nevadí (samozřejmě mi na něj nepálilo hodiny slunce), ale spíš to bylo příjemné.............čáru na bříše taky zatím nemám, a to jsem hodně hubená, takže to taky bude asi individuální...... :slight_smile:
3. kvě 2010 v 00:58  • Odpověz
přeju dobré ránko
3. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ja už ho mám dneska od pul páté :cry: nemohla sem usnout po tom jak sem chlapovy nachystala svačinu jak malému děcku,si ju tež mohl nachystat sám :confounded: a já sem mohla hajat :slight_smile:
3. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz
tady nikdo chjo .-( no ja mizím pa
3. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
luci:ahojky :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

koukám, že je nás tu spousta kachen, co bychom se furt cákaly ve vodě a spousta těch, které mají rády hodně prostoru v posteli :slight_smile: No, já i počítám s tím, že prcek s náma bude v posteli spát, snad se tam vejdeme :grinning:

antana: v těhotenství bys měla mít jen speciální těhotenskou masáž, aby neublížili tobě anebo miminku

suik: jj, taky si říkám, že pak jen prostě schovám prso a budu spát :grinning:

sambucca: díky, jsi hodná. :slight_smile: O opálení mi nejde, jeden rok to klidně vydržím bez opálení. Je fakt, že asi koupím nějaké obyčejné plavky, jak píšeš :slight_smile:

laurinka: tak zrovna jsi nám vyvrátila teorii o té pigmentové čáře, že se chytá jen na hubenky :grinning:

Já dnes jsem vzhůru taky od 6, protože to dlabu prášek a dneska už jsem nezabrala - honily se mi hlavou zase spousta myšlenek a tak ... zas jsem přestavovala celý dům, vymýšlela dětský pokoj, rodila a tak ..... :grinning: No, prostě jak jsem doma, tak na to furt myslím a pak to takhle dopadá :grinning:, už abych šla zas do práce :grinning:
3. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
kov:no na ty plavky jsem velmi zvědavá :wink: pak se každá nafotíme a uděláme soutěž o nejvíce sexy celkové plavky v čr :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky holky.
Dneska je to počasí divné... Zataženo a prší....
Já jsem si dneska ráno v 5 hod musela jít namazat chlebík s nutelou, měla jsem strašný hlad a hlavně chuť... Te´d jsem si dala dva menší chlebíky a mám furt hlad!! Šílený :grinning: :grinning:
A co jinak Vy kočky?
Nás tenhle týden ve čtvrtek čeká kontrola, tak jsem zvědavá! :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
eliska: chleba s nutelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jé, já si ji snad pojedu koupit :grinning:

antana: no nevím teda, jestli bych se v plavkách vyfotila :grinning:
3. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
eliska: jé, kontrolu závidím a budete mít i velký utz?
3. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
eli:nutelu bych si teda dala mnam :slight_smile:
holky mě se dneska nic nechce ani jet do školy :frowning2: jdu se pomalu chystat
3. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
antana: to chápu, do takovýhohle počasí by se nechtělo nikomu.
3. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
ahojky tak už sem zde .-) koukám že se to začíná probírat
.-) :wink: holky pokud ste na facebooku rada bych si vás tam přidala pokud nebude vadit,pokud chcete přidejte mi jmeno do ip adresy jak vás tam najdu :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno,
počasí zatažené a vypadá to na déšť, což kvituju s povděkem, aspoň mě nic nebude odvádět od učení.
Vidím, že jste řešily plavky - já jsem si je tuhle na zahradě oblékla - moje staré dvojdílné a docela hrůza - spodek jakž takž až na to tlusté břicho, ale do vršku se mi prsa skoro nevejdou, no velryba hadr.
Z postýlek mi jde hlava taky kolem, já jsem si původně myslela na nějakou spojenou se skříňkou (a nahoře přebalovák), jakou jsem měla já, když jsem byla malá, ale takové se skoro nedělají a když jo, tak jsou buď hnusné nebo zbytečně drahé.
Tento týden se dozvíme výsledky z plodovky, tak začínám být napnutá.
ant: Přežij to ve škole.
3. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj berky,
po dlouhé době zase nakukuju. Nebudu dočítat, páč bych tu byla min. do rána. tak mi vkostce povězte co je nového, co kontroly, utz a vaše bříška? jede některá z vás na dovolenou?

My se máme celkem dobře, KO mám za 14 dní, stejně tak další odběry na štítnou žlázu. Poslední týden mi přijde že prcka tolik necítím, pohybů je nějak málo, taky to tak máte?
3. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
:slight_smile: Ahojte..... u nás je taky skarede...nicmene k uceni me to stejne nepritahne :grinning: . Vcera jsme objednali kocarek a fusak a hraci deku...uf....jsem se z toho zapotila :grinning: Tak dlouho jsme vybirali, az se objednal ten, ktery jsem si vyhlidla jeste pred tehu :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:19  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
jo a plavky neresim, protoze to uz bych si na prsa musela poridit padaky :grinning: :sunglasses:
3. kvě 2010 v 09:20  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kovalda: Nene, velký UTZ máme až příští týden v gennetu... naplánovaný na 13.5. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky, zdravím do pošmournýho rána. nemám moc čas přispívat ani dočteno.jen jsem zkoukla pohlaví. koukám, že se splnilo přání tat a suzette a hup si taky tuším přála holčičku. tak velká gratulace. já ještě stále nevím. na kontrolu jdu ve středu a tam mě objednají na velký uz. tak snad se nám ukáže. všichni kolem mě tipují na kluka, jen já se tipuju na holku. ale dostala jsem se do fáze, že beru i kluka :grinning: .
už taky cítím pohyby i přes ruku, ale jen úplně nízko. výš asi brání špek. ale je to super, že už o mrněti vím.
kominceno a jaký jste koupili kočárek?
plavky do bazénu nosím stále ty před těhu. mám v celku. prsa se mi moc nezvětšily, břicho trošku. ale budu to už muset pořešit.
3. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
lotyna: no, já to ani nezkouším se narvat do plavek, vzhledem k tomu, že mám podprdu o číslo větší a už to přestává stačit, ... a taky to břicho :slight_smile: Moc držím palce na výsledky z plodovky, určitě to bude v poho :slight_smile:

alisek: ahoj, na dovču se nikam nechystáme. Nového u nás nic moc, jen že jsem doma na neschopence s bacilem. Na kontrolu s prckem jdu příští týden v pátek - jen ale poradne, bez utz. Držím palce na všechny kontroly :slight_smile:

komincena: jé, tak to je super, že máte skoro všechno objednaný, to se máte :slight_smile:

eliska: jé, tak to máte aspoň 2 super týdny - tento i příští :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak jsem nás před chvilkou objednala na 4D utz - jdeme 27. 5., dělají ho tam od 26 týdne, to budeme zrovna 25+4 :slight_smile: Já se taaaak těším :grinning:
3. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahojte děvčata, díky za info ke kočárkům, včera jsem se bavila s kámoškou má Roan a chválila ho, takže teď už vím, co budu sledovat, ale ještě to zabere času, musím prošmejdit nějaké diskuze a tak a pak hlavně vymyslet, kde ho koupit :wink:
eli: nad nutelou slintám taky :grinning:

No jinak mám dotaz je tu ještě někdo, kdo necítí pohyby?? Já pořád nic, každý koho potkám se mě na to ptá, už jsem na tu otázku alergická!! Teda dneska mám náladu, že bych vraždila úplně všechny - asi hormony :angry: Tak nevím buď to nepoznám a nebo nevím... a přijde mi, že tady už je všichni cítíte :frowning2: V pátek jdeme na velký UTZ, tak doufám, že bude vše v poho :confounded:
3. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Kov, tak at jsi brzo jako rybička a nemoc vás opustí. bereš nějaký léky? taky jsem byla trochu nastydlá ale je to už OK, chytla jsem něco od nemocný babči v čekárně u praktického lékaře.
Tak to máme KO ve stejný den :slight_smile:, UTZ si nechám udělat, páč jsem cvrčka dlouho neviděla, taky jsem se objednala na 3D/4D UTZ, ale ještě nejsem pevně rozhodnutá, že tam půjdu. Unás dovča taky nejistá, možná žádná nebude.

Jak jste si užily čarodějnice? my pálili vlastní oheň a taky jsem otevřeli grilovací sezonu, tak jsem se s tuxem nacpala grilovaným masíčkem.
3. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno holky, jaxem se včera chystala do postýlky, tak jsem usnula až ve 2am, muž vesele chrupkal a já se převalovala, v 6am budíček, taxu dneska jakási nepoužitelná. a to mám v plánu jít odpoledne těhu cvičit.

já chodím v plavkách, ve kterých sem se fotila tu do alba s bříškem, do klasických trojúhelníčků by mi prsa nevlezla, navíc si v tom nedovedu představit plavat - prsa by mi po prvním skoku vyplavala a obtěžovala spoluplavce po celém bazéně.

dřív jsem vůbec na 3D/4D nechtěla, ale teď mi to přijde dlouho, co ho neuvidím, tak možná půjdem. Ale rozhodně ne do gennetu, prý to tam dělá sestra a mimáka během toho nevyšetří. Za stejnou cenu to udělajou aj jinde, včetně kontroly od Mudra, tak uvidíme.

Jo jinak já teda nevím čím to je, já jsem cítila prcka jednou před 2 týdnama, kdy se brutálně převalil, a od té doby nic. Na velkém utz sebou mlel a roste jako blázen, dyť měl skoro půl kila, a já to prostě necítím. Poslední dobou mi bublá břuch, když su v klidu, ale bublinky bych to nenazvala. Spíš bubliny, jak z bublifuku. ale jestli to je on....je to nějaké moc hodné miminko, celý tatínek. není to divné, že ho necítím? bojim bojim.

no nic, budu předstírat práci a tajně vás číst.
3. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
laterna: casualplay S4
kov: to je snad to jedine, co mame :grinning:
3. kvě 2010 v 09:54  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.