• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
s tou nutelou bych si taky poradila, furt bych do sebe ládovala sladké, hrůza.

Dis: vidíš, zrovna jsi psala o nepohybech ve stejnou chvíli jako já a to su o dva týdny vpřed. takže v klidu. ve středu na velkém tam byl veselý, hýbavý a velký, jen mi prostě asi neumí prokopnout břicho nebo co.
3. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Suz, s těma pohybama to mám stejné ale četla jsem že v tomto období je to normální, že prý dítě více spí, tak se tím uklidňuji.
3. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
alisek: tobě se taky prcek výrazně nehýbe?
3. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak jsem zase tady, aspoň vidíte, jak poctivě se učím.
Hlásím se taky mezi ty bez pohybů. Sice sem tam bublinky, motýlí křídla a včera takový vrnění, ale nic z toho bych s jistotou neoznačila za pohyby. Mimčo je prostě lenůšek, doufám, že si to po porodu nebude nijak výrazně vynahrazovat nějakou hyperaktivitou. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Suz, právě že taky moc ne, předtím jsem ho cítila fakt skoro pořád, a od minulého týde cca 22tt, moc ne, ani se nepřevaluje před spaním jako dřív, jen ho cítím občas přes den, musím říct, že mu nevadilo ani naše milování, vůbec se neozval, což předtím se teda mlel jak divej.
3. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Alis: zkusime ho taky pošťouchat :slight_smile: doufám že neusnu :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
ad plavky - uz jsem je zkousela a nehrozi, ze bych je mohla pouzit na verejnosti - podprda je mi fakt mala a to mam jedny i ty trojuhelnicky, ale to nejenom vypada blbe, ale hlavne je to na ty tezky prsa desive nepohodlny, chci si poridit nejaky poradne pevny vyztuzeny, jinak si to v lete moc neuziju :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Discreet: Já jsem měla první znatelné pohyby (žádná motýlí křídla beno bublinky) teprve minulý týden ve čtvrtek - 2 kopanečky (na ruku nešly cítit - ale bylo to úplně něco nového, co jsem nikdy předtím necítila). Potom se mrška 2 dny vůbec neozvala a včera popoledni jsem dostala kopaneček a chvilku na to hned druhý, který jsem cítila na ruku - až mi povyskočila. Normálně jsem se musela začít smát, přišlo mi to strašně legrační. Celou dobu jsem se bála, že pohyby nepoznám, ale tohle nešlo nepoznat. Nebylo to nic podobného střevům apod. Ale cítila jsem to úplně dole, tam co se mi začíná dělat špek. JInde nic necítím. Mám placentu vpředu, na tom tu tukovou izolaci, tak jsem ráda alespoň za tohle :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

zdravím z zpět ze Slovače...teda bylo tam parádně, vydařilo se počasí slunečno na tričko a kraťasy :sunglasses:

doufám, že jste všechny ok a zdraví :slight_smile: cestu jsem zvládla v pohodě, no seděli jsme cca 9h v autě, ale pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

co čtu teď poslední ad plavky, ještě jsou mi pořád ty jedny normoš, ale už jsem si koupila i těhu :slight_smile: jen jsou mi trochu větší přes prsa, ale jinak v pohodě, jsou za krk a přes bříško mají zástěrku :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
alisek: jj, mám antibiotika a jsem na neschopence. Nejdřív jsem si myslela, že je to jen alergie, ale doktorka mne vyvedla z omylu. Ve středu jdu na kontrolu, tak snad už to bude dobrý a půjdu do práce, protože jinak brzo přiberu tak 10 kg - furt se cpu a hlavně sladkým.

discreet: neboj, určitě je všechno v pořádku. U prvorodiček je běžné, že začínají cítit pohyby až tak nějak kolem 20-22 tt. Tak třeba prcek nejčastěji boxuje směrem dovnitř, že to necítíš. Kamarádka moc necítila pohyby skoro celé těhu, malej byl nějakej moc klidňoučkej či co. Každopádně je to zdravej klučina, tak se neboj.

suzete: taky jsem původně 3D/4D utz nechtěla, že nechci prcka moc rušit, ale dělali mi ve 20 tt a pak až ve 30 tt a to teda nevydržím. :slight_smile:
Úspěšně předstírej práci :grinning:

komincena: však toho máte objednaného dost, pak už jen postýlku a pár oblečků a to je pohodička :slight_smile:

Jo a je pravda - jak píše Alisek - nedávno mi to poslali mailíkem - mimčo teď hodně spí, protože ho ten růst prostě vyčerpává.

lotyna: jj, přestávky v učení jsou důležitý, aby si mozek odpočinul :grinning:

eveluska: aha, no vidíš, to mne nenapadlo, že ty moje velký "kozy" prostě na ty trojúhelníčkový košíčky nemůžou udržet. Jj, taky budu muset nějaký pořídit.

lendaw: taky cítím pohyby nejvíce dole nad močákem. Nemám sice placentu vepředu, ale zato tam mám pořádnýho špeka, takže dole je sádlo nejtenčí, takže ji tam cítím nejlépe :slight_smile: Je to legrační, většinou se taky u pohybů chechtám.

ojo: vítej zpět. Ty bláho, teplíčko na kraťasy a tričko :slight_smile:, tak to je parádička. To jste se měli. :slight_smile: Ty plavečky se zástěrkou přes bříško se mi taky docela líběj.
3. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Kov: a kam ideš na ten UTZ? asi někam do Phy, že? napiš tip!
3. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
suzete: bubliny, to je asi ono, mě teď bublá břicho ráno i večer, určitě to je mimís, nic jinýho se tomu nepodobá, je to hodně zvláštní.
Já na ten další ultrazvuk asi nepůjdu, máme spoustu starostí s tím stěhování a ještě musím vyřídit doktory a hlavně to nějak tady uzavřít. Taky mi všechno dlouho trvá, tak mám co dělat.
Já se vzbudila zase v 11, v noci jsem se budila s plným měchýřem, ale tak se mi nechtělo vstávát, skoro prasklá jsem vylazla až v sedm a pak tvrdě usnula.
Discreet: to přijde, neboj, já měla asi až v 20+1.
Ale taky mě tyhle otázky štvou, teď mě bude štvát to, jestli víme co to je :angry: .
Co se týče plavek, tady mi nepřijdou tak drahý, litex má docela pěkný, jen ten stejnej typ mám i netěhu, nízký kalhotky a tílko zavazovací na krk a to mejm visacím prsům moc nevyhovuje, tak jsem je odstavila a budu hledat jiný.
3. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
suzete: nejdu v Praze, jdu v Benešově - v nemocnici - chci tam i rodit :slight_smile: Stojí to jen 500,- a je v tom 1 fotka. Když nebude dobrej záběr, tak neplatíme nic.

suik: to jsi dobrá, žes ten plnej močák ještě zaspala, to mne se nadaří. Takže včera jsem šla spát nějak 22,15 a v 0,30 jsem šla na záchod a pak klasika v 6, protože to se budím na zobání antibiotik a to mne tak probudí, že už to nejde zaspat a musím na WC.
3. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
kov: stálo mě to hodně úsilí, ale ještě větší by bylo vstát :grinning:
3. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
kovalda: Já jsem se narodila v Benešově... :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, dneska jste nejaky ukecany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jeste k plavkam a koupani a slunicku: no ja si teda poridila tehuplavky, bo mam u domu velkou louzi, tak si myslim ze me se investice vyplati. Do svy normalni podprdy se nevejdu od druhyho mesice, uz jsem tu psala ze z hezkejch malejch dvojek mam nabobtnaly petky, nosim maminy podprsenky :sweat_smile: Nekdo tu psal ze byl prave na dovce a opaloval se - no jasne, ale je kveten ze? ono az si vystavite brisko slunci u more v srpnu, neni to to samy :wink: Vseho s mirou, jednou dvakrat ua zivot to klidne ozelim.
3. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
eliska: no super, tak to mi jistě potvrdíš, že se v Benešově roděj samé úžasné holčičky :grinning: :grinning: :grinning:

sambucca: teda, nebudu si všímat toho, že máš u baráku velkou louži, protože bych záviděla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Taky se do nomoš podprdy nevejdu cca od 2. měsíce, ale mně vyrostly zatím jen o 1 číslo, ale už začíná být těsná i ta. Já taky opalovačku oželím a cachtat se budu asi jen na zahradě v bazénku, ale stejně to nějaké plavky bude chtít, ale nechci do toho nacpat moc peněz.
3. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahojda,
koukám, že řešíte plavky, já ani nevím, jestli nějáký pořizovat, přítel na koupání a teplo moc není a já s tím pupkem taky nevím, jestli to bude to pravé, hlavně u nás teď otevřou konečně koupálo a tam to bude asi hlava na hlavě. Rybníků tady máme všude plno, ale to se bojím kvasinky :frowning2:
jak řešíte pohyby, tak já teda taky nic moc, rozhodně to kopance nejsou, spíš bublání a dloubání :grinning: tak máme asi ještě čas
kov: tak to jsi ráda, že uvidíš ještě mimáska, co. Já jdu na velký UZ zítra, to tak uteklo, se těšobojím :grinning:
jak jste řešily pigm. čáru přes bříško, tak tu zatím nemám, ale myslím, že se ještě udělá, zato jsem jak opička na bříšku, tak jsem si ho musela trochu upravit :slight_smile: a pupík mám taky dovnitř, a ven se asi nechystá vyskočit
já jsem holky hotová z úřadů, dneska jsem byla měla jsem na to jen hodinku a půl, kvůli vycházkám, tak jsem toho teda moc nestihla, to bylo tempo :frowning2: a když si vemu, že mě to za dva roky bude čekat znova se změnou jména :confounded: brrrr
3. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
beru: jj, jsem nadšená, že ji ještě uvidíme :slight_smile: Jé, jdete zítra, to se máte :slight_smile:, to se těšotěš :slight_smile:
A cos byla vyřizovat na úřadech?
3. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
ja lineu negru taky nemam, za to popraskany prsa jak nejakej valecnik, a to je mazu mazu mazu :rolling_eyes: no jo, prvni obet diteti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beru3nek: kvasinky fuuuj! rybnik ne e, ja na to trpim

kovalda: louze je fajn, ale jak pise beru3nek s tou hlavou na hlave na koupaku, tady to bude za mesic to samy v bldemodrym. Pres zimu ani nohy, ted se skoro bojim vyjit pred barak... Jinak tehuplavky stojej peknou palku, ja kupovala funglovky kvuli slany vode aby se mi nerozsypaly za jizdy:grinning: a vydrzely za dva tisice (!!!) ale taky jdou podle me sehnat v bazaru, kouknete se. U nas budou maximalne vycachtany florem a jeden tejden u more.
3. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
kov: to chápu, mě jak dělali UZ ze začátku pořád, tak jsem se rozmlsala, a taky už nebudou. No těším se na zítra, ale hrozně to uteklo, myslím, že tímhle tempem rodíme za chvíli :slight_smile:
jak se stěhujem, tak jsem dneska stihla jen OP a trvalý bydliště, ještě řidičák, banka,byťák, plyn, VČE, ........no mazec. Jdem odpo s bráchou, tak snad ještě něco oblítáme, stěhuje se sem po nás totiž
3. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
sam: no já na ně trpěla hrozně kolem 17, to jsem byla na gyndě snad každý měsíc, tak nechci radši riskovat
já mám zas popraskaný boky, ale taky s dřívějška jak jsem rychle nabrala a schodila, a prsa mám taky trochu popraskaný, ale ono to časem našt. dost vybledne
tak jsme se rozdělily s bafinkou o pizzu, a říkám co bych si zas tak asi dala dobrého. Strašně teĎ papáme, to asi budem velký :grinning: A sladký, to vůbec nám teď jede :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
suik: Jo, otázka: "A už víte, co to bude?" Je hned na druhým místě, za pohybama :grinning:
Nevíme, a až budeme vědět, stejně nepovíme :wink: kolikrát tohle ještě řeknu :slight_smile: asi si to nechám natisknout na tričko - jak je "nesahat kopu", tak si dám "neptejte se, co to bude" :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
discreet: to není špatnej nápad. Já se pomalu smiřuju s tím, že to prostě vědět nebudu, možná v tom 30 tejdnu, ale nepotřebuju popichovat :grinning: .....jinak kdybych to věděla, tak to asi vytroubím všem :grinning:
Sambu: velkou loži za barákem teda závidím ukrutně :dizzy_face: , já bych tam byla naložená jako velryba nonstop.
Tady jsou litexový těhu tak za 900, co vydržej nevím.
3. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
holky, já se taky těhulek ptám, že co to bude. není to tak, že by to bylo nějaký důležitý, ale mi to přijde jako normální konverzační téma :grinning: . tak si budu muset dát pohov, abych nebyla otravná.
mě zase rozčilujou otázky na to, jestli malej už chodí-páč nechodí. a k tomu sdělení, že jejich děti chodily už v 9-10 měsících, ale že se nemám bát, on se ještě nachodí dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
S tím pohlavím - mě se nikdo neptá, mně to všichni rovnou oznamujou - a to nikoli na požádání. Prostě - no to je jasný, to bude kluk nebo tipuju tě na holku. Taky bezva.
3. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
tak za chvíli vyrazíme na plavčo :slight_smile:

plavky jsem koupila z druhý ruky za 250,-...si myslím, že ty těhule se moc nekoupaj, tyhle s tou zástěrou jsou spíš pro velký bříško a předpokládám, že k moři s obr pupkem si moc nikdo netroufne :grinning: a jsou v pohodě, nikde poškozený :slight_smile: se pak v nich vyblejsknu, abyste měli představu :wink:
ta zástěrka je jen přes bříško, na zádech to vypadá normoš a to jsem právě chtěla :slight_smile: a i záda a šňůra za krkem jde regulovat, takže prsa mi klidně ještě můžou vyrůst :grinning:

na pohlaví se mi ptají a já odpovídám "překvapení" :grinning:

a tu pigm. čáru jsem neměla vidět celý těhu, hodně až po porodu, jak to břicho splaskne, tak je to vidět víc :slight_smile:

lat, ten náš taky nechodí, trochu kolem nábytku, ale toť vše...a myslím, že to jen tak nebude :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
otazky se u nas tupnujou... nejdriv to bylo co to bude. Kdyz jsme to uz vedeli a rekli holcicka - a jak se bude jmenovat. To uz me zaskocilo. Sakra to ze to bude holka vim den musim to taky nejak zpracovat a uz mam vedet jak se bude jmenovat.... No nakonec vime, ale shodli jsme se s manzelem ze se to vsichni dozvedi a z po porodu
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
ojo: ja mam tehu plavky dole normalni kalhotky co jdou stahnout paseckama po stranach a nahore takovy podprsotilko co se vaze za krk, neco jako tohle: http://www.mothercare.com/richContent/B0031IWYMK k mori si troufnu i v lete kdyz uz teda tady jsem, ale az navecer, nejdriv v pet hodin. A namazana od ucha k pate.
3. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
a ještě dotaz a kolik jsi přibrala :grinning:, je to holt všude stejné. U nás je teda ještě častější, a kdy budu svatba, tak na to jsem zas já alergická :angry: A včera na mě mamka, jestli nemám zas větší prsa, tak to taky kvetu, protože jsem je měla snad už od 10 a rovnou C. Tak jsem se hrozně styděla a léto prochodila radši v mikině :slight_smile:
kluci si dávaj s chozením na čas, no to mě bude taky štvát, tohle ptaní a srovnávání :wink:, že jejich robátko už umělo tohle a tohle v týhle době, jo tomu se asi nevyhnem :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.