• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
beru3nek :grinning: :grinning: :grinning: me se neptaj, me uz rovnou varujou, at se jako necpu ze jinak budu jak velryba, hlavne tchan porad at se hlidam. Tak jsem mu minule rekla "to jste hodnej ze se tak starate o moji postavu" takovym tonem aby vedel ze by si mel hledet svyho. Ja pribrala jen tri a pul kila, ale moc to nechapu, protoze od druhyho mesice mam bricho jak v sedmym... Mamka rikala ze ji celou dobu tipovali kvuli velikosti dvojcata, tak to mam nejspis po ni.

Na srovnavani deti se rovnez netesim, ale tomu se vyhnout nejspis neda.... a kolim zubu a jestli sedi a to ten nas ten uz touhle dobou.... :rolling_eyes:
3. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
beru: no, mně nedělali ty utz často ani ze začátku, tak si právě říkám, že mimískovi snad 1 utz navíc nebude vadit :slight_smile:
Já se taky cpu prakticky furt a ty tuny sladkýho .... chuděrka malá, to jí teda vytvářím stravovací návyky... :slight_smile:

discreet: to je dobrý nápad - ten nápis na tričko :slight_smile:

laterna: jj, taky se holek ptám, jestli vědí, co to bude. Je to těžký, z tý druhý strany si člověk neuvědomuje, že vlastně může někoho točit anebo někdy dokonce ubližovat. To jsou takový běžný otázky - tak co, kdy se budeš vdávat? jsi už těhotná anebo to plánujete? co to bude, kdy to bude? jak se to bude jmenovat? .... :slight_smile: No jo, z druhý strany docela běžný otázky :slight_smile: Ale protože nám se dostávaj tak 10x denně, tak prostě štvou :slight_smile: My už díky bohu víme, co to bude i jak se to bude jmenovat, ... takže mám aspoň odpovědi :grinning:
No a už chodí? - všichni říkaj, ať svoje dítě neporovnáváš, ale jak to člvoěk má asi udělat, když mu to všichni furt předhazujou, co? :confounded: :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jj, s váhou se taky ptaj, kolik jsem přibrala a těší mne, že je zatím mohu utřít tím, že jsem kilo mínus :slight_smile: Ale tak aspoň ohodnotěj velikost břicha, že ho mám veliký. No co naděláme. Jen počkejte, až se přiblíží termín a budou nás všichni bombardovat, zda UŽ. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
kovalda: to jsem ted prave rikala manzelovi :grinning: :grinning: :grinning: smsky typu "uz rodis?" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
sambucca: jj, přesně - pořád jsi vcelku? furt nic? tak co, už?
3. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Kovalda: dík za Benešov, ten 3D/4D mají přímo ve špitále? nemáš náhodou link nebo telefon nebo něco? sice to mám z kladna přes celou phu a pak ještě kus, ale co už....

mě ty otázky neva, naštěstí vím i pohlaví a jmého, tak to taky hlásím, když se někdo zeptá. Otázky typu Kdy bude svatba mě štvou trochu víc, muž ještě nemá komplet vyřešenou bývalou, tak nikam nespěcháme a ani to nekomentujem. Akorát na to odpovídám, že až budu zase krásná, štíhlá, s novýma prsama a bez jebáků. takže mám ještě čas.
3. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak zátěžák na glukozu jsem přežila,vypila jsem to teda jen silou vůle,ten citron tam skoro nešel ani poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedna mamča co tam byla se mnou musí chuděra znova,nezvládla a zvracela...
Teď sedim u pc a mám na sobě plavací kruh,co jsem dovezla Filípkovi a je z něj naprosto unešen,voda,nevoda :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsem byla v DM a objevila tam novou kosmetiku pro děti od babylove´´ Ultra sensitive´´,bez barviv,parfémů a podobných nesmyslů.Takový bílý design a tak se chystám ji vyzkoušet,vypadá opravdu šetrně,už podle složení...tak myslím super tip i pro vás
3. kvě 2010 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz
Plavky jsem si koupila ve slevě z 650 na 400 takže jsem moc spokojená,jsou hodně nízké kalhotky,tmavě modrá s červenou,nejsou těhotenské,ale moc mi vyhovují,už jsem je v bazeně i měla a skvělý,takže nejen těhu,ale spíš i střih rozhoduje.Celkové už jsou mi těsné přes bříško a minulé těhu jsem taky měla dvojdílné
3. kvě 2010 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz
holky idem s mimákem cvičit a večer asi usnu jak zabitá po dnešní probdělé noci. mějte se zatím.
3. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
suzete: jj, mělo by to být přímo ve špitále, volala jsem na číslo uvedené u gynekologie - recepce:
http://www.hospital-bn.cz/kontakty
3. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
suzete: tady je to číslo: 317 756 348
3. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
kov: díky, brnknu
3. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
petja: tak super, žes ten test zvládla a citron ti teda dovolili, tak to se taky zeptám, jestli si ho můžu přinést, budeme to domlouvat příští týden na kontrole.
Na tu kosmetiku jsem zvědavá, tak pak dej vědět, jestli je to dobrý :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Kov,měla jsem to přicvaknuté na lístku,co s sebou,bylo tam nalačno,s sebou moč a citron nebo citronku,tak jsem si donesla citron na půlky a vymačkala,ale jak říkám,poznat to nebylo...no hlavně,aby i výsledky byly o.k.Budu volat asi ve středu...
Co ti teda je?Angína?
3. kvě 2010 v 15:59  •  3 děti  • Odpověz
Cauky...tak jsem si schrupla...viroza se me porad drzi, takze jsem porad unavena....ach jo. a to pitome pocasi taky neprida. :frowning2:
3. kvě 2010 v 16:05  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
petja: jo, tak super, že to bylo rovnou napsané, že ho můžeš mít s sebou :slight_smile: Snad to bude O. K., abys to nemusela absolvovat znovu.
Jj, angína.

komincena: tak ať tě to brzy pustí.
3. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
kov: to doufam,,,,, uz se potvora drzi skoro tyden :unamused:
hopsinka si v brisku vesele poskakuje :slight_smile: stesti, ze ji je fajn :wink:
.... smejdim na netu, co bych tak objednala. monitor dechu uz mam vyreseny, tak uvidime, co dal :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:23  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
ahoj holky utekla jsem dneska ze školy napsala písemky a jsem doma nechce se mi tam být
ad pohyby já je cítím pravidelně ráno i večer i v noci mě vzbudí a ted poslední 3dny i odpoledne a dneska jsme s mojím poprvé viděli bouličku jak krásně kopl :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
holky já byla na cukru minulej čtvrtek a vypadalo to tak, že jsem přišla na lačno ke svýmu gyndaři, sestra mě píchla do prstu, udělala mi čaj, snědla jsem dva banány a po 2 hodinách mě píchla znovu do prstu.Minulé těhu jsem byla v nemocnici, sestra po mě řvala, že jsem se o chvilinku zdržela, protože se mi v čekárněně dělalo zle.Byla narvaná, nikdo mě nepustil sednout a ještě jsem se musela dívat jak se tam do okýnka odevzdává moč a jiný sračky :angry:
Tak jsem ráda, že to proběhlo ted takhle a myslím, že je to dostačující, vždyt se tak kontorolují doma všichni cukráři!

Petjo, DM ultra sensitiv mám vyzkoušenou, je dobrá a na vlhčené ubrousky sensitiv nedám dopustit :wink: v podstatě už nepoužívám jinou kosmetiku na prcka.Kromě teda Sudocremu, kterej je výbornej na všechny kožní problémy
3. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
antana: no jasný, důležitý jsou jen písemky, pak je to ztráta času :grinning: Taky cítím pravidelně pohyby, ale zatím mne malá v noci nebudí.

anippe: teda, tu kontrolu cukru jsi měla super, kéž by to tak zavedli i jinde.
3. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Tak já musela na cukr nalačno,odběr krve ze žíly,vypít ten hnus a za 2h přijít se vyčurat+odběr.Celé 2h nejíst,nepít,nečurat.
Kov,kdybych měla gestač.diabetes asi bych to znova stejně nepila,to nemá význam,nasadí dietu.

My kožní problémy nemáme,ale já celkově podporuji šetrnou a nejlépe organic kosmetiku.Parfemace je u miminek i dětí nepřirozená a podle mě nežádoucí
3. kvě 2010 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz
to je týrání zakázat těhuli čůrání, ne? to jsem neměla nakázáno ani poprvé, ale zato mi brali z žíly krev po vypití hnusu 2x a právě jednou jsem se zdržela o necelých 10min a že už nebudou brát výsledek v potaz!

ani my nemáme problémy s kůží, ale třeba při růstu stoliček měl zadeček úplně do krve
3. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
Tak po vypití se můžeš jít hned vyčurat a pak to 2h vydržíš, ne? :slight_smile: Tohle mi problém fakt nedělalo.Ale ten koktejl Molokovův,to bylo eso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz
anippe: tak jsem ti koukala do albíčka a Alex je teda vlasateček hned odmala :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
já mám teda zrovninka období, že prostě musím jít :sweat_smile: a když mi u toho malá ještě štouchne do močáku, tak mám co dělat abych si neucvrkla.Než odcházím z domu jdu i 2x pro jistotu :grinning: A jak se víc napiju... :zipper_mouth: Asi bych vydržela, ale nesměla bych se hýbat a nohy bych měla překřížený po celou dobu :grinning:
3. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
anippe: jé a znáš se z puzzi, ale to jsme vlastně už probíraly, viď? (si tak matně vzpomínám, mám teď strašnou sklerózu) :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
kov :slight_smile: ten je u kadeřnice jako doma, apon se v ždycky dokopu a jdu zároven s ním , děsně mu to roste a já bych mu to neostříhala sama, má hustý a strašně pevný vlasy
3. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
anippe: to teda jo, má vlásků teda pěknou spoustu, to je super :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
kov. tak nějak znám :wink: asi jsme to neprobíraly, ale vím ... :grinning: dokud to není skleroza ve smyslu, kojila jsem v noci nebo nekojila?..tak je to dobrý :grinning:
3. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
anippe: aha, tak nerozebíraly :slight_smile:, no jen že jsem ji teď viděla u tebe ve fotoalbu :slight_smile:. My jsme s puzzi kolegyně :grinning:
3. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.