• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
anippe: jé a to pak taková skleróza bude? - kojila jsem nebo nekojila? :slight_smile: No, odpověď bude asi znát mimčo, což :grinning: a určitě dá hlasitě vědět, kdyby ne :grinning:
3. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Taky sem zezačátku nevěděla,z jakého prsu jsemv noci kojila třeba :grinning: Ale já jsem si zeazčátku kojení zapisovala do sešitu,asi tak měsíc
3. kvě 2010 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:to je dobrý nápad si to zapisovat taky kolikrát nevím jestli jsem tu danou věc udělala nebo né :wink:
3. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
po čase jsem noční kojení prováděla v polospánku :grinning: s prsma jsem to podělala docela brzo, pravou kozu jsem měla čtverku a levou trojku( někdy snad i dvojku), nebyla jsm schopná to nijak dorovnat :grinning:
Kamarádka byla u kója tak hotová, že zapomínala časy i přes den!
3. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
No já jsem chtěla mít přehled hlavně o dobách mezi kojením.Jinak si teda věci zatim pamatuju :grinning:
3. kvě 2010 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz
tak koukám, že to bude asi docela síla ten glukozový test, co píšete :frowning2: no což, proti porodu asi brnkačka
no jo, to je pravda, kámoška si dávala gumičku na ruku, když kojila, ale abych věděla, jestli vůbec :grinning: je fakt, že mimi se přihlásí :wink:
tak mám za sebou druhé kolo lítání po úřadech, tak na byťáku mě posílali z patra do patra, že snad nejsou dveře ve kterých bych nebyla a že jich tam bylo, a to co jsem chtěla stejně nejde. No budu muset všude asi znovu, ať už to mám za sebou, tyhle úředničiny, to je fakt opruz :frowning2:
3. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Jo mimi se přihlásí o kojo,ale otázka je z kterého prsu zrovna?později už to jde poznat i na prsech,které je vypité a které nalité.
A já pokud srovnám svůj porod a zátěžák na glukozu,tak rozhodně lepší vzpomínky i pocity z porodu!!! Pro mě osobně zátěžák nejhorší co jsem za celé těhu včetně porodu musela absolvovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
Vím, že ségra si nějak zapínala podprdu, aby poznala, z kterého má kojit. No a vím, že některé kámošky měly právě pak tak velký rozdíl mezi prsama, že ani neměly problém to určit :grinning:
beru: jejda, tak to sis dala 100 jarních kilometrů na úřadech :slight_smile: Taky to nějak zvlášť nemiluju, doufám, že věci okolo prcka pak na úřadech oběhá manža :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
mimi se přihlásí, ovšem neřekne, že zrovna o mlíko :grinning: takže se může stát, že ho nejdřív přebalíte,zkontrolujete teplotu v místnosti, pak ze zoufalství strčíte teploměr do zadečku a na konec přijde tatínek s prostou otázkou, za kterou jindy vraždítě ...a nemá hlad? :grinning:
3. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Jo,můj to zvládl na jedničku :wink:
3. kvě 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz
já třeba kojila pokaždé z obou cca po 10minutách, takže fakt nevím proč jsem měla tak děsný rozdíl mezi kozama a pravá mi produkovala mlíko pro kojeňák...jsem tu levou vlastně ani nepotřebovala
3. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Aha, jo takhle :slight_smile:, to je fakt, jakmile zapomenu, že jsem jí nedala nabaštit, budu hledat 1000 a 1 příčinu pláče :grinning:
3. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Holky tak mám novou fotečku bříška v albíčku... :dizzy_face: :dizzy_face: Roste ňák rychle :grinning: :grinning:
A te´d kope o stošest a cítil ho několikrát za sebou i manžel... Tak se tak na mě podíval a říká to snad neni možný, co tam dělá :grinning: :grinning: tak mu říkám, Miláčku tohle dělá naše zlatíčko furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
to nám taky říkali na kurzu, že ze začátku máme kojit s obou prsů
kov: jo jo, to byl maratonek :slight_smile:
eli: manžel šikula, jak jsem koukala na foto, pěkně rostete :slight_smile: my teď taky rostem jako z vody, jsem zvědavá, jak budem velký :fearful:
3. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
beru: Já jsem na to taky příští týden zvědavá, okolik jsme zase vyrostli!! :wink:
3. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
jste toho zas nakecaly :grinning:

já kojila z obou snad jen v porodce, pak jsem prsa střídala po 3 hodinach, musela jsem malýho budit, jinak by prochrápal celý den :sweat_smile: ...cca po tom týdnu se prsa srovnala, že jsem málokdy poznala rozdíl, ze kterýho jsem kojila naposledy :sweat_smile: a dávala jsem si gumičku na zápěstí, abych věděla ze kterýho kojit :grinning: :grinning: :grinning: a to i pněkdy jsem zapomněla přendat, že jsem kojila 2x z jednoho :sweat_smile:
jinak teda malej po porodu pil i půl hodiny a pak najednou po týdnu pil jen 5 minut :confused: a až postupem času si to pomalu prodlužoval na těch 15 minut...zajímavý...

eli, krásně rostete :dizzy_face: ...ono v tom čtvrtým a pátým měsíci ty bříška vyskočí jako nic :grinning:
3. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
ojo: Vyskočilo rychle... :slight_smile: Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
eli:pěkný pupík :wink:
3. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
ojo: tak to jsi měla teda pěknýho spáče :slight_smile: , já byla ale prý stejná a jak jsem měla tu žloutenku tak vůbec, že jsem jen spinkala
na mě to teď už taky každej pozná, i když trochu to vypadá furt jak špek to bříško :slight_smile: ale dneska mi říká brácha, no pěkně jste vyrostli :slight_smile: taky záleží, co mám na sobě
3. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
no na mě to už je k nepřehlédnutí už i malého cítím víc nahoře je to sranda cítím jak se vlní nahoře a za chvilku je na boku pak dole no sranda :slight_smile: jé já jsem měla fotit pupík a zapoměla jsem třeba mě můj vyfotí no uvidíme :wink:
3. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
beru, jj taky měl Tomík tu žloutenku, ale naštěstí pod hranici, tak nás normoš pustili dom :slight_smile:

táááák holky moje, kukněte na ty plavečky do albíka, vyfotila jsem se celá :slight_smile: :slight_smile: spodek můžu dát přes bříško nebo nemusím, šňůrky na boku to regulují :slight_smile: a jak říkám, prsa by do nich mohla povyrůst :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
ojo - maj moc hezkej vzor a barvicky :slight_smile: ja bych ale chtela spodek spis pod pupik nez na brisko, ale uvidim... jeste se bojim kupovat, abych z nich nevyrostla :slight_smile: spis nevytloustla :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Mně přijde, že za těch pár dní, co jsem doma, tak mi břicho strašně porostlo. No uvidíme, až se oblíknu do džín, už jsem je na sobě neměla několik dní a podle těch to nejlépe poznám. :slight_smile:

eliska: no super, že ho cítil i manža. Jé, malej bude mít krásně udělaný pokojíček a tatínek je šikulka, jak to krásně namaloval :slight_smile:. No a bříško ti pěkně roste :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
ojo:dobrý plavky takový bych potřebovala kde si je koupila?
3. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
ojo: mně se strašně líbí jak máš 3x za sebou vyfoceno bříško v tom samém tríču a jak je vidět, jak je ti to tríčo čím dál kratší :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak jo holčičky dobrou, jsem z toho lítání po úřadech nějáká vyšťavená :wink:
3. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
beru:dobrou
3. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahoj maminy,
nestíhám vás dočíst a to jsem myslela, co bude času, když budu doma :sweat_smile: Ale na dnešek mám omluvenku, řízla jsem se o konzervu tak, že jsme museli na šití :pensive: ...to jsem tele, co? :grinning: Už to přišlo k sobě a au au :rolling_eyes:

Doufám, že se máte fajn a miminkům je u vás v bříšku dobře :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
rennu:ty jo chuděro kolik máš stehů?
3. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
ant: ani nevím, jsem se nedívala.... :sweat_smile: a pak se ani neptala, jak jsem mizela....jen prcek hezky kopkal, když jsem ležela a čekala než anestet.zabere.....naštěstí šlacha je celá :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.