• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:jěště že tak ale ted to musí pěkně bolet můžeš ibuprofen od bolesti nebo nic?
3. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
ant: no bolí jak nevím co, ale já se neptala....to vydržím, nejsem béčko :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
beru: dobrou :slight_smile:

rennu: teda jejda, no hlavně, že je šlacha v pohodě :slight_smile: ale užíváš si to volno doma, což? :grinning: Tak na sebe buď opatrná :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
kov: no jsem manžílkovi řekla, teď nemůžu nic dělat a prý můžu žehlit levačkou :grinning: mě asi chce vézt do špitálu ještě s popáleninama nebo co :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
rennu:no paráda nemusíš nic dělat musíš mu říct že se má o tebe hezky postarat :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
rennu: to je dobráček :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
kov:když ojo začala fotky na miss plavky tak se vyfotíme taky né? :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
rennu:ty se přidáš taky né? :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
ant: to jsem mu řekla, ale asi mám smůlu...... :grinning: ba né, teď mi ukrojil chleba :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
rennu:teda ten je ale hodný :wink:
3. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
teď nevím kdo se ptal :sweat_smile: plavečky jsem koupila na aukru za 250kč...no myslím super cena, vypadají fakt jako nové a vyptala jsem se paní na všechny rozměry :slight_smile: ...počítala jsem s tím, kdyby mi nebyly, že je dál nabídnu :slight_smile:
ten spodek asi taky budu spíš dávat přes bříško :slight_smile:

kov :grinning: :grinning: jj tričko stoupá vzhůru :grinning: :grinning: se fotím každý 4 týdny :slight_smile:

ant :grinning: těhumiss :grinning: :grinning: :grinning:

rennu, brufík ani ibalgin je zakázán...tak snad bolesti nejsou velké a vydržíš to bez pomoci :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
ant: no jooo, to on jo :grinning: jen nevím, jak budu zítra loupat brambory :grinning:
teda jsem trubka, chtěla jsem napsat, že spodek spíš budu dávat pod bříško :sweat_smile:
rennu, zeptej se v lekarne, urcite ti poradej, ja mam na migreny Dolopran, je specialne pro tehulky - ale kupovanej tady ve Francii :frowning2: prasky na bolest pro tehulky existujou :wink:
3. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
ojo a sam: to vydržím...kdyby mi to nějak bolelo moc a cukalo, tak se stavím na kontrolu zítra :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
rennu:no budeš to muset vydržet a ojo jasné těhumiss si první adeptka ostatní se musíme k tobě dofotit :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky hodila jsem do alba fotku pupíka tak mrkněte kdo chcete
:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
ant: hezký pupíček :slight_smile:....to se má miminko dobře :wink:
3. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
rennu:díky no doufám že se má dobře :wink:
pujdu si lehnout dobrou noc
3. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
ant, jůůů hezký těhubříšenko :slight_smile: :slight_smile: určo se má dobře...

jdu taky chrnět, dobrou :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsme posnídaly míchaná vajíčka a asi to půjdu ještě zalomit, jsem nějaká unavená z představy, že ve čtvrtek možná půjdu do práce :grinning:

antana: jejda, vyfotit bříšo, no to můžu, ale plavečky nemám. :slight_smile: Koukám, že rostete pěkně, tak já se jdu taky vyfotit ten Žanetky příbytek :grinning:
4. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
Tak už jsem přihodila to naše pupendo - dneska jsme 22+2 - začínáme 6. měsíc :grinning:
4. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
kov:ahojky pěkně nám ty týdny letí já dnes 25+0
4. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
jinak přeju pěkné ránko
4. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
kov:pěkný pupík :slight_smile:
4. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahojky kočky.
ant: Hezké bříško... :dizzy_face: :dizzy_face:
kov: taky krásní bříško... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky to nám Ty bříška krásně rostou co!! :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Holky já nevím, ale poslední 3 dny mám furt strašný hlad!! Furt bych něco jedla...Nejhorší je, že už občas nevím co... :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
eli:to jsme na tom všechny stejně já bych snědla vše :wink: a jinak ahojky :slight_smile:
4. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
ant: ALe já jsem včera večer než jsem šla spát tak snědla dva chleby a ve 3 ráno mě probudil hlad, tak jsem si dala aspoň sušenku a šlo se spát a ráno v 7 hod už se musím nasnídat!! :grinning: :grinning: No a už mám zase hlad! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak taky ahojky :wink:
4. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
eli:tebe čeká příští týden velký utz že?ty se máš já jdu na kontrolu až 20.5 a na druhý den na test na cukr ble :confounded:
4. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.