• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eli:jenom klidně papej ty si to můžeš dovolit já se musím sice nedobrovolně hlídat kolik si přibrala?já 6kg
4. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
dobré ráno holky, nejvíc tu přibírám já, podle dnešní ranní váhy (nahatá, vyčůraná) minimálně +7kg! a to su o měsíc míň těhu než antana!! a to teda v noci ani před spaním nejím a hned ráno po příjezdu do práce musím mít bebečka (ty nové extracereální, ty sou mňamky). a tím se to spouští, jakmile dojím, tak přemýšlím, kdy zblajznu zas něco dobrého.
4. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
no nic, dneska musím pracovat a předstírání dnes neprojde, snad si udělám aspoň na přečtení časík. pa
4. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
suz:hubenější přiberou daleko víc než my co nám chutná :grinning: :grinning: takže být na tvém místě nic bych si z toho nedělala :wink:
4. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
ant: Co jsem byla v poradně před měsícem, tak jsem měla 2 kg nahoře...A teď nevím, to se uvidí ve čtvrtek :sweat_smile: :sweat_smile: Myslím, že už bude víc!
4. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
eli:tak to nemáš teda moc to se ti zvětšuje jen pupík :wink:
4. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
ant: No podle tabulky jsem v normě, tak uvidíme teď kolik bude navrh!! :grinning: :grinning: Po těch náletech na ledničku :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
eli:ted ti to jěště tak nahoru nepujde ale mě to ted letí ted jsem přibrala 1kg za týden no hrůza a prý ve 3.trimestru je to jěště horší a já do něj vstoupím zhruba za 3týdny to budu jak buřt :frowning2:
4. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
ant: No ale mám strašný problémy se zády... bolí mě v kříži a všude možně na zádech no děs!! :frowning2: :unamused: A to cvičím..prostě nic nepomáhá!
4. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
eli:to já taky mažu záda pravidelně veralem ale zkuz masáže oni ti na chvilku pomůžou mě ted hodně bolí i žebra a chytám křeče pod plotýnkama
4. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
antana: ty bláho 25+0, tak to už jste teda pořádně daleko :slight_smile:, to už je Šíma pěknej obříček :slight_smile:

eliska: jj, rostou nám teda pěkně všem :grinning:. Ten věčný hlad a nevím na co, to znám. Pak něco zobnu, to není ono, tak dám něco jiného a tak dále .... a pak jsem přeplácaná anebo mne pálí žáha (jako dnes ráno).
4. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
kov:a ty jdeš už ve čtvrtek do práce?no obřík už asi je soudě těch kopanců už jsou hodně silné i pěkné bouličky jsou :wink:
4. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
antana: ty bláho, ty už budeš začínat 3. trimestr? hustý

eliska: jestli tě ty záda tak trápí, tak by to možná chtělo nějakého odborníka anebo aspoň těhu masáž, ať tak netrpíš

suzete: jen papej čoveče, vždyť jsi hubeňoučká, můžeš si to dovolit :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
antana: no, zítra jdu na kontrolu a jestli už mandle budou čisté a tak ..., tak si myslím, že mne ve čtvrtek pošle do práce anebo nejpozději v pondělí.
4. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
kov:no protáhni si to do pondělí ale bude to nezvyk že?kdy máš jít na mateřskou tak zhruba?já asi za 9týdnů jsem na neschopence tak půjdu 6týdnů před porodem ty můžeš jít i 8týdnů před porodem
4. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno,
suzete je mi líto, ale vítěz okresního přeboru v přibírání jsem tady já. Schválně jsem se šla zvážit a výsledek +9kg. Jenomže když mě pořád mimčo poňouká, abych mu tam poslala něco dobrého. Snažím se trochu si to hlídat, ale třeba včera tam bylo těm opuštěnejm tvarohovejm buchtám tak smutno!
kov: To by bylo po angíně moc brzo do práce, ne? No hlavně chvála bohu za to, jestli už ti je dobře.
No patrně odkráčím ke svým učebnicím, jestli mi to půjde tak skvěle jako včera, tak snad ani nemá smysl je otevírat.
4. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
loty:neboj já tě za chvilku doženu :slight_smile: a po porodu to shodíš :wink:
4. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
antana: no, protože bude léto a protože dost dojíždím, tak asi půjdu těch 8 týdnů, takže podle současného termínu (vlastně mi ani žádný další nedávali) bych teda šla 7. 7. A to letos vychází teda fakt suprově, protože 5. a 6. 7. jsou státní svátky - Hus a Cyril s Metodějem - no a to je zrovna pondělí a úterý. Takže bude krásnej prodlouženej víkend (sobota, neděle, pondělí a úterý), takže aspoň doma nachystám nějaké dobroty - napeču a tak a přijdu do práce ve středu, nafasuju dárečky, předám dobroty, zamávám a půjdu domů na nějakej ten rok dovolené :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
lotyna: pane jo, tak se tu rozjelo několik soutěží. Máme tu už jednu o největší pupendo, kde se peru já s antnanou :slight_smile: a ty teda vyhlašuješ další soutěž o největší přírůstek :grinning: No, zatím teda pokud vím, vedeš, ale je to těsný. A mně už teda kila začali taky startovat, ale doufám, že se do soutěže o kila nezapojím. Teda, mohla bych vyhlásit soutěž o celkovou konečnou hmotnost, to už vyhrávám asi teď :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
lotyna: tak si blejskni pupíka, jestli na tobě jsou ta kila vidět :slight_smile:

Nevím, jestli mně hned pošle do práce. Na jednu stranu by mi nevadilo zůstat doma do konce týdne, na druhou stranu si říkám, že mne každý den doma stojí spoustu korunek, přeci jen ta nemocenská je ..... no nízká.
4. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
kov:no to mi říkej jsem na neschopence už 6 měsíc a děs no ale zase to pak pro mě nebude takový šok zvykneš si nic jinnýho ti nezbývá a ty si nebudeš vybírat dovolenou než půjdeš na mateřskou?to půjdeme zhruba spolu na tu mateřskou mě to myslím taky tak vychází jsme od sebe o 3týdny no tak já půjdu o týden dřív už se nám to blíží že?
4. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
kov: No s tou fotkou nevím, nevím. Net je plný fotografií hrochů a velryb, nač s tím ještě zaplevelovat MK :grinning:
Já měla raketový start už ve druhém měsíci, teď to jde krapet pomaleji. Když jsem doktorovi řekla, že mi ten nárůst ve druhém měsíci nepřijde normální, tak opáčil, že jemu nepřijde normální, aby někdo na 167cm vážil 52kg. :slight_smile: Ale co bych taky čekala, když se pořád válím doma. Dřív jsem byla dost v pohybu, v práci jsem neustále běhala po schodech a teď? Dělá mi problém i malý kopeček.
S tou nemocenskou je to fakt, včera mi přišel výpis, kde jsem měla první komplet od sociálky a nic moc. Ale lepší než drátem do oka.
4. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
loty:no s tím drátem to máš pravdu a váha 52kg hubenour teda :wink:
já měřím 178cm a váhá je o snad 40kg víc :confounded: což je teprve děs
4. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
ant: Bývávalo :slight_smile: Mně jdou všechna kila navíc odjakživa výhradně do břicha, takže začínám podezřele připomínat ty africký děti s vypouklými bříšky - nohy a ruce jako hůlky a uprostřed obrovský špek. Ale nestěžuju si, jenom konstatuju. Teď to řešit nebudu a pak se s tím nějak poperu. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Loty: 52 kilo jsem měla naposeldy snad v prváku na gymplu :grinning:
4. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
lendaw:ahojky
4. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Loty: tak to jsme na tom byly a jsme zhruba stejně. Já se totiž těsně před vánocema nevážila, takže nevím, jaká byla startovní váha, ale bylo to tak nějak plus mínus jak ty, cca 53-54kg na 168cm. A jak to rychle letí navrch! šup šup fotečku!!

Mě teda sestra v ordinaci nic povzbudivého na nárust váhy neřekla, když jsem po slezení z váhy namítla, že je to nějak moc, tak pokrčila ramenama a podívala se na mě stylem "nediv se, když tak žereš". zkoušela jsem to svést na mlsného mimáka po tatínkovi, tak se jen zasmála a říkala, že hlavně že to mám na koho svést na chudáka miminko.
4. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
antana: s dovčou ještě nevím. Uvidíme, podle toho, jak budu zvládat dojíždění a tak .... :slight_smile: No a s penězma, chceme toho koupit dost, tak si říkám, že ty 2 měsíce to ještě zvládnu chodit do práce :slight_smile:, pak už si budeme muset zvyknout :grinning:

lotyna: velryb a hrochů? :grinning:, no zase zviřátka jsou oblíbený, no ne? :slight_smile: Jo a jak čtu dál - 52 kg? i kdybys přibrala 30 kg, tak zdaleka se nedostaneš do sekce velryby a hroši, kde já už začala ještě před těhu :slight_smile: Tak to pupíka klíďo můžeš blejsknout :slight_smile:

lendaw: 52 kilo jsem měla naposled na základce, na střední už to nehrozilo :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Já vůbec nechápu, proč hodnotěj nárůst váhy u takovejchle průsvitňáků :slight_smile:
Já mám startovací váhu nedaleko třímístného čísla a pan doktor, když minule zjistil, že nepřibírám, tak říkal, že pár kilo bych přibrat měla. Koukala jsem na něj jak vyoraná myš, já byla ráda, že to ještě nestoupá. No a teď už teda začíná ... :frowning2: :grinning: :sunglasses:
4. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Loty: to máš náhodou super, že ti to jde jen do bříška, pro těhotné ideální. Já jsem těhotná nejvíc na zadku a prsách, a jak to mám teda svádět na mimino?
4. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.