• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj holky :slight_smile: tak jsem akorat zpatky od dr. - krasne rosteme, ale mam placentu vepredu dole, tak prej mam bejt na sebe opatrna.... mimis kopal, ale ja furt nic necejtim, dr. rikala, ze to uz ale kazdou chvili bude :slight_smile: spis me furt tak bricho boli a picha.
taky mi ted silene brnej nohy, tak mi napsala horcik a v noci mi cuka v noze, ale s tim se prej nic neda, prej jak panev roste, tak mi utlacuje sedaci nerv.... a je mi ted uz asi tejden furt blivno, ale zaroven hlad! :slight_smile: ..... no ted na to koukam, ze si pekne stezuju, bych to shrnula, ze se mam blbe, ale celkem dobre to snasim :grinning:
4. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
suzete - :slight_smile: taky jsem tehotna nejvic na zadku a stehnech :grinning:
4. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Eve: hej mě taky furt v noci cuká noha, muž se mě dycky ráno ptá, kam jsem zas utíkala. je to strašně otravné hlavně při usínání, když si to ještě uvědomuju a budí mě to. Myslela jsem že hořčík pomůže a ono ne??? :fearful:
4. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Dobře holky, chtěly jste to samy :slight_smile: Bohužel jako technický kontrarevolucionář musím počkat, až přijde moje drahá polovička, přinese foťák a připomene mi, jak se tyto náročné úkony provádí. Teď jsem se hrabala ve stávajících fotkách, ale tam mám samé a la polární kruh, na těch to není vidět.
eveluska: Tak to je super. Klidně si postěžuj, my tady už hodnou chvíli nic jiného neděláme :grinning:
4. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
suzete: těhotná na zadku a stehnech :grinning:

eveluska: no, když máš placentru vepředu, tak možná proto ještě mimíska tolik necítíš. Super, že to dobře snášíš, ať ti brzy zabere ten horčík.
4. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
lotyna: no tak to jsme rády, že jsme tě přemluvily - se těšíme na fotečku :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
kov:ty mě vždycky pobavíš s těma kategoriema ale máme tady soutěží co?
4. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
loty:no těšíme se na fotku :wink:
4. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
antana: no jejda, soutěží se tu rozeběhlo až až, každá máme šanci v nějaké vyhrát :grinning:
4. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Evelu: já mám taky placentu vpředu a znatelné pohyby byly až ke konci 21tt :wink:
Ant: ahoj :grinning:
Kov: já jsem podle váhy u Dr. začínala v 10tt na nejnižší trojciferné váze (moje váha doma je na mě hodnější :sweat_smile: ) - a Dr. na to jen odvětila - aspoň se to bude dobře počítat :grinning: Nějak si s tím hlavu nelámu - budu to řešit až po porodu :sunglasses: Naštěstí nepřibrám zatím nějak raketově, mám nahoře 2,5kg, což snad není zas tak hrozný.
4. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
lendaw: aha, takže i v této kategorii mám konkurenci? :grinning: No, je fakt, že já si z toho asi taky dělala větší hlavu než doktor. Čekala jsem, že to bude nějak komentovat, ale ne. Příjemné překvapení, viď? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Kov: to si piš, že máš konkurenci :grinning: Já jsem si i Dr. ptala, kolik bych asi tak měla přibrat, aby to zas nebylo moc a ona mi řekla, že u každého je to jinak, že každý má jiné predispozice a ať si s tím vůbec nelámu hlavu. tak jsem byla opravdu mile překvapená. Ja pravda, že já jsem nikdy nebyla žádný tintítko. I když jsem měla svých 63kg ve 20 letech, tak jsem měla široká ramena i boky a ňadra dmoucí (takový plný trojky). No a šel čas....a já skončila tam kde jsem skončila. A co má být. Jestli má někdo potřebu řešit mojí postavu, ať jí řeší :sunglasses: Co jsem těhotná, hlídám si víc pravidelnost jídel a nějaké hubnutí odkládám na konec září :grinning:
4. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
jo holky přidávám se k vám aspon je nám dobře a v zimě teplo :grinning: :grinning: :grinning:
já mám nahoře svých 6kg a pomalu se ploužím do trojciferné váhy ale tak co dietu budu držet až do kojím teda jestli vůbec budu kojit no snad jo :wink:
4. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
lendaw: jj, taky hubnutí neřeším a tak ... ale samozřejmě bych moc přibrat nechtěla, ať mne nebolí klouby a tak ... hubnutí můžu řešit po porodu a až přestanu kojit, ... Vždy jsem měla taky spíš sportovní postavu - široká ramena, svalnaté silné nohy, pevné trojky, ... no a pak .... jsem se přestala hýbat a začala se cpát s přítelem (za toho nejsem vdaná) a přibrala a už je neshodila. Ale neva, ... hlavně, když miminko bude zdravé a tak ... :slight_smile: Je super, že ti řekli, že na tom nezáleží a ať to neřešíš :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Já sázím na kojení, jako ny vydatný výdej energie. Tak snad budu moct v pořádku kojit a kojit co nejdýl. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
antana: jé, taky jsi v naší váhové kategorii něco kolem tří cifer na váze :grinning:? No jasnačka, teď potřebuje miminko, pak tělo pro mlíčko. A jasný, že kojit budeš a když ne, tak se tím taky netrap :slight_smile:, hlavně když ti naši cipískové budou zdárně prospívat a my budeme zdravé :grinning:. No a taky je důležité být spokojené, což jsme, což? :grinning:
4. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
no já když jsem začala chodit s mým drahým tak jsem měla 100kg a super 4 pak jsem zhubla na 70kg a měla tak 2 no a ted mám plné 4 a váha ke 100(díky hormonální léčbě během 6měsíců) no co už jsem ráda že se mojemu líbím taková jaká jsem a nejdůležitější je malý aby byl ok pak budu řešit váhu začnu zase sportovat a snad něco zhodím :wink:
lendaw - tak snad se taky dockam :slight_smile:
suzete - na tohle by ten horcik zabrat mel, ale mne taky silene cuka v jedny noze, ale na dotyk je uplne klidna a dr. rikala, ze to je prave nerv, ze cejtim cukani a pritom noha nic.... no nejak to vzdycky zaspim, ale dlouho vubec nemuzu usnout.
lendaw: taky doufám, že spoustu kil vykojím :grinning:
4. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
kov:to si myslím že v to doufáme všechny :grinning:
4. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
antana: jj, taky si myslím, že to pak shodíme. Něco vykojíme a pokud nebudeme dojídat dětská jídla, tak běhání okolo prcka je podle všeho nejlepší sport :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Teda holky, mně teplo nebylo ani v dobách mé největší otylosti.
Ale s tím přibíráním má suzete pravdu - může za to miminko. Zrovna teď před chvílí (a podotýkám, že jsem po brzkém obědě) ho napadlo, že má maminka v kuchyni štrůdl a že by ho měla sníst. A hned potom, že prý má chuť na pivo, jestli by maminka nemohla pro nějaké nealko skočit do krámu. No a pak nepřibírejme! :slight_smile:
ad hořčík - zabrat by měl, ale je to na dlouho. Já ho beru už asi dva měsíce a teprve v posledních dnech mám pocit, že to zabírá.
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
kov:jo jo to bude ten největší sport v mém životě :wink:
4. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile:
váha jo? tak z té mám mírný stres, ale je to tím, že jsem nevykojila ani gram :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu někdo kdo má víc dětí a může mě uklidnit, že je to pokaždé jinak :grinning: Já shodila v porodce 6kg pak během 2měsíců 4kg (ale to nebylo kojením, ale dietou na prdíky :grinning: )a zbytek tzn. 3kg se mi nepodařilo shodit ani intenzivním cvičením co jsem přestala kojit.
Takže mám nahoře +5kg a navíc +3 z minula....pomooooooooooooooc!

Ale čeho si užívám, to jsou prsa, tak hezký a plný mám jen v těhu :grinning:
4. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
anippe: ahoj. Nestraš s tím kojením, my se na to spoléháme. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
loty :grinning: já jsem určitě vyjímka, všechny zhubnete na kost a já zase budu nahlas závidět
4. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
lotyna: no to je jasný, že to chce miminko, to mám taky zmapovaný. Já bych přece nikdy nejedla tak často a takový kombinace, ... :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
já taky vždycky říkám Šimon má strašnou chut na maso no přece ho nenechám o hladu chudáka :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak jak je u vás?? u nás deštivo a zataženo...ani se mi nechce ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s jídlem to mám pořád stejně, nijak víc nejím :sweat_smile: ani chutě mi moc neberou...
no minule v poradně mi dala sestra asi 4 sáčky vzorků s vitamíny pro těhule, že prý když jsem tak brzo po porodu, tak abych měla sílu na druhej :confused: a prej jestli jím zdravě, tak stačí jeden denně a když nějaký den jím míň zdravě, tak ať si vemu 2 :confused: no a já ovoce už skoro nejím...zelenině taky moc nedám :sweat_smile: tak teda beru 1 denně, když si vzpomenu :grinning:

jo a říká se, že těhulka si má dát na co má chuť :wink: tak klidně papejte :wink:
4. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky..

já vás vůbec nestíhám.. :sweat_smile:

dneska jsem byla na ultrazvuku, miminko je krásný, všechno úplně v pořádku, viděla jsem jak si cucá ručičku. :dizzy_face: váží 320 g, ale pohlaví pořád nevíme.. 18.5 jdeme na 4D tak možná pak.. :wink:
jo a v albu mám jednu svatební fotku.. zbytek bude koncem týdne.. :wink:
4. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.