• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kokám, že řešíte chutě, já mám poslední dobou chut na samý kořenění jídla.. a když dělám polívku mám ohromnou spotřebu magi.. :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
wolfi:krásná nevěsta :wink:
4. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Antano, děkuju!! :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
wolfi:jak závidím hned bych se vdávala ale ted už jsem jak vorvan tak až příští rok :wink:
4. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
wolfi: moc hezké

Co se týče chutí, s hrůzou jsem zjistila, že skoro nejím maso, už se třetí den chystám něco koupit, a furt nic z toho. Může za to muž, je na kurzu, tak 14 dni pro něj nevařím, bo si to nemá kde ohřát, a já pro sebe vystačím s těma svýma sladkostma, krupicí, nudlema s mákem a opečeným chlebem s hermelínem. chudák malý. ale nejpozději o víkendu kus masa dostane.
4. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
wolfi, krásně jsi schovala bříško :wink: slušelo vám to

Tak hrozinka má asi chutě na všechno, zvládne jak kyselé, tak sladké.Ráno hned jak vstanu pošlu poslušně kus čokolády, večer mě nutí sežrat tunu salátu až je mi z toho zle.Chutě na proklatě pálivé kuře mám pořád.Budu si muset udělat pořádnou zelnačku se vším všudy.
4. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,zrovna sem domalovala dvě místnosti dole,dám rychlooběd a jdu pokračovat v úklidu.Doufám,že do 14 dnů už budeme úplně zabydlení i dole.Dnes mi dal malej budíka v 5:30 tak mi od 12:30 spí,tak sem ráda,že mám na úklid klid,páč ten jak vidí štafle,je k nezastavení.
Volala sem na ty výsledky cukru a jsou o.k. tak jsem fakt šťastná,že ta hrůza stála za to :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz
ahojky,
tak jsem dnes prudila, volali z práce že nemaj papír na peníze, přitom jsem jim ho tam dávala, tak jsem musela na gyndu pro nový a k účetní.....pak s kámoškou na nákup a "zdravý" oběd u mekáče

:grinning:

suzete: s tím přibíráním, při poslední poradně jsem měla +7kg.....na další jdu za týden, takže doma se už radši nevážím :grinning: ale je fakt, že hubený přibírají víc.....ale neřeším to.

evel. hezkýý, jinak tu placentu mám také vpředu, sice jsem broučka cítila už brzy, ale teď méně, asi jak se placenta zvětšuje, tak funguje jako polštář a tlumí pohyby :slight_smile:

wolfi: krásné svatební fotečky, sluší :wink:
4. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
A jak jste rozebíraly váhu,minule sem se taky bála,ať moc nepřiberu,bylo to v závěru +11kg,ale po porodu jsem měla hned dole 15kg.Od té doby jsem do dalšího těhu měla váhu jako snad na střední.Teď mám nahoře 4kg
4. kvě 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz
reennu:za týden jdeš na ko?ty se máš a co udělali s lístkem na peníze proboha a poslouchej máš neomezené vycházky nebo jak to máš?á mám neomezené :wink:
4. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Petjo:tak to seš dobrá já mám 6kg a vážím se vždycky co jdu na poradnu a jdu za 2týdny tak jsem zvědavá
4. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
No teď mám 74kg a už to začíná být náročný
4. kvě 2010 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz
anippe: jé, dieta na prdíky, toho se bojím. Proto si to teď užívám a rvu se čerstvým pečivem, zeleninou, cibulí a česnekem, .... Vůbec si nedovedu představit, až tohle nebudu moct baštit.
Neboj, každý těhu je určitě jiný a tentokrát ty kila prostě vykojíš :grinning: A nekaž nám ty představy :grinning:. To víš, já si představuju, jak vykojím tak 5 kg měsíčně :grinning:

wolfi: jé, to je super, že je mímo zdravý. Jé a za 14 dní na 4D utz, to se máte a když se mimčo ukáže, povíte nám to? :slight_smile:
A krásné fotečky ze svatby. Moc vám to sluší a vůbec na tobě není poznat, že čekáš mímo :slight_smile:
Fakt krásný.

anippe: jé, zelňačka, tu jsem neměla už asi 2 týdny, hmmm :slight_smile:, tu bych si taky mohla udělat :grinning:, dobrý nápad

pejta: tak super, že ten cukr je O. K., už žádný další trápení tě nečekají :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
wolfi, krásné fotečky, moc vám to slušelo :dizzy_face:

ad dietka na prdíky, tu jsem teda opravdu striktně dodržovala :grinning: :grinning: ale asi jen 2 měsíce...pak už jsem jedla vše, ale s mírou a vynechala jen co malýmu opravdu vadilo a to byla hlavně tatarka :slight_smile: dlabala jsem i jahody, páč malýmu nevadili a neosypal se :slight_smile: já váhu neřeším, stačí, že mě zváží v poradně :slight_smile:
a ani nevím, jestli mám placentu v předu nebo vzadu :sweat_smile: a prcka cítím jedna báseň :slight_smile:

ant, ty se vážíš doma?? v poradně tě neváží?? :slight_smile:

petja, tak super, že je cukr ok :slight_smile: a 74kg jsem měla, když jsem rodila Tomáše :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
Koukám, že zase řešíte váhu, já nechci provokovat, ale já moc nepřibrala, nevím kolik byla původní váha na domácí váze, ale v průkazce mám 63, doma mi to váží přesněji a tam je to teď kolem 61....takže asi 62 u ní. Čekám kdy to vypukne.
Dneska jsem byla v práci předat klienty a pomalu se budu loučit, jen ještě nevím kdy a jak skončím. Do konce měsíce bych chtěla bejt v neshopnosti, ale zároveň odjedu asi před koncem měsíce, tak snad to s doktorkou půjde nějak uhrát a hlavně aby mi dali lístek na peníze.
No a pak si chi vybrat nějakou dovolenou, jen nevím kolik jí mám, když jsem pracovala v tomto roce asi měsíc a pak byla v neschopnosti.
Wolfi: gratujuluju k UZ
4. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
suik: Tak s tou dovolenou ti to řeknu naprosto přesně (nebo aspoň přibližně :slight_smile: ), protože to mám podobně jako ty a za ten měsíc to činí tuším tři a půl dne.
4. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
holky jestli můžu poradit, pokud jste na neschopence, využijte toho a nechte si ji až do nástupu na MD těch 6týdnů před porodem a dovču si vyberte po skončení MD :wink:
4. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
ojo: Asi máš pravdu. Tři dny nikterak dramaticky řešit nebudu. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
No já váhu doma nemám,vážím se jen v poradně,neřeším to,jen píšu jak na tom jsem :grinning:
Ojo,hold každý není tyčka,já jsem krev a mlíko,měřím 175 a vážím kolik vážím :wink:
4. kvě 2010 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz
petja - to jsi vysoka, to je myslim uplne v pohode vaha, vzhledem k vejsce a 24tt,ne? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
peti, no jak psala eveluska, jsi vysoká :wink: ...já mám jen 169cm :sweat_smile: ale pryč s váhou, hlavně že jsme spokojené, ne? :wink:
4. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
jako že se to krátí na ty tři dny? My máme regulérní dovolenou 6 týdnů. Já bych si jí vybrala radši teď, jinak bych byla na neplaceným volnu a to si ještě asi budu muset zaplatit pojištění, aspoň sociální. Protože když pojedu do zahraničí a budu v neschopnosti, tak mi to musí schválit posudkový lékař a to může trvat tak měsíc a bude kolem toho dost lítání. Pak už těch víc peněz tolik potřebovat nebudu jako teď. Teď z toho musme zaplatit ještě dva nájmy :unamused:
jsem žila v domnění, že se to kvůli nemocenský nekrátí.
4. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
No právě že krátí. Počítá se jenom poměr z toho, co jsi odpracovala. Jestli se nepletu, tak při odpracovaném měsíci je to jedna dvanáctina.
4. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
suik, no pokud jsi na neshopnosti víc jak 100dní, tak se dovolená krátí...ale loty to spíš myslela, že máš nárok jen na ty 3 dny...bože a kde pracuješ, že máte regulérní dovču 6 týdnů :confused: a to jako každý rok?? :slight_smile: no to víš, jestli bys měla odjet na delší dobu do zahraničí, tak je lepší si vzít tu dovču...
4. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
ojo: jsme neziskovka, tam je to i z důvodu náročnosti..... každý rok
no ale jestli se to krátí, tak mi z toho moc nezbyde, zítra tam zavolám.
Třeba by šlo bejt ještě měsíc v neschopnosti v Nemecku a odjet tam "tajně", vycházky mám neomezený. A sem si pak zajet na ještě jednu kontrolu.
4. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
ant: mám vycházky od 10-19....což ujde :slight_smile:

ojo: tak to mám v plánu, na neschopence co nejdýl, na mateřskou 6týdnů před TP, po mateřský dovča a pak rodičák :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
já půjdu těch osm, obzvlášť, jestli budu na neplaceným volnu.
Není lepší jít na mateřskou dřív, když jsi v neschopnosti, není to o chlup ví peněz?
4. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
suik: A nezbyla ti třeba nějaká z loňska?
4. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
rennu: Máš IP
4. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
loty: :slight_smile: už to čtu, juknu do map a odpovím :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.