• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik, aha..tak to jo :slight_smile: ono se to krátí asi za každý měsíc nad 100dní o jeden den...zeptej se ve své účtárně, kolik máš teď dovolený (starou i novou) a tom krácení opatrně...spoustu účetních o něm neví ...mě třeba moje firma nic nekrátila a to jsem byla s minulým těhu na neschopnosti 7 měsíců :sweat_smile:
já to nechala tak...počkala jsem si po těch 100dní, jestli se mi změní číslo dovolený na pásce, když zůstalo stejný, nechala jsem to...pokud by bylo menší, tak už bych se pídila, proč a tak :wink:
4. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
loty: máš odpověď...prosím zkus to specifikovat, takhle je o moooooooc široký téma :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
ojo: No ono se to sice takhle nějak krátí, ale když je někdo doma v podstatě téměř od začátku roku (jako já teď) a nemá ten kalendářní rok skoro nic odpracováno, tak je to obráceně. Jako že v podstatě nemáš žádnou dovolenou a jenom za odpracované měsíce ti narůstá. Teda já to tak aspoň pochopila. Ale určitě v účtárně budou vědět, abych tady nešířila nějaké fámy.
4. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
holky maminky nevíte jaký jsou rozměry dětského povlečení? Resp. polštáře a peřinky. Koukám na Ikeu, ale tam to maj nějaký jiný a divně velký. Včera jsem koupila látku a dneska další v sekáči, krásnej flanel a chtěla bych to ušít než sbalím stroj.
4. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
ahojda,
vy jedete teda dámy :slight_smile:
ev a wolfi gratulace ke kontrole :slight_smile:
wolfi: krásný fotečky svatební, ale to nemáš ještě velký bříško :slight_smile:
suik: to hubneš, místo přibírání jo, no to je bordel teda :grinning:
taky plánuju vybrat si dovču po mateřský, to jsem teda taky nevěděla, že když jsme na neschopence, tak se krátí dovču, aha :rolling_eyes:
Dneska jsme byli na velkém UZ, Adámek potvrzen, máme 414 g a asi 20 cm. Odpovídáme 21+4 a placentu mám taky vepředu a nízko, tak proto kopanečny tak necítím, jen žďuchanečky :wink:
koukám, že se tady rozjelo soutěží, přemýšlím, jaký se zúčastním :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
suik: Polštářek: 40x60cm Peřina: 120x90cm nebo Peřinka 135x100
Polštářek 40x58cm
4. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
beru: já našla variantu: 40x60 a 135x 100 :grinning: V tom aby se p... vyznalo. No zejtra zkusím do okolí na lov, mám tu dva krámy, kde by to mohli mít a už asi něco koupím, ať to nešiju nablint.
4. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
aha a od kámošky mám povlečení, prý že je klasický a je 90 x 135 a 45 x na 60 tak to už mi hlava nebere :grinning:
4. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
beru: tak super, že vám Adámka potvrdili a vida další placenta vpředu, tak jsi klidnější, viď? Že teď víš, že tlumí ty kopanečky a tak ... :slight_smile: Adámek už má skoro půl kila, to je super, což. :wink:
No, jestli nepasuješ do žádné již vyhlášené soutěže, můžeš si vyhlásit další. Určo tu propukne o první a poslední porod, ... a taky o největšího baculáčka a drobečka (miminko) a tak .... :grinning:
4. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
kov: teda aky koukám na ty kategorie soutěží..... :grinning: ještě mě napadá nejkratší aa nejdelší porod :grinning:
4. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Holčiny mám pár profi fotek v albíku sice neupravené, ale aspoň zatím něco... :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jestli se chcete podívat :wink:
4. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
rennu: nejkratší a nejdelší porod? - no, v tom případě doufám, že budu soutěžit o ten nejkratší a nejpohodovější :grinning:
4. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Dobrý večer milé dámy, máme návrh na registraci nové soutěže: "PUPÍK VEN, NEBO DOVNITŘ". Moje drahá Suzitvrdí, že rozhodně bude mít ten svůj (náš) dovnitř.....a dost se vzteká, když jí tvrdím, že už se dere ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martin
4. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
loty, aha..tak možná to tak je :slight_smile:

já mám rozměr jednoho povlečení asi 130x90cm a 45x60cm...myslím od Matějovskýho...já mám ale postýlku 140x70cm :slight_smile: ...no čert aby se v tom vyznal... :sweat_smile:

eli, fotečky hezounké :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
eli: vy máte teda foteček už, moc hezký a to máte přes známý?
já mám pupík dovnitř a podle mě se neotočí ven, ale to by nám řekla nějáká mamina tady :wink:
4. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
beru, no záleží jak u koho...já ho měla až do porodu dovnitř, no možná se jen srovnal s bříškem, ale kámošce se vystrčil úplně ven :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
eli: krásný fotky

Milý Martine, mohl by sis v této záležitosti podat ruku s mým přítelem (a já se Suzi) :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
loty: myslím si, že i pupík ven je sexy. A nebojím se mluvit za nás hrdé taťky, že jste pro nás nejhezčí bytosti na světě a je jedno, jestli se vám derou pupící ven, nebo jsou uvnitř, jestli máte větší, či menší zadečky a nebo cokoli jiného
4. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Martine, já si taky myslím, že mi pupíček zůstane zalezlý :slight_smile:

eli: fotečky máte teda krásný, kde jste byli se fotit?
4. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Byli jsme se fotit u známé... :slight_smile:
Jinak děkuju za pochvalu foteček! :dizzy_face:

Holky já mám pupík dovnitř, ale poslední dobou mi trošku leze ven...
4. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jé Martine, to jsi moc hodnej, že nám to takhle píšeš. To se moc hezky čte, že víte, že to prostě k tomu těhotenství patří a zdáme se vám nejkrásnější na světě tak, jak prostě jsme :slight_smile:. Díky :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
ojo:vážím se doma dělám to tak od začátku :slight_smile:
rennu:jo to jsou dobrý vycházky
Petjo:na svou výšku máš dobrou váhu já mám 178cm a váha je strašná
4. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
dobrou mamči, vám i pupíkům krásný sny :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
beru:dobrou noc
4. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
antana: taky se vážím doma

beru: dobrou
4. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
holky:dneska jsem nějaká vyřízená zítra se mi nechce do školy asi tam nepojedu nic není budu zítra doma
malý mi v břiše dělá dobrý rachot přetáčí se solidně no je to sranda :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
ojo: to je zas jiná velikost, no našla jsem si v německým e-.shopu 135x100 a 40x60 tak to udělám podle toho, budu to asi kupovat tam. No a nějak to tam snad narvu
4. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
antana: mně se dneska v bříšku teda taky mele. No, někdy nadává, že ji mačkám, když jsem ohnutá dopředu. No a někdy si spokojeně metelí :slight_smile:. Jsem za to ráda, protože zítra jdeme po doktorech a pokud nás ve čtvrtek pošlou do práce, tak už si tolik bříška užívat nebudu.
4. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
kov:no jsem zvědavá do kdytě nechají doma
4. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
ant: Teda chudáci pedagogové tam budou čekat, až se všichni dychtivě přiženete plní nadšení, co se zase dozvíte nového a ty jim to takhle bojkotuješ? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.