• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
loty:nic se nemá přehánět :grinning: a blíží se konec roku tak bude to čímdál horší ta naše docházka oni už jsou zvyklý
4. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
antana: no to já su taky zvědavá, kdy mě pošlou do rachoty :slight_smile:
No jasnačka, však si odpočiň, škola neuteče, nemá nožičky :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
No holčinky, dokoukali jsme Ano, šéfe a jdeme chrupat.
Tak dobrou
4. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dneska jdu na tu kontrolu, tak samou radostní jsem ani dospat nemohla :grinning:. Kecám, nejdeme kontrolovat mimíka, takže prostě nuda - k obvoďačce a možná na EKG.
5. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Halo, skoro 10 a nikde nikdo :frowning2:
5. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Taky od rána koukám a nikde nikdo :astonished:
Já mám dneska hroznou radost, včera jsem tady v bazaru sehnala koš na miminko - hrozně jsem ho sháněla a nový stojí 3500Kč, tak to se mi zdá přehnané, ale nakonec jsem sehnala tento :grinning:
Není úžasný a stál jen 1200Kč, jo a paní bydlí jen 30km od nás, tak si tam o víkendu pojedeme :sunglasses:
5. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsem zas tady, japak se máte?xCo kontroly, UTZ, 3D UTZ atd.?

Kov, už jsi zdravá?
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Dis. pěknej košík, taky sháním koš na mimčo ale trochu jiný, přenosný jako od mamas a papas, včera jsem taky koupila přes bazar postýlku, moc pěknou, tak tuxík už má kde spinkat, původně se počítalo v šupleti komody :sunglasses: nakonec se to zavrhlo, páč je na straně manželovi postele a to by budil prcek :slight_smile: (černý humor)
5. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
přeju dobré ránko
5. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré dopoledne všem:slight_smile: Já jedu odpoledne pro postýlku, mám jí domluvenou sakumprásk se vším (matrace, deka, polštář, 2 x povlečení, mantinel) za 2800 - jen doufám, že se mi bude vejít do auta :confused: Taky už mi přišel kojící polštář, ale ten mi zabral kocour :angry:
5. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
jé holky vy teda řádíte s nakupovaním se stydím já toho jěště moc nemám na seznamu mám zatím škrtlé 4věci :confounded:
5. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky,
dis: hezkej, taky budeme mít košík, ale netuším v jakým je stavu, když je ještě po nás :slight_smile:
já se dneska dala do balení, a bříško už protestuje, tak si dávám pauzičku s váma :grinning: holky já mám hadrů, no hlava mi to nebere, až na to že mi už žádný nejsou :grinning:
5. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Dobré ráno, teda holky vy jste aktivní.
len: chytrý kocourek
5. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Ant: v klídku, já taky ne. Mám teda hadříčky, ale jinak nic moc. Ani nevím v jakým stavu bude slíbená postel, tak jestli si nekoupím novou, no netuším a pořád si říkám, že mám moře času. Teď řešíme stěhování, tak jsem zatím v klidu :grinning:
5. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Ant: my potřebujeme jenom postýlku a kočár (ten mám domluvený od známých - je sice po dvou děckách, ale je mi to šumák). Všechno ostatní zdědíme, protože se nám v rodině poslední rok a půl dost rodilo :slight_smile: No a potom vlastně už jen taková ta dětská "kosmetika" apod. Ale to si nechám až na konec léta.
5. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Abyste měly představu :grinning:
5. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
len: kočička si teda umí vybrat, kde spinkat :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Beru: jj, je to takovej malej šmejdák - už ho pomalu připravujeme na to, že až se to narodí, tak bude moct maximálně do chodby do pelíšku, tak si to teď užívá seč může :grinning: Jak kdyby to tušil :grinning:
5. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Len, kocour je božskej, mourovaný miluju, taky se těším až budeme bydlet mimo město a pořídím si podobnýho mazlíčka :slight_smile:
Holky, my nakupujeme bazarový věci, postýlka je z druhé ruky, kočárky jelykož budou dva, tak taky sháním bazarový.
5. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Ali: já taky nemám potřebu mít všechno nový - jediný co budu mít nový je asi hacka, protože ta se mi nedaří nikde po bazárcích sehnat. A stejně bych si asi ráda vybrala barvu :sweat_smile: A asi i manducu budem muset koupit novou - ale přesně na tyhle dárky máme babičky a dědečky, že? :grinning:
5. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Len, my nového koupíme jen pomálu jako kybl na koupani, určitě autosedačky a pak tu manducu.
5. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Len: typický! Mě má přijít každou chvíli, jen jsem si nějak nemohla vybrat potisk, tak jsem vzala smetanový.
Mě už manžel říkal, jestli něco nechci koupit z bazaru, ale já nevím co :grinning: , možná ten kočár, ale zatím jsem na nic kloudnýho co bych potřebovala nenarazila. Postýlku asi koupíme z Ikei, přebalovák bude komoda a jen si nechám přidělat na míru nástavec, kyblík co jsem viděla, tak mi nepřišel o moc výhodnější.
A textil z druhý ruky moc kupovat nechci, pak spíš na větší dítko, zatím toho máme dost a chybí jen osušky a žínky a deky.
No zbejvá fusak, autosedačka ....
no uvidím, až budu řádit na německé ebay, už mi utekl ten šátek a retro kočár, ale ten se možná vyšplhal hodně vysoko, i když začínal slibně :grinning:
5. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
I když koukám, že na ebay je kýblů mraky :grinning:
5. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Suik: já jsem taky řešila přebalovák komodou, na kterou mi manžel vyrobí nástavec přesně na míru.
5. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
lendaw: mě to přijde jako nejlepší řešení, já si to zadám asi známýmu truhláři. Mě moc nevyhovuje, jak jsou ty komerční dělaný na šířku komody, tak že musíš stát po straně.
5. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Suik: mě se zase nechce kupovat něco, co potom prakticky nevyužiju (jen při dalším dítku)- takhle z toho sundám jen ten nástavec a dál budu mít komodu.
5. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
to taky....
5. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
plánuju to stejně, ovšem nevím jestli ta komoda, co máme není na mě moc vysoká, no uvidíme, kdyžtak si tuhle necháme na naše hadry a koupíme pro drobečka jinou.
u nás je dneska fičák, brrr jak kdyby se nám zima vrátila, chtěla jsem jí na procházku a když viděla jak je venku, tak se obrátila a šupem domů, gaučák náš :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
my koupíme asi novou, tu co mám, je fakt dost vysoká a stejně už nemáme místo na miminčí oblečky, taky mám strašně hadříků :grinning: , mám vyhlídlou v ikei, co pasuje do ložnice, je taky trochu vyšší + pár cm, přebalovací prkno, tak nevím, snad to půjde.
5. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
holky a nevite vlastne jaky maj bejt rozmery prebalovaku? diky
5. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.