• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky já budu taky spoustu věcí dědit jen musím koupit nový kočárek a postýlku jinak se dědí máme na to s drahým našetřeno na nový kočárek a postýlku jinak to děláme tak že každý měsíc něco koupíme co mám na seznamu :wink:
5. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
sam: netuším
suik: taky mám pocit, že ta naše je vysoká, nevíte kam nám má být, aby to bylo pohodlný?
to mám dneska zas žravou, jen teda doma nic není :frowning2: , zbodla jsem čočkovku, teď mám jogurt a čekám na vycházky zas :rolling_eyes:
ant: to chce postupně, pak je to darda :zipper_mouth:
5. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahojte....tak jak vas tak ctu, tak jsem snad jedina, co kupuje vsechno.....
5. kvě 2010 ve 13:05  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Sam: já myslím, že to je jedno, jak je přebolovák velký - miminko se tam hlavně musí vejít - já osobně si myslím, čím větší tím lepší, protože jde používat i když je miminko starší. I na větší přebalovák jde koupit menší vytvarovaná podložka pro nejmenší miminko a později už stačí normální podložka, aby to netlačilo. Já budu nechávat dělat nástavec na komodu š 90 h 75. Podložku na něj mám 83x73.
5. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
kominceno: já taky kupuju všechno, zatím se nikdo netváří, že by nám něco dal, jen se snažím promejšlet, co využijem. Většinu ale jo.
Já už kupuju taky od začátku, jinak by to byla hrůza, to kupovat najednou :confused:
já si nechám udělat přebalovák podle komody a pak nějak podle výšky dítěte - 60/70cm. možná 80.
5. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
suik: no ja mam kamaradky a ty nekupujou nic...ale opravdu vubec nic...a ja uplne vse... ale zacala jsem az ted. melůa jsem strach neco koupit driv
5. kvě 2010 ve 13:18  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Holky: co říkáte na tohle? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/suik/album/chystani/5193800/ .....mě se to líbí místo pytle i jako náhrada zavinovačky.
5. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Suik: to nevypadá špatně. já mám na seznamu merino zavinovačku a líbí se mi i ty pytle.

Já jsem pro změnu nadšená ze sortimentu téhle paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=27726
5. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
suik, len: me se srasne libi vyrobky lodger...uz jsem tu 3 v 1 objednala
5. kvě 2010 ve 13:40  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
suik: to vypadá dobře, je to asi šikovný
len hezký :je tolik krásnejch věcí, kde na to ale brát, že :angry: člověk by kupoval, jen ta peněženka mu v tom jaksi brání :rolling_eyes:
5. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
lendaw, diky:slight_smile: my mame v loznisi tri komody v rade vedle sebe, u Ikey, presny rozmery Šířka: 80 cm, Hloubka: 48 cm
Výška: 78 cm, a tak jsem si rikala ze na tech par mesicu co budeme v Praze jen srazim dve vedle sebe jedna bude mit supliky porad ven, a na ne koupim tu obyc. prebalovaci podlozku, prijde mi prakticky ze ji kdyztak muzu dat a prebalovaz i na posteli, na gauci v obyvaku... proste jak se mi to bude hodit. Je to dobrej napad?
5. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
jo a lendaw, ta pani ma kraaasny veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
suik: ta pytlozavinka:slight_smile: je mos hezky, jen nevim do jaky miry roste s ditetem...
5. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
holky taky máme dvě komody z Ikea zádama k sobě, dodnes na ní oblíkám a přebaluju 13kg dítě.Mě přijdou praktický i ty šuplíky z boku, v podstatě se mi tam vleze všechno co potřebuju a nahoře mám ještě prostor na různý serepetičky.No a v ložnici jsem měla jenom takovou tu nafukovací podložku na noční přebalení, položenou na stolku.Ale já jsem malá, tak možná že vyšším maminkám by to nevyhovovalo výškou.
5. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
mě to přijde lepší než ten pytel.....i ta merino se taky nedá použít furt.
Objevila jsem to na německým aukru, tak o tom popřemejším, přijde mi šikovnější než ta rychlo, pokud teda ten suchej zip dítě neroztrhne jako rychlozavinovačku.
5. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
lendaw: jé to je hezký, hlavně to růžovo-zelený :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
anippe: a co máte z Ikei? I když oni to mají dost stejný......my chcem hemnes, máme postel a skříň, tak to pak využijem. Já jsem taky malá a opřu na to ohnutý lokty....tak snad to půjde. I když ty přebalováky bývaj nižší.
5. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
annipe: a jaké přesně komody z Ikei? Nevím, jak to vyřešit, ten přebalovák, hoď kdyžtak foto, prosím :wink:
5. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00157213 máme tyhle dvě komody, jenom né v bílé, ale barevně stejné k postýlce http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80108662 a k tomu ještě stejnou šatní skříň.
Ty komody jsou dřevotříska, ale zatím není jediný problém, vše drží, a nikde se nic neodlupuje, postýlka je masiv.Největší strach mám ze skříně, jak tomu dají děti zabrat, ale vzhledem k ceně se s tím počítá :wink:
Takhle nás ten samotný přebalovák přišel na 3300,- i s velkou podložkou
5. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
jé, ta je pěkná, jakto že jsem ji tam neviděla ....tak to je teda o dost menší než hemnes,..... :wink:
5. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
já to pak hodím do alba v reálu, ted ale ten náš bourák spí :wink:
Jenom mě teda štvou ikeáci, když jsem chtěla bílej nábytek tak nic pořádnýho neměli.To je takový čistý a plný světla, pokojík v bílé barvě
5. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
anippe: ta bílá je moc pěkná, taky chci bílou postýlku a asi popřemejšlím o tomhle. Původně jsem chtěla tmavou komodu, aby to pasovala k nám a dohnat to bílým povlečením, ale asi to udelám bílý, mimi bude u okna a my v tmavým koutě :grinning: .
5. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
suik a v které barvě ten hemnes? jo je to o dost menší, ale zase mě přijde tak akorát ten aspelund, za přebalovák se mi vejdou ještě třeba plíny a nějakej košík, zase já bych se musela dozadu natahovat :grinning: a když je moc prostoru kolem tak to svádí na odkládání "bordýlku" a ten pak zase láká děti .....
5. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
tmavě hnědá....
5. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
to se pak blbě schání do barvy tmavej dětskej nábytek.....my máme všechno tmavý , i v obýváku.
5. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
suik takže máte celou ložnici hemnes? ...a pokud ne, tak myslím že úplně jinej, hezky odělenej prostor pro mimi a to i barevně bude mít hodně do sebe :wink:
5. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
ale kdybych zařizovala pokojíček samotnej, tak jdu asi taky do bílý.... i když kombinace hořká čokoláda, bílá, smetana a kapučíno je nádherná i pro dítě.
5. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
anippe: no máme postel, a skříň, komoda a noční stolky jsou po babičce, ale stejná barva - eben. V novým to bude oddělený asi úplně. takže ta bílá postýlka by byla super. Ale tu komodu bych pak použila buď u nás nebo v obýváku a do případného pokojíku by se vidělo.
5. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
já bych mohla mít každej rok jinou kombinaci :grinning:
5. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
a miminko to bude mít i barevnější a asi modrý, ať je to co je to :grinning: i když s růžovou počítám na doplňky.
Jé já se tak těším, zařizování a krášlení obydlí mě strašně baví, a když to bude pro cvrčka, tak obzvlášť.
5. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.